Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine v.9.3 Press Release
DataLife Engine v.9.3 Press Release
Були підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. Додана глобальна система скарг на сайті. Всі зареєстровані користувачі на сайті можуть відправити адміністрації сайту скарги на новини, персональні повідомлення, коментарі. Для цього в шаблони персональних повідомлень, коментарів, новин (pm.tpl, comments.tpl, shortstory.tpl, fullstory.tpl) додана підтримка тегів [complaint]текст[/complaint], які виведуть текст, вказаний в тегах у вигляді гіперпосилання на написання скарги, на дану конкретну новину, персональне повідомлення, або коментар. Відправка скарг з сайту здійснюється за допомогою технології AJAX без перезавантаження сторінки. Управління скаргами, що поступили, здійснюється в адмінпанелі скрипта, в спеціальному окремому розділі управління скаргами. При цьому в даному розділі залежно від типу скарги будуть доступні швидкі гіперпосилання на реагування на скарги. Наприклад, редагування користувача, редагування і видалення коментаря або новини. Доступ до даного розділу адмінпанелі налаштовується в налаштуваннях груп. Тим самим представлена нова система реагування на спам в коментарях або персональних повідомленнях, або, наприклад, на помилки чи недоробки в новинах.

DataLife Engine v.9.3 Press ReleaseDataLife Engine v.9.3 Press Release
2. Для персональних повідомлень додана функція ігнорування небажаних користувачів. При одержанні персонального повідомлення одержувач може додати відправника в список ігнорованих користувачів, після чого заблокований користувач не зможе більше відправляти йому персональні повідомлення. Тим самим кожен користувач на сайті може захистити себе від спілкування з небажаними іншими користувачами. При цьому користувач не може додати в список ігнорованих, користувачів, що знаходяться в адміністраторських групах і які можуть редагувати призначені для користувача профілі. Тим самим адміністраторська група захищена від ігнорування. Також користувач у будь-який момент може розблоковувати ігнорованого користувача в своєму профілі на сайті.

DataLife Engine v.9.3 Press ReleaseDataLife Engine v.9.3 Press ReleaseDataLife Engine v.9.3 Press Release
3. Істотно розширені можливості файлу запуску автоматичного резервування БД. Даний файл був перейменований у файл cron.php в корені і може виконувати наступні функції при його запуску по крону:

- Створення резервної копії бази даних. Для запуску даного режиму просто запустіть файл cron.php без задання йому параметрів.
- Створення мапи сайти сайту. Для запуску даного режиму запустіть файл з параметром cron.php?cronmode=sitemap
- Оптимізація бази даних. Для запуску даного режиму запустіть файл з параметром cron.php?cronmode=optimize

4. У налаштування скрипта додана можливість включати контроль URL ЧПУ. Наприклад, при відключеній опції, адреси: http://site.ru/id-ім'я новини.html і http://site.ru/id-будь-який текст.html вестимуть на одну і ту ж сторінку. При включенні даної опції, здійснюватиметься 301 редирект на вірну адресу. Дана опція корисна для SEO і при зміні ЧПУ адрес новини або при зміні категорій в новинах. Даний контроль дозволить пошуковим системам швидше переіндексувати новину за її новою адресою. Також даний контроль перевіряє коректну адресу URL і при перегляді публікацій у категоріях.

DataLife Engine v.9.3 Press Release
5. Доданий новий плеєр для програвання FLV, MP4, MP3, Youtube на сайті. Даний плеєр володіє всіма тими ж можливостями програвання, що і старий плеєр, проте має ряд істотних поліпшень. До таких відноситься використання нового API сервісу Youtube, що дозволяє програвати будь-яке відео з сервісу, включаючи відео, що містять рекламу. Також новий плеєр володіє новим, покращеним і якісним інтерфейсом, дозволяє також користувачам перемикати розміри картинки відео, що програється, а також ряд інших удосконалень, про які буде написано далі.

DataLife Engine v.9.3 Press Release
6. У налаштування стандартного відео-програвача додана можливість включення показу першого кадру відео у вигляді картинки.

DataLife Engine v.9.3 Press Release
7. Додана можливість призначати власну обкладинку для відео-програвача по замовчуванню, якщо жодної картинки не вказано в тезі вставки відео. Обкладинки розташовуються в шаблоні у файлах /шаблон/dleimages/videopreview.jpg для звичайного відео, і /шаблон/dleimages/youtubepreview.jpg для відео з сервісу Youtube.

DataLife Engine v.9.3 Press ReleaseDataLife Engine v.9.3 Press Release
8. Додана можливість встановлювати для відео розміри відео-буфера, який заздалегідь завантажуватиметься перед початком програвання відео. Збільшення буферу дозволяє зробити плавніше відтворення відео без пауз при повільному інтернет-з'єднанні, зменшення буферу дозволяє прискорити підготовку відео до відтворення і почати відтворення відео швидше.

DataLife Engine v.9.3 Press Release
9. Розширені можливості встановлення водяного знаку на відео. Ви можете задати в налаштуваннях плеєра місце розташування водяного знаку (зліва, по центру, справа), а також міру прозорості водяного знаку.

DataLife Engine v.9.3 Press Release
10. Додана можливість встановлювати в налаштуваннях відео-плеєра якість відтворного відео з сервісу Youtube. Ви можете встановити якість від низької до HD 720p.

DataLife Engine v.9.3 Press Release
11. Додана можливість відтворення на сайті потокового відео за протоколом RTMP. Для цього використовується тег [videо=rtmp://сервер потокового відео, шлях до файлу на потоковому сервері], наприклад, [videо=rtmp://site.ru/livesteam/,mp4:files/file.f4v]. За наявності потокового сервера ви можете організовувати відтворення відео-файлів з перемотуванням у будь-яку точку відео, незалежно від завантаженого буферу відео. Детальніше про протокол RTMP ви можете прочитати на http://ru.wikipedia.org/wiki/RTMP

12. BB тег [yоutube=http://....] був перейменований в тег [mediа=http://....], оскільки функціональність даного істотно розширюватиметься і даний тег буде призначений не лише для відтворення відео з сервісів youtube або rutube, але і для відтворення відео з інших відео-хостингів.

Для даного тегу була додана підтримка наступних відео-хостингів:

- відео-хостинг http://video.mail.ru/ для вставки відео з даного сервісу використовуйте в тезі URL, де розташоване відео, наприклад, тег
[media=http://video.mail.ru/mail/razpodxod/3/4.html]


- відео-хостинг http://vimeo.com/, для вставки відео з даного сервісу використовуйте в тезі URL, де розташоване відео, наприклад, тег
[media=http://vimeo.com/19965670]


- відео-хостинг http://smotri.com/, для вставки відео з даного сервісу використовуйте в тезі URL, де розташоване відео, наприклад, тег
[media=http://smotri.com/video/view/?id=v172869969fe]


Також покращена підтримка вставки відео з сервісу Youtube, в разі використання оригінального плеєра Youtube, а саме здійснюється вставка нового коду плеєра, який підтримує відтворення відео на пристроях, що не володіють підтримкою флеш.

13. Для тегу [mediа=http://....] додана можливість зазначення розмірів відео-плеєра безпосередньо в тезі. Наприклад, [mediа=300x250,http://....], в даному випадку для відео-плеєра будуть встановлені розміри 300 пікселів по ширині і 250 по висоті. Зазначення розмірів відео є необов'язковим, і якщо розміри не вказані, то будуть використані розміри, вказані в налаштуваннях скрипта.

14. Додана можливість, при написанні новин, і використанні тегів для вставки відео, встановлювати розміри відео-плеєра безпосередньо для даної новини і для кожного конкретного тегу. Наприклад, [videо=300x250,http://site.ru/video.flv], в даному випадку для відео-плеєра будуть встановлені розміри 300 пікселів по ширині і 250 по висоті. Зазначення розмірів відео є необов'язковим, і якщо розміри не вказані, то будуть використані розміри, вказані в налаштуваннях скрипта. Також ви можете встановлювати не лише розміри в пікселях, але і процентне співвідношення розмірів.

15. Додана можливість, при написанні новин, і використанні тегів для вставки mp3 аудіо-файлів, встановлювати розміри плеєра безпосередньо для даної новини і для кожного конкретного тегу. Наприклад, [audiо=300x250,http://site.ru/audio.mp3]. Також ви можете вказати лише ширину плеєра, без зазначення висоти, наприклад, [audiо=300,http://site.ru/audio.mp3]. Зазначення розмірів відео є необов'язковою, і якщо розміри не вказані, то будуть використані розміри, вказані в налаштуваннях скрипта.

16. Додана можливість редагування користувачів безпосередньо з сайту не лише для групи адміністраторів, але і для всіх груп користувачів, що мають дозвіл на редагування користувачів в налаштуваннях груп.

17. У адмінпанелі скрипта, в розділі управління ключовими словами хмаринки тегів, додано розбиття ключових слів по сторінках, а також додана зручна навігація по даних сторінках, що значно спрощує редагування великої кількості ключових слів, що знаходяться в хмаринці тегів.

18. В адмінпанелі скрипта, в розділі управління ключовими словами хмаринки тегів, додана можливість масового виділення і видалення непотрібних ключових слів для хмаринки тегів.

DataLife Engine v.9.3 Press Release
19. Додана можливість встановити в налаштуваннях скрипта ліміт за часом, протягом якого, після реєстрації, користувачеві буде заборонено додавати публікації на сайті. Дана можливість запобігає реєстрації спамерів лише для того, щоб додати новину, і ефективна при бані користувача, він не зможе відразу додавати новини, якщо його аккаунт був забанений раніше.

DataLife Engine v.9.3 Press Release
20. Додана можливість встановити в налаштуваннях скрипта ліміт за часом, протягом якого, після реєстрації, користувачеві буде заборонено додавати коментарі на сайті. Дана можливість запобігає реєстрації спамерів лише для того, щоб додавати коментарі, і ефективна при бані користувача, він не зможе відразу додавати коментарі, якщо його аккаунт був забанений раніше.

DataLife Engine v.9.3 Press Release
21. Внесені зміни в систему публікації статей. Оскільки часто користувачі будують свої сайти виключно з використанням додаткових полів, скрипт більше не вимагає обов'язкового заповнення короткої новини при публікації статей на сайті.

22. Для шаблону виведення всіх ключових слів з хмаринки тегів (tagscloud.tpl) доданий новий тег {tags limit="x"}, де x - це кількість найпопулярніших тегів, яка буде виведена на сторінці. Наприклад, ви можете на даній сторінці вивести весь перелік ключових слів тегом {tags}, або вивести на даній сторінці лише 100 найпопулярніших ключових слів, тегом {tags limit="100"}

23. У налаштування скрипта додана можливість зазначення місця розташування навігації по сторінках новин. Ви можете відключити виведення навігації, виводити її вгорі або внизу новин, або виводити одночасно вгорі і внизу новин.

DataLife Engine v.9.3 Press Release
24. Додана перевірка на реальне існування адреси E-mail, при зміні адреси в налаштуваннях профілю користувачем, якщо на сайті включена розширена реєстрація, що вимагає активації E-mail адреси. В даному випадку при зміні E-mail в профілі, користувачеві буде відправлено лист з активацією на нову адресу, яку він повинен підтвердити, для завершення процедури зміни E-mail адреси.

25. Збільшена швидкість роботи сайту в разі використання RSS-інформерів, і у випадку, якщо зовнішні сайти з якихось причин перестали відповідати, наприклад, стали недоступними.

26. У налаштування скрипта додана можливість встановлювати кількість статей на сторінку, які були знайдені в результаті пошуку. Раніше дана кількість була прив'язана до загальних налаштувань кількості новин на сторінку, що перестає відповідати зростаючим вимогам по оформленню сайту, коли загальні налаштування можуть бути встановлені в нульове значення.

DataLife Engine v.9.3 Press Release
27. Доданий облік налаштувань груп, при перебудові новин в адмінпанелі скрипта. Раніше, при перебудові публікацій в адмінпанелі скрипта, налаштування груп не враховувалися, а враховувалися лише налаштування скрипта.

28. У шаблон панелі авторизації (login.tpl) додана підтримка нового тегу {group-icon}, призначеного для виведення ікони групи користувача.

29. У налаштування скрипта, в розділі налаштувань E-mail, додана можливість зазначення додаткових параметрів для функції PHP Mail(). Дана можливість дозволяє примусово встановити параметри для відправки листів, наприклад, деякі сервери вимагають примусового зазначення відправника через прапорець -f, і так далі

DataLife Engine v.9.3 Press Release
30. У налаштування скрипта, в розділі налаштувань E-mail, додана можливість зазначення E-mail адреси, яка використовуватиметься як авторизація відправника на SMTP сервері. Наприклад, деякі безкоштовні поштові сервіси типу yàndex.ru, вимагають, аби при використанні їх сервісу відправником при авторизації була вказана Е-mail адреса, зареєстрована на їх сервісі.

DataLife Engine v.9.3 Press Release
31. Додана підтримка тегів [group] і [not-group] при перегляді картки профілю користувачів (шаблон profile_popup.tpl).

32. Додана можливість в адмінпанелі скрипта, при редагуванні новин, масово призначати нового автора публікаціям.

DataLife Engine v.9.3 Press Release
33. Додана можливість для адміністраторів сайту в адмінпанелі видаляти інформацію про встановлені сторонні модулі, безпосередньо з адмінпанелі скрипта. Також, у випадку, якщо для стороннього модуля не вказана або відсутня іконка, то використовується стандартна іконка скрипта для даного модуля.

34. У налаштування груп користувачів додана можливість дозволяти або забороняти участь в голосуваннях на сайті для певних груп користувачів.

DataLife Engine v.9.3 Press Release
35. При редагуванні профілю користувача на сайті, доданий контроль IP-адрес, що вводяться, призначених для блокування доступу до аккаунту для певних підмереж. В разі введення некоректної адреси, дана інформація не буде додана в базу даних. Це запобігає випадковому блокуванню користувачами самих себе, коли вони вводять замість IP адрес, некоректну інформацію в профілі.

36. Внесені невеликі зміни в скрипті для повної підтримки нового браузера IE9.

37. Фреймворк jQuery і WYSIWYG редактор були оновлені до актуальних версій.

38. Виправлена проблема, при якій неможливо було вставити гіперпосилання на картинку без вирівнювання в ББ-редакторові.

39. Виправлена проблема, при якій перебудова публікацій в адмінпанелі призводила до втрати опису атрибутів title для картинок, якщо для них не були задані власні атрибути.

40. Виправлена проблема в UTF-8 версії скрипта, при якій могли невірно оброблятися HTML атрибути в тегах, якщо вони містили кириличні символи.

41. Виправлена проблема, при якій не скачувалися завантажені через скрипт файли, що містять в своєму імені декілька крапок підряд.

42. Виправлена проблема, при якій при експортуванні RSS в Яндекс новини, Яндекс відхилював експорт, якщо новина знаходилася в декількох категоріях, оскільки для Яндексу необхідно вказувати одну категорію. У RSS потоці, призначеному для Яндексу, буде вказана лише одна перша категорія.

43. Виправлені виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.
 
Шановний відвідувачу, Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

38. Виправлена проблема, при якій неможливо було вставити гіперпосилання на картинку без вирівнювання в ББ-редакторові.

39. Виправлена проблема, при якій перебудова публікацій в адмінпанелі призводила до втрати опису атрибутів title для картинок, якщо для них не були задані власні атрибути.

40. Виправлена проблема в UTF-8 версії скрипта, при якій могли невірно оброблятися HTML атрибути в тегах, якщо вони містили кириличні символи.

41. Виправлена проблема, при якій не скачувалися завантажені через скрипт файли, що містять в своєму імені декілька крапок підряд.

42. Виправлена проблема, при якій при експортуванні RSS в Яндекс новини, Яндекс відхилював експорт, якщо новина знаходилася в декількох категоріях, оскільки для Яндексу необхідно вказувати одну категорію. У RSS потоці, призначеному для Яндексу, буде вказана лише одна перша категорія.

43. Виправлені виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.


Оскільки це реальні баги, то для попередніх версій 9.0 - 9.2 буде окремий багфікс?
»              
 

Уже на dle-news.ru выложили релиз 9.3
»              
 

Corsair, баг-фікс буде тоді, коли він буде офіційно викладений на офіційному сайті розробника.

Falcon, ми також вже виклали.
»              
 

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту