Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine v.10.6 Press Release
DataLife Engine v.10.6 Press Release
Були підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. Додана підтримка чотири-байтового кодування бази даних для сайтів, що використовують кодування UTF-8. При установці скрипта в кодуванні UTF-8 ви можете включити підтримку чотирьох байтів для даного кодування в БД. Це необхідно, якщо ви, наприклад, захочете використовувати не літерні символи в базі даних. Наприклад, смайлики Emoji, музичні символи і так далі.

DataLife Engine v.10.6 Press Release

2. Для шаблону main.tpl доданий новий тег {jsfiles}, даний тег виводить підключення всіх JS-скриптів, які використовує DLE у вказаному місці шаблону. За допомогою даного тегу ви можете, наприклад, перенести всі JS-скрипти в самий низ сторінки, для прискорення завантаження і рендерингу ваших сторінок. Даний тег є необов'язковим, і в разі його відсутності в шаблоні, всі скрипти будуть підключені, як і раніше до тегу {headers}. Увага, якщо ви переносите підключення скриптів, то повинні зважати на те, що тег {AJAX} також повинен знаходитися нижче тегу {jsfiles}, а також ви повинні передбачити роботу всіх своїх сторонніх скриптів в шаблоні, якщо вони використовують, наприклад, бібліотеку Jquery, аби вони не запускалися раніше, ніж виконається підключення всіх скриптів. Ми наполегливо не рекомендуємо новачкам користуватися даним тегом, він призначений для досвідчених веб-майстрів, які мають досвід в роботі з JS-скриптами.

3. Для рейтингу новин і коментарів додано виведення інформації у вигляді спливаючого вікна, у випадку, якщо його голос не може бути врахований, з описом причин по яких його голос не може бути прийнятий. Наприклад, він виставляє цю ж оцінку повторно, або голосує за власну новину або коментар.

DataLife Engine v.10.6 Press Release

4. Для рейтингу новин і коментарів додана заборона на виставляння оцінки власної новини або власному коментарю.

5. Для рейтингу новин і коментарів додана можливість зміни для відвідувачів сайту свого голосу або оцінки. Наприклад, якщо ви чи якщо користувач поставив одну оцінку або голос за новину або коментар, та передумавши він може змінити свою оцінку. При цьому стара його оцінка буде скасована і додана нова.

6. У налаштування скрипта додана можливість вказувати максимальну кількість сторінок знайдених результатів пошуку по сайту. Тим самим ви можете як обмежити показ знайдених результатів, в цілях зниження навантаження на сервер, так і показувати всі знайдені результати.

DataLife Engine v.10.6 Press Release

7. Додано форматоване виведення кількості переглядів новини, кількості коментарів в новині, кількості новин і коментарів у користувача в профілі. Наприклад, при виведенні кількості переглядів в новини замість 252501 буде виведено 252 501. Що полегшує сприйняття великих цифр.

DataLife Engine v.10.6 Press Release

8. Для тегів [aviable=x] Текст [/aviable] і [not-aviable=x] Текст [/not-aviable] додані теги синоніми [available=x] Текст [/available] і [not-available=x] Текст [/not-available], відповідно. Дані теги є повністю ідентичними синонімами і несуть одне функціональне навантаження, просто написання available є правильним і співзвучним для англомовних користувачів скрипта.

9. Додана підтримка вкладеності один в одного для тегів [available=x] Текст [/available] і [not-available=x] Текст [/not-available]. Наприклад, ви можете використовувати в шаблоні конструкцію: [available=main|cat] Текст 1 [available=cat] Текст 2 [/available] [/available]. Яка виведе "Текст 1" при перегляді на головній сторінці і категорій, а "Текст 2" лише при перегляді категорій. Тим самим спрощується логіка верстки шаблону, а також додаються нові можливості при верстці шаблону.

10. Додана підтримка вкладеності один в одного для тегів [group=x] Текст [/group] і [not-group=x] Текст [/not-group]. Наприклад, ви можете використовувати в шаблоні наступну конструкцію: [group=1,2,3,4] Текст 1 [group=1] Текст 2 [/group] [/group]. Яка виведе "Текст 1" для всіх зареєстрованих користувачів, а "Текст 2" лише для адміністраторів.

11. Для BBCODES-редактора для сайту, додана підтримка наступних нових кнопок і BB тегів:
[sub] текст [/sub] - виводять текст в нижньому індексі
[sup] текст [/sup] - виводять текст у верхньому індексі
[justify] текст [/justify] - вирівнює текст по обох сторонах і ліворуч і праворуч


12. Для BBCODES-редактора для сайту, додана підтримка вставки заголовків тексту. Заголовки вставляються з використанням спеціальної нової кнопки в редакторові і можуть використовуватися заголовки від H1 до H6.

DataLife Engine v.10.6 Press Release

13. Покращені алгоритми роботи модуля "Перехресні посилання". Тепер модуль коректно розпізнає різні слова, що мають однакові входження. Наприклад, якщо були задані слова "Термінатор" і "Термінатор Генезис" з різними посиланнями, то буде проведена коректна заміна кожного окремого ключового слова, незалежно один від одного і незалежно від того, коли вони були додані в скрипті.

14. У налаштування відео-програвачів в адмінпанелі додана можливість включати або відключати попереднє завантаження метаданных відео. Якщо дане налаштування включене, то плеєр підвантажує заздалегідь для відео дані про відео, а саме його тривалість і перший стоп кадр відео для прев'ю в плеєрі. В разі відключення даного налаштування ці дані не завантажуються, тим самим ви можете економити трафік серверу і користувачів, якщо вони не переглядатимуть дане відео.

DataLife Engine v.10.6 Press Release

15. Доданий новий зручніший формат виведення публікацій в закладках. Сортується виведення тепер не по параметрах загальних налаштувань в скрипті, а за принципом: "останній доданий показується першим", тобто новини які були додані в закладки пізніше показуються в списку раніше, тим самим, за наявності великої кількості закладок на сайті, користувачеві зручніше бачити, які новини він востаннє додавав.

16. Для тегів [category=x] текст [/category], [not-category=x] текст [/not-category], [catlist=x] текст [/catlist], [not-catlist=x] текст [/not-catlist] додана можливість перераховувати список категорій з використанням дефісу, наприклад, ви можете вказати [category=3-7,15] текст [/category], і дані теги виведуть текст на сторінках категорій, що мають ID з 3 по 7, і 15.

17. Для шаблонів виведення коментарів (comments.tpl) додані нові теги [rootcomments] текст [/rootcomments], які виводять текст, ув'язнений в них, у випадку, якщо коментар є основним батьківським до новини, а не є відповіддю на який-небудь інший коментар. А також додані теги [childrencomments] текст [/childrencomments] які виводять текст, ув'язнений в них, у випадку, якщо коментар є відповіддю на інший коментар. Тим самим, ви можете гнучко візуально набудовувати зовнішній вигляд дерева коментарів, наприклад, вкласти батьківські коментарі в окремий блок, або для відповідей на коментарі скоротити кількість візуального оформлення і інформації.

18. Для призначеного для користувача виведення новин за допомогою тегу {custom ...}, для параметру author, додана можливість перераховувати декількох авторів. Наприклад, ви можете вказати {custom author="test,admin"}, і тоді будуть виведені новини авторів з логінами "admin" і "test".

19. Для призначеного для користувача виведення новин за допомогою тегу {custom ...} додано використання нового параметру authorexclude="X", при якому виводяться публікації всіх авторів, окрім вказаного, де X - це ім'я логіну автора. Логіни авторів в даному параметрі, також, можна перераховувати через кому. Наприклад, при використанні {custom authorexclude="admin,test"} будуть виведені новини всіх авторів, окрім авторів з логіном "admin" і логіном "test".

20. Для призначеного для користувача виведення новин за допомогою тегу {custom ...} додано використання нового параметру catalog="X", при якому виводяться всі публікації що містять вказаний в параметрі символьний код, де X - це призначений новинам символьний код. Допускається також перерахування символьних кодів в параметрі через кому. Наприклад, при використанні {custom catalog="а,б"} будуть виведені новини, які містять символьні коди "а" або "б".

21. Для призначеного для користувача виведення новин за допомогою тегу {custom ...} додано використання нового параметру catalogexclude="X", при якому виводяться всі публікації, які не містять вказаний в параметрі символьний код, де X - це призначений новинам символьний код. Допускається також перерахування символьних кодів в параметрі через кому. Наприклад, при використанні {custom catalogexclude="а,б"} будуть виведені новини, які не містять символьні коди "а" і "б".

22. Для призначеного для користувача виведення новин за допомогою тегу {custom ...} додано використання нового параметру xfields="X", при якому виводяться всі публікації, що містять вказане в параметрі значення додаткових полів новин, де X - це значення додаткового поля. Допускається також перерахування значень в параметрі через кому. Наприклад, при використанні {custom xfields="знач. 1,знач. 2"} будуть виведені новини, в яких є додаткові поля що містять "знач. 1" або "знач. 2".

23. Для призначеного для користувача виведення новин за допомогою тегу {custom ...} додано використання нового параметру xfieldsexclude="X", при якому виводяться всі публікації, що не містять вказане в параметрі значення додаткових полів новин, де X - це значення додаткового поля. Допускається також перерахування значень в параметрі через кому. Наприклад, при використанні {custom xfieldsexclude="знач. 1,знач. 2"} будуть виведені новини, в яких немає додаткових полів тих, що містять "знач. 1" і "знач. 2".

24. Для шаблонів виведення профілю користувачів (userinfo.tpl і profile_popup.tpl) додана підтримка нових тегів [profile-user-group=X] Текст [/profile-user-group], які виводять текст ув'язнений в них, якщо група користувача, профіль якого є видимим, належить вказаній групі X. Де X - це номер групи. Допускається також перерахування потрібних груп через кому. Наприклад, ви можете вказати [profile-user-group=1,2] Текст [/profile-user-group] і в даному випадку буде виведений текст, якщо є видимим профіль адміністратора або головного редактора. Тим самим ви можете для різних груп користувачів робити різне оформлення їх профілю.

25. Для шаблонів виведення профілю користувачів (userinfo.tpl і profile_popup.tpl) додана підтримка нових тегів [not-profile-user-group=X] Текст [/not-profile-user-group], які виводять текст ув'язнений в них, якщо група користувача, профіль якого є видимим, не належить вказаній групі X. Де X - це номер групи. Призначення даних тегів протилежне до описаних у попередньому пункті. Наприклад, ви можете вказати [not-profile-user-group=1,2] Текст [/not-profile-user-group] і в даному випадку буде виведений текст, якщо є видимим профіль користувача, що не належить адміністраторам і головним редакторам. Тим самим, ви можете для різних груп користувачів, робити різне оформлення їх профілю.

26. Для шаблону виведення статичної сторінки (static.tpl або будь-якого іншого шаблону, призначеного сторінці) доданий новий тег {text limit="x"} який виводить лише текст доданий для статичної сторінки без HTML-форматування, при цьому сам текст публікації скорочується до вказаного X-кількості символів. При цьому скорочення тексту відбувається до останнього логічного слова, а не обривається на середині слова.

27. Для шаблону виведення статичної сторінки (static.tpl або будь-якого іншого шаблону, призначеного сторінці) додано використання нових тегів: {image-x} який виводить URL картинки, що знаходиться в тексті статичної сторінки, де "x" - це номер картинки в тексті сторінки, наприклад, {image-1} виведе URL першої картинки в тексті сторінки. Додано використання тегів [image-x] текст [/image-x], які виводять вказаний в них текст, лише якщо картинка з номером "x" присутня в тексті сторінки.

28. Для статичних сторінок додана спеціальна розмітка в мета-тегах згідно з протоколом Open Graph http://ogp.me/, завдяки ній, для соціальних мереж і пошукових систем, в мета-тегах додаватимуться назва сайту, посилання на зображення в статичній сторінці, посилання на відео (якщо таке присутнє в статичній сторінці і опубліковане за допомогою тегу [video]), а також посилання на аудіо (якщо таке присутнє в статичній сторінці і опубліковане за допомогою тегу [audio]). Все це дозволяє більш краще і якісно індексувати ваш сайт і інтегрувати його з соціальними мережами.

29. Для шаблону виведення прикріплених до новини файлів (attachment.tpl) додана підтримка нового тегу {extension}, який виводить розширення завантаженого до новини файлу. Тим самим, ви можете, наприклад, задавати в шаблоні для виведення завантажених файлів різні піктограми, залежно від типа файлу і його розширення.

30. Для кожного спливаючого вікна, яке викликає скрипт, додано призначення власного унікального класу. Тим самим ви можете легко перепризначувати для нього візуальне оформлення вікна, персонально для кожного вікна. Наприклад, його розміри, або візуальний вигляд.

31. Додана підтримка зміни дизайну адмінпанелі скрипта за допомогою своїх шаблонів, створених для сайту. Для цього досить розмістити в теці свого шаблону, який у вас призначений по замовчуванню в налаштуваннях скрипта, файл adminpanel.css у якому ви можете розмістити і перепризначувати оформлення класів CSS, які використовуються панеллю управління. У випадку, якщо такий файл присутній у вас в теці шаблону, то він буде підключений панеллю управління автоматично. Оскільки вся верстка панелі управління заснована на CSS, ви можете зі свого шаблону повністю змінити візуальне оформлення панелі управління, наприклад, колірне оформлення. При цьому, при оновленні на нові версії скрипта, ваші зміни також зберігатимуться і автоматично діятимуть і на нових версіях.

32. Перероблено формування відтворення відео на сайті. Для всіх сучасних форматів відео, застосовується виключно HTML5-плеєр, можливість використання для них застарілого флеш-плеєра відключена. Флеш-плеєр використовується лише у випадку якщо вставляється флеш-відео у форматі .flv. Для відтворення аудіо, також застосовується лише HTML5-плеєр. Дане нововведення необхідне для якіснішої підтримки всіх типів пристроїв, для відтворення відео, включаючи смартфони і планшети.

33. Внесені зміни в роботу парсингу тексту новин відносно зворотньої конвертації HTML-тегів для зображень (тегу img). У випадку, якщо картинка була вставлена у вигляді ББ-тегів, то при редагуванні вона також переводиться в ББ-теги. У випадку, якщо картинка була вставлена за допомогою HTML-тегу, то при редагуванні вона також залишається у вигляді HTML-тегу. Дане нововведення дозволяє гнучкіше писати тексти новин, якщо картинкам потрібно задати якісь додаткові властивості HTML, наприклад, стилі або класи CSS і так далі

34. Додана підтримка стискання зображень для PNG-формату при їх завантаженні на сервер, що дозволяє понизити розмір картинок, після їх завантаження на сервер.

35. Оптимізовано виведення завантажених до новин файлів. А саме підрахунок розмірів файлів і його хеш-кодування сум робиться лише у випадку, якщо відповідні теги стоять в шаблоні attachment.tpl, і у випадку, якщо їх немає, то робота по здобуттю цієї інформації скриптом не виконується. Що дозволяє істотно скоротити швидкість роботи скрипта і понизити навантаження на сервер.

36. З жалем були вимушені відключити підтримку сервісу "Чистий Веб-сервер" від Яндексу в зв'язку з припиненням підтримки даного сервісу з боку Яндексу.

37. Додано автоматичне підключення плеєра DLE для відео, опублікованого в новинах, і які виводяться тегом {custom ...} на сайті.

38. Покращена робота адмінпанелі при роботі із смартфонами, зокрема, покращено завантаження файлів із смартфонів, а також робота спливаючих вікон в адмінпанелі, покращена контрастність деяких елементів адмінпанелі.

39. Додана можливість переміщення спливаючих вікон по екрану для сенсорних пристроїв, що не мають мишки (смартфони, планшети і так далі).

40. Додана підтримка скриптом лінійки MYSQL 5.7.x

41. Перероблений і адаптований код скрипта, для підтримки лінійки PHP 7.xx

42. Оновлений до актуальної версії PHP-клас для роботи з поштою, покращена сумісність з деякими SMTP-серверами.

43. Оновлений HTML5-плеєр до актуальної версії, покращена підтримка і його робота на деяких моделях смартфонів.

44. Оновлений візуальний редактор TINYMCE до актуальної версії, покращена його робота в новому браузері Edge від Microsoft.

45. Виправлена проблема, при якій, якщо додатковому полю було вказано використання без редактора, то при швидкому редагуванні новини на сайті, редактор все одно підключався.

46. Виправлена проблема, пов'язана з некоректною обробкою виведення прикріплених завантажених файлів, в разі виведення новин за допомогою тегу {custom ...}

47. Виправлена проблема, при якій не працювало видалення всіх коментарів в конкретної новини, в розділі редагування новин в адмінпанелі скрипта.

48. Виправлена проблема, при якій, при створенні нової категорії в адмінпанелі, не зберігалася інформація, про те, що не потрібно транслювати новини в RSS-потік, якщо це вказувалося.

49. Виправлена проблема, при якій невірно формувалися посилання в листах, якщо в налаштуваннях скрипта як URL-сайту було просто вказано "/".

50. Виправлена проблема, при якій не очищався автоматично кеш RSS-інформерів кожну годину

51. Виправлені виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.
 
Шановний відвідувачу, Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту