Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
»
DLE 8.5: Стиснення CSS-файлів шаблону
Дорогі друзі,

як Ви вже знаєте, починаючи з версії DLE 8.5, в скрипті з'явилася можливість компресії javascript файлів, що дозволяє до 70% зменшити їх розмір і тим самим істотно прискорити їх завантаження в браузер. У даній статті ми хочемо Вам розповісти про те, як дану можливість можливо застосувати для файлів стилів CSS Вашого шаблону. Для цього необхідно змінити їх підключення в шаблон. Припустимо, що Ваші стилі підключаються в шаблон наступними рядками:
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="{ТНЕМЕ}/css/style.css" />
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="{ТНЕМЕ}/css/engine.css" />

Для включення компресії для цих файлів, зазначені вище рядки необхідно замінити на наступні:
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="/engine/classes/min/index.php?f={ТНЕМЕ}/css/style.css,{ТНЕМЕ}/css/engine.css" />

Власне і все. Тепер Ваші стилі будуть автоматично об'єднані і стиснені, і, як наслідок, в браузер віддаватимуться вже стиснені файли, істотно економлячи Ваш трафік.
При цьому потрібно буде пам'ятати лише про одну особливість - якщо Ви захочете змінити вміст цих файлів, то після внесення змін, Вам необхідно буде обов'язково зайти в адмінпанель скрипта і зробити очищення кешу адмінпанелі скрипта, а також провести очищення кешу в браузері.
 
»  переглянути повністю ....


DataLife Engine API (нова версія)
Дорогі друзі,
пропонуємо Вам до тестування нову версію API для DataLife Engine. Дана версія API увійде до нового релізу DataLife Engine. Виходячи з сказаного, ми, ще до виходу релізу, пропонуємо розробникам протестувати API на предмет виявлення помилок. Короткий опис функцій, використаних в API, Ви можете побачити в самому файлі. В подальшому, після виходу нової версії DLE, опис буде доступний в документації по скрипту.
API призначений для написання модифікацій сумісних зі старими і майбутніми версіями скрипта. В разі використання API для отримання даних з бази, Ви можете бути впевненими, що даний код працюватиме і в майбутніх версіях. Також, при цьому полегшується перевірка і адаптація коду при виході нової версії CMS DLE.
 
»  переглянути повністю ....


Використання будь-яких PHP вставок у шаблонах
Іноді виникає необхідність вставки на свій сайт PHP-скрипта стороннього виробника. Однак, за замовчуванням дана можливість в CMS DLE відключена. Тому пропонуємо Вам невеликий хак, що дозволяє використовувати будь-який PHP-код у DLE-шаблонах.

Відкрийте файл index.php та знайдіть у ньому рядок:
echo $tpl->result['main'];

і замініть її на
eval (' ?' . '>' . $tpl->result['main'] . '<' . '?php ');


Все, Ви можете використовувати сторонні скрипти на Вашому сайті. Даний хак не рекомендується використовувати на версіях DLE нижче 3.0.
 
»  переглянути повністю ....


Використання RSS-потоків різного типу одночасно
Шановні друзі!

Останнім часом ми одержали досить багато повідомлень від Вас з запитанням, чи можна створити два паралельних потоки RSS - один для відвідувачів, а інший, наприклад, для системи Яндекс Новини. Починаючи з версії DataLife Engine v.6.5 це стає можливим і у цій статті ми розповімо Вам, як організувати дану можливість.
 
»  переглянути повністю ....


 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту