Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine v.8.5 Press Release
DataLife Engine v.8.5 Press Release
Були підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. Додана можливість вказувати в налаштуваннях груп користувачів, категорії, в які їм дозволено додавати новини. В разі встановлення цих обмежень в налаштуваннях груп, користувачі зможуть додавати новини лише в призначені категорії, і ні в які інші. При цьому, при додаванні, буде доступний лише список дозволених категорій.

DataLife Engine v.8.5 Press Release

2. У налаштування скрипта додана можливість включати або відключати автоматичний парсинг посилань в тексті новин. При включенні даної можливості, всі текстові посилання, які починаються з http://, будуть автоматично перетворені в клікабельні лінки.

DataLife Engine v.8.5 Press Release

3. Додана коректна обробка тегу "PAGEBREAK" в статичних сторінках, при виведенні результатів пошуку по статичних сторінках.

4. У налаштування скрипта додана можливість встановлювати мінімальну кількість символів в коментарі. Цим ви зможете обмежити потенційний флуд в коментарях, і виключити в коментарях малозначимі фрази, наприклад, "Дякую" або "+1" і так далі.

DataLife Engine v.8.5 Press Release

5. Додана підтримка скриптом програвання на сайті контейнера MKV у форматі відео H.264/AAC. Це дає можливість розміщувати на сайті відео високої чіткості аж до форматів Full HD, вимагаючи при цьому на 20% менше трафіку, в порівнянні із звичайними форматами відтворення відео. Також, ви можете додавати відео, що містить звук 5.1, декілька мовних звукових доріжок, а також субтитри. Приклад ви можете побачити на нашій сторінці.

6. У налаштування скрипта додана можливість зазначати, для завантажуваних зображень, по якій стороні, по замовчуванню, проводити створення зменшеної копії. Ви можете вказати: "По найбільшій стороні", "По ширині" або "По висоті".

DataLife Engine v.8.5 Press Release

7. Додана можливість вказувати, для рекламних матеріалів на сайті, час початку і час закінчення показу банерів. Дані параметри є необов'язковими, і у випадку, якщо дані параметри не вказані, то банер показуватиметься необмежену кількість часу. Також ви можете окремо вказувати, як тільки дату початку показу, так і лише дату закінчення показу.

DataLife Engine v.8.5 Press Release

8. Змінений принцип включення режиму "галереї" при показі зменшених зображень. Даний режим, тепер, включається лише при перегляді повних новин, аби об'єднувати показ галереї лише в межах однієї новини, і не включається при виведенні коротких новин.

9. Налаштування накладення водяного знаку на відео були перенесені з налаштувань скрипта в налаштування відео-плеєрів.

10. У налаштування груп додана можливість дозволу або заборони для групи змінювати параметри завантаження зображень на сервер. Ви можете дозволити для групи можливість змінювати, при завантаженні, розміри зменшених копій, накладення водяного знаку і так далі. Раніше така можливість була доступна лише для стандартних груп зі статусом не нижче за "Журналіста".

DataLife Engine v.8.5 Press Release

11. У антивірус доданий контроль змін в javascript файлах. У випадку, якщо ви робите знімок системи, в даний знімок вносяться також і всі JS-файли, і в разі появи в них змін, антивірус повідомить вас про їх наявність.

12. Додане Gzip-стиснення javascript файлів. При включенні даної можливості в налаштуваннях скрипта, всі JS-файли скрипта стискуються в gzip-архіви і кешуються на сервері. Дана можливість дозволяє до 70% зменшити розмір файлів і, відповідно, істотно прискорити завантаження веб-сервером сторінки в браузер. Також ви можете використовувати gzip-стиснення і для CSS вашого шаблону. Пізніше, після релізу, ми опублікуємо статтю як це зробити. Дана можливість доступна лише для PHP 5.1 і вище. Якщо версія вашого PHP нижча, то дана можливість автоматично відключається.

DataLife Engine v.8.5 Press Release

13. З метою безпеки, прибрана можливість викачувати файли бекапів БД з адмінпанелі скрипта. Викачати бекапи після їх створення можливо лише по FTP, з директорії /backup/.

14. Додана можливість масового вибору коментарів для їх видалення безпосередньо на сайті. Ви можете одночасно вибрати на сторінці декілька коментарів і їх видалити. Для вибору коментарів в шаблоні comments.tpl використовується тег {mass-action}, а оформлення меню вибору дії виконується класом .mass_comments_action. Масові дії над коментарями дозволені лише групам, яким в налаштуваннях дозволено видаляти всі коментарі.

DataLife Engine v.8.5 Press Release

15. В адмінпанелі скрипта додана можливість редагування і видалення всіх коментарів. Раніше можливість редагування новин була лише для певної новини.

DataLife Engine v.8.5 Press Release

16. Додана можливість, в адмінпанелі скрипта, при додаванні або редагуванні новин, редагувати і видаляти знайдені схожі новини.

DataLife Engine v.8.5 Press Release

17. Додана можливість переглядати в адмінпанелі результати голосувань на сайті.

DataLife Engine v.8.5 Press Release

18. У зв'язку з тим, що багато адміністраторів необдумано дають можливість додавання новин в адмінпанелі для мало знайомих їм людей, дозвіл або заборона в налаштуваннях груп, на використання в новинах HTML, також поширюється і при додаванні новин з адмінпанелі. Ми наполегливо рекомендуємо не давати доступ в адмінпанель для всіх підряд, хто це просить.

19. Додана можливість, для голосувань на сайті, встановлювати дату початку голосування і дату закінчення голосування. При цьому, якщо дані параметри встановлені, то голосування починатиметься і автоматично закінчуватиметься в зазначений час. Якщо вони не встановлені, то голосування показуватиметься незалежно від дати до тих пір, поки воно не буде зупинене вручну в адмінпанелі.

DataLife Engine v.8.5 Press Release

20. Для шаблону main.tpl доданий новий тег [static=і'мя сторінки] текст [/static], який виводить текст, вказаний в даному тезі, при перегляді вказаної статичної сторінки. Також доданий протилежний до нього тег [not-static=і'мя сторінки] текст [/not-static], який виводить текст скрізь, окрім вказаної сторінки. Допускається, також, використовувати в даних тегах імена декількох сторінок. Для цього імена статичних сторінок необхідно перераховувати через кому.

21. Додана підтримка реєстрації користувачів з E-mail адресами, що знаходяться в однолітерних доменах другого рівня. Такий поштовий домен поки-що один: http://i.ua

22. Додана підтримка коду безпеки (CAPTCHA), при використанні на сайті безпечного протоколу SSL (https://).

23. Додане кешування таких розділів як перегляд всіх новин користувача і перегляд новин по ключовому слову з хмаринки тегів. Це веде до зниження навантаження на MYSQL-сервер.

24. Внесені зміни в алгоритми формування кешу скрипта, в результаті яких були вирішені проблеми з одночасним використанням каталогу на різних мовах, наприклад, російські літери і англійські, а також з формуванням тегу "custom", що містить великі списки категорій.

25. Для додаткових полів новин додано використання редакторів при написанні в них інформації, що робить додавання інформації в дані поля швидшим і зручнішим. Залежно від налаштувань скрипта, для додаткових полів включаються BB-редактор, або WYSIWYG-редактор. Також, поле повної новини в адмінпанелі скрипта отримало свою окрему панель BB-редактора.

DataLife Engine v.8.5 Press Release

26. У список масових дій, при редагуванні новин, додана можливість проводити очищення ключових слів для хмаринки тегів у вибраних новин.

DataLife Engine v.8.5 Press Release

27. При перегляді списку новин, при їх редагуванні, у випадку, якщо до новини було додане опитування, додане виведення відповідної інформаційної піктограми, що полегшує ідентифікацію новин, в яких існує опитування.

DataLife Engine v.8.5 Press Release

28. У налаштування скрипта додана можливість вказувати типи графічного оформлення збільшеного зображення із зменшеної копії. Допускається вибір чотирьох типів: із закругленими краями і тінню, з прямими краями і тінню, лише тінь, лише рамка без тіні. Для кожного типу допускається перепризначення вигляду з CSS-шаблону.

DataLife Engine v.8.5 Press Release

29. Додана можливість примусового перемикання на мобільну версію сайту. Для цього вам необхідно розмістити у вашому шаблоні посилання http://site.ua/index.php?action=mobile Дана можливість призначена для того, щоб користувачі, що заходять на ваш сайт з мобільного телефону, могли вільно перемикатися між повною і мобільною версією сайту за бажанням. А також, щоб користувачі, які бажають економити свій трафік могли перемикатися на мобільну версію використовуючи при цьому звичайний комп'ютер і браузер.

30. Додана підтримка зафіксованих новин при виведенні новин з використанням тегу "custom". Якщо новини зафіксовані в цих категоріях, то і при виведенні їх з використанням тегу "custom", вони також будуть першими.

31. Додана підтримка RSS-інформерів в статичних сторінках. Ви можете додавати теги інформерів, як в текст статичної сторінки, так і у файли шаблонів статичних сторінок.

32. Додана підтримка реклами, з модуля управління рекламними матеріалами, в статичних сторінках. Ви можете додавати теги банерів, як в текст статичної сторінки, так і у файли шаблонів статичних сторінок.

33. Перероблені механізми створення мапи сайту для пошукових систем Google і Яндекс, внаслідок чого, додана підтримка створення мап сайту, що містять більше, ніж 50 000 новин. Якщо на сайті опубліковано більше, ніж 50 000 новин, то мапа буде розбита на декілька файлів і буде створений індексний файл для мап.

34. Додана можливість встановлювати зняття новини з публікації на головній сторінці після закінчення терміну дії її публікації. Також, додана можливість зняття фіксації новини, після закінчення вказаного періоду.

DataLife Engine v.8.5 Press Release

35. Додана підтримка підсвічування рядків в списку редагування новин, статичних сторінок і користувачів, скрипт підсвічує рядки, на яких знаходиться курсор мишки, що полегшує навігацію і орієнтацію в списку, при редагуванні великої кількості його елементів.

36. Внесені багаточисельні оптимізації у вихідний код адміністративної панелі, що забезпечують однакове відображення панелі в різних браузерах.

37. Виправлена проблема, при якій не відображалися додаткові поля профілів користувачів, при перегляді списку останніх коментарів.

38. Виправлена проблема, при якій невірно враховувалися результати опитувань в новинах, при великій кількості варіантів відповідей і голосувань.

39. Виправлена проблема, при якій відбувалося аварійне завершення скрипта, якщо при редагуванні користувача його E-mail змінювався на такий, що вже існує у іншого користувача.

40. Виправлена проблема, при якій невірно конвертувалися лапки в додаткових полях профілю і вони автоматично конвертувалися в HTML при повторному редагуванні.

41. Виправлена проблема в браузері Опера з автоматичною функцією транслітерації латинських букв в кирилицю, використовуваної в BB-редакторі.

42. Виправлена проблема з некоректною транслітерацією імен файлів, що містять в назві кирилицю, при масовому завантаженні їх на сервер.
 
Шановний відвідувачу, Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту