Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine v.10.2 Press Release
DataLife Engine v.10.2 Press Release
Були підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. Повністю принципово нова панель управління скриптом DLE. Дорогі друзі, в даній версії скрипта ми хочемо вам надати повністю оновлену панель управління скриптом. Дана панель була розроблена з використанням всіх останніх новітніх технологій, які дозволяють зробити процес управління новинами і іншими розділами скрипта, зручнішими і інформативно зрозумілішими. Окрім нового сучасного дизайну, дана панель управління є адаптивною і здатною самостійно підлаштовуватися під використовувані пристрої, тим самим забезпечується зручніше управління як з використанням десктопного комп'ютера, так і з використанням планшетів і смартфонів. Враховуючи важливість таких моментів як м'язова і зорова пам'ять, а також звичка, ми постаралися створити нову панель управління такою, аби все для вас залишалося на звичних місцях, і вам не довелося витрачати багато часу на освоєння і вивчення нової панелі управління. Ми дуже сподіваємося, що нова панель вам сподобається, і ви гідно її оціните. У зв'язку з тим, що в новій панелі управління активно використовуються HTML5 і CSS3 стандарти, ми були вимушені відмовитися від підтримки застарілих браузерів IE, для роботи в новій панелі вам знадобиться IE10 і вище, також актуальні версії браузерів Chrome, Firefox і Opera.

DataLife Engine v.10.2 Press Release
DataLife Engine v.10.2 Press Release
DataLife Engine v.10.2 Press Release
DataLife Engine v.10.2 Press Release
DataLife Engine v.10.2 Press Release
DataLife Engine v.10.2 Press Release

2. Всі javascript файли адміністративної панелі DLE тепер відокремлені від користувацької частини сайту і працюють незалежно. Наприклад, якщо ви захочете самостійно оновити бібліотеки сайту, наприклад такі як Jquery і Jquery UI, ви можете це робити не побоюючись за сумісність з роботою адміністративної панелі.

3. Додана нова система управління ключовими словами для хмаринки тегів і ключовими словами для мета-тегів при редагуванні новин в адмінпанелі. Тепер ви зможете легко в один клік видаляти не потрібні вам ключові слова, також додавати нові. Перераховувати їх через кому більше не потрібно, все заповнюється інтуїтивно зрозуміло.

DataLife Engine v.10.2 Press Release

4. У адмінпанелі в розділі управління групами додана можливість вказівки, на основі якої групи, створювати нову групу. Тим самим ви можете створювати нові групи, на основі певних налагоджених груп, як шаблон для нової групи.

DataLife Engine v.10.2 Press Release

5. Внесені зміни в логіку показу рекламних матеріалів в адмінпанелі, тепер замість показу доданого рекламного коду, показується його підсвічений вихідний код, тим самим при додаванні якихось фрагментів HTML тегів, не порушуватиметься верстка адмінпанелі, і ви завжди зможете редагувати код, безпосередньо в панелі управління.

DataLife Engine v.10.2 Press Release

6. Істотно покращений і перероблений модуль редагування коментарів в адмінпанелі скрипта. Додана можливість поодинокого видалення коментарів за допомогою технології AJAX, також додана можливість позначки коментаря як "Спам" і як наслідок автоматичного бану спамера, видалення всіх його коментарів і повідомлення хмарного сервісу про спамера, якщо це включено в налаштуваннях скрипта.

DataLife Engine v.10.2 Press Release

7. Додана функція динамічного завантаження коментарів у міру перегляду відвідувачем сторінки з повною новиною і читання ним коментарів. Дана функціональність заснована на принципі: "Відкладене завантаження" і застосовується з використанням технології AJAX. Наприклад, ви встановили показувати 30 коментарів на кожну сторінку, а в новини 100 коментарів, то при заході на сторінку з новиною, для користувача буде показано перші 30 коментарів, у міру скролінгу сторінки вниз і читання коментарів, після закінчення списку коментарів, замість навігації по коментарях, на сторінку будуть автоматично підвантажені наступні 30 коментарів і так далі, у міру скролінгу сторінки, поки не будуть показані всі коментарі до новини. Дана функціональність включається і відключається в налаштуваннях скрипта.

DataLife Engine v.10.2 Press Release

8. Додана можливість вказувати заголовок сторінки правил сайту безпосередньо в адмінпанелі, при редагуванні правил для сайту.

DataLife Engine v.10.2 Press Release

9. Для виведення новин з використанням користувацького тегу {custom ...} додана можливість виведення навігації по сторінках. Для цього доданий новий параметр тегу navigation="yes". При додаванні даного параметру до користувацького тегу, буде виводиться посторінкова навігація по новинах. Тим самим ви можете здійснювати виведення новин саме по ваших параметрах і при цьому зберігати навігацію по сторінках, якщо новин за даними параметрами багато. Навігація виводиться лише для сторінок сайту, які підтримують навігацію для тегу {content}, наприклад, головна сторінка, сторінки категорій і так далі. Якщо ж сторінка не підтримує навігації, наприклад, виведення повної новини, або статичної сторінки, то для даного тегу навігація автоматично також буде відключена.

10. Для тегу користувацького виведення новин {custom ...} доданий новий параметр fixed="without", який виводить лише новини, які не були зафіксовані при публікації.

11. Оновлений HTML5 плеєр до актуальної версії, додана підтримка повноекранного режиму в браузері IE11.

12. У модулі перехресних посилань додана можливість використання посилань, що містять в собі URL кодовані символи.

13. Додана перевірка електронної пошти користувача при її зміні в профілі на те, чи знаходиться дана адреса або пул адрес в списку адрес, заборонених адміністратором до реєстрації на сайті. Раніше дана перевірка проводилася лише при первинній реєстрації відвідувача на сайті.

14. Додана вказівка логіну користувача в e-mail листі, який вирушає користувачеві, в разі зміни ним своєї електронної пошти в профілі. Дане нововведення буде корисним також адміністраторам сайтів, у випадку, якщо адресу електронної пошти намагається змінити бот на неіснуючу, в результаті адміністраторам приходять листи про недоставку, і вони можуть бачити хто змінює дані, і відповідно прийняти заходи до даного користувача.

15. Додана зручна система додавання і редагування додаткових полів новини в адмінпанелі, що мають властивість "Використовувати як гіперпосилання". Тепер можна видалити непотрібні значення в один клік.

DataLife Engine v.10.2 Press Release

16. Додана можливість дозволяти в управлінні рекламними матеріалами на сайті, вставку рекламних тегів безпосередньо в текст новин. Дана можливість встановлюється окремого для кожного банера. Ви можете дозволити або заборонити вставку рекламного тегу в текст новини. Якщо для тегу буде дозволена вставка в текст новини, то при написанні даного тегу в тексті новин, рекламний блок буде опублікований на сайті на місці даного тегу. Тим самим ви можете розміщувати рекламу безпосередньо в тексті новин в зручному для вас місці.

DataLife Engine v.10.2 Press Release

17. Додана можливість попереднього перегляду рекламних матеріалів, доданих в адмінпанелі за допомогою окремого спливаючого вікна.

DataLife Engine v.10.2 Press Release

18. Для модулю управління перехресними посиланнями додана можливість вказівки сфери застосування, де відбуватиметься заміна ключового слова посиланням. Ви можете для кожного ключового слова вказати або заміну по всій сторінці, або заміну в новинах і коментарях, або заміну лише в новинах, або заміну лише в коментарях.

DataLife Engine v.10.2 Press Release

19. У модулі управління перехресними посиланнями в адмінпанелі, додана перевірка на вже існуюючі в базі даних ключові слова. Тим самим зникає поява дублікатів ключових слів.

20. Для модулю управління перехресними посиланнями додана можливість використання множинної відміни слів в межах ключової фрази, з вказівкою відміни для декількох слів одночасно. Наприклад, ви можете вказати для заміни фразу Іван(ов|ова|ову) Іва(н|на|ну) Іванови(ч|ча|чу). А також додана можливість комбінування фрази з декількох слів, що як містять відмінки, так і не містять, наприклад, фраза: Ремон(т|ту|ту) меблів.

DataLife Engine v.10.2 Press Release

21. Змінений алгоритм виведення інформації за допомогою тегу {title} в шаблоні виведення схожих новин (relatednews.tpl). При використанні даного тегу буде виводитися повний заголовок новини без його обрізання до 75 символів як раніше.

22. Для шаблону виведення схожих новин (relatednews.tpl) додана підтримка нового тегу {title limit="x"}, який виводить заголовок новини, скорочений до вказаної кількості X в тезі символів. При цьому скорочення заголовку відбувається до завершення логічного слова, не обривається посередині.

23. Для шаблону виведення коротких новин (shortstory.tpl) додана підтримка нових тегів [not-newscount=X] текст [/not-newscount], які є протилежністю тегів [newscount=X] текст [/newscount], і виводять текст ув'язнений в дані теги при показі будь-яких по рахунку новин, окрім вказаних X новин. Даний тег буде корисний, якщо ви хочете виводити якісь елементи оформлення у всіх новинах при показі коротких новин, окрім вищезгаданих. Наприклад, щось не показувати в першій за списком новині.

24. Для шаблону виведення коментарів (comments.tpl) додана підтримка нових тегів [not-commentscount=X] текст [/not-commentscount], які є протилежністю тегів [commentscount=X] текст [/commentscount], і виводять текст ув'язнений в дані теги при показі будь-яких по рахунку коментарів, окрім вказаних X коментарях. Даний тег буде корисний, якщо ви хочете виводити якісь елементи оформлення у всіх по рахунку коментарях, окрім вищезгаданих. Наприклад, щось не показувати в першому за списком коментарі.

25. Для стандартного BB-редактору додана можливість спільного використання посилань, написаних за допомогою BB-тегів і написаних з використанням HTML коду. HTML код посилання автоматично не замінюватиметься на BB-теги при редагуванні. Дане нововведення особливо корисне, коли ви хочете написати для посилання якісь власні параметри, яких не має BB-тег посилання. Наприклад, ви хочете призначити посиланню свій певний клас CSS і в новині пишете

<а href="http://site.ru" class="myclass">посилання</а>

то при редагуванні вона збережеться в тому вигляді в якому ви її написали і не буде переведена в BB-тег як раніше, прибравши тим самим призначення вашого класу.

26. При відключенні показу відео- і аудіо-матеріалів для мобільної версії сайту, в налаштуваннях скрипта, додано також відключення показу відео-матеріалів, опублікованих в новині за допомогою тегу [mediа=...].

27. Додана підтримка вставки відео з сервісу "Відео mail.ru" з використанням прямої вставки отримуваного на відео-сервісі коду з тегом .

28. Додана перевірка правопису української мови у візуальному редакторові TINYMCE. Перевірка відбувається з використанням відповідного сервісу Яндексу.

DataLife Engine v.10.2 Press Release

29. Внесені зміни в алгоритми показу і ротації банерів, що задаються в панелі управління скриптом. Тепер ви можете задавати банерам одне і те ж ім'я і при цьому вказувати їм різні умови для показу. Наприклад, ви можете задати одному банеру показуватися в одній категорії і іншому банеру з тим же ім'ям в іншій категорії, що спрощує верстку шаблону, при якій ви можете додати в шаблон лише один тег і управляти його показом в панелі управління.

30. Додано автоматичне видалення користувача з підписників на коментарі, якщо користувач баниться на сайті. Тим самим забаненному користувачеві не приходитиме повідомлення про нові коментарі.

31. Оновлений до актуальної версії візуальний редактор TINYMCE. Повний список виправлень в редакторові ви можете прочитати на сторінці http://www.tinymce.com/develop/changelog/index.php?type=tinymce

DataLife Engine v.10.2 Press Release

32. Виправлена проблема, при якій відвідувачі сайтів могли бачити новину, яка вже опублікована, але час її публікації ще не настав, вбивши відповідний номер новини в URL браузера. Тепер переглядати подібні новини можуть лише адміністратори і редактори сайту.

33. Виправлена проблема, при якій, якщо новина в адмінпанелі додається не від імені авторизованого користувача, вказується інший логін автора, то завантажені картинки від імені даного користувача не призначалися даній новині.

34. Виправлена проблема, при якій, під час перебудови публікацій в адмінпанелі відбувалося пошкодження тексту, опублікованого в тегах [cоde]...[/cоde], якщо використовувалися при цьому візуальні редактори.

35. Виправлена проблема, при якій міг збитися лічильник коментарів в новини, якщо коментарі видалялися в розділі "IP утиліти" і при цьому частина коментарів користувача, знаходилася на модерації.

36. Виправлена проблема, при якій вирушали повідомлення про нові коментарі користувачам, якщо дані коментарі лише вирушали на модерацію.

37. Виправлена проблема з некоректною вставкою тегів [leech] у візуальному редакторові TINYMCE.

38. Виправлена проблема при якій не працювало цитування в коментарях, при включенні для коментарів редактора TINYMCE.

39. Виправлені виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.
 
Шановний відвідувачу, Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту