Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine v.10.0 Press Release
DataLife Engine v.10.0 Press Release
Були підготовані і реалізовані наступні зміни:

1. Замість застарілого шаблону для мобільної версії сайту, доданий абсолютно новий шаблон smartphone.

DataLife Engine v.10.0 Press Release
DataLife Engine v.10.0 Press Release

2. Додана нова система захисту сайту від спамерів. Нове рішення ґрунтується на хмарному сервісі stopforumspam.com, який містить інформацію про більш ніж 45 мільйонів спамерів по всьому світу. Завдяки даній можливості здійснюється автоматичне блокування більше 90% промислового спаму. Контроль спамерів здійснюється при реєстрації користувачів на сайті, при публікації коментарів і при використанні зворотнього зв'язку на сайті, при відправленні листів звичайним відвідувачам сайту. Дана можливість включається в налаштуваннях скрипта в адмінпанелі і ви можете включити як помірну фільтрацію спаму, так і посилену. При включенні помірної фільтрації виконується інтелектуальна перевірка, чи є користувач спамером чи ні, при цьому враховується як давно IP або e-mail брали участь в спамі і коли було останнє повідомлення про спам з боку даного користувача, і на підставі цього приймається рішення про те є він спамером чи ні. Помірна фільтрація дозволяє гнучкіше уникати помилкових спрацьовувань, коли користувач не поширював спам, а IP йому дістався від інтернет-провайдера, той, який раніше використовувався спамером. При включенні посиленої фільтрації в налаштуваннях скрипта, здійснюється повне і беззастережне блокування IP-адрес помічених в спамі.

DataLife Engine v.10.0 Press Release

3. У налаштування скрипта додана можливість підключення вашого сайту до загальної боротьби зі світовим злом: спамом. Для цього ви можете зареєструватися на сервісі stopforumspam.com, отримати API ключ, і задати його в налаштуваннях скрипта. Після цього, якщо в коментарях ви натискуєте на кнопку "Спам", то окрім видалення спамерських коментарів, здійснюватиметься відправлення всіх даних спамера в загальну базу даних про спамери, тим самим ви допоможете автоматично блокувати спамера на інших сайтах. Дане налаштування є необов'язковим, і ви можете користуватися блокуванням спамерів на своєму сайті і без отримання API ключа, проте ми рекомендуємо всім адміністраторам зареєструватися і отримати API ключ, і активно користуватися кнопкою "Спам", для видалення саме спаму на сайті. Тим самим ви візьмете активну участь в боротьбі із спамом, що у свою чергу дозволить вашим же сайтам бути захищенішими від спаму.

DataLife Engine v.10.0 Press Release

4. При додаванні новин на сайті додана можливість публікувати також відразу і опитування до новини, що додається.

DataLife Engine v.10.0 Press Release

5. Повністю переписані всі регулярні вирази для функцій preg_replace в скрипті, що використовує модифікатор /e. Всі дані функції були замінені на використання preg_replace_callback. Дана зміна коду була виконана в цілях забезпечення сумісності DLE з лінійкою PHP 5.5.x.

6. Переписаний модуль створення бекапу бази даних MYSQL, замість застарілого розширення MYSQL, бекап створюється і відновлюється за допомогою новішого розширення PHP MySQLi. Це необхідно для підтримки нової лінійки PHP 5.5.x.

7. В адмінпанелі для розділу "Список дій в адмінпанелі" додана можливість переглядати невдалі спроби авторизуватися в адмінпанелі скрипта, або невдалі спроби авторизації користувачів на сайті, що мають доступ до адмінпанелі. Тим самим в разі спроб підбору гасла до аккаунту методом перебору, ви можете бачити дані спроби, і оперативно реагувати на них.

DataLife Engine v.10.0 Press Release

8. Для RSS-імпорту публікацій в адмінпанелі і для RSS-інформерів, додана підтримка формату Atom http://ru.wikipedia.org/wiki/Atom, тим самим ви можете імпортувати собі на сайт стрічки, що містять публікації не лише у форматі RSS 2.0, але і у форматі Atom.

<link rel="canonical" href="http://site.ru/" />

9. Для сторінок, що використовують показ новин головної сторінки, додано використання канонічних посилань, що дозволяють усунути дублі головної сторінки в пошукових системах. Наприклад, адреси http://site.ru/ і http://site.ru/index.php є різними адресами однієї і тієї ж головної сторінки. При цьому, для сторінки дубля http://site.ru/index.php буде встановлений тег, що вказує пошуковій системі, яка адреса головної сторінки важливіша.

10. Додана можливість враховувати не лише всі перегляди публікацій, але і лише унікальні перегляди. Для цього, в налаштуваннях скрипта, для лічильника переглядів новин надається вибір: або ви можете повністю відключити лічильник переглядів новин, або враховувати всі перегляди публікації (лічильник переглядів збільшується при кожному зверненні до новини), або ви можете включити облік лише унікальних відвідувачів (лічильник переглядів прив'язується до IP відвідувача і якщо даний користувач вже переглядав новину, то другий перегляд від нього вже не враховується).

DataLife Engine v.10.0 Press Release

11. Для модулю виведення швидкої навігації 'speedbar' (хлібні крихти), додана мікророзмітка HTML для пошукових систем, що дозволяє більш інформативно показувати посилання на ваші сайти в знайдених результатах. Детальніше про дану мікророзмітку ви можете прочитати на сторінці http://support.google.com/webmasters/bin/a...u&answer=185417

DataLife Engine v.10.0 Press Release

12. У налаштування скрипта в адмінпанелі, додана можливість включати відправлення листів в зворотньому зв'язку з використанням системної E-mail адреси адміністратора. Дане налаштування корисне при використанні безкоштовних серверів SMTP і деяких хостинг-провайдерів, де обмежено використання поля From при відправленні листів, на використання лише конкретних адрес, наприклад, дозволено використовувати лише адреси зареєстровані на сервері, за допомогою яких здійснюється відправлення листів. При включенні даного налаштування, повідомлення в зворотньому зв'язку на сайті приходитимуть від імені системної e-mail адреси, а безпосередньо E-mail адресу відправника листа ви можете задати в шаблонах E-mail повідомлень в адмінпанелі за допомогою тегу {%email%}

DataLife Engine v.10.0 Press Release

13. У налаштування скрипта додана можливість включення відправки E-mail повідомлень на системну E-mail адресу адміністрації сайту, при надходженні нових скарг на сайті від відвідувачів вашого сайту.

DataLife Engine v.10.0 Press Release

14. Для сторінок перегляду повної новини додана спеціальна розмітка в мета-тегах згідно з протоколом Open Graph http://ogp.me/, завдяки ній, для соціальних мереж і пошукових систем, в мета-тегах додаватимуться назва сайту, посилання на зображення новини, посилання на відео (якщо таке присутнє в новині і опубліковане за допомогою тегу [video]), а також посилання на аудіо (якщо таке присутнє в новині і опубліковане за допомогою тегу [audio]). Все це дозволяє більш краще і якісно індексувати ваш сайт і інтегрувати його з соціальними мережами.

DataLife Engine v.10.0 Press Release

15. Для тегу користувацького виведення публікацій {custom ...} для атрибуту category="...", додана підтримка зазначення діапазону категорій з використанням тире. Наприклад, тег {custom category="1,4-8,11" aviable="global" from="0" limit="10" order="date"} виведе новини з категорії 1, категорій id, що мають, з 4 по 8, а також з категорії 11. Тим самим спрощується написання великої кількості категорій в тезі.

16. Додана нова система ресайзу і накладення водяних знаків на зображення у форматі GIF, що привело до коректнішої підтримки картинок, що містять прозорість.

17. У налаштування скрипта додана можливість установки часу для примусового очищення кешу. Ви можете встановити інтервал часу в хвилинах, після закінчення якого кеш скрипта буде очищений примусово. Дана функція буде особливо корисна для сайтів, які заздалегідь публікують новини на час, що ще не настав, і використовують при цьому кешування на сайті. Для даного налаштування можна задати значення 0, тоді кеш очищатиметься, як і раніше автоматично у міру зміни інформації в базі даних.

DataLife Engine v.10.0 Press Release

18. У адмінпанелі скрипта, в розділі управління додатковими полями новин, додана нова зручна система установки порядку сортування. Тепер для того, щоб встановити новий порядок сортування, досить буде перенести потрібні поля мишкою в необхідні позиції і зберегти порядок сортування. Дана нова система дозволяє набагато зручніше організовувати списки додаткових полів для новин.

DataLife Engine v.10.0 Press Release

19. Для додаткових полів новин, що мають тип "декілька рядків" додана можливість вказувати підключати або не підключати редактор при написанні публікацій для даних полів. Тим самим ви можете гнучкіше використовувати дане поле для різних цілей.

DataLife Engine v.10.0 Press Release

20. Глобальне налаштування "безпечний режим додаткових полів", яке відключало підтримку BB-тегів і HTML в дод. полях було перенесено безпосередньо в управління додатковими полями. Тепер ви можете встановити для кожного поля відключати чи ні BB-теги і HTML. Тим самим ви можете гнучкіше використовувати поля, наприклад, для потрібних полів, що мають тип "один рядок", ви можете дозволити використання в них BB-тегів.

21. У адмінпанелі скрипта, в розділі управління додатковими полями профілів користувачів, також додана нова система установки порядку сортування. Тепер для того, щоб встановити новий порядок сортування, досить буде перенести потрібні поля мишкою в необхідні позиції і зберегти порядок сортування. Дана нова система дозволяє набагато зручніше організовувати списки додаткових полів для профілю користувачів.

DataLife Engine v.10.0 Press Release

22. У налаштування скрипта додана можливість вказувати, який саме контент показувати по замовчуванню на головній сторінці. Ви можете вибрати показ новин за допомогою тегів {content} або {custom}, а також вибрати показ статичної сторінки на головній. При цьому, не дивлячись на те, що показ новин визначається наявністю тегів {content} або {custom} в шаблоні, якщо ви на головній сторінці виводите лише новини через тег {custom}, то даний пункт також необхідно вибрати в налаштуваннях скрипта, так як це дозволить заощадити на ресурсах вашого сервера і скрипт не виконуватиме зайву роботу по обробці для тегу {content} для головної сторінки вашого сайту.

DataLife Engine v.10.0 Press Release

23. Додана можливість використання одночасно тегів [xfvalue_x] і [xfvalue_x limit="X"] в шаблонах виведення коротких і повних новин.

24. Додана можливість видалення зареєстрованих користувачів, безпосередньо при редагуванні їх профілю на сторінках сайту. Тим самим для видалення користувачів, немає більше необхідності копіювати їх логін з сайту і заходити в адмінпанель в розділ редагування користувачів, необхідні дії можна виконати, знаходячись безпосередньо на сторінках сайту.

DataLife Engine v.10.0 Press Release

25. Для користувацького виведення новин за допомогою тегу {custom}, для атрибуту fixed="yes", додана можливість використовувати значення only, яке виводить лише зафіксовані новини з розділу. Наприклад, якщо вказано fixed="yes" то зафіксовані новини виводитимуться першими, а потім всі інші, а якщо вказане fixed="only", то виводитимуться лише зафіксовані новини.

26. Для шаблону виведення популярних новин (topnews.tpl) доданий новий тег {title limit="x"} який виводить урізаний до X-кількості символів, заголовок новини. При цьому скорочення тексту відбувається до останнього логічного слова, а не обриває текст на середині слова.

27. Для шаблонів виведення популярних новин і схожих новин (topnews.tpl і relatednews.tpl) додана підтримка нових тегів: {date} і {date=формат дати}, які виводять дату новин або згідно з налаштуваннями скрипта, або в призначеному для користувача заданому форматі.

28. Додана константа SECURE_AUTH_KEY у файлі engine/data/dbconfig.php. Значення даної константи генерується автоматично і є унікальним для кожного сайту. Константа являє собою складний рядок з різних букв, цифр і спецсимволів, завдовжки більше 60 символів і призначена для посилення різних хеш-кодувань і контрольних підписів сайту. Впровадження даної константи захищає сайт від розшифровки контрольних хеш-кодувань методом перебору. У будь-який час, за бажанням, адміністратор може змінити значення даної константи на свій розсуд.

29. Налаштування груп, що дозволяють завантаження картинок і звичайних файлів на сервер, стали повністю незалежними один від одного. Наприклад, ви можете дозволити завантаження файлів на сервер, певних розширень, але при цьому заборонити завантаження картинок на сервер.

30. Внесені зміни в розсилку масових повідомлень користувачам в адмінпанелі скрипта. При відправленні розсилки масових повідомлень в адмінпанелі, повідомлення більше не відправлятимуться забаненим на сайті користувачам.

31. Покращені механізми відновлення відправки розсилки масових повідомлень в адмінпанелі. Раніше при відновленні могло відбуватися повторне відправлення вже відправлених листів, або відновлення було неможливе.

32. Оптимізовано завантаження JS-скриптів, призначених для обміну відвідувачами посиланнями на сайт і публікацією їх в соціальних мережах, зменшений код цих скриптів і додана підтримка GZIP-стискування для даних скриптів, що істотно прискорює їх завантаження браузером відвідувача вашого сайту.

33. Внесені невеликі косметичні зміни у формування ББ-тегу спойлера, що додають клікабельність для картинки відкриття/закриття спойлера.

34. Покращений контроль невірних ЧПУ-посилань на сторінках пагінації головної сторінки сайту.

35. Оновлений WYIWYG Live Editor до актуальної версії.

36. Виправлена проблема, пов'язана з некоректною роботою BB-редактора в браузері IE9 при додаванні новин і коментарів на сайті.

37. Виправлена проблема, при якій втрачалася частина запитання в розділі редагування запитань і відповідей, якщо дане запитання містило лапки.

38. Виправлена проблема, при якій не відбувався облік фільтру слів у момент реєстрації користувача на сайті, тим самим слова з фільтру допускалися в інформації про себе у момент реєстрації користувача на сайті.

39. Виправлена проблема, пов'язана з некоректним додаванням зайвих span-тегів в WYSIWYG LiveEditor редакторові, при роботі в Chrome, під час об'єднання різних рядків тексту.

40. Виправлена проблема, при якій, в разі зміни користувачем своєї e-mail адреси в профілі, повідомлення про нові коментарі на підписані новини, продовжували приходити на його стару адресу.

41. Виправлена проблема, пов'язана з додаванням флеш-роликів у візуальному редакторові LiveEditor.

42. Виправлена проблема, пов'язана зі вставкою одинарних і подвійних лапок при повному цитуванні коментарів.

43. Виправлена проблема, пов'язана з некоректним формуванням посилання на профіль користувача при відключеному ЧПУ, яка формується в розділі перегляду статистики сайту.

44. Виправлена проблема, пов'язана з можливим некоректним сортуванням статичних сторінок по даті, в адмінпанелі скрипта.

45. Виправлені виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.
 
Шановний відвідувачу, Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту