Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 13.1  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine (DLE) v.10.4 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.10.4 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.10.4 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.10.4 Final Release
Дата виходу - 15 січня 2015 року.

Інтегровані мовні локалізації:
- Російська;

Формат дистрибутиву: ZIP-архів
Розмір дистрибутиву: 6,21 MbБули підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. Додана нова система виставлення рейтингу для опублікованих новин на сайті. Тепер в налаштуваннях скрипта ви можете вибрати тип використовуваного рейтингу на сайті. У налаштуваннях скрипта, в адмінпанелі, Ви можете вибрати з трьох доступних систем:

DataLife Engine (DLE) v.10.4 Final Release

Оцінка - при даному типі використовується п'ятизірковий рейтинг публікації. Відвідувачі можуть виставляти оцінку новини від 1 до 5 і рейтинг виводиться у вигляді усередненої оцінки. По суті це існуючий і раніше в скрипті рейтинг для публікацій.

Тільки 'Подобається' - при даному типі, відвідувач може відзначити, що йому подобається ця публікація (система лайків) і виводиться кількість користувачів, яким сподобалася ваша публікація.

'Подобається' або 'Не подобається' - при даному типі відвідувачі відзначають подобається їм публікація чи не подобається. В даному випадку виводиться загальне значення рейтингу, наприклад, +20 або -10 і т.д.

2. Для підтримки нової системи рейтингу в шаблони короткої і повної (shortstory.tpl і fullstory.tpl) новини додана підтримка наступних нових шаблонних тегів:

[rating-type-1] текст [/rating-type-1] - виводять текст, укладений в них, якщо в налаштуваннях скрипта включено використання першого типу рейтингу 'Оцінка'.

[rating-type-2] текст [/rating-type-2] - виводять текст, укладений в них, якщо в налаштуваннях скрипта включено використання другого типу рейтингу 'Тільки Подобається'.

[rating-type-3] текст [/rating-type-3] - виводять текст, укладений в них, якщо в налаштуваннях скрипта включено використання третього типу рейтингу 'Подобається' або 'Не подобається'.

[rating-minus] текст [/rating-minus] - виводять текст, укладених в них, у вигляді посилання для зменшення рейтингу публікації. Виводиться дане посилання тільки якщо використовується третій тип рейтингу.

[rating-plus] текст [/rating-plus] - виводять текст, укладених в них, у вигляді посилання для збільшення рейтингу публікації. Виводиться дане посилання тільки якщо використовується другий і третій тип рейтингу.

Також підтримка тегів [rating-type-1] текст [/rating-type-1], [rating-type-2] текст [/rating-type-2], [rating-type-3] текст [/rating-type -3] додана і для шаблону виведення профілю користувача userinfo.tpl

3. Додана підтримка нової системи виставлення рейтингу для коментарів, опублікованих на сайті. Включення рейтингу для коментарів здійснюється в налаштуваннях скрипта в адмінпанелі скрипта. А також в налаштуваннях груп користувачів ви можете дозволити або заборонити виставляння рейтингу для коментарів, для кожної групи користувачів персонально. Також, як і для рейтингу публікацій, в налаштуваннях скрипта ви можете вибрати який тип рейтингу використовувати для коментарів. Ви можете вибрати з трьох доступних систем:

DataLife Engine (DLE) v.10.4 Final Release

Оцінка - при даному типі використовується п'ятизірковий рейтинг коментарів. Відвідувачі можуть виставляти оцінку коментарю від 1 до 5 і рейтинг виводиться у вигляді усередненої оцінки.

Тільки 'Подобається' - при даному типі, відвідувач може відзначити, що йому подобається даний коментар (система лайків) і виводиться кількість користувачів, яким сподобався даний коментар.

'Подобається' або 'Не подобається' - при даному типі відвідувачі відзначають подобається їм коментар чи не подобається. В даному випадку виводиться загальне значення рейтингу, наприклад, +20 або -10 і т.д.

4. Для підтримки нової системи рейтингу коментарів у шаблон виводу коментарів (comments.tpl) додана підтримка наступних нових шаблонних тегів:

[rating-type-1] текст [/rating-type-1] - виводять текст, укладений в них, якщо в налаштуваннях скрипта включено використання першого типу рейтингу 'Оцінка'.

[rating-type-2] текст [/rating-type-2] - виводять текст, укладений в них, якщо в налаштуваннях скрипта включено використання другого типу рейтингу 'Тільки Подобається'.

[rating-type-3] текст [/rating-type-3] - виводять текст, укладений в них, якщо в налаштуваннях скрипта включено використання третього типу рейтингу 'Подобається' або 'Не подобається'.

[rating-minus] текст [/rating-minus] - виводять текст, укладених в них, у вигляді посилання для зменшення рейтингу коментаря. Виводиться дане посилання тільки якщо використовується третій тип рейтингу.

[rating-plus] текст [/rating-plus] - виводять текст, укладених в них, у вигляді посилання для збільшення рейтингу коментаря. Виводиться дане посилання тільки якщо використовується другий і третій тип рейтингу.

{rating} - виводить виставлений для коментаря рейтинг.

{vote-num} - виводить кількість користувачів, які виставили рейтинг для даного коментаря.

5. Для шаблонів виводу профілю користувача (userinfo.tpl і profile_popup.tpl) додана підтримка наступних нових тегів для виведення сумарного рейтингу коментарів користувача:

[comments-rating-type-1] текст [/rating-type-1] - виводять текст, укладений в них, якщо в налаштуваннях скрипта включено використання для коментарів першого типу рейтингу 'Оцінка'.

[comments-rating-type-2] текст [/rating-type-2] - виводять текст, укладений в них, якщо в налаштуваннях скрипта включено використання для коментарів другого типу рейтингу 'Тільки Подобається'.

[comments-rating-type-3] текст [/rating-type-3] - виводять текст, укладений в них, якщо в налаштуваннях скрипта включено використання для коментарів третього типу рейтингу 'Подобається' або 'Не подобається'.

{commentsrate} - виводить сумарний рейтинг всіх коментарів даного користувача.

6. Додана можливість об'єднання старих, вже зареєстрованих акаунтів на сайті, з авторизацією за допомогою соціальних мереж. У разі, якщо користувач вже був зареєстрований на сайті, і при цьому входить на сайт з використанням соціальної мережі, в якій використовується та ж e-mail адреса, що і на сайті, то на його e-mail адресу буде відправлено лист з підтвердженням на об'єднання даних акаунтів. І в разі підтвердження, він зможе входити в свій аккаунт на сайті через дану соціальну мережу. Також, якщо він користується декількома соціальними мережами, з однією і тією ж e-mail адресою, він може використовувати будь-яку з них для авторизації. З метою безпеки дана опція відключена для користувачів, що знаходяться в групі адміністраторів сайту.

7. Додана можливість для всіх шаблонів e-mail повідомлень, встановлювати, в якому форматі необхідно відправляти листи - в HTML-форматі або в текстовому форматі. Тим самим при використанні HTML-формату листів, ви можете задати індивідуальне оформлення HTML для листів, які відправляються з вашого сайту.

DataLife Engine (DLE) v.10.4 Final Release

8. В адмінпанелі, в розділі налаштувань шаблонів для E-mail повідомлень, доданий новий шаблон для листів, що відправляються при використанні масової розсилки листів через панель управління скриптом. У даному шаблоні ви задаєте необхідне вам HTML-оформлення листів, тим самим можете зробити персоналізоване оформлення листів для вашого сайту.

DataLife Engine (DLE) v.10.4 Final Release

9. В адмінпанелі, в розділі управління користувачами, додана можливість видалення всіх новин певного користувача. Для цього в розділі управління користувачами, вам необхідно клікнути по кількості новин у користувача і вибрати пункт "Видалити все".

DataLife Engine (DLE) v.10.4 Final Release

10. У налаштування скрипта, в розділ налаштувань безпеки, додана можливість зазначення інтервалу, протягом якого буде блокуватися IP відвідувача на авторизацію, після зазначеної кількості помилкових введень гасла. Раніше цей інтервал був по замовчуванню на 20 хвилин, а тепер ви можете його встановити самі, за своїм бажанням, на більш більший період часу, що дозволить краще убезпечити сайт від перебору гасел до акаунтів.

DataLife Engine (DLE) v.10.4 Final Release

11. Додана повна підтримка скриптом протоколу IPv6. Якщо відвідувач вашого сайту буде мати адресу IP в даній версії протоколу IP, то він також буде підтримуватися скриптом, надаючи користувачеві всі доступні можливості скрипта.

12. Додана можливість, при вставці посилання в стандартному редакторі BBCODES, вказувати також і підказку (title) для даного посилання.

DataLife Engine (DLE) v.10.4 Final Release

13. Додана коректна зміна URL браузера при включенні навігації по коментарях за допомогою AJAX. Тепер, при використанні даної навігації, автоматично також змінюється і URL браузера, що необхідно, якщо відвідувач вирішить перезавантажити сторінку браузера або скопіювати URL.

14. Доданий автоматичний захист від видалення публікацій, шляхом випадкового виставлення дати на видалення у вкладці "додатково", при додаванні або редагуванні публікацій. Тепер, крім того, що необхідно вибрати дату, також необхідно вибрати обов'язково і заходи, які треба провести з публікацією після закінчення зазначеного терміну.

DataLife Engine (DLE) v.10.4 Final Release

15. У систему ведення логів дій в адмінпанелі, добавлений також і автоматичний запис інформації про те, що публікація була видалена після закінчення строку, встановленого в параметрах даної новини.

16. В адмінпанелі, в розділі редагування новин, для розширеного пошуку, додана можливість вибору порядку сортування новин за кількістю коментарів і за кількістю переглядів.

DataLife Engine (DLE) v.10.4 Final Release

17. Додана можливість використання шаблонів при виведенні RSS вашого сайту. Для цього використовується файл шаблону rss.tpl в загальній папці шаблонів /templates/. Тим самим ви можете гнучко формувати виведену інформацію у вашому RSS потоці, наприклад, включати туди виведення інформації з дод. полів новин.

18. У налаштування категорій в адмінпанелі управління скриптом, додана можливість включати або виключати новини опубліковані в даній категорії із загального RSS-потоку. Дане нововведення буде корисно для сайтів, які хочуть виключити певні категорії з RSS, наприклад, при публікації потоку в системі Яндекс Новини.

DataLife Engine (DLE) v.10.4 Final Release

19. Для шаблонів main.tpl, fullstory.tpl і addcomments.tpl додана можливість використання тегів виведення авторизації користувачів на сайті з використанням соціальних мереж. Це ті ж теги, що використовуються і в шаблоні login.tpl, такі як [vk] {vk_url} [/vk] і т.д. Тим самим ви можете гнучко, на сторінках вашого сайту, пропонувати відвідувачам авторизуватися на вашому сайті, щоб їм не доводилося шукати форму авторизації на вашому сайті. Наприклад, якщо відвідувач перегорнув вашу сторінку до кінця читаючи коментарі до публікації і хоче залишити коментар, то у формі додавання коментаря, ви можете запропонувати йому також відразу авторизуватися на вашому сайті.

20. Для тегу виведення публікацій в користувацькому форматі {custom ...} доданий новий параметр categoryexclude = "список категорій", який повністю протилежний параметру category = "список категорій" і дозволяє вивести новини, які не належать зазначеним у параметрі категоріям. Наприклад, {custom categoryexclude = "2,7"} виведе всі новини які не належать категоріям з id 2 і 7.

21. Для тегу виведення публікацій в користувацькому форматі {custom ...} доданий новий параметр idexclude = "список id новин", який повністю протилежний параметру id = "список id новин" і дозволяє вивести новини, які не належать зазначеним у параметрі id. Наприклад, {custom idexclude = "5-10"} виведе всі новини, id яких не належить діапазону від п'яти до десяти.

22. Для тегу виведення публікацій в користувацькому форматі {custom ...} доданий новий параметр sort = "asc" і sort = "desc", який дозволяє вказати порядок сортування публікацій. При використанні значення desc публікації упорядковано за спаданням, а при використанні asc по зростанню. Критерій сортування вказується також, як і раніше в параметрі order.

23. Для шаблону виведення RSS-інформерів (informer.tpl) доданий новий тег {link} який призначений для виводу тільки URL посилання на сторінку джерела публікації. Даний тег призначений для більш гнучкого оформлення шаблону RSS-інформера і оформлення посилання зі своїми спеціальними додатковими параметрами.

24. У налаштування скрипта додана можливість включення авторизації на сайті тільки з використанням соціальних мереж. При включенні даного налаштування, внутрішня реєстрація на сайті автоматично відключається і на сайті зможуть авторизуватися тільки користувачі, які мають акаунти в соціальних мережах.

DataLife Engine (DLE) v.10.4 Final Release

25. Додано автоматичне видалення сортування публікацій з коментарів, при виведенні користувацького сортування публікацій з використанням тегу {sort} в шаблоні main.tpl, у разі, якщо в налаштуваннях скрипта було заборонено коментування публікацій.

26. Проведена адаптація скрипта для коректної підтримки лінійки PHP 5.6.x

27. Додана підтримка налаштування, яке забороняє реєстрацію декількох користувачів з однієї IP на сайті, також і для авторизації на сайті через соціальні мережі.

28. Додано більш правильне і інтелектуальне скорочення тексту в метатезі 'description' при його автоматичному формуванні. Скорочення тексту проводиться по завершенні логічного слова, а не обривається посередині слова.

29. Додано обмеження на використання символу '#' в логіни користувачів при їх реєстрації на сайтах. Тому даний символ некоректно обробляється модулем mod_rewrite для Апачу в правилах ЛЗУ (ЧПУ), що може призводити до проблем з переглядом профілів на сайті даних користувачів при включеному ЛЗУ (ЧПУ).

30. Додана система автоматичного повного скидання кешу скрипта, після відновлення бази даних з резервних копій.

31. Додано автоматичне стиснення JS-скриптів для HTML5-плеєра, якщо таке стиснення включено в налаштуваннях скрипта. Це дозволяє прискорити завантаження сторінок, що використовують даний плеєр, в браузер.

32. Внесено зміни в логіку роботи тегів [declination = X] текст [/declination]. Якщо раніше даний тег виводив число X разом зі словом "текст" у потрібному відмінку, то тепер даний тег виводить лише текст в потрібному відмінку без числа. Це дозволяє використовувати даний тег для побудови більш складних речень з потрібними відмінками, що складаються з декількох слів. Також даний тег отримав глобальну підтримку у всіх шаблонах.

33. Для шаблону RSS-інформерів додана підтримка нового тегу {date = формат дати}, який виводить дату в заданому в тезі форматі. Тим самим ви можете виводити не тільки дату повністю, але і її окремі частини. Формат дати задається згідно з форматом, прийнятим в PHP. Наприклад тег {date = d} виведе день місяця публікації новини або коментаря, а тег {date = F} виведе назву місяця, а тег {date = dmY H: i} виведе повну дату і час.

34. У налаштування скрипта додана можливість вказувати область накладення водяного знаку на завантажуване зображення. Ви можете вибрати накладення водяного знаку за такими параметрами: "Зверху ліворуч", "Зверху праворуч", "Знизу ліворуч", "Знизу праворуч"

DataLife Engine (DLE) v.10.4 Final Release

35. Додана підтримка нових російських часових поясів, введених після 26 жовтня 2014.

36. Проведено поліпшення у верстці панелі управління скриптом, виправлені деякі помилки. Покращена контрастність тексту, для підвищення зручності читання текстів.

37. Оновлений візуальний редактор TinyMCE до актуальної версії.

38. Виправлена проблема, при якій завжди створювалася середня копія картинки при завантаженні зображення по URL, навіть якщо це відключалося відповідною галочкою перед безпосередньою завантаженням файлу.

39. Виправлена проблема, пов'язана з некоректним цитуванням коментарів при використанні візуальних WYSIWYG редакторів, якщо коментар починався з будь-якого HTML-тегу.

40. Виправлена проблема при автоматичному перенесенні довгих слів в коментарях, при якій відбувалося повторне перенесення слів у разі редагування коментаря повторно.

41. Виправлена проблема, пов'язана з некоректною роботою редактора шаблонів в адмінпанелі скрипта, на комп'ютерах Mac c OS X.

42. Виправлена проблема, при якій міг відбуватися некоректний пошук схожих новин, якщо була включена опція пошуку схожих новин, які перебувають у тій же категорії що і сама новина.

43. Виправлена проблема з обробкою ББ-тегів, пов'язана з можливим пошкодженням загальної верстки шаблону, при певній комбінації тегів в тексті і верстки шаблону.

44. Виправлені виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.

45. Україномовна локалізація для CMS DataLife Engine v.10.4 Final Release створена ресурсом OoooonLine.Com. Включає *.lng-файли для адміністративної та клієнтської частини, мовний файл допомоги, локалізацію розділу логів адмінпанелі та локалізацію розділу порад оптимізації. В комплект входять також 3 стандартні шаблони (які йдуть в поставці розробника DLE), з україномовним інтерфейсом, шаблон для мобільних пристроїв та локалізація для WYSIWYG-редакторів InnovaEditor та TinyMCE.

УВАГА! Інформація про зміни в файл-шаблонах релізу DLE 10.4

УВАГА! Важлива інформація для тих, хто вперше встановлює скрипт на новий домен:
* Ви повинні суворо дотримуватися інструкції по встановленню скрипта, яка знаходиться в архіві дистрибутиву у файлі /Documentation/install.html

* Ви повинні активувати свою копію лише на тому домені або піддомені, на якому надалі використовуватимете скрипт, і у жодному випадку не активуйте копію на тестових доменах. Після активації ваш ключ буде заблокований саме на той домен, на якому була виконана активація. Для активації скрипта, в адмінпанелі, введіть свій ключ активації, який Ви можете знайти у власному профілі на даному сайті.

УВАГА! Важлива інформація для тих, хто оновлює стару версію скрипта на нову:
* Ви повинні суворо дотримуватися інструкції по оновленню скрипта, яка знаходиться в архіві дистрибутиву у файлі /Documentation/upgrade.html

* Під час оновлення бази даних на нову версію, скриптом оновлення виконуються складні MYSQL-запити, що змінюють структуру таблиць. На великих базах даних подібні операції дуже ресурсо-затратні і, можливо, їх виконання вимагатиме декількох хвилин. У випадку неможливості їх виконання через PHP-скрипт, Вам знадобиться SSH-доступ до серверу, для виконання даних запитів. Перед кожним подібним запитом скрипт оновлення показуватиме вам даний запит, збережіть його у себе, аби в разі неможливості його виконання через скрипт, Ви змогли виконати його через SSH-доступ.

* В зв'язку з тим, що нові версії скрипта містять зміни в структурі бази даних, наполегливо рекомендується перед оновленням відключити у файлах шаблонів підключення сторонніх модулів, інакше Ви можете після оновлення побачити на сайті MYSQL-помилки.

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
 
Увага!
Прихована інформація доступна для перегляду лише тим користувачам, які володіють ліцензією на скрипт.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

УРЯЯЯЯ!!!!
»              
 

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

Пошук по сайту
Що шукаємо :


Навігація по розділах сайту:
 


На правах реклами
   


Архів публікацій
Жовтень 2018 (2)
Травень 2018 (3)
Січень 2018 (2)
Грудень 2017 (1)
Вересень 2017 (3)
Серпень 2017 (2)


 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту