Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine v.11.0 Press Release
DataLife Engine v.11.0 Press Release
Шановне товариство!

Завершено основний етап розробки версії 11.0, реліз знаходиться на тестуванні та передрелізній підготовці, а тим часом ми пропонуємо вам ознайомитися з інформацією про те, що чекає вас з виходом нової версії. В даному релізі для вас були підготовлені абсолютно нові демонстраційні шаблони, додані нові типи додаткових полів для новин, які суттєво полегшують додавання публікацій на сайт, додана можливість довільного виводу коментарів за різними критеріями, покращений візуальний редактор TinyMCE та багато іншого, але про все докладніше...

Були підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. До складу дистрибутиву включені три абсолютно нові шаблони. Дані шаблони створені з використанням HTML5-стандартів. Є повністю адаптивними, як під декстопні браузери, так і під планшети і смартфони. Також у верстці шаблонів активно використана векторна графіка, що забезпечує їх якісне відображення на HiDPI (Retina) дисплеях.

DataLife Engine v.11.0 Press Release
DataLife Engine v.11.0 Press Release
DataLife Engine v.11.0 Press Release

2. Додано новий тип додаткових полів для публікацій: "Завантажуване зображення". При даному типі поля, користувачеві пропонується завантажити картинку для даної новини, яка буде виводитися потім, при показі новин на сайті. Для даного типу поля ви можете задати такі параметри як обмеження на вагу і розмір картинки, чи потрібно створювати для неї зменшену копію, розміри зменшеної копії, накладати на неї водяний знак. Тим самим, з використанням даного типу поля, полегшується процес написання новин, наприклад, ви можете створити різні типи картинок (постери, скріншоти і т.д.) і оформити їх виведення в шаблоні, а при додаванні новин залишиться лише тільки завантажити їх в один клік.

DataLife Engine v.11.0 Press Release
DataLife Engine v.11.0 Press Release

3. Додано новий тип додаткових полів для публікацій: "Завантажуваний файл". При даному типі поля, користувачеві пропонується завантажити файл для даної новини, який потім буде скачуватися як вкладення. В налаштуваннях даного поля ви можете задати розширення файлів, які допустимі для даного поля при завантаженні, а також максимальну вагу завантаження. Тим самим, з використанням даного типу поля, полегшується процес написання новин, наприклад, ви можете створити різні типи файлів, в тому числі і картинки безпосередньо для скачування (шпалери в різних роздільностях) і оформити їх виведення в шаблоні, а при додаванні новин залишиться лише завантажити їх в один клік.

DataLife Engine v.11.0 Press Release
DataLife Engine v.11.0 Press Release

4. Додано новий тип додаткових полів для публікацій: "Перемикач 'Так' або 'Ні'". При написанні новин даний тип поля виводиться у вигляді перемикача 'Так' або 'Ні' (Включено або Вимкнено). У якості значення дане поле виводить 'Так' або 'Ні', в залежності від того, що було встановлено при написанні новини. Однак основне призначення даного поля - це керування тегами [xfgiven_X] текст [/xfgiven_X] і [xfnotgiven_X] текст [/xfnotgiven_X]. У разі, якщо перемикач був включений, то теги [xfgiven_X] текст [/xfgiven_X] виведуть відповідний текст, а теги [xfnotgiven_X] текст [/xfnotgiven_X] приберуть його, і навпаки. Тим самим, за допомогою даних додаткових полів ви можете легко керувати інформацією на сайті в шаблонах, стосовно кожної конкретної новини. Наприклад, включати або відключати виведення будь-яких вкладок з описом на сторінці, або організувати виведення галерей зі скріншотами або постерами і т.д.

DataLife Engine v.11.0 Press Release
DataLife Engine v.11.0 Press Release

5. Для додаткових полів новин, що мають тип поля "Список", додана можливість створювати окремі значення, які відображаються в списку при додаванні публікації, і ті, які відображаються на сайті після вибору користувачем як значення. Для цього, при додаванні поля, потрібно використовувати роздільник '|' в списку значень, наприклад: Yes|Так. При написанні новини, користувачеві для вибору буде вказано пункт Так, а на сайті буде виведено значення поля як Yes.

DataLife Engine v.11.0 Press Release
DataLife Engine v.11.0 Press Release

6. Для додаткових полів профілю користувачів, що мають тип поля "Список", також додана можливість створювати окремі значення, які відображаються в списку при редагуванні профілю, і ті які відображаються на сайті після вибору користувачем як значення. Для цього, при додаванні поля, потрібно також використовувати роздільник '|' в списку значень, наприклад Yes|Так. При редагуванні профілю, користувачеві для вибору буде вказано пункт Так, а на сайті буде виведено значення поля як Yes.

7. Істотно перероблений і покращений режим роботи "Використовувати як перехресні гіперпосилання" для додаткових полів новини. У разі, якщо поле має цю опцію, то пошук новин за значенням поля проводиться на основі повного збігу даного значення у інших новин, а також збігу саме даного конкретного поля. Наприклад, якщо раніше ви створювали поле "Рік випуску", і задавали значення 2015 року, і при цьому у вас було інше поле, в якому була, наприклад, завантажена картинка, в шляху якої також було 2015, то стара система виводила обидві новини, так як пошук здійснювався виключно щодо входження слова, яке шукалося. Це призводило до того, що показувалися не зовсім очікувані новини. Тепер будуть показані тільки ті новини, у яких саме поле "Рік випуску" матиме значення 2015. Ніякі інші поля і їх значення враховуватися більше не будуть. Це дозволяє більш розширено використовувати додаткові поля для організації перехресного зв'язування між собою.
Наприклад, за роком випуску, акторами, режисерами і т.д. Новий тип пошуку автоматично застосовується тільки для нових новин. Якщо ви хочете, щоб і старі існуючі новини брали участь в даному пошуку, то вам потрібно буде в адмінпанелі, в розділі "Перебудова публікацій", запустити перебудову новин, і тим самим буде створено індекс значень полів і для старих, вже існуючих новин.

8. Для основного шаблону (main.tpl) додана можливість виведення в ньому додаткових полів новин при перегляді повної новини. Для цього, в даному шаблоні, ви можете використовувати ті ж теги, що і для виведення додаткових полів в шаблонах короткої і повної новини. Це теги: [xfgiven_X] текст [/xfgiven_X], [xfnotgiven_X] текст [/xfnotgiven_X] і [xfvalue_X]

9. Для шаблонів, що підтримують виведення додаткових полів новин, додана підтримка нових тегів [ifxfvalue tagname = "tagvalue"] Текст [/ifxfvalue], які виводять текст, вкладений в них, якщо значення додаткового поля співпадає з зазначеним. Також додана можливість використання тегів [ifxfvalue tagname! = "Tagvalue"] Текст [/ifxfvalue], які виведуть текст, якщо значення поля не співпадає з зазначеним, де tagmane це ім'я додаткового поля, а tagvalue це його значення. Наприклад, [ifxfvalue test = "m"] Чоловіча стать [/ifxfvalue], даний тег виведе текст "Чоловіча стать", якщо значенням поля test буде встановлено "m" при написанні публікації. Це відкриває великі можливості по створенню різних оформлень шаблонів в залежності від значень полів, встановлених при написанні цих публікацій. Наприклад, створивши поле з типом "список", можна, в залежності від обраного пункту, застосувати різне оформлення.

10. Покращено відображення додаткових полів при швидкому редагуванні публікацій на сайті. Для цього додані додаткові допоміжні класи CSS для форми редагування, які можна використовувати для оформлення полів при швидкому редагуванні.

11. При використанні авторизації на сайті за допомогою соціальних мереж, додана можливість для користувачів задати свій персональний логін для сайту, який буде використовуватися в подальшому. Запит логіну здійснюється тільки в момент першої авторизації на сайті за допомогою соціальної мережі і буде використовуватися в подальшому автоматично. Дане нововведення буде корисним для відвідувачів вашого сайту, які не хочуть використовувати дані, отримані автоматично з соціальної мережі, наприклад, коли в якості логіну використовується ім'я та прізвище користувача.

DataLife Engine v.11.0 Press Release

12. Додана підтримка смайлів для HiDPI (Retina) моніторів. Для цього використовується дві копії смайлів - в звичайній роздільності і у високоякісній. У разі, якщо монітор має звичайну піксельну щільність, то на ньому виводиться звичайний смайлик, якщо монітор має HiDPI (Retina) щільність, то виводиться його високоякісна копія. Визначення і використання смайлів відбувається в автоматичному режимі. Для цього вам потрібно розмістити в папці зі смайлами дві копії смайлика, наприклад, з ім'ям smile.gif для звичайного смайла і smile@2x.gif для HiDPI (Retina) смайла. У разі, якщо копія смайла у високій роздільній здатності відсутня, то буде використовуватися у всіх випадках виведення звичайного смайла.

DataLife Engine v.11.0 Press Release

13. До складу дистрибутиву включено 60 нових смайлів. Всі вони мають підтримку HiDPI (Retina) дисплеї.

14. Додана автоматична підтримка смайлів в форматі .png. Підтримка здійснюється також в автоматичному режимі. Для цього потрібно просто скопіювати файли в папку зі смайлами з розширенням .png і вказати ім'я смайлика в налаштуваннях скрипта.

15. Додано новий глобальний тег:

{customcomments id = "1,2,5-8" category = "2,3,5-8" author = "x" days = "x" template = "custom" available = "global"
from = "0" limit = "10" order = "date" sort = "desc" cache = "yes"}

Він дозволяє виводити коментарі в будь-якому місці сайту в призначеному для користувача форматі. Даний тег є допоміжним додатковим виведенням коментарів, і може, наприклад, використовуватися для виведення останніх коментарів на головній сторінці сайту в блоці і т.д.

DataLife Engine v.11.0 Press Release

Даний тег може приймати такі параметри:

id - список ID коментарів, які ви хочете вивести, розділяються комою без пробілів. Також ви можете вказувати діапазон ID коментарів за допомогою тире. Наприклад, 1,4-8,11 виведе коментарі з ID 1, коментарі, що мають id з 4 по 8, а також з ID 11.

category - список ID категорій новин, з яких виконувати вибірку коментарів, розділяються комою без пробілів. Також ви можете вказувати діапазон категорій за допомогою тире. Наприклад 1,4-8,11 виведе коментарі з категорії 1, категорій, що мають id з 4 по 8, а також з категорії 11.

categoryexclude - повністю протилежний параметру category = "список категорій" і дозволяє вивести коментарі, новини яких не належать до зазначених в параметрі категорій. Наприклад, {customcomments categoryexclude = "2,7"} виведе всі коментарі у новин, які не належать до категорій з id 2 і 7.

author - вказує логін автора коментаря, при зазначені даного параметру будуть виводитися тільки коментарі зазначеного автора. Допускається перерахування через кому декількох авторів. Наприклад, тег {customcomments author = "admin" limit = "5"} виведе 5 коментарів автора з логіном "admin".

authorexclude - вказує логіни авторів, які необхідно виключити з показу. Логіни авторів в даному параметрі також можна перераховувати через кому. Наприклад, при використанні {customcomments authorexclude = "admin, test"} будуть виведені коментарі всіх авторів, крім авторів з логіном "admin" і логіном "test".

days - вказує часовий діапазон, де x - це кількість днів, за які виводити коментарі. Наприклад, тег {customcomments days = "2" limit = "5"} виведе 5 коментарів за 2 останні дні.

template - файл шаблону який буде використовуватися при виведенні коментарів, в даному випадку це буде custom.tpl. Якщо ви використовуєте на сайті кілька шаблонів, то даний файл повинен бути присутнім в кожному шаблоні. В даному шаблоні використовуються теги аналогічні тим, що ви використовуєте в шаблоні виведення коментарів (comments.tpl).

available - вказує розділ сайту, в якому будуть виводиться запитувані коментарі. Ви можете комбінувати розділи за допомогою "|", наприклад, available = "userinfo|register|main" буде виводити ваші коментарі на головній, при реєстрації і при перегляді профілю користувача.

from - вказує номер коментаря з якого розпочнеться виведення. Нумерація коментарів починається з нуля. Наприклад, якщо ви хочете пропустити перший коментар, який збігається з вашими умовами, то потрібно вказувати from = "1"

limit - вказує скільки коментарів буде виведено.

order - вказує критерій сортування коментарів, може набувати таких значень:

date - сортування коментарів за датою, наприклад, тег {customcomments order = "date" limit = "5"} виведе п'ять останніх коментарів.
rating - сортування коментарів по рейтингу, наприклад, тег {customcomments order = "rating" limit = "5"} виведе п'ять найрейтинговіших коментарів.
rand - сортування коментарів у випадковому порядку, наприклад, тег {customcomments order = "rand" limit = "5"} виведе п'ять коментарів у випадковому порядку.

sort - вказує порядок сортування коментарів. При використанні значення desc - публікації упорядковано до зменшення, а при використанні asc - до зростання.

cache - приймає значення yes або no і вказує кешувати виведення чи ні. Ми рекомендуємо кешувати блоки даного виведення для зниження навантаження на сервер.

Всі параметри даного тегу є необов'язковими. Достатньо вказати один будь-який параметр. Ви також можете комбінувати різні параметри даного тегу на свій розсуд.

16. Для шаблонів виводу коментарів (comments.tpl) додана підтримка нового тегу {comment limit = "X"}, який виводить текст коментаря без HTML форматування, при цьому сам текст коментаря скорочується до зазначеної "x" кількості символів. При цьому скорочення тексту відбувається до останнього логічного слова, а не обриває текст на середині слова. Даний тег буде корисним при використанні для користувацького виведення коментарів, з використанням тегу {customcomments ...}, коли потрібно вивести не весь коментар повністю, а лише його анонс.

17. Для шаблонів виводу коментарів (comments.tpl) додана підтримка нового тегу {news-link}, який виводить URL новини, якій належить даний коментар. Даний тег буде корисним при використанні для користувацького виведення коментарів і при показі останніх коментарів.

18. Для шаблонів виводу коментарів (comments.tpl) додана підтримка нового тегу {news-title}, який виводить HTML-безпечний заголовок новини, якій належить даний коментар. Даний тег буде корисний при використанні для користувацького виведення коментарів і при показі останніх коментарів.

19. У налаштування груп додана можливість встановлення те, які категорії заборонені даній групі користувачів для перегляду. Дане нове налаштування є доповненням до існуючого, де ви перераховуєте дозволені для перегляду категорії. Якщо раніше, для того щоб заборонити, наприклад, лише одну категорію з великого списку категорій, вам потрібно було вибирати всі доступні категорії, за винятком лише однієї забороненої категорії, то тепер ви можете просто вибрати одну заборонену категорію зі списку, і все. Попереднє налаштування в адмінпанелі також було збережене, тому ви самі можете вибрати як вам зручніше, ви можете вибрати як список доступних категорій, так і просто вказати список недоступних.

DataLife Engine v.11.0 Press Release

20. Додана можливість просування користувачів з однієї групи в іншу після певної кількості днів з моменту реєстрації на сайті. Для цього, в налаштуваннях груп, додане відповідне налаштування, де ви можете вказати, через скільки днів і в яку групу перевести користувача після його реєстрації. Тим самим, відкриваються нові можливості з надання користувачам будь-яких прав або привілеїв на сайті.

DataLife Engine v.11.0 Press Release

21. Додана можливість просування користувачів з однієї групи в іншу, при наборі ними певної кількості новин на сайті. Для цього, в налаштуваннях груп, додане відповідне налаштування, де ви можете вказати, скільки новин необхідно мати і в яку групу перемістити користувача при наборі ним даної кількості публікацій. Публікації, що знаходяться на модерації, при цьому не враховуються. Тим самим, ви можете надавати користувачам, які заслужили певну довіру, будь-які додаткові права і преференції.

DataLife Engine v.11.0 Press Release

22. Додана можливість просування користувачів з однієї групи в іншу при наборі ними певної кількості коментарів на сайті. Для цього, в налаштуваннях груп, додане відповідне налаштування, де ви можете вказати, скільки коментарів необхідно мати і в яку групу перемістити користувача при наборі ним даної кількості коментарів. Коментарі, що знаходяться на модерації, при цьому не враховуються. Тим самим, ви можете надавати користувачам, які заслужили певну довіру, будь-які додаткові права і преференції.

DataLife Engine v.11.0 Press Release

23. Додана можливість просування користувачів з однієї групи в іншу при наборі ними певного рейтингу їх публікацій на сайті. Для цього, в налаштуваннях груп, додане відповідне налаштування, де ви можете вказати, який сумарний рейтинг їм необхідно набрати і в яку групу перемістити користувача при отриманні ним даного рейтингу.

DataLife Engine v.11.0 Press Release

24. Для шаблонів виводу коментарів і персональних повідомлень (comments.tpl і pm.tpl) додана підтримка форматованого виведення кількості коментарів і публікацій користувача. Наприклад, при виведенні кількості коментарів 252501 буде виведено 252 501. Це полегшує сприйняття великих чисел.

25. Для шаблонів виведення профілю користувача (userinfo.tpl і profile_popup.tpl) додана підтримка форматованого виведення числового рейтингу. Наприклад, при виведенні загального рейтингу користувача +252501, буде виведено +252 501. Це полегшує сприйняття великих чисел.

26. Додана підтримка нового глобального шаблонного тегу: {* Закоментований код *}. Даний тег призначений для коментування коду. Все, що вкладено між "{*" і "*}" буде видалено з шаблону. Цей фрагмент буде відсутній при виведенні на сайті. Дані теги будуть корисні розробникам шаблонів, для налагодження того чи іншого функціоналу, коли потрібно тимчасово закоментувати той чи інший функціонал. Даний тег є глобальним і може використовуватися у всіх шаблонах.

27. Додане автоматичне скидання індексу схожих новин при зміні кількості виведених схожих новин в налаштуваннях скрипта. Тим самим, більше немає необхідності, після зміни цього налаштування, заходити в перебудову публікацій і там здійснювати перебудову кешу схожих новин.

28. У налаштування скрипта додана можливість встановлення того, чи потрібно виводити в профілі користувача його публікації, які очікують модерації, чи ні. У разі включення даного налаштування, користувач може побачити в своєму профілі новини, які очікують модерації і відредагувати їх. Якщо це налаштування вимкнено, то в його профілі дані новини відображені не будуть, а також, не буде відображатися повідомлення про те, що у нього немає публікацій, які очікують модерації.

DataLife Engine v.11.0 Press Release

29. Внесено зміни в роботу зворотнього зв'язку на сайті для випадків, коли пише незареєстрований на сайті користувач. У разі, якщо користувач не зареєстрований, то не проводиться перевірка збігу введеного ним логіну з тими, що вже зареєстровані на сайті. Замість цього, до його введеного імені додається префікс "Незареєстрований користувач". Тим самим адміністрація або одержувач листа з сайту буде легко бачити, що лист йому відправив саме незареєстрований відвідувач сайту. А для самого відвідувача сайту не буде незручністю обов'язок придумувати інше ім'я, якщо те ім'я що він вписав, вже зайняте зареєстрованим користувачем.

30. Внесено зміни в роботу додавання коментарів на сайті, в разі, якщо коментар пише незареєстрований відвідувач сайту. Якщо введене ним ім'я збігається з зареєстрованим логіном, то до його імені додається префікс "Гість". Наприклад, відвідувач написав ім'я "Тетяна", і на сайті вже є зареєстрований логін "Тетяна", то коментар буде додано від імені "Гість Тетяна". Тим самим є візуальна відмінність, що цей користувач не є зареєстрованим на сайті, а також відвідувач сайту позбавляється від незручного обов'язку придумувати собі інше ім'я. Якщо ж такого імені немає серед зареєстрованих, то префікс додаватися не буде.

31. Додана підтримка повідомлень про нові коментарі, для коментарів, які відправляються на модерацію. Раніше повідомлення відправлялися тільки, якщо коментар публікувався відразу на сайті оминаючи модерацію адміністрацією сайту. Тепер повідомлення також будуть відправлятися після того, як адміністрація сайту перевірила коментар і опублікувала його на сайті.

32. В розділ управління хмаринкою тегів, в адмінпанелі, додана можливість пошуку ключових слів за заданим словом. Це істотно полегшує пошук і редагування потрібного слова, при великому обсязі заданих слів.

DataLife Engine v.11.0 Press Release

33. В розділ управління перехресними посиланнями, в адмінпанелі, додана можливість пошуку за ключовими словами і посиланнями. Це істотно полегшує пошук і редагування потрібного слова, при великому обсязі заданих слів.

DataLife Engine v.11.0 Press Release

34. Для модулю "Перехресні посилання" додана можливість встановлення нової опції: "Відкривати посилання у новому вікні". Тим самим, ви можете встановлювати де відкривати потрібне вам посилання - в цьому ж вікні браузера, або у новому вікні.

DataLife Engine v.11.0 Press Release

35. Для масових дій в модулі "Перехресні посилання" також була додана можливість призначати посиланням опцію яким чином відкривати дані посилання - в новому вікні браузера або в поточному вікні.

36. В адмінпанелі, в розділі управління користувачами, додана нова опція "Точне співпадіння логіну", при пошуку користувачів за логіном. У разі, якщо дана опція позначена, то пошук буде проходити за точним збігом логіну з зазначеним в пошуку. Тим самим, полегшується пошук потрібного користувача, що має короткий логін, в разі, якщо на сайті зареєстровано велику кількість користувачів.

DataLife Engine v.11.0 Press Release

37. Відтворення флеш-відео файлів у форматі .flv приведено до єдиного плеєра. Тепер, для відтворення даного відео, використовується той же плеєр що і для відтворення HTML5-відео. Тим самим, все відео на сайті має єдиний візуальний вигляд.

38. Для кращого і якісного просування публікацій в пошукових системах, при перегляді повних новин, додано автоматичне використання ключових слів із хмаринки тегів, в спеціально сформованому мета-тезі для пошукових систем. Детальніше про даний мета-тег ви можете прочитати на сторінці https://support.google.com/news/publisher/answer/68297?hl=ru

39. Покращена обробка тексту, опублікованого в тегах code у парсері новин. Було виключено будь-який перетин публікованого коду з тегами і фільтрами DLE, що дозволяє публікувати в ньому вихідний код без будь-якого втручання в текст з боку DLE.

40. Додана підтримка копіювання аватарів при авторизації на сайті з використанням соціальної мережі "Однокласники".

41. Оновлений до актуальної версії візуальний редактор TinyMCE. Крім виправлення раніше виявлених помилок, в даному редакторі було додано багато інших змін. Зовнішній вигляд редактора змінений на більш класичний для вебсайтів (всі функції представлені у вигляді кнопок, без меню), в ньому була покращена вставка ББ-тегів для відео і Youtube і інших. У редакторі покращена вставка і обробка прикладів вихідних кодів (тегу [cоde] [/cоde]), додане підсвічування цього коду безпосередньо в редакторі, а також додане зручне вікно для вставки прикладів кодів. У редакторі додане підсвічування синтаксису HTML-коду, при редагуванні вихідного коду HTML.

DataLife Engine v.11.0 Press Release
DataLife Engine v.11.0 Press Release
DataLife Engine v.11.0 Press Release

42. Внесено зміни в механізми формування мапи сайту. У разі, якщо для незареєстрованих користувачів заборонені будь-які категорії для перегляду, то з мапи також виключаються ці категорії і публікації з цих категорій.

43. Внесено зміни в код виведення ключових слів для хмаринки тегів, завдяки яким з'явилося більше можливостей з різного оформлення даних тегів на сайті.

44. Додана підтримка кодування utf8mb4 для MySQL серверу версії 5.7.x

45. Виправлена проблема, при якій некоректно працювали теги [dеclination = x] Текст [/dеclination] в разі використання їх спільно з числами, для яких застосоване форматоване виведення.

46. Виправлена проблема, при якій некоректно виводилися новини з використанням тегу {custom ...} з параметрами author і catalog, в разі, якщо використовувалося декілька тегів на сторінці одночасно з цими параметрами, з включеним при цьому кешуванням.

47. Виправлена проблема з цитуванням коментарів, які містять в собі HTML-теги, при використанні стандартного редактора для коментарів. Тепер, при цитуванні, в поле редактора також вставляються ці HTML-теги, а не їх HTML-суті.

48. Виправлена проблема з отриманням листів в кодуванні UTF-8 на деякі типи поштових сервісів.

49. Виправлена проблема, при якій некоректно перейменовувалося ім'я авторів для завантажених до новин файлів, в разі перейменування логіну користувача в панелі управління користувачами.

50. Виправлена проблема, при якій не очищався кеш новини, якщо вона знаходилася на модерації та редагувалася автором цієї новини на сайті.

51. Виправлені виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.
 
Шановний відвідувачу, Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту