Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine v.13.0 Press Release
DataLife Engine v.13.0 Press Release
Шановне товариство!!

Завершено основний етап розробки версії 13.0, реліз знаходиться на тестуванні і передрелізній підготовці, ну а поки ми пропонуємо вам ознайомитися з інформацією про те, що чекає вас з виходом нової версії.

Були підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. Припинена підтримка кодування windows-1251. DataLife Engine повністю переходить тільки на використання кодування utf-8. Дана міра пов'язана з необхідністю повністю уніфікувати розробку скрипта, що дозволить скоротити час на розробку і тестування нових функцій. Також припинення підтримки кодування windows-1251 дозволить сучасним сайтам реалізувати у себе підтримку всіх символів, наприклад, смайлів Emoji та багатьох інших. Відмова від даного кодування дозволить скоротити час і витрати на розробку додаткових модулів сторонніми виробниками модулів. Єдине кодування дозволяє уніфікувати всі шаблони, щоб не було необхідності створювати копії шаблонів в різних кодуваннях і т.д. Також це дозволить трохи прискорити роботу сайту, тому, що не буде необхідності в додаткових конвертаціях і перевірок кодувань. Всі користувачі, які використовують на своєму сайті кодування windows-1251 не були забуті і зможуть оновитися до нової версії, так, як оновлювалися раніше. Після копіювання файлів скрипта від нової версії на ваш сервер, DataLife Engine автоматично розпізнає кодування вашого сайту і проведе автоматичне конвертування вашої бази даних і шаблонів. У разі, якщо на вашому сайті дуже велика база даних і обмежені ресурси PHP-інтерпретатора, то рекомендується вручну перевести ваш сайт на кодування UTF-8 і тільки потім приступати до оновлення скрипта, або провести оновлення попередньо на локальному сервері.

DataLife Engine v.13.0 Press Release

2. Додана нова система автоматичного оновлення скрипта DataLife Engine. Все вірно дорогі друзі, ви не помилилися, те, що так давно просили, і напевно чого вже не сподівалися, сталося. Версія 13.0 це остання версія на яку ви оновитеся вручну, дотримуючись інструкції по оновленню. На всі майбутні версії скрипта, можна буде оновитися повністю автоматично, безпосередньо в адмінпанелі, всього в декілька кліків. При виході, в майбутньому, нових версій скрипта, вам більше не доведеться вивчати інструкцію по оновленню, ви зможете оновити скрипт безпосередньо в адмінпанелі, а DataLife Engine все зробить за вас автоматично, що безумовно скорочує час оновлення, а також мінімізує можливі помилки при оновленні. Розповімо трохи докладніше як буде працювати автоматичне оновлення скрипта на наступні версії:

При виході нової версії, ви зможете натиснути у себе в адмінпанелі на кнопку "Перевірити наявність оновлень" і, в разі якщо буде доступна нова версія скрипта, вам буде запропоновано перейти до оновлення скрипта на вашому сайті, у відповідний розділ в адмінпанелі, де вам потрібно буде ввести свій ліцензійний ключ від своєї ліцензії для даного сайту.

DataLife Engine v.13.0 Press Release

Після введення ключа і його перевірки на сервері, DataLife Engine також проведе перевірку вашого сервера на предмет його готовності до оновлення. Він перевірить наявність прав доступу на файли, чи може він їх переписати, чи ні. Якщо у нього таких прав немає, то він попросить у вас доступ по FTP або SFTP до вашого сервера, які мають можливість переписувати файли. Доступ по FTP запитується тільки по необхідності, якщо у самого скрипта немає прав на перезапис файлів, якщо ж він не потрібен, то і запитуватися також нічого не буде. Все запитувані доступи не будуть зберігатися на сервері, з метою безпеки, після того, як вони більше не будуть потрібні, вони автоматично будуть знищені.

DataLife Engine v.13.0 Press Release

Або ви можете взагалі не давати скрипту доступів і завантажити дистрибутив самостійно, за наданим унікальним посиланням. При цьому ви скачаєте тільки потрібне для оновлення скрипта і можете відразу з архіву копіювати по FTP все на сервер.

DataLife Engine v.13.0 Press Release

Після того, як все було перевірено, DataLife Engine автоматично завантажить нову версію, зробить її розпакування і установку на вашому сайті. І зробить оновлення структури бази даних і т.д.

DataLife Engine v.13.0 Press Release

І після закінчення всіх робіт, проінформує вас про це. При цьому, поки ведеться розпакування дистрибутиву нової версії, проводиться оновлення бази даних і т.д., скрипт також буде вести автоматичні логи дій і, якщо він щось не зможе зробити, вам буде про це повідомлено і показано. Незважаючи на те, що ми так багато написали, за фактом більшості користувачів потрібно буде просто ввести свій ключ і далі вже просто спостерігати за оновленням в автоматичному режимі, тому, що на багатьох хостингах, права на запис у скриптів є і не потрібно додатково вводити ніяких FTP доступів і т.п.

DataLife Engine v.13.0 Press Release

Наостанок даного пункту хочемо зробити важливе уточнення для тих, хто давно користується скриптом і часто їх оновлює. У даній версії була змінена система оновлення скриптом, вона стала простішою, але в той же час трохи іншою, тому перед оновленням на версію 13.0 прочитайте уважно інструкцію по оновленню. Наприклад, більше не потрібно запускати скрипт оновлення БД, а досить просто увійти в адмінпанель, як адміністратор, і скрипт автоматично приступить до оновлення БД і т.д.

3. Додана нова система установки і управління плагінами на сайті. Дана система плагінів дозволяє модифікувати будь-яку функціональність скрипта на свій розсуд. Установка плагінів на сайт, оновлення плагінів, здійснюється в один клік, безпосередньо в панелі управління DataLife Engine. Якщо плагін розроблений під нову систему, то користувачам більше не доведеться читати інструкції по установці, щось правити безпосередньо в файлах скрипта, і т.д. Їм достатньо буде просто закачати плагін в адмінпанелі і все. Це дуже великий модуль, з дуже великими і різними можливостями, тому ми опишемо всі його принципи роботи докладно:

DataLife Engine v.13.0 Press Release

Нова система плагінів побудована за технологією віртуальної файлової системи. Ви описуєте в плагіні, в якому файлі і які дії потрібно зробити, на основі цієї інформації DataLife Engine створить віртуальні копії цих файлів, з усіма потрібними змінами та модифікаціями і буде працювати з створеними віртуальними копіями, не зачіпаючи при цьому оригінальних файлів. При цьому ви можете описати зміни практично у всіх файлах, за винятком ряду базових, наприклад кореневих файлів, але вони не несуть будь-якого функціоналу, крім як підключення інших файлів. Також може бути змінена функціональність файлів, що відповідають за AJAX функції, для цього вони були повністю переписані для роботи через контролер.

Які це переваги дає? По-перше, оригінальні файли завжди залишаються незмінними, тому плагіни можуть бути легко змінені, видалені, оновлені і т.д. По-друге ця система використовує мінімально можливе навантаження на сайти в цілому, тому, що віртуальні копії файлів створюються всього один раз, в момент установки або оновлення плагінів, після чого DataLife Engine працює з цими зміненими файлами як зі звичайними нативними файлами і немає ніяких витрат пам'яті на точки виклику, зберігання і контроль інформації про те, де і які функції потрібно міняти і т.д.

Навантаження на сервер збільшиться тільки на те навантаження, яке принесе з собою сам плагін, а система управління плагінами не викликатиме будь-якого додаткового навантаження. По-третє, немає ніяких проблем безпосередньо з оновленням скрипта, скрипт може оновлюватися, на нові версії, а ваші плагіни автоматично застосовуватися до нових версій. При цьому різні плагіни можуть модифікувати один і той же файл не викликаючи конфліктів, за умови, звичайно, якщо різні плагіни не виконують прямо протилежних один одному дій.

DataLife Engine v.13.0 Press Release

Отже, в самому модулі управління плагінами, ви можете або створити плагін безпосередньо в панелі управління, або завантажити готовий плагін. Розглянемо додавання нового плагіна в безпосередньо в панелі управління:

На першій вкладці ви задаєте загальні дані про плагін. Його назва, його короткий опис. Для зручності розрізнення з іншими плагінами, ви можете вказати йому іконку, яку він буде використовувати в списку плагінів. Також ви задаєте версію безпосередньо самого плагіна і версію DataLife Engine з якою він сумісний.

DataLife Engine v.13.0 Press Release

На наступній вкладці, ви задаєте безпосередньо дії над файлами, які необхідно виконати. Ви можете додати один або кілька файлів над якими необхідно провести дії, а також кожному файлу призначити одну або декілька дій, які необхідно провести.

DataLife Engine v.13.0 Press Release

У файлах ви можете виконати наступні дії:

1. Знайти і замінити будь-який код.
2. Знайти і додати вище потрібний код.
3. Знайти і додати нижче будь-який код.
4. Повністю замінити вміст файлу на свій.
5. Створити новий віртуальний файл, який не існує в оригінальному DLE.

Ви можете в будь-який час також додавати або видаляти файли, змінювати або видаляти дії над файлами. Для зручності сприйняття і редагування, весь код при цьому підсвічується, а поля можуть динамічно розтягуватися.

Тим самим, ситуація, при якій ви раніше вручну правили файли скрипта, а зміни зберігали у себе в блокноті і кожен раз при оновленні скрипта, повторно вносили їх у файли скрипта, з новою версією повністю відходить у минуле. Ви можете самостійно створити свій особистий плагін безпосередньо в адмінпанелі, описавши один раз потрібні вам зміни в скрипті і при оновленні скрипта до нової версії, вам не доведеться більше про це дбати ще раз, ваші зміни будуть автоматично застосовуватися до нових версій.

На наступній вкладці ви можете додати необхідні дії в базі даних MySQL, які повинен робити плагін в тих чи інших ситуаціях. Ви можете задати список MySQL-запитів, які необхідно виконати при установці плагіна, при його оновленні, при його відключенні, при його включенні, при його видаленні. При цьому на кожну дію ви можете задати як один, так і список з декількох запитів до бази даних.

DataLife Engine v.13.0 Press Release

Для існуючого плагіна, ви можете виконати наступні дії: Ви можете його відключити, при цьому він залишається на сайті, але повністю ігнорується скриптом і всі його дії над файлами припиняються. Ви можете його оновити до більш нової версії, якщо така є. Завантажити плагін на комп'ютер для установки його на інший сайт. При цьому сам файл скачується в XML форматі і в даному XML міститься опис всіх дій. По суті плагін представляє собою XML-файл, який може бути встановлений на сайт в адмінпанелі.

DataLife Engine v.13.0 Press Release

Розглянемо завантаження вже готового плагіна на сайт. Ви можете завантажити і встановити на свій сайт вже готовий плагін. При натисканні відповідної кнопки ви можете завантажити або XML-файл з плагіном, або ZIP-архів з плагіном. Це дозволяє створювати дуже складні плагіни, які містять в собі велику кількість інших додаткових файлів, як графічних, так і PHP-файлів. Щоб, наприклад, не описувати всі дії безпосередньо в самому плагіні, можна створити додаткові файли і упакувати їх в архів, розклавши по нових місцях. При цьому важливо знати, що в архіві можуть бути тільки ті PHP-файли, які не входять до складу дистрибутиву, а тільки ваші додаткові файли, в разі, якщо будуть файли, які входять в дистрибутив, таке завантаження буде заблоковане. Модифікацію стандартних файлів, потрібно описувати вже в самому плагіні. Сам файл з XML-плагіном повинен знаходиться в корені вашого архіву.

DataLife Engine v.13.0 Press Release

У разі, якщо ви завантажуєте архів з плагіном і у DataLife Engine не буде права на запис файлів, які знаходяться у вашому архіві, він автоматично попросить FTP-доступ для того, щоб завантажити ваш архів. Якщо доступів не потрібно, то все буде скопійовано автоматично без них. При цьому ці доступи не будуть нігде зберігатися, а будуть автоматично видалені після того, як стануть не потрібні.

DataLife Engine v.13.0 Press Release

Нова система управління плагінами, володіє також вбудованою системою логування помилок в плагіні. У разі, якщо якась дія над файлами не може бути виконана, або відбудуться якісь помилки, ви можете їх легко побачити і виправити. Наприклад, це вкрай зручно, якщо ваш плагін буде несумісний з наступною версією DLE, ви це швидко побачите і можна легко адаптувати плагін.

DataLife Engine v.13.0 Press Release

DataLife Engine v.13.0 Press Release

На завершення опису нової системи плагінів хотілося б відзначити, що стара система плагінів, через підключення в шаблонах за допомогою {include ...} нікуди не поділася і буде продовжувати працювати в повному обсязі.

4. У налаштування скрипта в адмінпанелі додана можливість включати і відключати підтримку системи плагінів на сайті. Якщо ви не використовуєте дану систему, то її можна відключити в налаштуваннях скрипта, для збільшення продуктивності скрипта і зниження навантаження на сервер.

DataLife Engine v.13.0 Press Release

5. Для сайтів, які використовують кодування utf8 для бази даних, але не використовують чотирибайтове кодування utf8mb4, додана можливість конвертувати вашу базу даних автоматично безпосередньо з адмінпанелі. Дані кодування повністю сумісні між собою, але перевівши ваш сайт на utf8mb4 ви додасте повну підтримку всіх символів на своєму сайті. Наприклад, підтримку смайлів Emoji, музичних символів і багатьох інших.

DataLife Engine v.13.0 Press Release

6. Додана можливість відображати посилання на попередню і наступну публікації при перегляді повної новини. Для показу посилання на наступну новину, в шаблоні повної новини ви можете використовувати теги: [next-url] Текст [/next-url], які виводять текст, укладений в них, якщо наступна новина присутня на сайті, {next-url} виводить URL наступної публікації. Для показу посилання на попередню новину в шаблоні повної новини ви можете використовувати теги: [prev-url] Текст [/prev-url], які виводять текст, укладений в них, якщо попередня новина присутня на сайті, {prev-url} виводить URL попередньої публікації. При показі наступних і попередніх посилань враховується категорія новини, яка переглядається і виводяться публікації тільки з даної категорії і якщо публікація знаходиться одночасно в декількох категоріях, то враховуються всі категорії цієї публікації. Наступна і попередня новини також формуються на основі дати публікації, відповідно попередня новина - це старіша дата публікації, а наступна, це новіша. Зверніть увагу, що ця можливість створює додаткові запити до бази даних для отримання інформації. Інформація про наступну і попередню новини кешується скриптом, якщо включено кешування на сайті і якщо дана повна новина підлягає кешуванню згідно налаштувань скрипта. Дана можливість включається автоматично, якщо поставите теги виведення посилань в шаблон і в разі, якщо посилань в шаблоні немає, то запити до БД не виконуються. Тому будь-якого окремого включення або відключення цієї можливості не потрібно.

DataLife Engine v.13.0 Press Release

7. Тег {news-id} отримав глобальну підтримку у всіх шаблонах в разі перегляду повної новини. Тим самим ви можете, наприклад, використовувати теги для користувацького виведення, із зазначенням цього тегу в якості параметру, наприклад, {custom idexclude="{news-id}"} який буде виключати виведення публікації, яка вже переглядається користувачем і тим самим у новини НЕ буде посилань на саму себе. У разі, якщо не переглядається повна новина, то даний тег може використовуватися тільки в шаблонах виведення короткої новини, в інших шаблонах він не обробляється і виводиться як є. Тому не забувайте додатково використовувати теги [available=showfull] ваш код [/available], щоб виводити цей тег тільки при перегляді повної новини.

8. У адмінпанелі, в розділі управління користувачами, додана можливість пошуку користувачів, яким заборонено додавання публікацій на сайт. А також додана можливість пошуку користувачів, яким заборонено публікацію коментарів.

DataLife Engine v.13.0 Press Release

9. Для користувачів демо-версії скрипта додана можливість автоматичного переходу на платний дистрибутив після введення ліцензійного ключа. Як відомо, вихідний код демо-версій закритий від редагування. Тому після того, як був введений ліцензійний ключ, крім зняття обмежень на базу даних, ви отримуєте можливість автоматично замінити закриті файли від демо-версії на відкриті з платного дистрибутиву. Даний процес повністю автоматизований і здійснюється в адмінпанелі в один клік.

DataLife Engine v.13.0 Press Release

10. Для розширеного пошуку публікацій в панелі управління, додана можливість пошуку публікацій для яких були додані опитування до цих публікацій. А також додана можливість пошуку публікацій, для яких призначені гасла.

DataLife Engine v.13.0 Press Release

11. Істотно поліпшений пошук в розділі "Список дій в адмінпанелі". Тепер ви можете шукати потрібну інформацію не тільки за логіном або ip, а й по безпосередньо самій дії. Наприклад, написавши "видалення новини", ви побачите весь список, пов'язаний з видаленням публікацій і т.д.

12. Для модулю "Майстер оптимізації" в панелі управління скриптом, додана можливість вибирати категорії, з яких потрібно видалити застарілі новини. Тим самим ви можете фільтрувати і вказувати з яких категорій не потрібно видаляти старі публікації.

DataLife Engine v.13.0 Press Release

13. Для модуля "Майстер оптимізації" в панелі управління скриптом, додана можливість вибрати: очистити всі персональні повідомлення, або очистити тільки вже раніше прочитані повідомлення. Тим самим, повідомлення, які не були прочитані, можна залишити для користувачів.

DataLife Engine v.13.0 Press Release

14. Додана можливість написання персональних повідомлень, з використанням технології AJAX. При кліці на посилання написання персонального повідомлення, в картці показу інформації про користувача, або при перегляді його профілю, написання персонального повідомлення буде відбуватися в спливаючому вікні і буде відправлено за допомогою AJAX без перезавантаження сторінки. Тим самим користувачі вашого сайту зможуть швидко відправляти персональні повідомлення іншим користувачам.

DataLife Engine v.13.0 Press Release

15. Додано формування метатегу og: description протоколу Open Graph при перегляді повних новин. Даний метатег призначений для коректної відправки ваших публікацій в соціальні мережі.

16. При додаванні, або при редагуванні публікації в панелі управління, додана можливість відразу перейти на перегляд даної публікації на сайті, після її збереження.

DataLife Engine v.13.0 Press Release

17. Для редактора BBCODES, в разі використання типографської обробки тексту, всі необхідні нерозривні прогалини, відразу будуть використовуватися у вигляді готових UTF-8 символів, а не у вигляді HTML-сутностей, що істотно полегшує читання і редагування тексту в редакторі і дозволяє уникнути незручного для подальшої роботи злитого тексту.

18. При показі опитувань і голосувань на сайті, прибраний автоматичний вибір першого варіанту відповіді в голосуванні або опитуванні. Тим самим перш, ніж прийняти участь в голосуванні або опитуванні, користувач повинен здійснити усвідомлений вибір потрібного варіанту, що виключає випадкове голосування за перший варіант в проведеному опитуванні.

DataLife Engine v.13.0 Press Release

19. Додано очищення RSS-потоку сайту від спойлерів. Тепер DLE автоматично видаляє з потоку всю непрацюючу в RSS функціональність, залишаючи тільки контент, який був зазначений в спойлері.

20. Для RSS-експорту додана можливість використання тегу {full-stоry} спільно з іншими тегами, зі збереженням форматування HTML-коду. Наприклад, в шаблоні RSS ви можете використовувати таку конструкцію:
<turbo:content><![CDATA[<header><figure><img src="{image-1}"></figure><h1>{title}</h1></header>{full-story}]]></turbo:content>
, що дає більш гнучке оформлення RSS-експорту для режимів Яндекс турбо і інших режимів.

21. Для звичайного пошуку по сайту додана можливість автоматичного пошуку по статичних сторінках. У разі, якщо ведеться звичайний пошук по сайту і в публікаціях нічого не було знайдено, буде проведений автоматичний пошук також і по статичних сторінках. Тим самим, відвідувачеві не потрібно переходити в розширений пошук і вибирати для пошуку статичні сторінки, щоб знайти щось потрібне. Дане нововведення буде особливо корисно тим сайтам, які використовують багато статичних сторінок і практично не використовують новини на сайті.

22. Для швидкого пошуку по сайту також додана можливість автоматичного пошуку по статичних сторінках. У разі, якщо при пошуку, в публікаціях нічого не було знайдено, скрипт зробить також автоматичний пошук і по статичних сторінках і відобразить посилання на них, якщо були знайдені збіги.

23. Додана можливість виведення опитувань, призначених публікаціям, при виведенні публікацій за допомогою користувацького тегу {custom ...}. Для показу опитувань використовується тег {poll} в шаблоні, також, як і в шаблонах виведення коротких і повних публікацій.

24. Для RSS-імпорту публікацій і для RSS-інформерів додано використання сайтів джерел в будь-якому кодуванні, незалежно від вашого сайту. DataLife Engine автоматично визначить кодування сайту джерела даних і перекодовує дані в кодування вашого сайту.

25. Ліміт на кількість символів метатегу Description для публікацій збільшений до 300 символів. Максимальна довжина відповідає тепер максимальній довжині, встановленій пошуковою системою Google, для виведення цієї інформації в результатах пошуку.

26. Покращена система автоматичного зменшення розмірів зовнішніх зображень, якщо це включено в налаштуваннях скрипта. Для цього додана невелика затримка перед запуском відповідної JS-функції, що дозволяє більш правильно встановлювати розміри картинок, при повільному інтернет-з'єднанні. А також додано автоматичне визначення натуральних розмірів зображень, а не їх розмірів в блоці сторінки. Що дозволяє, наприклад, збільшувати їх при кліці на зображення на екранах з невеликими розмірами.

27. Покращена система формування канонічних посилань і метатегів соціальних мереж для статичних сторінок. У разі, якщо статична сторінка була розбита на кілька сторінок, то для кожної сторінки будуть формуватися окремі власні канонічні посилання, а не тільки провідні на першу сторінку.

28. Внесено невеликі зміни в відеоплеєр DLE, що робить перегляд відео зручнішим. Був істотно зменшений розмір плеєра, що прискорює його завантаження в браузер, а також прибрано автоматичне додавання атрибуту title для HTML-тегів video.

29. Істотно прискорена робота Gzip-стиснення JS- і CSS-файлів, які використовує DataLife Engine, при включенні стиснення в налаштуваннях скрипта.

30. Для модуля "Перехресні посилання" покращено розпізнавання адрес сторінок, на яких знаходиться користувач, що містять в собі символи кирилиці і інші unicode-символи. Це дозволяє більш коректно проводити перевірку на те, що сторінка посилається на саму себе і не робити заміну ключових слів для даних сторінок.

31. Для модуля "Редиректи" покращено розпізнавання адрес сторінок, на яких знаходиться користувач, що містять в собі символи кирилиці і інші unicode-символи. Це дозволяє більш коректно проводити редиректи з зазначених в даному модулі сторінок.

32. Додана можливість додавання нових категорій в адмінпанелі при використанні панелі управління скриптом зі смартфонів.

33. Для авторизації на сайті з використанням соціальної мережі "Вконтакте", додана підтримка актуальної версії API даної соціальної мережі. А також додана можливість авторизації для користувачів, які не мають E-mail адреси в даній мережі.

34. Перероблена і поліпшена система ізоляції шаблонних тегів один від одного, щоб вони не втручалися в роботу і виведення інформації між собою.

35. Перероблений ряд захисних механізмів сайту від виконання несанкціонованих дій, спрямований на посилення захисту сайтів.

36. Додана повна підтримка PHP лінійки 7.2.x

37. Покращена система транслітерації для російської мови. Транслітерація буде проходити по більш правильних правилах, що покращує читабельність російського тексту на латиниці.

38. Оптимізована і спрощена установка DataLife Engine на сервер. При установці скрипта на сервер, вам необхідно буде ввести і вибрати мінімум даних. Все інше скрипт установки DataLife Engine визначить автоматично.

39. Оновлені візуальні редактори TinyMCE і Froala до актуальних версій. Виправлений ряд виявлених помилок в даних редакторах.

40. Виправлена проблема, при якій не можна було відповісти на коментар, на сторінці показу всіх коментарів, якщо для групи користувача було включене введення рекаптчі в налаштуваннях групи.

41. Виправлена проблема в DLE API при якій API не проводило перевірку авторизації користувача, якщо його аккаунт ще не був переведений на нову систему зберігання гасла.

42. Виправлена проблема, при якій могло відбувається невірне збереження даних додаткових полів при зміні сортування даних полів.

43. Виправлена проблема, при якій могло відбуватися неправильне об'єднання коментарів адміністратором сайту, якщо включені деревовидні коментарі та порядок сортування коментарів встановлений по спадаючій.

44. Виправлена проблема, при якій могли не завантажуватися файли і зображення для публікацій, для додаткових полів при швидкому редагуванні публікацій на сайті.

45. Виправлена проблема, при якій меню категорій не враховувало налаштування скрипта, на предмет того, чи включено в налаштуваннях скрипта ЛЗУ чи ні, і формувало посилання завжди з ЛЗУ.

46. Виправлена проблема, при якій вставлений вихідний код за допомогою тегів [соde] [/соde], або в візуальних редакторах за допомогою відповідної кнопки вставки прикладів коду, міг некоректно перетворюватися з HTML-сутностей в їх ASCII-символи.

47. Виправлена проблема, при якій могла не виводитися інформація тегом [xfvalue_X image="Nr"] в шаблоні повної новини при виведенні окремого зображення з дод. поля з типом "Галерея зображень".

48. Виправлена проблема, при якій не можна було вставити смайли в коментарі або публікації, на мобільних пристроях, при використанні візуального редактора Froala.

49. Виправлена проблема, при якій не можна було використовувати деякі літери з української абетки при реєстрації користувачів, на сайтах, з використанням кодування UTF-8.

50. Виправлені виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.
 
Шановний відвідувачу, Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту