Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine (DLE) v.10.1 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.10.1 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.10.1 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.10.1 Final Release
Дата виходу - 01 листопада 2013 року.

Інтегровані мовні локалізації:
- Російська;

Формат дистрибутиву: ZIP-архів
Розмір дистрибутиву: 5,18 MbБули підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. В адмінпанелі доданий новий розділ "Перехресні посилання". Даний розділ призначений для швидкого створення перелінковки по сайтові за ключовими словами. У даному розділі ви задаєте ключове слово і URL, в разі знаходження даного ключового слова на вашій сторінці, воно буде замінене на гіпертекстове посилання. У відмінності від модулю "фільтр слів", який також є в адмінпанелі, в даному модулі ключові слова шукаються по всій сторінці, включаючи весь контент (новини, коментарі, шаблони, сторонні модулі і так далі), а не лише в новинах і коментарях. Також будь-яке внесення або зміна ключових слів в даному розділі, призводить до моментального використання по всьому сайтові і всім сторінкам сайту, і не потрібно жодної перебудови публікацій. Також в даному модулі підтримується вказівка відміни слів, наприклад, ви можете задати ключове слово "Іван(ов|ова|ову)" і посилання застосовуватиметься до слів: Іванов, Іванова, Іванову і так далі. Пошук ключових слів здійснюється лише по словах повністю, а не просто по всіх входженнях в тексті.

DataLife Engine (DLE) v.10.1 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.10.1 Final Release


2. Доданий новий плеєр HTML5 для відтворення відео на сайті. Даний плеєр включається в налаштуваннях відеопрогравачів і застосовується коли ви публікуєте відео в mp4 форматі, стиснене кодеком H.264, використовуючи теги [vidеo=http://site.ru/video.mp4]. А також він застосовується при вставці відео з сервісу Youtube за допомогою тегу [mеdia=http://www.youtube.com/watch?v=rT_OmTMwvZI]. Даний плеєр має одну дуже важливу перевагу відносно флеш плеєра, а саме, він не вимагає додаткових плагінів для браузера, і відео може бути проглянуте на вашому сайті, якщо відвідувач використовує смартфон при перегляді вашого сайту.

DataLife Engine (DLE) v.10.1 Final Release


3. Доданий контроль і обробка невірних ЛЗУ (ЧПУ) посилань для статичних сторінок. Тепер разом з новинами, некоректні ЛЗУ (ЧПУ) посилання обробляються і для статичних сторінок. Тож, якщо включений ЛЗУ (ЧПУ) на сайті, то всі посилання без ЛЗУ (ЧПУ) на статичні сторінки будуть автоматично, за допомогою 301 редиректу, перенаправлені на коректні посилання.

4. У налаштування скрипта додана можливість установки пошуку схожих новин для публікації, лише з тих категорій, яким належить дана публікація. Тож ви можете встановити, аби схожі новини шукалися або по всьому сайтові, або лише з тих категорій, яким належить опублікована новина.

DataLife Engine (DLE) v.10.1 Final Release


5. Для RSS-експорту новин, призначених для експорту в Яндекс новини, додана можливість експортування в RSS потік посилань на картинки, що знаходяться в детальній новині.

6. Повністю перероблено формування навігації по сторінках повної новини, якщо текст публікації був розбитий на декілька сторінок. Тепер для навігації по сторінках повної новини введений додатковий файл шаблону splitnewsnavigation.tpl де ви можете задати будь-який зручний для вас вигляд навігації.

DataLife Engine (DLE) v.10.1 Final Release


7. У налаштування категорій в адмінпанелі додана можливість для кожної категорії окремо встановлювати налаштування: «Виводити новини опубліковані в субкатегоріях». При цьому глобальне налаштування для всіх категорій також залишається в налаштуваннях скрипта. Тож ви можете персонально, для кожної категорії, встановлювати чи потрібно виводити новини з субкатегорій чи ні. Наприклад, ви можете глобально дозволити дане налаштування, а для певних категорій заборонити, і навпаки.

DataLife Engine (DLE) v.10.1 Final Release


8. У налаштування скрипта додана можливість включення і відключення автоматичної генерації мета-тегів 'description' і 'keywords' у випадку, якщо вони не були заповнені вручну при публікації новини. Раніше автоматичне формування мета-тегів існувало завжди, тепер за бажання ви можете це відключити.

DataLife Engine (DLE) v.10.1 Final Release


9. У налаштування скрипта додана можливість встановлювати список IP-адрес з яких дозволений доступ до адмінпанелі. На відміну від обмеження по IP в налаштуваннях профілів, дане обмеження поширюється лише на адмінпанель DLE і застосовується для всіх користувачів, що мають доступ до адмінпанелі, навіть якщо користувач з'явиться минувши скрипт DLE, наприклад буде впроваджений в базу даних MYSQL.

DataLife Engine (DLE) v.10.1 Final Release


10. У налаштування груп в адмінпанелі скрипта додана можливість дозволяти або забороняти для певних груп користувачів відновлення забутих гасел на сайті. Дану можливість рекомендується відключати для груп користувачів, що мають розширені повноваження на сайті, Тож в разі крадіжки у користувачів поштових аккаунтів, не можна буде отримати доступ до їх аккаунтів на вашому сайті, шляхом функції відновлення забутого гасла.

DataLife Engine (DLE) v.10.1 Final Release


11. Доданий новий тип автоматичної фільтрації спаму на сайті, а саме "слабка фільтрація". Тож фільтрація тепер працює таким чином: При слабкій фільтрації користувач або його коментар буде відхилений, якщо вірогідність того що він спамер складає більше 80%, при помірній фільтрації користувач або його коментар буде відхилений, якщо вірогідність того, що він спамер складає більше 50%, при посиленій фільтрації досить його знаходження в спам-базі, для відхилення доступу, вірогідність при цьому не враховується.

DataLife Engine (DLE) v.10.1 Final Release


12. Загальне налаштування автоматичного захисту від спаму при додаванні коментарів, була перенесена з налаштувань скрипта, в налаштування груп. Тож ви можете включати і відключати дане налаштування для різних груп користувачів.

DataLife Engine (DLE) v.10.1 Final Release


13. Доданий контроль E-mail адреси при реєстрації, при перевірці чи є відвідувач можливим спамером. Раніше перевірка при реєстрації здійснювалася лише по IP-адресі, тепер перевірка здійснюється і по E-mail адресі.

14. Для модулю 'хлібні крихти' (speedbar) додана нумерація сторінок при навігації по сторінках того або іншого розділу сайту.

DataLife Engine (DLE) v.10.1 Final Release


15. Додана можливість підключати в шаблонах за допомогою тегу {include file="file.tpl"} файли шаблонів, з інших шаблонів. Для цього необхідно вказати шлях до файлу починаючи від кореню шаблонів /templates/, наприклад {include file="/templates/file.tpl"} або {include file="/templates/Gemini/file.tpl"} і так далі. Дане нововведення буде корисне для сайтів, які використовують декілька шаблонів одночасно на сайті і яким необхідно, наприклад, підключати у всіх шаблонах, один універсальний файл шаблону.

16. Додані нові режими роботи і можливості для антивіруса в адмінпанелі скрипта. Тепер, у випадку, якщо не був створений знімок системи і ви натискаєте на кнопку "Антивірус" в панелі управління скриптом, то відбувається перевірка лише тек скрипта DLE. У випадку, якщо ви натискаєте на ретельну перевірку, то скануються всі теки в корені вашого сайту, незалежно від того, чи належать вони DLE чи ні. У випадку, якщо ви створюєте знімок файлів, то робиться знімок всіх без виключення важливих файлів на сервері, незалежно від їх розташування і від того, чи знаходяться вони в теках DLE. Тож вбудований антивірус в DLE може контролювати зміни в будь-яких важливих файлах на сервері, навіть у файлах інших скриптів, що не мають відношення безпосередньо до DLE.

17. Для модулю виведення стандартної каптчі додані нові алгоритми виведення тексту, що ускладнюють автоматичне розпізнавання.

DataLife Engine (DLE) v.10.1 Final Release


18. Доданий захист адміністрації від самих себе при редагуванні власного профілю в розділі редагування користувачів, а саме вони більше не можуть міняти власну групу, і таким чином, захищаються від випадкового перенесення в іншу групу. Іншими словами, недосвідчені користувачі скрипта не зможуть більше забанити самі себе.

19. Додана можливість призначення автора публікації ще при первинному написанні публікації в адмінпанелі скрипта, а не лише при редагуванні публікації.

DataLife Engine (DLE) v.10.1 Final Release


20. Доданий новий механізм ротації банерів, доданих в адмінпанелі скрипта в розділі управління рекламними матеріалами. Раніше, у випадку, якщо банери мали однакові імена, ротація відбувалася у випадковому порядку. Тепер, при першому заході на сайт, користувачеві показується банер у випадковому порядку, а при відвідинах подальших сторінок сайту, йому показуватимуться раніше ще не показані банери, Тож йому будуть показані всі банери, задані в панелі управління.

21. Додана підтримка нового формату коду, який використовується для вставки відео з сервісу Youtube.

22. Додана підтримка тегів [hidе] текст [/hidе], призначених для виведення прихованого тексту, в додаткових полях для новин, якщо виведення новин здійснюється за допомогою призначеного для користувача тегу {custom ....}

23. Для шаблонів виведення короткої і повної новини (shortstory.tpl і fullstory.tpl), а також для шаблонів виведення коментарів і персональних повідомлень (comments.tpl і pm.tpl) додана підтримка нових тегів [declination=X]текст[/declination], призначених для відміни слів відносно чисел. Як параметри тегу, замість X передається число, а замість "текст" передається корінь слова із закінченнями. Закінчення слова перераховуються за допомогою символу "|". Даний тег корисно використовувати з іншими тегами, що виводять, наприклад, кількість переглядів новини або кількість коментарів. Наприклад [declination={comments-num}]коментар|і|ів[/declination] залежно від кількості коментарів виводитиме: "1 коментар", "2 коментарі", "10 коментарів" і так далі. Або, наприклад, тег [declination={views}]перегляд|и|ів[/declination] залежно від кількості переглядів новини, виводитиме "1 перегляд", "2 перегляди", "5 переглядів" і т.д.

24. Для шаблонів виведення коротких новин (shortstory.tpl), а також для шаблонів користувацького виведення новин за допомогою тегу {custom ....} додана підтримка нового тегу: [newscount=x] текст [/newscount] який виводить текст, вказаний в тегах, якщо показується X новина, де X - це номер показуваної на сторінці новини. Наприклад, [newscount=1] текст [/newscount] покаже текст при показі першої по рахунку на сторінці новини. Даний тег корисний для веб-майстрів, які хочуть, наприклад, регулювати - де їм показувати рекламу на сайті між новинами. Наприклад, доданий в самий кінець шаблону код [newscount=2,5] рекламний код [/newscount], показуватиме рекламу після другої і п'ятої новини.

25. Повністю перероблено виведення результатів пошуку по сайту. Тепер для шаблону виведення результатів пошуку (searchresult.tpl) ви можете використовувати такі самі теги без обмежень, які ви використовуєте в шаблонах виведення коротких новин і в шаблонах виведення коментарів. Тож сторінка пошуку і виведення результатів більше нічим не обмежена по функціональності і по використовуваних тегах.

26. Додана можливість знімати новину з публікації на сайті, при швидкому редагуванні новини.

27. Додана можливість пошуку схожих новин, при додаванні новин на сайті. При цьому, на відміну від пошуку схожих новин в адмінпанелі, при додаванні на сайті не пропонується видалення або редагування новин, лише їх перегляд.

DataLife Engine (DLE) v.10.1 Final Release


28. Покращена система вставки посилань в BBCODES-редакторові. Введення посилання і тексту для посилання здійснюється в межах одного вікна, а також виконується автоматичний аналіз виділеного тексту в редакторові - є він посиланням чи ні, і заповнюється відповідне поле у вікні.

DataLife Engine (DLE) v.10.1 Final Release


29. Для шаблону E-mail повідомлень, який використовується для відправки повідомлень про появу нового коментаря для адміністрації сайту і підписників, доданий новий тег {%title%} який виводить заголовок новини, в якій був написаний новий коментар. А також додана підтримка ЛЗУ (ЧПУ) для тегу {%link%} в даному шаблоні.

30. Для тегу користувацького виведення публікацій {custom ...} для атрибуту id="...", додана підтримка вказівки діапазону ID новин з використанням тире. Наприклад, тег {custom id="1,4-8,11" aviable="global" order="date"} виведе новини з номером 1, новини з діапазоном id з 4 по 8, а також новину з номером 11.

31. Для шаблону виведення персональних повідомлень (pm.tpl) додана можливість перегляду, чи є користувач в даний момент онлайн або офлайн на сайті. Для цього були додані теги: [online] текст [/online] - виводять текст, якщо користувач онлайн, [offline] текст [/offline] - виводять текст якщо користувач офлайн. Статус активності користувача визначається інтервалом в 20 хвилин, якщо протягом 20 хвилин не було жодної активності і відвідин сайту від даного користувача, то його статус автоматично стає офлайн.

32. Для шаблону виведення коментарів (comments.tpl) додано використання нових тегів: [commentsgroup=1,2,3] текст [/commentsgroup], які виводять вкладений в них текст, якщо коментар був написаний користувачем, що належить перерахованим групам, також доданий тег [not-commentsgroup=1,2,3] текст [/not-commentsgroup], який виводить вкладений в них текст, якщо коментар був написаний користувачем, що не належить вказаним групам. Тож у вас з'являється можливість зробити різне оформлення коментарів написаних різними групами користувачів. Наприклад, ви можете зробити один вигляд коментарів, залишених адміністраторами, і інший вигляд коментарів, залишених звичайними відвідувачами.

33. Для шаблону виведення коментарів (comments.tpl) додана підтримка нового тегу: [commentscount=x] текст [/commentscount], який виводить текст вказаний в тегах, якщо показується X коментар, де X - це номер показуваного на сторінці коментаря. Наприклад: [commentscount=1] текст [/commentscount] покаже текст при показі першого по рахунку на сторінці коментаря. Даний тег корисний для веб-майстрів, які хочуть, наприклад, регулювати - де їм показувати рекламу на сайті між коментарями. Наприклад, доданий в самий кінець шаблону код [commentscount=1,10] рекламний код [/commentscount], показуватиме рекламу після першого і десятого коментаря.

34. Додана підтримка кириличних доменів для тегів [leech=....] при публікації захищених посилань в новинах, для тих сайтів, що використовують кодування windows-1251.

35. Покращена система вибору категорій при публікації і редагуванні новин в адмінпанелі скрипта. Вибрані категорії більше не забираються із списку, а залишаються, при цьому виділяються кольором. Тож ви можете і далі легко орієнтуватися в структурі категорій, при їх виборі.

DataLife Engine (DLE) v.10.1 Final Release


36. Прибраний застарілий флеш завантажувач файлів, оскільки одночасне завантаження декількох файлів підтримує стандартний завантажувач у всіх сучасних браузерах, а також покращене візуальне відображення завантаження файлів в стандартному завантажувачі.

37. Оновлений візуальний редактор TINYMCE до актуальної нової лінійки 4.x

DataLife Engine (DLE) v.10.1 Final Release


38. Виправлена проблема, при якій не працював пошук на головній сторінці, якщо як головна, в налаштуваннях скрипта, був включений показ статичної сторінки.

39. Виправлена проблема, при якій не можна було додавати у фільтр по логіну в адмінпанелі скрипта, логіни містять в собі кирилицю, якщо на сервері встановлена версія PHP 5.4.x. і вище.

40. Виправлена проблема, пов'язана з некоректною публікацією заголовку новини в мета-тегах сторінки, якщо заголовок містить лапки.

41. Виправлена проблема, пов'язана з некоректною роботою каптчі Recaptcha від сервісу Google, при використанні на сайті SSL-протоколу.

42. Виправлені виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.

43. Україномовна локалізація для CMS DataLife Engine v.10.1 Final Release створена ресурсом OoooonLine.Com. Включає *.lng-файли для адміністративної та клієнтської частини, мовний файл допомоги, локалізацію розділу логів адмінпанелі та локалізацію розділу порад оптимізації. В комплект входять також 3 стандартні шаблони (які йдуть в поставці розробника DLE), з україномовним інтерфейсом, шаблон для мобільних пристроїв та локалізація для WYSIWYG-редакторів InnovaEditor та TinyMCE.

УВАГА! Інформація про зміни в файл-шаблонах релізу DLE 10.1

УВАГА! Важлива інформація для тих, хто вперше встановлює скрипт на новий домен:
* Ви повинні суворо дотримуватися інструкції по встановленню скрипта, яка знаходиться в архіві дистрибутиву у файлі /Documentation/install.html

* Ви повинні активувати свою копію лише на тому домені або піддомені, на якому надалі використовуватимете скрипт, і у жодному випадку не активуйте копію на тестових доменах. Після активації ваш ключ буде заблокований саме на той домен, на якому була виконана активація. Для активації скрипта, в адмінпанелі, введіть свій ключ активації, який Ви можете знайти у власному профілі на даному сайті.

УВАГА! Важлива інформація для тих, хто оновлює стару версію скрипта на нову:
* Ви повинні суворо дотримуватися інструкції по оновленню скрипта, яка знаходиться в архіві дистрибутиву у файлі /Documentation/upgrade.html

* Під час оновлення бази даних на нову версію, скриптом оновлення виконуються складні MYSQL-запити, що змінюють структуру таблиць. На великих базах даних подібні операції дуже ресурсо-затратні і, можливо, їх виконання вимагатиме декількох хвилин. У випадку неможливості їх виконання через PHP-скрипт, Вам знадобиться SSH-доступ до серверу, для виконання даних запитів. Перед кожним подібним запитом скрипт оновлення показуватиме вам даний запит, збережіть його у себе, аби в разі неможливості його виконання через скрипт, Ви змогли виконати його через SSH-доступ.

* В зв'язку з тим, що нові версії скрипта містять зміни в структурі бази даних, наполегливо рекомендується перед оновленням відключити у файлах шаблонів підключення сторонніх модулів, інакше Ви можете після оновлення побачити на сайті MYSQL-помилки.

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
 
Увага!
Прихована інформація доступна для перегляду лише тим користувачам, які володіють ліцензією на скрипт.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

Пошук по сайту
Що шукаємо :


Навігація по розділах сайту:
 


На правах реклами
   


Архів публікацій
Лютий 2020 (2)
Жовтень 2019 (2)
Березень 2019 (2)
Жовтень 2018 (2)
Травень 2018 (3)
Січень 2018 (2)


 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту