Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine (DLE) v.6.5 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.6.5 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.6.5 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.6.5 Final Release
Дата виходу - 11 грудня 2007 року.

Інтегровані мовні локалізації:
- Російська;
- Англійська;

Формат дистрибутиву: ZIP-архів
Розмір дистрибутиву: 1.75 Mb

Були підготовані і реалізовані наступні зміни:

1. Виправлені невеликі проблеми з сумісністю з MySQL 5.xx при реєстрації нових користувачів.

2. Виправлена помилка, при якій проводилося автоматичне відключення виведення архіву сайту, при відключенні календаря.

3. Змінений алгоритм виведення дати у новин і коментарів. Наприклад, якщо новина або коментар були додані сьогодні або вчора, то вони виводяться у форматі: "Сьогодні, 12:34" або "Вчора, 12:34". Інакше, дата виводиться у форматі, вказаному в налаштуваннях скрипта.
DataLife Engine (DLE) v.6.5 Final Release

4. Повністю переопрацьований RSS-експорт на сайті. Додана можливість налаштовувати параметри експорту з налаштувань скрипта. Також експорт більше не використовує шаблон rss.tpl Необхідний формат формується автоматично.
DataLife Engine (DLE) v.6.5 Final Release

5. Додана можливість відключення RSS-експорту новин в налаштуваннях скрипта. Якщо Ви не хочете використовувати дану можливість, то можете відключити її, тим самим економитимете трафік сайту і запобіжите RSS-граббінгу Ваших новин.

6. Додана можливість вибору типу експорту головного RSS-каналу сайту http://dle-news.ru/rss.xml. Ви можете експортувати в нього або всі новини, або тільки опубліковані на головній сторінці.
DataLife Engine (DLE) v.6.5 Final Release

7. У налаштування скрипта додана можливість вказівки кількості новин, які необхідно посилати в RSS-потік.

8. Додана можливість вибору формату для RSS-експорту новин. Є три типи: перший тип - це простий експорт. При виборі цього типу Ви зберігаєте всі переваги RSS-експорту, але при цьому, з потоку автоматично видаляється все форматування тексту, а також зображення. Передається тільки сам зміст новини, при цьому Ви економите трафік відвідувачів і ускладнюєте RSS-граббінг Ваших новин, оскільки ті, хто одержуватиме новини з Вашого каналу, одержуватимуть тільки текст без форматування. Другий формат - це повний експорт, при якому в потік будуть передаватися Ваші новини зі збереженням повного форматування і стилістики, тобто так, як це було раніше. Останній формат експорту - це передача Ваших новин відповідно до специфікації формату Яндекс новини. Тобто потік повністю відповідатиме вимогам Яндексу, якщо Ви хочете транслювати свої новини на їхній сайт.
DataLife Engine (DLE) v.6.5 Final Release

9. Додано кешування RSS-експорту. Це знижує навантаження на MySQL сервер, оскільки цей модуль не використовує запитів до MySQL серверу.

10. У зв'язку з придбанням ліцензії на одну дуже цікаву розробку (http://vikjavev.no/highslide/), було повністю змінене відображення оригінальної копії завантаженого на сайт зображення. Показ зображень відбувається в одному вікні браузера, шляхом плавного збільшення. В зв'язку з тим, що всі новини зберігаються в базі даних у вже готовому, сформованому форматі, то нова технологія буде застосовуватися тільки в нових доданих новинах. Якщо Ви просто відредагуєте стару новину, зображення в них збільшуватимуться також з використанням нової технології.

11. Змінено відображення випливаючого вікна повідомлення про отримання нових персональних повідомлень. При відображенні повідомлення використовуються м'які тіні, що працюють у всіх браузерах.

12. Додана можливість, при завантаженні зображень на сервер, також вставити по одному кліку оригінальне зображення, якщо для цього зображення була створена зменшена копія.
DataLife Engine (DLE) v.6.5 Final Release

13. У модуль пошуку додана можливість пошуку певного тексту у всіх коментарях. Хто не в курсі - для того повідомимо, що раніше пошук проводився тільки в коментарях зареєстрованих користувачів.

14. Покращена стабільність скрипта на деяких NT системах.

15. Істотно розширена загальна статистика сайту. Додане виведення кількості опублікованих новин за добу, тиждень, місяць (теги для шаблону stats.tpl {news_day}, {news_week}, {news_month} відповідно). Додане виведення кількості доданих коментарів за добу, тиждень, місяць (теги для шаблону stats.tpl {comm_day}, {comm_week}, {comm_month} відповідно). Додане виведення кількості зареєстрованих користувачів за добу, тиждень, місяць (теги для шаблону stats.tpl {user_day}, {user_week}, {user_month} відповідно).
DataLife Engine (DLE) v.6.5 Final Release

16. Додано кешування модуля загальної статистики сайту.

17. Додана автоматична авторизація користувачів після реєстрації на сайті. Тепер після реєстрації Вашим відвідувачам не потрібно вводити логін або пароль для входу на сайт. Вони будуть автоматично розпізнані скриптом.

18. Додана можливість автоматичного створення бекапу Вашої бази даних. Для функціонування даної можливості необхідна підтримка Вашим хостером запуску додатків по CRON. Це дозволяє уникнути навантаження на сервер скриптом. Ви можете самостійно вказати, коли створювати бекап бази даних і з якою періодичністю. Також Ви можете вказати кількість резервних копій, що одночасно зберігаються на сервері. Старіші копії БД будуть автоматично видалятися.

19. Змінений принцип роботи профілю користувача. Тепер, при перегляді профілю, в ньому будуть виводитися тільки новині, що очікують на модерацію. Ці новини будуть доступні для перегляду тільки їх авторам і адміністраторам. Для інакших користувачів новини в профілі показуватися не будуть. В даний шаблон доданий тег {news}, який виводить гіперпосилання на перегляд всіх опублікованих новин даного користувача. При переході по даному посиланню будуть показані всі новини користувача, але вже без його профілю. Посилання на перегляд всіх новин користувача, опублікованих на сайті, виглядає як http://site.ru/user/ім'я користувача/news/

20. При натисненні на нік автора новини додано зручне випливаюче меню, що дозволяє перейти в його профіль, знайти всі його публікації, відправити персональне повідомлення, а адміністратори зможуть відредагувати його профіль.
DataLife Engine (DLE) v.6.5 Final Release

21. Додана можливість вказання в налаштуваннях скрипта короткої назви сайту, яка буде відображатися в модулі speedbar, замість Вашої основної назви сайту.
DataLife Engine (DLE) v.6.5 Final Release

22. Змінений показ переліку завантажених файлів в адмінпанелі. Якщо раніше, після завантаження, в переліку відображалася кількість скачувань, то зараз відображується розмір файлу. Інакше багато хто вважав, що 0 це розмір і завантаження файлу відбулося із збоєм.

23. Додана можливість призначення власного, повністю окремого від інших, шаблону для статичних сторінок.
DataLife Engine (DLE) v.6.5 Final Release

24. Переопрацьовані алгоритми роботи з RSS-потоками, додана сумісність з останніми версіями PHP 5.2.4 і вище (тим самим вирішена проблема виникнення помилки: "XML error: not well-formed (invalid token)" на нормальних робочих RSS-потоках).

25. Переопрацьований метод формування гіперпосилання на повну новину при включеному ЧПУ (ЛЗУ). Новий вигляд посилання http://site.ru/категорія/підкатегорія/id-назва новини.html Якщо новина не містить категорії, то посилання має вигляд http://site.ru/id-назва новини.html. Завдяки новому формуванню посилання, істотно знижується навантаження на MySQL сервер, а також досягається краща пошукова оптимізація, оскільки при зміні дати новини її URL залишається незмінним.
Увага! Нові посилання формуються тільки для нових доданих на сайт новин. Для старих новин формується старий вид посилання, доти, поки Ви не зміните дату у новини. Цим повністю зберігається пошукова оптимізація.

26. Додана підтримка скриптом PHP версій 6.xx.

27. Виправлена помилка при якій відбувалася аварійна зупинка завантаження файлів, якщо завантажувані файли мали однакові імена.

28. Істотно скорочений трафік між БД MySQL і сервером, внаслідок чого понижене споживання оперативної пам'яті, а також збільшена швидкість роботи скрипта.

29. Виправлені всі виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.

30. Україномовна локалізація для CMS DataLife Engine v.6.5 Final Release створена ресурсом OoooonLine.Com. Включає *.lng-файли для адміністративної та клієнтської частини. В комплект входить також стандартний шаблон (який йде в поставці розробника ДЛЕ), з україномовним інтерфейсом.

Пакет з україномовною локалізацією є доступним для вільного завантажування з нашого серверу для всіх легальних користувачів CMS DataLife Engine.

УВАГА! Інформація про зміни в файл-шаблонах поточного релізу

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
 
Увага!
Прихована інформація доступна для перегляду лише тим користувачам, які володіють ліцензією на скрипт.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

Развейте тему дальше. Интересно узнать подробности!!!
»              
 

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

Пошук по сайту
Що шукаємо :


Навігація по розділах сайту:
 


На правах реклами
   


Архів публікацій
Лютий 2020 (2)
Жовтень 2019 (2)
Березень 2019 (2)
Жовтень 2018 (2)
Травень 2018 (3)
Січень 2018 (2)


 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту