Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » Патчі безпеки для версії 9.7
Патчі безпеки для версії 9.7
Оновлений патч безпеки усуває всі виявлені раніше для версії 9.7 проблем безпеки. На відміну від випущених раніше патчів для версії 9.7, в даному патчі використовується більш покращений алгоритм у фільтрації шаблонів, що дозволяє усунути деякі несумісності із сторонніми модулями і ряд деяких інших проблем, пов'язаних виключно з версією 9.7.

Також був змінений алгоритм завантаження аватарів, який більше не дозволяє використання анімованих картинок .gif. Всі завантажувані анімовані картинки будуть виводиться у вигляді статичних картинок. Дана міра є вимушеною і необхідною, у зв'язку з рядом обмежень формату gif, який не дозволяє в достатній мірі відфільтрувати шкідливий код в картинках, єдиним ефективним способом є лише зняття підтримки анімації в даних картинках.

Помилка у версії: лише 9.7.

Ступінь небезпеки: Високий

Для виправлення скачайте і скопіюйте на свій сервер файли з патчу: http://www.ooooonline.com/files/dle97_path_3.zip

Даний патч призначений лише для версії 9.7 є загальним і включає в себе також ті патчі, що раніше випускалися для версії 9.7.
Якщо ви використовуєте іншу версію скрипта, відмінну від версії 9.7, то вам потрібно дивитися інші патчі, випущені в розділі: http://www.ooooonline.com/dle-bugs/.
 
Шановний відвідувачу, Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту