Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine v.10.3 Press Release
DataLife Engine v.10.3 Press Release
Були підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. Додана можливість авторизації на сайті з використанням соціальний мереж. Включається дана підтримка в налаштуваннях скрипта в панелі управління. А налаштування безпосередньо соціальних мереж здійснюється в спеціальному новому розділі панелі управління: "Налаштування соціальний мереж". В даному розділі ви можете налаштувати які саме соціальні мережі ви хочете підтримувати на своєму сайті, а також вказати необхідні параметри і ключі для роботи конкретної соціальної мережі. Також в даному розділі надана докладна довідка як створювати застосунки в соціальних мережах для авторизації. Всього на даний момент підтримується шість соціальних мереж: "Вконтакте", "Одноклассники", "Facebook", "Яндекс", "Mail.ru", "Google". Тим самим, ваші відвідувачі можуть швидко авторизуватися на вашому сайті з використанням свого логіну і гасла в соціальних мережах, без необхідності проходження процедури реєстрації з введенням каптч, підтвердженням E-mail і іншого.

DataLife Engine v.10.3 Press Release
DataLife Engine v.10.3 Press Release
DataLife Engine v.10.3 Press Release

2. Для файл-шаблону панелі авторизації на сайті (login.tpl) додані наступні теги для підтримки авторизації на сайті через соціальні мережі:
[vk] текст [/ vk], які виводять текст, вкладений в них, якщо включена підтримка авторизації за допомогою соціальної мережі Вконтакте. А також тег {vk_url}, який виводить посилання URL на авторизацію в даній соц. мережі.

[odnoklassniki] текст [/ odnoklassniki], які виводять текст, вкладений в них, якщо включена підтримка авторизації за допомогою соціальної мережі Однокласники. А також тег {odnoklassniki_url}, який виводить посилання URL на авторизацію в даній соц. мережі.

[facebook] текст [/ facebook] виводять текст, вкладений в них, якщо включена підтримка авторизації за допомогою соціальної мережі Facebook. А також тег {facebook_url}, який виводить посилання URL на авторизацію в даній соц. мережі.

[google] текст [/ google], які виводять текст, вкладений в них, якщо включена підтримка авторизації за допомогою соціальної мережі Google. А також тег {google_url}, який виводить посилання URL на авторизацію в даній соц. мережі.

[mailru] текст [/ mailru], які виводять текст, вкладений в них, якщо включена підтримка авторизації за допомогою соціальної мережі Mail.ru. А також тег {mailru_url}, який виводить посилання URL на авторизацію в даній соц. мережі.

[yandex] текст [/ yandex], які виводять текст, вкладений в них, якщо включена підтримка авторизації за допомогою мережі Yandex. А також тег {yandex_url}, який виводить посилання URL на авторизацію в даній мережі.

3. Додана можливість створювати, при завантаженні зображень на сервер, не тільки зменшені копії, а й копії середнього розміру завантажуваних зображень. Тим самим, тепер ви можете створювати при завантаженні зображень маленьке прев'ю картинки, середню зменшену копію і оригінальне зображення.

DataLife Engine v.10.3 Press Release

4. Додана можливість, при вставці завантажених до новин картинок, вказувати, в якому вигляді їх вставляти. А саме, збільшувати їх при кліку по них до оригінального зображення, або вставляти їх просто у вигляді зображень, без будь-яких посилань.

DataLife Engine v.10.3 Press Release

5. В налаштуваннях скрипта в панелі управління скриптом, було прибране налаштування зміщення часу. Замість нього, додано більш зручний вибір часового поясу серверу, за яким працюватиме скрипт. Використання часових поясів більш зручно, т.я. автоматично буде проводиться перехід на літній і зимовий час (наприклад, якщо сервер знаходиться в Європі, а ви встановили Київський часовий пояс, то вам не потрібно коригувати налаштування два рази на рік). А також в RSS транслюватиметься коректний часовий пояс вашого серверу.

DataLife Engine v.10.3 Press Release

6. Додана можливість персонального вибору кожним зареєстрованим користувачем свого часового поясу, в якому він знаходиться. Дана можливість дозволяє відвідувачам сайту бачити для себе коректний час публікації статей та коментарів. Наприклад, сервер і адміністрація сайту знаходиться в Києві, а зареєстрований користувач знаходиться в Красноярську, то цей користувач може зайти на сайт і в налаштування свого профілю вибрати Красноярський часовий пояс, і після цього він буде бачити дату і час новин та коментарів вже за своїм Красноярським часом, і т.д.

DataLife Engine v.10.3 Press Release

7. Для файл-шаблону редагування профілю користувача (userinfo.tpl) доданий новий тег {timezones} який виводить список доступних часових поясів в системі, і дозволяє йому вибрати свій часовий пояс для свого профілю на сайті.

8. Додана можливість для опитувань, доданих до публікацій, виводити їх не тільки при перегляді повних новин, але і при перегляді коротких новин. Для цього в файл-шаблоні коротких новин (shortstory.tpl) ви можете використовувати тег {poll}. Оформлення самого опитування здійснюється також в файл-шаблоні poll.tpl

9. Для файл-шаблонів виведення коротких новин (shortstory.tpl) додана можливість використання тегів банерів, доданих в розділі управління рекламними матеріалами в адмінпанелі. Тим самим, ви можете дуже гнучко виводити банери на сторінках свого сайту спільно з тегами [newscount = x] {banner_x} [/ newscount] і самостійно визначати - після якої новини на сторінці ви хочете здійснити виведення реклами.

10. Для файл-шаблонів виведення коротких і повних новин (shortstory.tpl і fullstory.tpl) додані нові теги [add-favorites] текст [/ add-favorites], які виводять текст в них у вигляді посилання на додавання новини в закладки на сайті, а також додані теги [del-favorites] текст [/ del-favorites], які виводять текст в них у вигляді посилання видалення новини з закладок на сайті. Дані теги дозволять більш гнучко налаштовувати дизайн свого сайту, для тих, хто хоче відмовитися від загального тегу {favorites}, який виводить тільки одну заздалегідь запрограмовану картинку на дані дії.

11. Додано нові глобальні теги для файл-шаблонів: [smartphone] текст [/ smartphone], які виводять текст, вкладений в них, якщо сайт проглядається за допомогою смартфону, а також теги [not-smartphone] текст [/ not-smartphone], які виводять текст, вкладений в них, якщо сайт проглядається відвідувачем не зі смартфону. Дані теги є глобальними і можуть використовуватися у всіх файлах шаблону. Тим самим, ви можете налаштувати показ контенту свого сайту, в залежності від використовуваного відвідувачем пристрою, наприклад, керувати виведенням реклами для пристроїв та багато іншого.

12. Додано нові глобальні теги для файл-шаблонів: [tablet] текст [/ tablet], які виводять текст, вкладений в них, якщо сайт проглядається за допомогою планшету, а також теги [not-tablet] текст [/ not-tablet], які виводять текст, вкладений в них, якщо сайт проглядається відвідувачем не з використанням планшету. Дані теги є глобальними і можуть використовуватися у всіх файлах шаблону. Тим самим, ви можете налаштувати показ контенту свого сайту, в залежності від використовуваного відвідувачем пристрою, наприклад, керувати виведенням реклами для пристроїв та багато іншого.

13. Додано нові глобальні теги для файл-шаблонів: [desktop] текст [/ desktop], які виводять текст, вкладений в них, якщо сайт проглядається за допомогою десктопного браузеру (настільні комп'ютери, ноутбуки), а також теги [not-desktop] текст [/ not-desktop], які виводять текст, вкладений в них, якщо сайт проглядається відвідувачем не з використанням десктопного браузеру. Дані теги є глобальними і можуть використовуватися у всіх файлах шаблону. Тим самим, ви можете налаштувати показ контенту свого сайту, в залежності від використовуваного відвідувачем пристрою, наприклад, керувати виведенням реклами для пристроїв та багато іншого.

14. Додана можливість вказувати для статичних сторінок файли шаблонів, що знаходяться не тільки в кореневій папці шаблону, а й файли, що знаходяться в підпапках шаблону.

15. Додана можливість, в модулі перехресних посилань, призначати для кожного ключового слова, скільки замін даного слова має відбуватися на сторінці.

DataLife Engine v.10.3 Press Release

16. Для повнотекстового пошуку на сайті додано логічний режим роботи пошуку, що дозволяє істотно покращити пошук на сайті і релевантність знайденої інформації по пошуковому запиту. Дане нововведення дозволяє показувати відвідувачеві знайдені новини, коментарі або статичні сторінки, що найкраще відповідають його пошуковому запиту.

17. Покращено алгоритм обробки вже існуючих посилань на сторінці при заміні ключових слів з модулю перехресних посилань. Тепер більше не потрібна обов'язкова відсутність HTML-тегів всередині посилань, заміна в них не буде проводитися незалежно від цього.

18. Покращено алгоритм знаходження та заміни ключових слів з модулю перехресних посилань, завдяки чому вдалося істотно збільшити швидкість роботи скрипта при великому обсязі посилань.

19. Для модулю управління перехресними посиланнями, в адмінпанелі скрипта, додана можливість масового встановлення області заміни ключових слів, а також додана можливість масово встановлювати - враховувати регістр літер, чи ні.

DataLife Engine v.10.3 Press Release

20. Додана можливість редагування значень додаткових полів для профілю користувача, безпосередньо в адмінпанелі скрипта в розділі налаштувань власного профілю користувачем.

DataLife Engine v.10.3 Press Release

21. Для файл-шаблону виведення інформації про зареєстрованого користувача на сайті (login.tpl) додана можливість виведення значень його додаткових полів, які він заповнив при реєстрації, або в налаштуваннях свого профілю. Для виведення додаткових полів профілю використовуються точно такі ж теги, як і в файл-шаблонах профілю (userinfo.tpl) і в файл-шаблонах коментарів (comments.tpl).

22. З бази даних профілів користувачів прибрано стаціонарне поле ICQ. Дане рішення прийнято тому, що даний месенджер втратив свою актуальність і використання цього поля не є поширеним, при тому, що воно займає місце в базі даних. При цьому, при необхідності, ви можете створити дане поле як додаткове поле для профілю і використовувати його при необхідності на сайті.

23. Додано відображення ​​номеру сторінки, що переглядається для повної новини, в метатезі title, якщо новина була розбита на декілька сторінок.

24. У налаштування скрипта додана можливість призначення символу - роздільника, для модулю 'speedbar' (хлібні крихти). Даний символ буде використовуватися при виведенні навігації даного модулю, поділяючи розділи сайту. Тим самим, ви можете вказати будь-який власний роздільник, замість постійно використовуваного раніше символу "» ".

DataLife Engine v.10.3 Press Release

25. У налаштування скрипта додана можливість призначення символу - роздільника, для списку категорій, призначених новині. Даний символ буде використовуватися при виведенні списку категорій при показі новин на сайті, розділяючи призначені новині категорії. Тим самим, ви можете вказати будь-який власний роздільник, замість постійно використовуваного раніше символу "» ".

DataLife Engine v.10.3 Press Release

26. Додано виведення інформації про сторонні модулі, встановлені в панелі управління скриптом, в лівій бічній панелі швидкої навігації по модулях в адмінпанелі.

27. Перероблено управління ключовими словами для хмаринки тегів, мета-тегів і значень дод. полів, що мають тип перехресні посилання. Тепер ви можете не тільки видаляти їх в один клік, а й редагувати без видалення, для цього необхідно двічі клікнути по потрібному вам слову. Також доданий автоматичний розбір вставлених слів за допомогою Ctr-V, без необхідності натискання Enter.

DataLife Engine v.10.3 Press Release

28. В панелі управління скриптом, додана ​​кнопка для швидкого згортання і розгортання бічної панелі. Дане нововведення буде корисним для користувачів, що мають монітори з низькою роздільністю екрану, для збільшення робочої області.

DataLife Engine v.10.3 Press Release

29. Додане автоматичне скидання кешу стиснутих CSS- і JS-файлів, при редагуванні даних файлів в редакторі шаблонів панелі управління.

30. Для файл-шаблону панелі авторизації (login.tpl) доданий новий тег {group}, який виводить назву групи користувача сайту в якій він знаходиться в даний момент.

31. Додана підтримка апострофів, для додаткових полів новин, що мають тип "Використовувати значення полів як перехресні гіперпосилання", і для яких, при цьому, не був включений безпечний режим. Тим самим, ви можете використовувати, наприклад, такі слова як О'Брайен, д'Артаньян і т.д.

32. Додано автоматичне формування імені ЛЗУ (рос. ЧПУ) для категорії, при її створенні в адмінпанелі, якщо воно не було задано користувачем. При цьому, при створенні даного імені, застосовується транслітерація від зазначеного імені категорії.

33. При додаванні і редагуванні категорій в адмінпанелі скрипта, доданий контроль зарезервованих імен ЛЗУ (рос. ЧПУ) посилань для категорій, щоб користувачами не додавалися імена, які зарезервовані в DLE для інших потреб. Наприклад, ви не зможете додати кореневу категорію з іменем "catalog", тому, що це ім'я використовується для організації на сайті каталогів, але зможете використовувати це ім'я для підкатегорії, де дане ім'я вже не зарезервовано і т.д.

34. Доданий більш зручний вибір категорій при створенні або редагуванні додаткових полів новин в панелі управління скриптом.

DataLife Engine v.10.3 Press Release

35. У налаштування скрипта додана можливість вказувати кількість днів, на протязі яких, необхідно зберігати логи скрипта, для модулю "Перелік дій в адмінпанелі". При цьому мінімальною кількістю днів у цілях безпеки залишається 30 днів, щоб зловмисник не міг видалити логи дій, а адміністратор сайту, при бажанні, може збільшити необхідну кількість днів, наприклад, до трьох місяців або року і т.д.

DataLife Engine v.10.3 Press Release

36. Оновлена ​​бібліотека Jquery до актуальної версії v1.11.1

37. Оновлений візуальний редактор TinyMCE до актуальної версії.

38. Оновлений до актуальної версії HTML5-плеєр, в якому були виправлені деякі помилки з відтворенням.

39. Виправлена ​​проблема, при якій не працювало управління налаштуваннями скрипта в адмінпанелі, при використанні смартфонів і планшетів.

40. Виправлена ​​проблема, при якій відбувалася некоректна перевірка на заповненість дод. полів, якщо перед полем з типом "список", було обов'язкове поле з іншим типом.

41. Виправлена ​​проблема, при якій, якщо пошук проводиться повторно, а користувач при цьому знаходився не на першій сторінці пошукової видачі, він міг отримувати порожню сторінку, якщо в нових результатах знайдено меншу кількість новин. Тепер новий пошук повертає користувача на першу сторінку пошукової видачі.

42. Виправлена ​​проблема, при якій модуль 'speedbar' (хлібні крихти), виводив вкладене знаходження користувача на статичній сторінці, а при цьому фактично він перебував на головній сторінці сайті, якщо в налаштуваннях скрипта був включений показ статичної сторінки по замовчуванню для головної сторінки сайту .

43. Виправлена ​​проблема, при якій, якщо користувач редагував новину, яка очікує модерацію на сайті, не міг керувати завантаженими до даної новини картинками, а якщо при редагуванні новини завантажував повторно картинки, вони не призначалися даної новини.

44. Виправлена ​​проблема, пов'язана з некоректною роботою тегів [newscount = x] текст [/ newscount], при використанні їх в користувацькому виведенні новин тегу {custom ...}

45. Виправлені виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.
 
Шановний відвідувачу, Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту