Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » Використання RSS-потоків різного типу одночасно
Використання RSS-потоків різного типу одночасно
Шановні друзі!

Останнім часом ми одержали досить багато повідомлень від Вас з запитанням, чи можна створити два паралельних потоки RSS - один для відвідувачів, а інший, наприклад, для системи Яндекс Новини. Починаючи з версії DataLife Engine v.6.5 це стає можливим і у цій статті ми розповімо Вам, як організувати дану можливість.

Отже, в першу чергу, на Вашому сервері повинна бути встановлена версія 6.5 скрипта. На попередніх версіях організація паралельних потоків неможлива.

Перше, що Вам необхідно зробити, це створити новий файл в директорії /engine/, наприклад, yandexrss.php. Вміст цього файлу повинен бути повністю ідентичним змісту файлу rss.php у цій ж директорії.

Далі, знаходимо в новому створеному файлі yandexrss.php стрічку:
$config['allow_cache'] = true;

і замінюємо її на:

$config['rss_format'] = "2";
$config['allow_cache'] = false;


В налаштуваннях скрипта Ви встановлюєте звичайний формат RSS-потоку: простий або повний.

Все. Тепер при зверненні за адресою http://site.ru/engine/yandexrss.php буде виводитися RSS-потік, що відповідає системі Яндекс новини. Для звичайних відвідувачів, які звертаються за адресою http://site.ru/rss.xml , буде виводиться стандартний RSS-потік.

Оригінал статті розробника (російською мовою)
 
Шановний відвідувачу, Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту