Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » Патч WYSIWYG-редактора для DataLife Engine v.9.3
Патч WYSIWYG-редактора для DataLife Engine v.9.3
Шановні клієнти!

Нова версія DataLife Engine v.9.3 була опублікована з WYSIWYG-редактором найновішої версії TINYMCE 3.4.2. На жаль, дану версію редактора не можна назвати стабільною, і в ньому були виявлені наступні проблеми:

1. Неможливість використання гарячих клавіш CTRL-V для вставки тексту в браузері Опера 11.xx
2. Некоректна масова вставка завантажених зображень на сервер.

У зв'язку з цим, нами була підготовлена нова ревізія цього редактора, що усуває дані проблеми. Всім, хто використовує WYSIWYG-редактор на своїх сайтах, ми пропонуємо скачати патч:

Скачати патч: У вас нет доступа к скачиванию файлов с нашего сервера

Встановлення: Скопіюйте файли архіву на сервер, замінивши старі файли редактора. У налаштуваннях браузера очистіть кеш браузера. Також виконайте очищення кешу в адмінпанелі скрипта.

Якщо Ви не використовуєте на своєму сайті WYSIWYG-редактор, то скачування і встановлення даного патчу виконувати не потрібно.

Дистрибутив версії 9.3 оновлений.
 
Шановний відвідувачу, Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту