Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine (DLE) v.6.3 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.6.3 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.6.3 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.6.3 Final Release
Дата виходу - 15 жовтня 2007 року.

Інтегровані мовні локалізації:
- Російська;
- Англійська;

Формат дистрибутиву: ZIP-архів
Розмір дистрибутиву: 1.69 Mb

Були підготовані і реалізовані наступні зміни:

1. Оптимізоване і понижене навантаження на MySQL сервер, що генерується календарем. Для роботи календаря були використані спрощені запити, які вимагали менших витрат MySQL серверу.

2. Додана можливість відключення підтримки мультикатегорій. За цим невеликим пунктом ховається величезна робота по оптимізації скрипта. Ми рекомендуємо всім сайтам, які не публікують новини в декілька категорій, відключити цю підтримку в налаштуваннях скрипта. При цьому, DataLife Engine використовуватиме спрощені запити до MySQL серверу, що дозволяє понизити навантаження на MySQL до 70%, а в деяких випадках, на великих базах даних, ще більше.

DataLife Engine (DLE) v.6.3 Final Release


3. Додана можливість, під час процесу встановлення скрипта, вказувати кодування для з'єднання з MySQL. Надалі скрипт завжди використовуватиме дане кодування і не буде необхідності правити скрипт для коректної його роботи на мові, відмінній від російської.

DataLife Engine (DLE) v.6.3 Final Release


4. Додана можливість видалення всіх коментарів користувача при редагуванні його профілю. Якщо ви захочете, наприклад, безпосередньо з сайту забанити користувача, який практикує флуд в коментарях, то ви можете також видалити і всі його коментарі одним кліком мишки.

DataLife Engine (DLE) v.6.3 Final Release


5. Повністю переопрацьовані функції модуля "Фільтр слів". Тепер даний модуль призначений не тільки для видалення небажаних слів з коментарів, але і представляє з себе модуль автопарсингу новин і коментарів. Даний модуль дозволяє замінювати слово або речення на іншу комбінацію слів, як в новинах, так і в коментарях. Ви можете використовувати для заміни як HTML, так і BB коди. Наприклад, ви можете задати так, щоб, наприклад, слово Blizzard автоматично замінювалося гіперпосиланням на сайт компанії Blizzard, і т.д.

6. У параметри новин, у вкладці "Додатково", доданий новий параметр: "Символьний код", який дозволяє групувати і виводити новини за певним літерним кодом, тобто додана можливість швидкого і зручного способу публікації каталогів. Наприклад, ви додаєте як ідентифікатор літеру "а" і тепер за адресою http://site.ru/catalog/a/ ви можете побачити всі новини або статті, у яких встановлений символьний код "а". Допускається використовувати в символьному коді до трьох літер, наприклад "abc". Якщо символьний код не був призначений новині, то автоматично буде призначений перший символ заголовку. Сподіваємося, що дана опція буде вам дуже корисна для публікації каталогів, наприклад, відеофільмів, та і взагалі чого завгодно.

DataLife Engine (DLE) v.6.3 Final Release


7. Переопрацьована панель навігації, яка призначена для переходу по сторінках, при редагуванні новин в адмінпанелі. Нова панель є зручнішою при великій кількості новин в базі даних і займає значно менше місця.

DataLife Engine (DLE) v.6.3 Final Release

DataLife Engine (DLE) v.6.3 Final Release


8. У адмінпанель додана нова функція "Блокнот". Кожен користувач, хто має доступ в адмінпанель скрипта, може залишати власні пам'ятки або помітки. Ніхто інакший, окрім автора, не має доступу до цього блокноту, тобто ви зможете завжди мати під рукою деяку потрібну коротку інформацію.

DataLife Engine (DLE) v.6.3 Final Release


9. Виправлені помилка в AJAX, що приводили до некоректної перевірки логінів при реєстрації тих, що містять символ "[".

10. У шаблон userinfo.tpl додана група тегів [time_limit] {time_limit} [/time_limit]. Дані теги виводять інформацію про те, до якого часу користувач перебуватиме в певній групі, за умови, що він знаходиться в тимчасово призначеній групі. Дана інформація буде показуватися тільки самому користувачеві, або адміністраторській групі. Іншим відвідувачам дана інформація буде недоступна.

11. Покращений модуль RSS-імпорту новин в адмінпанелі. Додано збереження дати останнього додавання новин з певного потоку і при повторному отриманні новин з цього потоку, будуть відображатися тільки нові новини, що з'явилися після останнього додавання.

12. У RSS-імпорт новин додана можливість швидкого видалення одержаної новини із списку, не заходячи при цьому безпосередньо в саму новину.

DataLife Engine (DLE) v.6.3 Final Release


13. У шаблон main.tpl додана підтримка тегу [not-aviable=розділ] текст [/not-aviable]. Даний тег є повною протилежністю тегу [aviable=розділ] текст [/aviable] і якщо тег aviable призначений для показу тексту тільки в перерахованих розділах, то новий тег not-aviable призначений для показу тексту скрізь, окрім перерахованих розділів. Введення даного тегу, дозволить вам істотно спростити створення складного шаблону з показом потрібних блоків в розділах.

14. У шаблони main.tpl, shortstory.tpl, fullstory.tpl додана підтримка тегу [not-group=група] текст [/not-group]. Даний тег є повною протилежністю тегу [group=група] текст [/group] і якщо тег group призначений для показу тексту тільки для перерахованих груп користувачів, то новий тег not-group призначений для показу тексту для всіх окрім перерахованих груп. Введення даного тегу, дозволить вам істотно спростити створення складного шаблону з показом потрібних блоків для певних груп користувачів.

15. У шаблони main.tpl, shortstory.tpl, fullstory.tpl додана підтримка тегу [not-category=категорія] текст [/not-category]. Даний тег є повною протилежністю тегу [category=категорія] текст [/category] і якщо тег category призначений для показу тексту тільки в перерахованих категоріях, то новий тег not-category призначений для показу тексту скрізь, окрім перерахованих категорій. Введення даного тегу, дозволить вам істотно спростити створення складного шаблону з показом потрібних блоків для певних категорій.

16. У налаштування груп додана можливість дозволу або заборони перегляду відключеного сайту для певної групи.

17. Виправлені проблеми в модулі відображення архіву новин, при яких в даному модулі враховувалися неопубліковані новини і новини опубліковані на майбутній час.

18. Додана можливість для BB-редактора додавати власний опис alt для картинок і зменшених зображень. Формат написання виглядає таким чином:

[img=вирівнювання|свій текст для alt]шлях до зображення[/img]

[thumb=вирівнювання|свій текст для alt]шлях до зображення[/thumb]


Ця настройка є додатковою і її написання для картинок необов'язкове. Якщо опис не заданий то автоматично призначиться як опис заголовок новини, тобто як і раніше. Також додане коректне виведення alt для браузерів FireFox і Opera.

19. Додана можливість швидкого редагування новин за допомогою AJAX на сторінках пошуку по сайту.

20. У модуль Google Sitemap додана можливість встановлювати кількість новин, які будуть додані в мапу сайту, а також пріоритет цих сторінок.

DataLife Engine (DLE) v.6.3 Final Release


21. Додана панель BB-кодів в швидке редагування новин і коментарів з використанням технології AJAX, що робить швидке редагування ще зручнішим і швидшим.

DataLife Engine (DLE) v.6.3 Final Release

DataLife Engine (DLE) v.6.3 Final Release


22. Виправлена проблема у модулі популярних новин при одночасному включенні навігації AJAX і WYSIWYG-редактора, яка призводила до не відображення цього редактора.

23. Додано автоматичне видалення з шаблону тегів для невживаних або відключених рекламних матеріалів.

24. Вирішені проблеми з автоматичним розбиттям довгих слів в коментарях.

25. Виправлені всі виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.

26. Україномовна локалізація для CMS DataLife Engine v.6.3 Final Release створена ресурсом OoooonLine.Com. Включає *.lng-файли для адміністративної та клієнтської частини. В комплект входить також стандартний шаблон (який йде в поставці розробника ДЛЕ), з україномовним інтерфейсом.

Пакет з україномовною локалізацією є доступним для вільного завантажування з нашого серверу для всіх легальних користувачів CMS DataLife Engine.

УВАГА! Інформація про зміни в файл-шаблонах поточного релізу

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
 
Увага!
Прихована інформація доступна для перегляду лише тим користувачам, які володіють ліцензією на скрипт.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

Пошук по сайту
Що шукаємо :


Навігація по розділах сайту:
 


На правах реклами
   


Архів публікацій
Лютий 2020 (2)
Жовтень 2019 (2)
Березень 2019 (2)
Жовтень 2018 (2)
Травень 2018 (3)
Січень 2018 (2)


 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту