Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DLE 8.5: Стиснення CSS-файлів шаблону
DLE 8.5: Стиснення CSS-файлів шаблону
Дорогі друзі,

як Ви вже знаєте, починаючи з версії DLE 8.5, в скрипті з'явилася можливість компресії javascript файлів, що дозволяє до 70% зменшити їх розмір і тим самим істотно прискорити їх завантаження в браузер. У даній статті ми хочемо Вам розповісти про те, як дану можливість можливо застосувати для файлів стилів CSS Вашого шаблону. Для цього необхідно змінити їх підключення в шаблон. Припустимо, що Ваші стилі підключаються в шаблон наступними рядками:
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="{ТНЕМЕ}/css/style.css" />
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="{ТНЕМЕ}/css/engine.css" />

Для включення компресії для цих файлів, зазначені вище рядки необхідно замінити на наступні:
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="/engine/classes/min/index.php?f={ТНЕМЕ}/css/style.css,{ТНЕМЕ}/css/engine.css" />

Власне і все. Тепер Ваші стилі будуть автоматично об'єднані і стиснені, і, як наслідок, в браузер віддаватимуться вже стиснені файли, істотно економлячи Ваш трафік.
При цьому потрібно буде пам'ятати лише про одну особливість - якщо Ви захочете змінити вміст цих файлів, то після внесення змін, Вам необхідно буде обов'язково зайти в адмінпанель скрипта і зробити очищення кешу адмінпанелі скрипта, а також провести очищення кешу в браузері.
 
Шановний відвідувачу, Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту