Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine v.9.8 Press Release
DataLife Engine v.9.8 Press Release
Були підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. Для адміністрації сайту додані нові механізми для швидкої боротьби із спамерами в коментарях. Для цього в шаблони виведення коментарів додані теги [spam] Спамер [/spam], які виводять текст, вказаних в них, у вигляді посилання, при натисненні на яке відбувається відмітка відвідувача, що залишив коментар як "спамера". При цьому, якщо користувач оголошується як "спамер", всі його коментарі автоматично видаляються з сайту, а самому відвідувачеві забороняється надалі публікація новин і коментарів на сайті, а якщо коментар був доданий від імені гостя, то його IP поміщається в список заблокованих для доступу до сайту. Тим самим адміністрація сайту може видаляти всі коментарі спамера і блокувати йому доступ до додавання нових коментарів всього в один клік. Доступ до відмітки користувача як "спамер" мають групи користувачів, яким дозволений доступ до адмінпанелі і яким дозволено видалення будь-яких коментарів в налаштуваннях груп.

DataLife Engine v.9.8 Press Release
DataLife Engine v.9.8 Press Release

2. У адмінпанелі, при редагуванні новин, що знаходяться на модерації, для адміністраторів і редакторів сайту додана кнопка "Спам", при натисненні на яку адміністрація може позначити користувача, що відправив новину на модерацію, як "спамера". При цьому всі інші новини даного користувача, що знаходяться на модерації будуть видалені, а самому користувачеві буде заборонено додавати новини і коментарі на сайті в майбутньому. Дана можливість дозволяє також в один клік видалити спамерські новини, а самого користувача обмежити в правах.

DataLife Engine v.9.8 Press Release

3. При перегляді відвідувачем повної новини на сайті, додана можливість відзначати цікаві фрагменти тексту на сторінці і отримати унікальний url з розміченими фрагментами. Таким чином, будь-хто може, виділивши в тексті потрібні частини (параграфи, пропозиції або слова), поділитися з ким-небудь унікальним посиланням, що згенеровано, також дане посилання він зможе опублікувати в своїй соціальній мережі. При переході по такому посиланню користувач попаде на сторінку з вихідним текстом, а браузер буде прокручений до виділеного тексту. Дана можливість включається і відключається в адмінпанелі в налаштуваннях скрипта.

DataLife Engine v.9.8 Press Release

4. Додана можливість включати або відключати в налаштуваннях скрипта зону дії авторизаційних куків і сесій користувачів. Ви можете включити, аби авторизаційні дані поширювалися на домен і всі піддомени, що корисно при створенні декількох окремих сайтів з єдиною системою реєстрації і авторизації. Або ви можете встановити, аби дані поширювалися лише на домен де встановлений скрипт, що є корисним, якщо на домені і піддоменах ви створюєте повністю незалежні сайти.

DataLife Engine v.9.8 Press Release

5. Додана можливість скачувати деякі типи файлів, завантажені на сервер через DLE, безпосередньо при перегляді сайту з мобільного телефону або смартфону. Наприклад, додана підтримка скачування документів у форматі PDF і Word, а також додана підтримка скачування програм для системи Android у форматі .apk.

6. Для шаблону виведення результатів пошуку (searchresult.tpl) додано використання нових тегів: {image-x} який виводить URL картинки, що знаходиться в тексті новини, де "x" - це номер картинки в новині, наприклад, {image-1} виведе URL першої картинки в новині. Додано використання тегів [image-x] текст [/image-x], які виводять вказаний в них текст, лише якщо картинка з номером "x" присутня в новині. А також доданий новий тег {result-text limit="x"}, який виводить текст знайденої новини без HTML форматування, при цьому сам текст публікації скорочується до вказаної "x" кількості символів.

7. Додана підтримка тегів текст для використання в персональних повідомленнях на сайті.

8. У адмінпанелі, в розділі редагування користувачів додана можливість встановлювати кількість користувачів, що виводяться на сторінку при пошуку по різних параметрах. Дана опція буде корисна тим адміністраторам, яким необхідно виконати масові дії над великою кількістю користувачів, наприклад, видалити велику кількість користувачів.

DataLife Engine v.9.8 Press Release

9. У адмінпанелі, в розділі управління картинками, додана можливість завантажувати зображення з комп'ютера на сервер.

DataLife Engine v.9.8 Press Release

10. Для тегу, призначеного для виведення публікацій в користувацькому форматі {custom}, додана підтримка атрибуту fixed="yes". Даний атрибут дозволяє задавати, чи враховувати при виведенні публікацій те, чи новини були зафіксовані чи ні. Наприклад, тег {custom category="1" aviable="global" from="0" limit="10" fixed="yes"}, виведе новини на сайті, помістивши в сам початок саме зафіксовані новини з вказаної категорії. А тег {custom category="1" aviable="global" from="0" limit="10" order="date"} виведе відсортовані по даті, при цьому не враховуватиметься - зафіксована новина чи ні.

11. Додана можливість використання в шаблонах одночасно тегів {title limit="х"} і {title}, {short-story limit="x"} і {short-story} а також тегів {full-story limit="x"} і {full-story}

12. BB редактор, використовуваний на сайті для додавання новин і для коментарів, повністю перекладений на використання шаблонів і стилів CSS шаблонів. Тим самим у веб-майстрів з'явилася можливість не лише міняти картинки кнопок редактора, але і повністю кардинально міняти його зовнішній вигляд на свій розсуд.

13. Внесені зміни в алгоритми роботи фільтру слів. Обробка вхідного тексту фільтром виконується на самому початку, до його обробки парсером ББ-тегів. Тим самим розширюються можливості захисту від можливого спаму без блокування можливостей скрипта. Наприклад, при внесенні до фільтру таких стоп-слів як "http://" або ".ru", також більше не блокуватиметься робота стандартних смайлів, використовуваних в коментарях або новинах.

14. Покращена система пошуку користувачів в адмінпанелі в розділі редагування користувачів. Додана можливість пошуку користувачів по неповній частині логіну або e-mail адреси. Наприклад, задавши в пошуку по e-mail адресу @mail.ru ви можете знайти всіх користувачів, які використовували при реєстрації поштову скриньку сервера mail.ru і так далі.

15. Для шаблонів main.tpl і виводу повних новин fullstory.tpl додані нові теги: [news=1,2,3] текст [/news], які виводять укладений в них текст, якщо відвідувач переглядає повну новину, вказану в параметрі тегу новин, де 1,2,3 - це ID новин. Також був доданий протилежний тег [not-news=1,2,3] текст [/not-news], який виводить текст на будь-яких інших сторінках, окрім перегляду вказаних в тезі новин. Тим самим, завдяки даній можливості, ви можете набудовувати оформлення сторінок свого сайту для кожної новини персонально.

16. Для шаблонів main.tpl і виведення коротких новин shortstory.tpl додані нові теги: [tags=тег1,тег2,тег3] текст [/tags], які виводять укладений в них текст якщо відвідувач переглядає сторінки з перерахованими ключовими словами з хмаринки тегів, де тег1, тег2, тег3 - це ключові слова з хмаринки тегів. Також був доданий протилежний тег [not-tags=тег1,тег2,тег3] текст [/not-tags], який виводить текст на будь-яких інших сторінках окрім вказаних в тезі.

17. Покращена система цитування коментарів на сайті. У випадку, якщо відвідувач не виділяє текст коментаря, а просто натискує на кнопку цитування, то в полі вставляється не просто логін користувача, якому належить коментар, а повністю цитата його коментаря, із збереженням форматування даного коментаря.

18. Додано автоматичне повідомлення пошукових систем про оновлення мапи сайту при її автоматичному оновленні з використанням файлу крону.

19. Додано розкладання завантажуваних файлів (не картинок) на сервер по директоріях-місяцях. Для цього, при завантаженні файлів, в теці uploads/files/ створюються кожен місяць підпапки у форматі "рік-місяць", куди поміщаються завантажені файли. Тим самим файли більше не накопичуються в одній теці, що робить зручнішим пошук потрібного файлу на сервері при необхідності і знижує навантаження на файлову систему при великій кількості завантажуваних файлів.

20. Додана можливість для адміністраторів сайту при завантаженні файлів по FTP на сервер в теку uploads/files/, створювати в ній внутрішні підпапки, і завантажувати в них файли по FTP. Раніше скрипт підтримував завантаження файлів лише безпосередньо в саму теку uploads/files/.

21. Для шаблону main.tpl додані нові шаблонні теги [related-news] {related-news} [/related-news], які дозволяють виводити блок схожих новин при перегляді повної новини. Дані теги будуть корисні для сайтів, які хочуть виводити схожі новини за межами шаблону виведення повної новини (fullstory.tpl), наприклад, в бічних колонках на сайті.

22. У адмінпанелі, в розділі управління голосуваннями на сайті, додана можливість установки для голосування груп користувачів, яким показувати дане голосування. Тим самим ви можете створювати на сайті різні опитування для різних груп користувачів.

DataLife Engine v.9.8 Press Release

23. Додана підтримка сервісу Gravatar, для використання аватарів користувачами на сайті. Тим самим ваші користувачі можуть не лише завантажувати на ваш сервер свої аватари, але і використовувати власні з сервісу Gravatar. Також ви можете просто заборонити завантаження аватарів на сервер і залишити можливість лише використання сервісу Gravatar для показу аватарів користувачів.

DataLife Engine v.9.8 Press Release

24. У адмінпанелі скрипта в розділі управління налаштуваннями категорій, додана можливість вказувати файли шаблонів для короткої і повної новини, розташовані в підпапках вашого шаблону. Наприклад, ви можете вказати myfolder/test і тоді для категорії завантажуватиметься шаблон за адресою /templates/ ваш шаблон /myfolder/test.tpl.

25. Для шаблону виведення повної новини (fullstory.tpl) доданий новий тег [pages] текст [/pages], який виводить вказаний текст в тегах, якщо новина розбита на декілька сторінок за допомогою тегу {PÀGEBREAK} і прибирає текст в ньому, якщо новина складається з однієї сторінки. Даний тег вкрай корисний, якщо веб-майстри, при оформленні шаблону, хочуть розмістити навігацію по сторінках в спеціально оформлених блоках або додати необхідні додаткові стилі.

26. Для тегу призначеного для виведення публікацій в користувацькому форматі {custom ...}, доданий новий параметр author="x", який виводить новини, фільтруючи їх по авторові новини, де X - це логін автора. Наприклад, тег {custom author="admin" limit="5"} виведе 5 новин автора з логіном "admin".

27. Для тегу призначеного для виведення публікацій в користувацькому форматі {custom ...}, доданий новий параметр days="x", який виводить новини, використовуючи часовий період, де x - це кількість днів за яких виводити публікації. Наприклад, тег {custom days="2" limit="5"} виведе 5 новин за 2 останніх дні.

28. Додана можливість, для додаткових полів новин з типом "список", встановлювати опцію "Використовувати значення полів як перехресні гіперпосилання". Тим самим розширюються можливості по внутрішній перелінковці публікацій на сайті.

DataLife Engine v.9.8 Press Release

29. При відтворенні відео з сервісу Youtube в стандартному плеєрі, доданий показ превью-картинки відео, безпосередньо з сервісу Youtube.

DataLife Engine v.9.8 Press Release

30. Додана можливість самостійно перемикати відвідувачем якість відео-роликів з сервісу Youtube безпосередньо при їх перегляді на сайті.

31. При видаленні новин, знайдених в режимі пошуку схожих новин в адмінпанелі, додано попереднє повідомлення про те, що новина буде видалена безповоротно, і користувачеві необхідно буде підтвердити дану дію. Також додана можливість відправки повідомлення авторові даної новини, з повідомленням про причини видалення даної новини.

DataLife Engine v.9.8 Press Release

32. Для редактору шаблонів, в адмінпанелі скрипта, додана нова функція автоматичного форматування виділеного коду. Дана функція дозволяє відформатувати HTML- або CSS-код із стислого вигляду, в зручніше читаний код.

DataLife Engine v.9.8 Press Release

33. Внесені зміни в алгоритми роботи тегу {image-x} при перегляді повних новин на сайті. Раніше даний тег виводив скрізь і завжди зображення з коротких новин. Тепер, при перегляді повної новини на сайті, даний тег виводить картинки, опубліковані в полі повної новини.

34. Внесені зміни в систему очищення кешу скрипта. У випадку, якщо в налаштуваннях скрипта включене кешування Memcache, а сторонні модулі не використовують налаштування кешування і зберігають кеш у файлах, то DLE також очищатиме кеш-файли, створені сторонніми модулями при необхідності очищення кешу.

35. Додана повна підтримка браузеру IE10.

36. До актуальних версій були оновлені: фреймворк jQuery, WISYWIG-редактори TINYMCE і LiveEditor.

37. Виправлена проблема, при якій була можливість реєструвати на сайті візуально невидимі логіни.

38. Виправлена проблема, при якій відбувалося некоректне видалення додаткових полів в адмінпанелі скрипта.

39. Виправлена проблема, пов'язана з некоректною роботою тегу [code], при редагуванні новини у візуальному редакторові TINYMCE.

40. Виправлена проблема, при якій, в деяких випадках, відбувалося "зависання" при масовому завантаженні картинок і інших файлів, і необхідно було закривати вікно завантаження і відкривати його повторно.

41. Виправлена проблема, при якій неможливо було використовувати картинки в персональних повідомленнях при використанні WYSIWYG-редактору, не дивлячись на те, що використання зображень було дозволене в налаштуваннях групи.

42. Виправлена проблема, при якій користувачі, яким дозволено управляти статичними сторінками в адмінпанелі скрипта (у тому числі адміністратори), не могли управляти завантаженими для даної сторінки файлами і картинками, якщо сторінка була створена іншим користувачем на сайті.

43. Виправлена проблема, пов'язана з редагуванням інформації про категорії при використанні PHP лінійки 5.4.x

44. Виправлені виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.
 
Шановний відвідувачу, Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту