Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine (DLE) v.6.7 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.6.7 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.6.7 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.6.7 Final Release
Дата виходу - 14 лютого 2008 року.

Інтегровані мовні локалізації:
- Російська;
- Англійська;

Формат дистрибутиву: ZIP-архів
Розмір дистрибутиву: 1.85 Mb

Були підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. Істотно розширені мультимедійні можливості скрипта. Додана можливість завантажувати файли на сервер, не тільки для захищеного скачування, але і для програвання на сайті. Скрипт автоматично розпізнає який файл був завантажений на сервер, і якщо даний файл є відео-файлом або аудіо-файлом, то пропонує додати гіперпосилання на скачування файлу або на його програвання. (Увага! Необхідно замінити файл .htaccess у директорії uploads/files/ на аналогічний файл з дистрибутиву.)
DataLife Engine (DLE) v.6.7 Final Release

2. Додана підтримка скриптом відтворення Flash відео-файлів (.flv) Для вставки флеш-відео-файлу використовується тег [videо=http://site.ru/video.flv] Скрипт автоматично розпізнає тип файлу, і якщо використовується звичайний AVI-файл, підключається Windows Media Player. Якщо використовується флеш-відео, то підключається Flash Player. Приклад плеєра Ви можете побачити на нашому сайті.

3. Додана підтримка скриптом відтворення MP3-файлів. Для вставки файлу і програвання використовується тег в новинах [аudio=http://site.ru/music.mp3]. Приклад плеєра Ви можете побачити на нашому сайті.

4. Виправлені проблеми з відображенням зменшених зображень в новинах, які опубліковані у вигляді додаткових колонок з використанням тегу {custom}

5. Додано використання плавного збільшення не тільки для зменшених копій завантажених на сервер зображень, але і для зовнішніх зображень, опублікованих тегом [img], розміри яких обмежені в налаштуваннях скрипта.

6. Додано значення за замовчуванням для тегу {category-icon}. Якщо іконка для категорії не задана, то даний тег використовує шлях /templates/директорія шаблону/dleimages/no_icon.gif

7. У модуль розсилки повідомлень додана можливість зазначення, з якого користувача розпочати розсилку повідомлень, що є дуже зручною можливістю, якщо розсилка була з певних причин перервана.
DataLife Engine (DLE) v.6.7 Final Release

8. У модуль розсилки листів додана можливість встановлення інтервалу між надсиланнями листів. Якщо у Вашого хостера стоїть обмеження на кількість листів, що відправляються за певний проміжок часу, то Ви можете встановити розсилку відповідно до цих лімітів.

9. Додана можливість зазначення кількості листів, що відправляються за один прохід у модулі масової розсилки повідомлень.

10. У тег [aviable=....] доданий новий параметр catalog, для відображення інформації при перегляді каталогу.

11. Додано використання технології AJAX при написанні коментарів з використанням WYSIWYG редактора. Раніше, додавання коментарів через AJAX було доступним лише для BB-редактора.

12. Додана підтримка тегу прихованого тексту hide в статичних сторінках.

13. Виправлена помилка, що приводить до неможливості здійснення навігації за допомогою AJAX між сторінками при перегляді вкладених категорій.

14. Виправлені проблеми з відображенням повної новини при RSS-експорті певної категорії в систему Яндекс новини.

15. У налаштування скрипта додана можливість зазначення максимальної кількості символів в коментарях, що додаються на сайті.
DataLife Engine (DLE) v.6.7 Final Release

16. Додана можливість масового призначення символьного коду для новин при редагуванні в адмінпанелі.
[img]http://www.ooooonline.com/uploads/posts/2008-03/1204480093_dle_67_4.jpg[/img]
DataLife Engine (DLE) v.6.7 Final Release

17. Збільшена швидкість обробки шаблонів і понижене споживання оперативної пам'яті.

18. Виправлена помилка у формуванні URL для новин в модулі Google Sitemap.

19. Внесені зміни в роботу модуля "Фільтр слів". Зворотня конвертація слів при редагуванні новини проводиться тільки в тому випадку, якщо це слово або словосполучення з'явилося в новини, внаслідок роботи фільтру слів.

20. У налаштування скрипта додана можливість зазначення причини тимчасового відключення сайту, щоб не вносити цю інформацію кожного разу безпосередньо в шаблон. Для цього необхідно додати тег {reason} в файл-шаблон offline.tpl
DataLife Engine (DLE) v.6.7 Final Release

21. Змінений метод роботи гіперпосилання на редагування новини. Якщо профіль користувача переглядає модератор або адміністратор і в його профілі знаходяться новини на модерації, то гіперпосилання на редагування вестиме в адмінпанель, а не на редагування на сайті.

22. Додана можливість видалення новин безпосередньо з сайту, не заходячи при цьому в адмінпанель. Даною можливістю володіють користувачі, що мають право на редагування всіх новин.
DataLife Engine (DLE) v.6.7 Final Release

23. У модуль Google Sitemap додана підтримка нової схеми 0.9, а також додано роздільне зазначення пріоритету для новин, категорій і статичних сторінок.
DataLife Engine (DLE) v.6.7 Final Release

24. У адмінпанелі, при редагуванні новин, додані нові механізми для пошуку новин по різних критеріях, також додана можливість ручного сортування новин по різних параметрах.
DataLife Engine (DLE) v.6.7 Final Release

25. Внесені зміни в модуль реєстрації нових користувачів, що дозволяють блокувати DDOS-атаки на поштовий сервер.

26. Додані нові превентивні заходи забезпечення безпеки скрипта, покликані забезпечити безпеку у разі неуважності адміністраторів або інших користувачів, при проведенні потенційно небезпечних операцій на сайті, коли зловмисник намагається обманним шляхом або шляхом підміни URL завести Вас на виконання на сайті потенційно небезпечних операцій. Наприклад, всі гіперпосилання на видалення коментарів є унікальними для кожного користувача, які неможливо підроблювати, і при неспівпадінні унікального для кожного користувача коду, скрипт автоматично блокує роботу, і т.д. по всіх потенційно небезпечних операціях на сайті.

27. Додано використання цифрового контрольного підпису на всі дії в адмінпанелі, тим самим повністю виключається можливість примусити у разі неуважності адміністратора виконати небажані або незаплановані дії, оскільки всі гіперпосилання на виконання операцій в адмінпанелі для кожного користувача є унікальними.

28. Введена заборона на використання динамічних зображень в новинах. Дана заборона введена з метою запобігання запуску PHP/CGI скриптів.

29. Введена заборона на використання активних гіперпосилань в новинах або коментарів на власну адмінпанель. Дана заборона введена з метою запобігання відведенню неуважного адміністратора або модератора на виконання потенційно небезпечних дій в адмінпанелі. Не дивлячись на те, що пункт 27 дозволяє запобігти діям зловмисника, дана заборона призначена для сторонніх модулів, що не використовують контрольно-цифровий підпис користувача.

30. Додана зміна логотипу в адмінпанелі при зміні мови, використовуваної скриптом. Графічний файл, який буде використовувати адмінпанель, зазначається в мовному пакеті.
DataLife Engine (DLE) v.6.7 Final Release

DataLife Engine (DLE) v.6.7 Final Release

31. Виправлені всі виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.

32. Україномовна локалізація для CMS DataLife Engine v.6.7 Final Release створена ресурсом OoooonLine.Com. Включає *.lng-файли для адміністративної та клієнтської частини. В комплект входить також стандартний шаблон (який йде в поставці розробника ДЛЕ), з україномовним інтерфейсом.

Пакет з україномовною локалізацією є доступним для вільного завантажування з нашого серверу для всіх легальних користувачів CMS DataLife Engine.

УВАГА! Інформація про зміни в файл-шаблонах поточного релізу

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
 
Увага!
Прихована інформація доступна для перегляду лише тим користувачам, які володіють ліцензією на скрипт.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

Пошук по сайту
Що шукаємо :


Навігація по розділах сайту:
 


На правах реклами
   


Архів публікацій
Лютий 2020 (2)
Жовтень 2019 (2)
Березень 2019 (2)
Жовтень 2018 (2)
Травень 2018 (3)
Січень 2018 (2)


 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту