Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine v.9.5 Press Release
DataLife Engine v.9.5 Press Release
Були підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. Додана підтримка Memcache для кешування на сайті. У налаштуваннях скрипта, ви можете вибрати якого типу кешування використовувати на сайті. Або файловий кеш або Memcache. При включенні даного налаштування переконайтеся, що Memcache включений і підтримується вашим хостингом, а також уточніть дані для підключення до Memcache-серверу.

DataLife Engine v.9.5 Press Release

2. Покращена система кешування на сайті. Додане кешування MYSQL запитів для перегляду повних новин, додане кешування MYSQL запитів коментарів до них, що дозволяє ще більше понизити навантаження на MYSQL на відвідуваних сайтах. Також покращені алгоритми автоматичного очищення кешу.

3. В адмінпанелі скрипта, при додаванні і редагуванні новин, додана нова система вибору категорій новини. Дана система спеціально адаптована для роботи із списками, що містять велику кількість категорій. У дану систему вибору інтегрований пошук потрібної категорії, для цього досить набрати частину імені категорії.

DataLife Engine v.9.5 Press Release

4. У налаштування скрипта додана можливість включення виведення новин на сайті, дата публікації яких ще не настала. Дана опція буде корисна сайтам що публікують, наприклад, анонси на заплановані заходи або, наприклад, для публікації афіш.

DataLife Engine v.9.5 Press Release

5. Для додаткових полів додана можливість встановлювати опцію: "Використовувати значення полів як перехресні гіперпосилання". При включенні даної опції для додаткового поля, значення додаткового поля при виводі в публікаціях стає гіперпосиланням на показ всіх публікацій, що містять аналогічні значення додаткових полів. Тим самим, дана можливість дозволяє групувати новини по значеннях цих полів. Наприклад, якщо ваш сайт - це каталог відео-фільмів, то ви можете групувати новини по акторах, жанрах і так далі. При цьому, якщо значення дод. полів перераховані через кому, то автоматично для кожного слова буде сформовано окреме гіперпосилання. Наприклад, ви створили додаткове поле для жанрів відео-фільмів, при написанні новині в даному додатковому полі ви можете через кому перерахувати жанри, наприклад, "Комедія, Драма, Історичний" і для кожного з цих слів буде сформовано окреме гіперпосилання на пошук новин, що містять дані значення, окремо.

DataLife Engine v.9.5 Press Release

6. Для простого типа пошуку по сайту, додана опція: "Точне співпадіння всіх слів", тим самим, при знаходженні великої кількості результатів пошуку, користувач може звузити кількість знайдених результатів, до найбільш відповідних.

DataLife Engine v.9.5 Press Release

7. Додана можливість перебудови статичних сторінок в адмінпанелі скрипта у розділі перебудова новин.

DataLife Engine v.9.5 Press Release

8. Для шаблонів короткої і повної новини (shortstory.tpl і fullstory.tpl) доданий новий тег: {category-url}, який виводить повний URL на категорію, якій належить дана новина. Даний тег виводить лише URL в чистому вигляді без форматування або готового гіперпосилання. Тим самим, ви можете задавати в шаблонах власне необхідне оформлення, наприклад, ви можете зробити клікабельною іконку категорії, і так далі.

9. Істотно покращена вставка зображень в новини і коментарі, з використанням BBCODES-редактора. При вставці гіперпосилання на зображення, ви можете відразу задати опис для картинки, а також, у випадаючому меню вибрати необхідне вирівнювання зображення на сторінці.

DataLife Engine v.9.5 Press Release

10. Для шаблону виведення результатів пошуку (searchresult.tpl) додана підтримка тегів [catlist=1,2....] текст [/catlist], які виводять текст в тезі, якщо новина належить вказаним категоріям, а також додана підтримка тегів [not-catlist=1,2....] текст [/not-catlist], які виводять текст в тезі, якщо новина не належить вказаним категоріям.

11. У адмінпанелі, в розділі IP-утиліт, додана можливість банити необхідні адреси IP, безпосередньо з даного розділу.

12. Для статичних сторінок додана можливість встановлювати, публікувати або не публікувати гіперпосилання на дану сторінку при створенні мапи сайту для пошукових систем. Тим самим, ви можете відключати необхідні вам сторінки з мапи сайту.

DataLife Engine v.9.5 Press Release

13. При додаванні і редагуванні статичних сторінок, додана можливість автоматично генерувати опис і ключові слова для мета-тегів, з використанням технології AJAX, на основі написаного тексту для статичної сторінки. Тим самим, ви можете швидко відредагувати слова, що згенерувалися автоматично, прибравши зайве, а не набирати їх повністю вручну.

DataLife Engine v.9.5 Press Release

14. У налаштування груп додана можливість встановлювати обмеження на кількість завантажуваних на сервер зображень для однієї новини, тим самим, ви можете обмежити користувачів в завантаженні зображень на сервер і уникнути зайвого засмічення серверу зображеннями.

DataLife Engine v.9.5 Press Release

15. У налаштування груп додана можливість встановлювати обмеження на кількість завантажуваних на сервер файлів (не зображень) для однієї новини, тим самим, ви можете обмежити користувачів в завантаженні файлів на сервер і уникнути зайвого засмічення серверу файлами.

DataLife Engine v.9.5 Press Release

16. Додано автоматичне очищення значень додаткових полів в базі даних, якщо додаткове поле було видалене в адмінпанелі скрипта. Для того, щоб очистити значення видалених додаткових полів, необхідно в адмінпанелі скрипта запустити перебудову публікацій. При перебудові публікацій, якщо поле було видалене з сайту, то з бази даних видалятимуться і значення даних додаткових полів.

17. Для шаблонів короткої і повної новини (shortstory.tpl і fullstory.tpl) додані нові теги: [comments] текст [/comments], які виводять текст, ув'язнений в них, якщо в даної публікації присутні коментарі на сайті, а також додані теги: [not-comments] текст [/not-comments], які виводять текст, ув'язнений в них, якщо в даної публікації відсутні коментарі на сайті. Тим самим, ви можете гнучко набудовувати дизайн свого сайту, у відмінності від ситуації, наприклад, якщо в новини немає коментарів, то пропонувати користувачеві бути першим, а якщо є, то виводити кількість коментарів.

18. В адмінпанелі, в розділі редагування новин, додано гіперпосилання на перегляд даної новини на сайті. Для того, щоб перейти на перегляд новини, досить клацнути на кількість переглядів даної новини.

DataLife Engine v.9.5 Press Release

19. Для шаблонів перегляду профілю користувача і коментарів (userinfo.tpl і comments.tpl) додані нові теги: [xfnotgiven_X]...[/xfnotgiven_X], які виводять текст, вказаний в них, якщо додаткове поле користувача не було задане, де X - це ім'я додаткового поля профілю користувача. Тим самим, оформлення додаткових полів для користувачів стає ще гнучкішим, і ви можете комбінувати різне оформлення залежно від того, чи було поле заповнене, чи ні.

20. Для шаблонів перегляду профілю користувача, коментарів, а також картки користувача (userinfo.tpl, comments.tpl і profile_popup.tpl) додані нові теги: [fullname] {fullname} [/fullname] - які виводять текст ув'язнений в них, лише, якщо повне ім'я користувача задане, [not-fullname] текст [/not-fullname] - які виводять текст, заданий в них, лише, якщо повне ім'я користувача не задане. [icq] {icq} [/icq] - які виводять текст ув'язнений в них, лише, якщо ICQ користувача задане, [not-icq] текст [/not-icq] - які виводять текст, заданий в них, лише, якщо ICQ користувача не задане. [land] {land} [/land] - які виводять текст ув'язнений в них, лише, якщо місце проживання користувача було їм задано, [not-land] текст [/not-land] - які виводять текст, заданий в них, лише, якщо місце проживання користувача не було їм вказано. [news-num] {news-num} [/news-num] - які виводять текст, ув'язнений в них, якщо у даного користувача є опубліковані новини на сайті, [not-news-num] текст [/not-news-num] - які виводять текст ув'язнених в них, якщо у даного користувача немає новин на сайті. [comm-num] {comm-num} [/comm-num] - які виводять текст, ув'язнений в них, якщо у даного користувача є опубліковані коментарі на сайті, [not-comm-num] текст [/not-comm-num] - які виводять текст ув'язнених в них, якщо у даного користувача немає коментарів на сайті. Тим самим, ви дістаєте більше можливостей для всілякої верстки даних шаблонів, залежно від даних умов.

21. Для шаблону виведення результатів пошуку (searchresult.tpl) додана підтримка тегу {date=формат дати}, призначеного для виведення дати новини в призначеному для користувача форматі.

22. Додана підтримка виведення додаткових полів, призначених для профілю користувача, при виведенні спливаючої картки користувача (шаблон profile_popup.tpl). Для виведення додаткових полів, використовуються аналогічні теги, як і для шаблонів коментарів і показу профілю користувача.

23. У налаштування груп додана можливість обмежувати, для різних груп, максимальну кількість коментарів, яку їм дозволено публікувати на сайті протягом доби. Даний ліміт також можна відключати.

DataLife Engine v.9.5 Press Release

24. Додана підтримка національних символів (у тому числі і кирилиці), при автоматичному створенні літерного каталогу.

25. Для шаблону виведення короткої новини (shortstory.tpl), а також для шаблонів виведення новин з використанням тегу {custom} доданий новий тег {vote-num}, який виводить кількість користувачів, що проголосували за публікацію.

26. Додано використання шаблонної картинки заглушки /dleimages/no_image.jpg для тегів {image-x} в шаблонах. Дана картинка використовуватиметься в тому випадку, якщо для даного тегу в новині, відсутнє відповідне для нього зображення.

27. Для шаблонів виведення популярних новин, схожих новин і призначеного для користувача виведення новин за допомогою тегу custom, додано використання тегів [image-x] текст [/image-x], які виводять текст вказаний в них, лише у випадку, якщо картинка з номером X присутня в новині.

28. Для шаблонів виведення популярних новин і схожих новин (topnews.tpl і relatednews.tpl) додано використання тегів {category} і {link-category}, які виводять списки категорій, яким належать публікації, а також гіперпосилання на дані категорії.

29. У налаштування скрипта, в розділі налаштувань E-mail, додане налаштування для визначення типу з'єднання і авторизації (SMTP HELO) на SMTP-сервері. Ви можете вибрати, що відправляти серверу HELO або EHLO. Раніше завжди використовувалася стандартна відправка HELO, проте, деякі поштові сервери вимагають використання саме EHLO.

DataLife Engine v.9.5 Press Release

30. При використанні зворотнього зв'язку на сайті додане використання тегу {%group%}, який використовується в шаблоні E-mail-повідомлень. Даний тег дозволяє відправляти в листах з сайту групу, в якій знаходиться на сайті відправник повідомлення.

DataLife Engine v.9.5 Press Release

31. Для шаблонів популярних новин і схожих новин (topnews.tpl, relatednews.tpl) додана підтримка додаткових полів публікацій. Для виведення додаткових полів використовуються і підтримуються всі аналогічні теги для дод. полів, які використовуються при виведенні коротких і повних публікацій.

32. Додано підсвічування тексту, опублікованого з використанням тегу [cоde]. Підсвічування коду підтримує PHP, javascript, HTML, CSS, SQL.

DataLife Engine v.9.5 Press Release

33. Додана нова система редагування профілю користувачів в адмінпанелі і на сайті для адміністраторів. Редагування перекладене на використання Jquery UI, що дозволяє позбавиться від спливаючих вікон браузера і інтегрувати редагування користувача безпосередньо в дизайн сайту.

DataLife Engine v.9.5 Press Release

34. Додане GZIP-стиснення і кешування стислих файлів для WYSIWYG-редактора. Тим самим, істотно прискорене завантаження редактора в браузер користувача, якщо він включений і використовується в налаштуваннях скрипта. Також WYSIWYG був оновлений до актуальної версії.

35. Шаблони для версій для друку, такі як print.tpl і static_print.tpl переведені із загальної директорії шаблонів, безпосередньо в шаблони, тим самим, для кожного шаблону свого сайту ви можете створювати індивідуальну версію для друку, залежно від використовуваного користувачем шаблону. Також дані файли шаблонів можуть редагуватися редактором шаблонів в адмінпанелі скрипта.

36. Оновлений редактор шаблонів в адмінпанелі, істотно покращена швидкість роботи редактора при редагуванні тексту, виправлені деякі помилки в підсвічуванні і фокусуванні тексту при редагуванні.

37. Доданий контроль ЛЗУ (ЧПУ), при використанні гіперпосилань на категорії без слешу в кінці. Раніше скрипт не обробляв ці гіперпосилання, віддаючи серверну помилку 404. Новий механізм додає обробку цих гіперпосилань скриптом, і в разі відсутності слешу, відбувається 301 редирект на коректне гіперпосилання із слешем в кінці URL.

38. Додана підтримка прозорості в PNG-картинках, при їх завантаженні на сервер.

39. Невеликі зміни при виведенні статистики на сайті, направлені на виправлення помилок валідності XHTML-сторінки.

40. Оптимізована робота JS-скриптів, для коректнішої роботи в браузері Internet Explorer 7.

41. Оптимізовані алгоритми роботи пошуку, в результаті істотно збільшилася швидкість роботи пошуку на великих базах даних.

42. Для RSS-експорту новин у форматі "Яндекс новини" внесені зміни під нові технічні вимоги Яндекса, завдяки цьому перегляд RSS, адресованого для Яндекс новин, став доступний для перегляду звичайними відвідувачами з використанням звичайних переглядачів і браузерів RSS.

43. Внесені зміни в алгоритми роботи перебудови публікацій в адмінпанелі скрипта. У випадку, якщо в налаштуваннях скрипта включено автоматичне зменшення картинок, розташованих на зовнішніх серверах, то скрипт автоматично зменшує кількість оброблюваних новин за один прохід, тим самим збільшується вірогідність того, що скрипт не перевищуватиме лімітів за часом на час роботи на сервері, і перебудова буде проходити успішно.

44. У систему логування дій користувача в адмінпанелі додана розширена інформація про авторизацію користувача в адмінпанелі. Наприклад, чи вводив він логін або гасло вручну чи авторизовувався по куках. Якщо авторизація була по куках, то з якої сторінки сайту він прийшов в адмінпанель скрипта.

45. Оновлені бібліотеки Jquery і Jquery UI до актуальних версій.

46. Виправлена проблема, при якій здійснювався показ новин в списку схожих новин з категорій, які були заборонені для показу певним групам користувачів в налаштуваннях груп.

47. Виправлена проблема з контролем URL ЛЗУ (ЧПУ), при якому перевірка не проводилася, якщо альтернативне ім'я URL новини було порожнім.

48. Виправлена проблема, при якій некоректно працював тег {comment-id} в шаблоні коментарів, якщо в налаштуванні скрипта для коментарів був включений режим AJAX-навігації.

49. Виправлена проблема, при якій користувачі, яким не дозволено голосувати в опитуваннях новин, могли, в певних випадках, обходити дане обмеження і голосувати в новині.

50. Виправлені виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.
 
Шановний відвідувачу, Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту