Головна > Press-Релізи DataLife Engine > DataLife Engine v.7.5 Press Release

DataLife Engine v.7.5 Press Release


03-01-2009. Опублікував: Site Administrator
Були підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. Додана повна автоматична підтримка перегляду Вашого сайту із смартфонів. При вході на Ваш сайт, скрипт автоматично визначить, що на сайт зайшли з мобільного телефону і перемкне шаблон скрипта на спеціально підготовану полегшену версію шаблону, а також при необхідності, для економії трафіку, прибере з новин всі зображення. Для підтримки мобільних версій сайту необхідна наявність спеціальної директорії шаблону smartphone. На даний момент підтримуються практично всі відомі моделі. Якщо Ваш смартфон не визначається скриптом, то Вам необхідно повідомити про це на форумі. Перевірити, чи підтримується Ваш телефон чи ні, Ви можете зайшовши за адресою http://dle-news.ru з Вашого мобільного телефону. Якщо Ваш телефон не був визначений і Ви не бачите мобільної версії сайту, то пишіть інформацію про Ваш телефон згідно інструкції на форумі у відповідній темі.

DataLife Engine v.7.5 Press Release

2. У налаштування скрипта доданий новий розділ, в якому Ви можете налаштувати автоматичну підтримку смартфонів Вашим сайтом. У даному розділі Ви можете включити або відключити автоматичну підтримку смартфонів, а також включити або відключити зображення в новинах при перегляді Вашого сайту з мобільного телефону.

DataLife Engine v.7.5 Press Release

3. Додана можливість вкладення спойлерів один в одного.

DataLife Engine v.7.5 Press Release

4. Додана можливість, при масовому завантаженні файлів, зазначати різні параметри на сторінці завантаження файлів. Ви можете вказувати якого розміру створювати зменшену копію, по якій стороні її зменшувати, чи створювати зменшену копію і т.д.

DataLife Engine v.7.5 Press Release

5. Додане виведення ключового слова з хмаринки тегів в мета тег title, при перегляді всіх новин по цьому ключовому слову.

6. Додана покращена і повна підтримка Adobe Flash Payer 10.

7. Додана повна сумісність модуля масового завантаження файлів на сервер з браузерами Firefox, Opera і Chrome.

8. У налаштування групи додана можливість забороняти для певних груп завантаження аватарів на сервер. Для цього в налаштуваннях максимального розміру аватару, вкажіть 0 або -1.

9. Додана підтримка тегу [cоde] текст [/code] в статичних сторінках.

10. З календаря на сайті прибране посилання на місяці, які ще не наступили, що запобігає появі неіснуючих сторінок при індексації сайту в пошуковій системі Google.

DataLife Engine v.7.5 Press Release

11. Додана функція попереднього перегляду при створенні і редагуванні статичних сторінок, а також правил сайту.

DataLife Engine v.7.5 Press Release

12. Додана підтримка версій для друку для статичних сторінок. Для перегляду версії для друку використовується шаблон static_print.tpl. Для формуванні посилання на версію для друку в шаблоні статичної сторінки використовуються теги [print-link] текст [/print-link].

13. Додана можливість завантажувати для статичних сторінок не тільки зображення, але і різні інші файли, розширення яких вказані в налаштуваннях скрипта.

DataLife Engine v.7.5 Press Release

14. При перегляді статичної сторінки скрипт віддає для пошукових систем дату створення статичної сторінки, або дату редагування сторінки як дату створення документу HTML.

15. Змінений принцип формування "версії для друку" для новин. Якщо велика новина розбита на сторінки, то у версії для друку виводиться вся новина повністю, а не лише одна сторінка, як було раніше.

16. У налаштування груп додана можливість зазначати максимальну кількість символів у підписі, який відвідувач може додати на сайті.

DataLife Engine v.7.5 Press Release

17. У налаштування груп додана можливість зазначати максимальну кількість символів в короткій інформації про себе.

DataLife Engine v.7.5 Press Release

18. Покращена система контролю зміни IP-адреси. При включенні даного контролю, скрипт здійснює не контроль IP-адреси, що змінилася, а контроль підмережі, тобто, якщо у Вас динамічна IP і відбувся розрив інтернет з'єднання, то після повторного з'єднання і отримання нової IP-адреси від Вашого провайдера з тієї ж підмережі, скрипт не проводитиме автоматичного разлогінювання на сайті. Автоматичне разлогінювання буде проведено тільки в тому разі, якщо змінитися підмережа.

19. Додані нові превентивні заходи по усуненню "сміття" з коментарів і профілю користувача. Якщо в налаштуваннях групи заборонена публікація в коментарях або в профілі клікабельних посилань або картинок, і у випадку, якщо користувач всерівно додає їх з використанням тегів [ url ] або [ img ], то у такому разі коментар буде відхилений повністю. Також буде відхилена і інформація, що додається в профіль користувача. Окрім цього на неприпустимі символи фільтруються поля "Повне ім'я" і "Місце проживання".

DataLife Engine v.7.5 Press Release

20. Додана нова можливість активації скрипта в ручному режимі, наприклад, якщо на Вашому сайті заборонені вихідні з'єднання і скрипт не може автоматично з'єднається з нашим сервером для активації. Тепер не потрібно відправляти нам запит на активацію скрипта. Всі необхідні інструкції по активації скрипт запропонує Вам самостійно і Ви зможете одержати спеціальний код сайту, ввівши який, Ваш скрипт активується за відсутності інтернет з'єднання з нашим сервером. Іншими словами, наявність інтернету для активації скрипта більше не є обов'язковою вимогою скрипта.

DataLife Engine v.7.5 Press Release

21. Виключено появу в хмаринці тегів тих тегів, що призначені для новин, які ще не пройшли модерацію і не опубліковані на сайті.

22. У хмаринку тегів додане виведення підказки, при наведенні курсора на тег, про те, скільки новин відноситься до даного тегу.

23. Додане виведення ключових слів з хмаринки тегів у результатах пошуку на сайті. Для цього в шаблоні searchresult.tpl використовуються теги:
[tags] {tags} [/tags]


24. Додане виведення інформації про редагування новини при виведенні результатів пошуку на сайті. Для цього в шаблоні searchresult.tpl додано використання тегів:
[edit-dаte] текст [/edit-date] - виводить текст, якщо новина була відредагована;
{edit-date} - виводить дату редагування новини;
{editor} - виводить логін користувача, що відредагував новину;
[edit-reаson] текст [/edit-reason] - виводить текст, якщо при редагуванні була вказана причина редагування;
{edit-reason} - виводить причину редагування новини.

25. Понижене навантаження на сервер при перегляді останніх коментарів на сайті, за умови, що для групи немає прихованих для перегляду розділів.

26. У модуль "Пошук і Заміна" доданий вибір пошуку і заміни ключових слів з хмаринки тегів.

27. Додане сортування за абеткою в модулі "Фільтр слів" для зручнішого і швидшого пошуку потрібного слова в списку, при великій кількості слів у фільтрі.

28. Додана підтримка плей-листів при програванні відео у флеш-плеєрі у форматі .flv, для публікації декількох відеороликів, які програватимуться по черзі. Просто перераховуйте їх URL через кому, наприклад:
[vidеo=http://site.ua/video1.flv,http://site.ua/video2.flv]
Увага: дана можливість не підтримується для файлів у форматі AVI. Також в плеєрі відключено автоматичне скачування ролика, при заході на сторінку, якщо відвідувач не натиснув на перегляд відео.

29. Змінений плеєр для програвання аудіо файлів у форматі MP3. Тепер використовується аналогічний плеєр, що і для програвання відео. Приклад плеєра можна побачити на нашій сторінці.

30. Додана підтримка плей-листів при програванні аудіо файлів у форматі MP3. Тобто Ви можете формувати і публікувати власні підкасти. Для публікації декількох аудіо файлів, які програватимуться по черзі, просто перераховуйте їх URL через кому, наприклад:
[audiо=http://site.ua/audio1.mp3,http://site.ua/audio2.mp3]

31. Додане посторінкове розбиття новин згідно налаштувань скрипта при перегляді профілю користувача і його новин, які очікують на модерацію.

32. Змінений принцип роботи налаштування "Автоматична зміна розміру для видалених зображень". Дане налаштування тепер застосовується не для всіх зображень, тих, що знаходяться в тезі [img], а тільки для тих картинок, що знаходяться на чужих серверах, а не на власному.

33. Покращена сумісність скрипта з різними настройками серверного ПЗ, що зокрема стосуються налаштувань magic quotes.

34. Оновлений WYSIWYG редактор до актуальної версії. У даній версії виправлені деякі помилки в роботі редактора.

35. Проведені численні оптимізації HTML коду, використовуваного у файлах скрипта, для забезпечення валідності XHTML стандартам. Для прикладу сайт dle-news.ru: http://validator.w3.org/check?uri=http://dle-news.ru

36. Виправлена проблема, при якій на деяких кодуваннях і при певних налаштуваннях сервера могла виникати проблема з екрануванням лапок при додаванні або редагуванні з використанням технології AJAX.

37. Виправлена проблема, при якій не відбувалося автоматичної авторизації користувача на сайті, відразу після його реєстрації.

38. Виправлена проблема, при якій гості не могли змінити шаблон на сайті та відбувалося автоматичне повернення шаблону за замовчуванням.

39. У модулі створення мап сайту для Google і Yandex виправлена проблема, при якій в мапі з'являлися посилання на новини, термін публікації яких ще не настав, у випадку, якщо вони були опубліковані на майбутній час.

40. Виправлені всі виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.
Повернутися назад