Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine v.7.3 Press Release
DataLife Engine v.7.3 Press Release
Були підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. Додана повністю автоматична підтримка припаркованих до скрипта доменів. Наприклад, Вашим основним доменом є http://site.ua/ який і прописаний в налаштуваннях скрипта. Ви припаркували до цього домена новий домен http://mirror.ua/. Тепер, при заході на домен http://mirror.ua/, всі посилання, які існують на сторінці і ведуть на http://site.ua/, будуть автоматично замінені на http://mirror.ua/

2. Додана можливість автоматичного цитування повідомлень, при листуванні в персональних повідомленнях, якщо як редактор використовується WYSIWYG-редактор.

3. Оптимізовані запити і покращено швидкодію модуля перегляду останніх коментарів на базах даних, що мають велику кількість зареєстрованих користувачів на сайті.

4. Оновлена на актуальну версію версію бібліотека Highslide.

5. Оновлений WYSIWYG-редактор до актуальної версії. У даній версії виправлені деякі помилки в роботі редактора.

6. У модулі реєстрації додана перевірка логіну по фільтру заборонених логінів при перевірці доступності логіну через AJAX.
DataLife Engine v.7.3 Press Release

7. Також, у модулі реєстрації додана попередня перевірка за допомогою JavaScript правильності заповнення форми користувачем, ще до відправки даних на сервер.

8. Додані RSS-потоки для відстежування всіх новин певного автора. Посилання на RSS-потік виглядає таким чином: http://site.ua/user/ім'я користувача/rss.xml - при включеному ЛЗУ (ЧПУ) і http://site.ru/engine/rss.php?subaction=allnews&user=имя користувача - при відключеному ЛЗУ.

9. У шаблон перегляду профілю користувача (userinfo.tpl) додані теги [rss] тект [/rss] які публікують посилання у профілі на RSS-потік всіх новин користувача. Також, при перегляді профілю, для браузерів автоматично формуються мета-теги на даний RSS-потік.
DataLife Engine v.7.3 Press Release

10. Доданий новий Flash-плеєр для програвання .flv файлів. На відміну від старого плеєра, у новому додана підтримка H.264 кодека, відповідно, даний плеєр тепер дозволяє програвати .mp4, .m4v, .m4а файли. Для плеєра Ви можете створити картинку попереднього перегляду першого кадру або будь-яку іншу картинку. Для цього використовуйте для публікації відео-тег [vidео=http://site.ua/sample.flv|http://site.ua/preview.jpg]. Приклад нового плеєра можна переглянути на нашій сторінці.

11. Додана можливість накладання водяного знаку на відеофайли у форматі .flv, які програються у флеш-плеєрі на сайті. Включення або відключення додавання водяного знаку здійснюється в налаштуваннях скрипта. Приклад відео з водяним знаком Ви також можете побачити на нашій сторінці.
DataLife Engine v.7.3 Press Release

12. Додана можливість додавання ключових слів для хмаринки тегів при додаванні новини з сайту звичайними відвідувачами.

13. У налаштування скрипта додана можливість дозволу або заборони на додавання ключових слів для хмаринки тегів, при додаванні новин з сайту.
DataLife Engine v.7.3 Press Release

14. Внесені зміни у виведення новин за ключовими словами хмаринки тегів. Тепер виводяться тільки ті новини, що мають повний збіг з ключовими словами, а не всі новини, що мають схожі входження.

15. Змінений принцип сортування новин при перегляді всіх останніх новин на сайті. Новини сортуються по даті незалежно від того, що встановлено у налаштуваннях скрипта.

16. Ускладнений алгоритм формування коду безпеки (CAPTHA), чим істотно ускладнено розпізнавання картинки спам-ботами.

17. Додана повна підтримка браузера Google Chrome JavaScript'ом використовуваним в DLE.

18. У каскадних стилях додана повна підтримка браузера IE8.

19. Змінений принцип виведення на сторінці модуля "Архів сайту". Даний блок, з часом, ставав дуже довгим. Тепер виводяться не всі місяці відразу, а лише останні 6 місяців, інші виводяться по клікові на "Показати весь архів".
DataLife Engine v.7.3 Press Release

20. Переопрацьовані MySQL-запити, призначені для авторизації користувача на сайті, у зв'язку з чим було понижене навантаження на MySQL-сервер.

21. У шаблон опитування (poll.tpl) у новинах додані наступні теги: [voted] текст [/voted], які виводять текст в тегах, якщо користувач вже проголосував в опитуванні, а також додані теги [not-voted] текст [/not-voted], які виводять текст у тегах, якщо користувач ще не проголосував у опитуванні. Цим розширене виведення різної інформації до опитувань у новинах, залежно від ситуації. Наприклад, можна приховувати кнопки голосувань після того, як користувач проголосував, або, наприклад, виводити рекомендації і прохання, якщо ще не проголосував.

22. Внесені зміни в перегляд персональних повідомлень на сайті. У випадку, якщо немає персональних повідомлень, виводиться відповідне повідомлення, а не порожній перелік повідомлень, як раніше.
DataLife Engine v.7.3 Press Release

23. У фільтр слів додана можливість встановлювати тип пошуку і заміни даного слова. Ви можете вибрати чи шукати будь-яке входження даного словосполучення, або проводити заміну тільки в тому разі, якщо співпадає тільки слово повністю. Даний фільтр можна успішно одночасно застосовувати як для бану небажаних чи нецензурних слів, так і для автоматичної підстановки потрібних слів або значень тільки для певних слів.
DataLife Engine v.7.3 Press Release

24. У налаштування скрипта в розділ оптимізації додана можливість включати або відключати фіксацію новин на сайті. В разі відключення даної можливості, скрипт використовуватиме скорочені запити до БД, знижуючи тим самим навантаження на БД.

25. У технологію AJAX була додана розширена підтримка різних локальних кодувань. Всі дані передаються в кодуванні UTF-8, а потім вже автоматично конвертуються у всі відомі кодування.

26. Додана підтримка нового тегу в новинах [spоiler] текст [/spoiler], який приховує вказаний в тезі текст і показує його при кліку. Даний тег може використовуватися в двох варіантах: [spоiler=Заголовок] текст [/spoiler] виводить власний заголовок при кліку на якому буде показаний прихований текст. Також можливо використання скороченого варіанту [spоiler] текст [/spoiler] - у такому разі використовуватиметься стандартний заголовок "Показати / Приховати текст". Для налаштування стилю цього тегу використовуються класи: .title_spoiler - заголовок спойлера .text_spoiler - текст спойлера.
DataLife Engine v.7.3 Press Release

27. Наявність тегу {bbcode} у шаблоні addcomments.tpl не є більше обов'язковою умовою. Ви можете видаляти панель BB кодів з шаблону і це не викликатиме JS-помилки.

28. Частково видозмінена вставка BB-кодів. Всі коди вставляються в один клік, одночасно вставляються як відкриваючі, так і закриваючі теги, що підвищує швидкість написання тексту.

29. Додане масове завантаження зображень і файлів на сервер. Ви можете одночасно вибрати всі файли, які хочете завантажити на сервер. Вся процедура займає один клік. Процес завантаження файлів відображається динамічно на сторінці без її перезавантаження. Хочемо відразу Вас попередити, що завантаження зображень, їх обробка (зменшення, водяні знаки і т.д.) - це все ресурсомісткі процеси, тому, якщо Ви очікуєте, що заплативши за хостинг 1 долар в місяць Ви зможете одночасно завантажувати сотні файлів, то це помилкове судження. Кількість файлів, яку зможе одночасно обробити Ваш сервер обмежена і впирається в потужності Вашого сервера або тарифного плану на хостингу.
DataLife Engine v.7.3 Press Release

DataLife Engine v.7.3 Press Release


DataLife Engine v.7.3 Press Release

30. У налаштування скрипта додана можливість встановлення обмеження на максимальний розмір завантажуваного на сервер файлу.

31. У налаштування скрипта додана можливість обмежувати максимальну кількість файлів, які користувач може вибрати і завантажити на сервер при масовому завантаженні.

32. Виправлена помилка, при якій в карті сайту для Google генерувалося посилання для правил на сайті з використанням в URL-адресі внутрішніх змінних скрипта.

33. Виправлена помилка, при якій, при використанні в додаткових полях новин типу "Перелік" значень з апострофом, ці значення скидалися при редагуванні новин.

34. Виправлена проблема з відображенням випливаючих повідомлень про нове персональне повідомлення у браузерах IE з використанням певних типів верстки шаблону без оголошення DOCTYPE документа.

35. Виправлені всі виявлені і заявлені раніше невеликі помилки у скрипті.
 
Шановний відвідувачу, Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

Давно уже подобного не встречал
»              
 

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту