Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » Модуль від SmsCoin - Тег [sms-hide] для SMS оплати прихованого тексту
Модуль від SmsCoin - Тег [sms-hide] для SMS оплати прихованого тексту
Модуль від SmsCoin - Тег [sms-hide] для SMS оплати прихованого тексту Даний модуль дозволяє приховати частину тексту новини / поста / додаткового поля (на Ваш вибір), яка стане видимою лише після того, як користувач введе пароль, отриманий після оплати в зворотньому SMS-повідомленні. Якщо користувач ще не оплатив доступ до закритого тексту, йому будуть запропоновані інструкції по оплаті за допомогою SMS. Існує можливість як перезазначити вбудований функціонал тегу [hіdе], так і задати власні теги. Для використання даного модуля потрібні реєстрація на сайті SmsCoin.com і підключення послуги SMS:ключ.

Всі дані про SMS-повідомлення зберігаються в таблиці. Управління паролями, що поступили, налаштування SMS:ключів і плагіну винесені в Адмінпанель. Оновлення тарифної сітки відбувається автоматично раз на годину. Також, передбачена можливість оновлення вручну, через сторінку модуля в Адмінпанелі.

У цій версії модуля передбачено використання і комбінування до 3-х послуг SMS:ключа одночасно.

У налаштуваннях SMS:ключів Ви можете зазначити вартість SMS-повідомлення, а в налаштуваннях плагіну - теги для кожного з ключів окремо. Ви, також, можете зазначити декілька тегів для одного SMS:ключа.

Наприклад:
для першого SMS:ключа Ви можете зазначити тег [smscoin_a] (наприклад, для SMS:ключа вартістю 1 usd), для другого [smscoin_b] (наприклад, для SMS:ключа вартістю 2 usd), для третього (наприклад, для SMS:ключа вартістю 5 usd) три теги [smscoin_a], [smscoin_b] і [smscoin_c] через кому.

В цьому випадку контент, закритий тегом [smscoin_a], можна відкрити паролем для першого або третього SMS:ключа. Контент, закритий тегом [smscoin_b], можна відкрити паролем для другого або третього SMS:ключа. А контент, закритий тегом [smscoin_c], можна буде відкрити лише паролем для третього SMS:ключа.

Ви можете закривати контент не лише основної новини, але і додаткових полів. Але НЕ можна закривати на одній сторінці і новину і додаткові поля одночасно.
Якщо Вам не потрібні всі 3 SMS:ключі, то залиште налаштування невикористовуваних SMS:ключів порожніми.

Протестований на версії 7.5 і 8.0.

Детальні інструкції по встановленню модуля знаходяться в архіві.


Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
 
Шановний відвідувачу, Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту