Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
»
Модуль від SmsCoin - Модуль оплати для переходу в групу VIP
Модуль від SmsCoin - Модуль оплати для переходу в групу VIP Даний модуль дозволяє перевести користувача з групи Користувачі в групу VIP після SMS-оплати. На даний момент наша система підтримує SMS-оплату із понад 50-ти країн світу. У відповідь на прислане SMS-повідомлення користувача приходить короткий текстовий пароль (ключ), після активації якого користувач переходить в групу VIP, на вибраний Вами (в налаштуваннях модуля) період часу.

По завершенню цього часу, користувачеві приходить персональне повідомлення з пропозицією про продовження VIP-статусу і він переводиться в групу Користувачі.
 
»  переглянути повністю ....


Модуль від SmsCoin - Тег [sms-hide] для SMS оплати прихованого тексту
Модуль від SmsCoin - Тег [sms-hide] для SMS оплати прихованого тексту Даний модуль дозволяє приховати частину тексту новини / поста / додаткового поля (на Ваш вибір), яка стане видимою лише після того, як користувач введе пароль, отриманий після оплати в зворотньому SMS-повідомленні. Якщо користувач ще не оплатив доступ до закритого тексту, йому будуть запропоновані інструкції по оплаті за допомогою SMS. Існує можливість як перезазначити вбудований функціонал тегу [hide], так і задати власні теги. Для використання даного модуля потрібні реєстрація на сайті SmsCoin.com і підключення послуги SMS:ключ.

Всі дані про SMS-повідомлення зберігаються в таблиці. Управління паролями, що поступили, налаштування SMS:ключів і плагіну винесені в Адмінпанель. Оновлення тарифної сітки відбувається автоматично раз на годину. Також, передбачена можливість оновлення вручну, через сторінку модуля в Адмінпанелі.

У цій версії модуля передбачено використання і комбінування до 3-х послуг SMS:ключа одночасно.
 
»  переглянути повністю ....


DLE Фотоальбоми (v.0.06)
DLE Фотоальбоми (v.0.06)

Безкоштовний модуль для системи управління сайтом DataLife Engine. Швидке та зручне управління Вашими фотоальбомами.
 
»  переглянути повністю ....


 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту