Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » Модуль від SmsCoin - Модуль оплати для переходу в групу VIP
Модуль від SmsCoin - Модуль оплати для переходу в групу VIP
Модуль від SmsCoin - Модуль оплати для переходу в групу VIP Даний модуль дозволяє перевести користувача з групи Користувачі в групу VIP після SMS-оплати. На даний момент наша система підтримує SMS-оплату із понад 50-ти країн світу. У відповідь на прислане SMS-повідомлення користувача приходить короткий текстовий пароль (ключ), після активації якого користувач переходить в групу VIP, на вибраний Вами (в налаштуваннях модуля) період часу.

По завершенню цього часу, користувачеві приходить персональне повідомлення з пропозицією про продовження VIP-статусу і він переводиться в групу Користувачі.

Всі дані про SMS-повідомлення, що поступили, зберігаються в таблиці. Управління паролями, що поступили, налаштування послуги SMS:ключ і плагіну винесені в Адмінпанель. Оновлення тарифної сітки відбувається автоматично раз на годину, також, передбачена можливість оновлення в ручному режимі, через сторінку модуля в Адмінпанелі.

Плагін призначений для DLE версії 7.5 і вище. Протестований на версії 8.0.

Детальні інструкції по встановленню модуля знаходяться в архіві.


Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
 
Шановний відвідувачу, Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

wink
»              
 

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту