Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine (DLE) v.10.5 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.10.5 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.10.5 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.10.5 Final Release
Дата виходу - 04 червня 2015 року.

Інтегровані мовні локалізації:
- Російська;

Формат дистрибутиву: ZIP-архів
Розмір дистрибутиву: 6,39 MbБули підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. Додана нова система деревовидних коментарів до новин. Дана система коментування, дозволяє відвідувачам відповідати на конкретні окремі коментарі і виводити коментарі до новин у вигляді дерева. Дана система коментування включається в адмінпанелі в налаштуваннях коментарів. При цьому ви також можете вказати максимальний рівень вкладених коментарів. При включенні даної системи на сайті ми рекомендуємо вам також звернути увагу на такий параметр налаштувань, як кількість коментарів на одну сторінку. В разі використання деревовидних коментарів, це буде кількість саме батьківських коментарів на одну сторінку, а реальна кількість коментарів з врахуванням вкладених відповідей може бути більшою.

DataLife Engine (DLE) v.10.5 Final Release

DataLife Engine (DLE) v.10.5 Final Release

DataLife Engine (DLE) v.10.5 Final Release


2. Для шаблону виведення коментарів (comments.tpl) доданий новий тег [reply] текст [/reply], який виводить текст в них, у вигляді посилання на відкриття спливаючого вікна для відповіді на коментар, у випадку, якщо включена підтримка деревовидних коментарів, а у випадку, якщо вона відключена, вставляє логін вибраного коментатора у форму додавання коментарів.

3. Для шаблону виведення коментарів (comments.tpl) додані нові теги [treecomments] текст [/treecomments], які виводять текст, ув'язнений в них, у випадку, якщо включені деревовидні коментарі в налаштуваннях скрипта. А також додані теги [not-treecomments] текст [/not-treecomments], які виводять текст, ув'язнений в них, у випадку, якщо деревовидні коментарі відключені. Дані теги дозволять веб-майстрам створювати гнучкіші шаблони, які будуть виводиться по-різному, залежно від налаштувань скрипта в даному питанні.

4. Для шаблону виведення коментарів (comments.tpl) доданий новий тег {replycount}, який виводить кількість наявних відповідей на даний коментар.

5. У налаштування скрипта, в адмінпанелі, додана можливість відключати редактор для коментарів і персональних повідомлень. В разі відключення редактора, користувачі не матимуть можливості використовувати яке-небудь оформлення при додаванні коментарів, а зможуть писати лише текст. При цьому також відключається обробка всіх ББ тегів і їх ручне написання не матиме будь-якого ефекту, за винятком одного тегу цитати "quote", який необхідний для функціонування цитування і відповідей на коментарі та персональні повідомлення. Дана можливість буде корисна тим веб-майстрам, які хочуть мінімізувати можливості по оформленню текстів коментарів і персональних повідомлень.

DataLife Engine (DLE) v.10.5 Final Release


6. У налаштування скрипта в адмінпанелі, додана можливість включати режим швидкої відповіді на коментар. При даному режимі, відповідь на коментар вводиться не в окремому спливаючому вікні, а виводиться спрощена форма відповіді на коментар, трохи нижче за сам коментар. Також запитується мінімальний набір необхідних даних і відключається редактор для відповіді на коментар. Іншими словами, основний коментар може публікуватися повноцінно, з використанням форматування, а відповіді на нього вже в спрощеному вигляді.

DataLife Engine (DLE) v.10.5 Final Release

DataLife Engine (DLE) v.10.5 Final Release


7. Понижено навантаження на базу даних MYSQL при перегляді коментарів до публікацій на сайті.

8. Повністю перероблений дизайн стандартного редактора BBCODES в адмінпанелі. Він отримав сучасний дизайн, відповідний оформленню адмінпанелі. Для кнопок були використані векторні шрифти, що робить кнопки контрастними і добре читаними на моніторах, що мають високу піксельну роздільність і при масштабуванні в OS.

DataLife Engine (DLE) v.10.5 Final Release


9. Для BBCODES редактора в адмінпанелі, додана підтримка наступних нових кнопок і BB тегів:

[sub] текст [/sub] - виводять текст в нижньому індексі
[sup] текст [/sup] - виводять текст у верхньому індексі
[justify] текст [/justify] - вирівнює текст по обох сторонах ліворуч і праворуч


10. Для BBCODES редактора в адмінпанелі, додана підтримка вставки заголовків тексту. Заголовки вставляються з використанням спеціальної нової кнопки в редакторі і можуть використовуватися заголовки від H1 до H6.

DataLife Engine (DLE) v.10.5 Final Release


11. Додана підтримка нового файл-шаблону для виведення завантажених і прикріплених до новин файлів. Ім'я нового файл-шаблону: attachment.tpl, у якому ви можете задати оформлення для показу прикріплених файлів. Тим самим ви можете гнучко задати будь-яке візуальне оформлення тегу [аttachment=...], який ви використовуєте при вставці в текст новин. У даному файл-шаблоні ви можете використовувати наступні теги:

[allow-download] текст [/allow-download] - Виводять текст, ув'язнений в них, якщо для користувача сайту дозволено скачування завантажених файлів.
[not-allow-download] текст [/not-allow-download] - Виводять текст, ув'язнений в них, якщо для користувача сайту заборонено скачування завантажених файлів.
[count] текст [/count] - Виводять текст, ув'язнений в них, якщо в налаштуваннях скрипта включена підтримка лічильника скачувань файлу з сервера.
{id} - Виводить унікальний ID номер завантаженого файлу, інформація про який зберігається в базі даних.
{name} - Виводить ім'я завантаженого файлу, або текст, вказаний для імені файлу в тезі [аttachment=...] в тексті новини.
{link} - Виводить URL на скачування завантаженого файлу.
{size} - Виводить розмір завантаженого файлу.
{md5} - Виводить контрольну суму MD5 завантаженого файлу.
{date} - Виводить дату завантаження файлу на сервер, у форматі дати, вказаної в налаштуваннях скрипта.
{date=формат дати} - Виводить дату в заданому в тезі форматі. Формат дати задається згідно з форматом, прийнятим в PHP. Наприклад тег {date=d} виведе день місяця завантаження файлу, а тег {date=F} виведе назву місяця, а тег {date=d-m-Y H:i} виведе повну дату і час
{count} - Виводить кількість скачувань файлу з серверу.


12. Додана глобальна підтримка у всіх шаблонах тегу користувацького виведення новин {custom ....}. Тепер ви можете використовувати даний тег у всіх без винятку файлах шаблону, а не лише в суворо визначених.

13. Для тегу користувацького виведення новин {custom ....}, додана підтримка використання динамічних параметрів, на основі інших шаблонних тегів. Наприклад, якщо раніше ви могли використовувати даний тег в шаблонах лише з використанням заздалегідь визначених в шаблоні параметрів {custom id="1,2"}, то тепер можете використовувати цей тег з параметрами {custom id="[xfvalue_x]"}, а значення ID новин задавати при додаванні новині в дод. полях новин. Тим самим відкриваються практично безмежні можливості по виведенню контенту новин на сторінках вашого сайту.

14. Додана автоматична акцептація введених значень для хмаринки тегів, мета-тегів і додаткових полів, що мають опцію перехресних посилань, без необхідності натиснення кнопки Enter на цих полях.

DataLife Engine (DLE) v.10.5 Final Release


15. Додана нова автоматична система захисту коментарів від спаму на основі хмарного сервісу "Яндекс Чистий Веб-сервер". Детальніше про цей сервіс ви можете прочитати на сторінці https://tech.yandex.ru/cleanweb/. Особливістю даного захисту є те, що аналізується безпосередньо сам текст коментарів на наявність ознак спаму, а не лише на підставі IP і e-mail користувача, хоча ці дані також враховуються.

DataLife Engine (DLE) v.10.5 Final Release


16. Покращена підтримка SSL для сайтів. Додана автоматична підтримка https-протоколу, при використанні зовнішніх сервісів (таких як gravatar) і плеєрів (youtube та інші) сайту, якщо ваш сайт використовує https-протокол.

17. Додана підтримка і використання HTML5 плеєра, при вставці аудіо-файлів, якщо даний плеєр включений в налаштуваннях програвачів.

DataLife Engine (DLE) v.10.5 Final Release


18. Перероблена і покращена система фільтрації тегу iframe в новинах, яка дозволяє додавати iframe лише для довірених доменів. Перевірка стала універсальною і перевіряє лише ім'я домену без протоколу і www-аліасу даного домену. Тим самим у випадку, якщо відео сервіс вносить зміни в свій код плеєра, то він продовжує працювати і прийматися скриптом DLE. Наприклад, якщо раніше відео-сервіс youtube публікував посилання на свій плеєр як //www.youtube.com/, а зараз змінив на https://www.youtube.com/, то нова система автоматично акцептуватиме і ці посилання.

19. Для шаблону виведення коментарів (comments.tpl) додані нові теги [comments-author] текст [/comments-author], які виводять текст, ув'язнений в них, якщо користувач, що переглядає сторінку сайту, є автором даного коментаря. А також теги [not-comments-author] текст [/not-comments-author], які виводять текст, ув'язнений в них, якщо користувач, що переглядає сторінку сайту, не є автором даного коментаря. Дані теги дозволяють веб-майстрам робити шаблон коментарів так, щоб відвідувачі сайту могли відразу бачити візуально свої власні коментарі, наприклад, по помітному колірному оформленню його коментарів.

20. Для шаблону виведення коментарів (comments.tpl) додані нові теги [news-author] текст [/news-author], які виводять текст, ув'язнений в них, якщо коментар належить авторові даної новини, а також теги [not-news-author] текст [/not-news-author], які виводять текст, ув'язнений в них, якщо коментар не належить авторові даної новини. Тим самим ви можете візуально виділяти на сторінках вашого сайту, ті коментарі, які пише автор публікації.

21. Для шаблону виведення коментарів (comments.tpl) додані нові теги [positive-comment] текст [/positive-comment], які виводять текст, ув'язнений в них, якщо коментар має позитивний рейтинг, [negative-comment] текст [/negative-comment], які виводять текст, ув'язнений в них, якщо коментар має негативний рейтинг, [neutral-comment] текст [/neutral-comment], які виводять текст, ув'язнений в них, якщо коментар має нейтральний рейтинг. Тим самим ви можете візуально виділяти на сторінці або приховувати оформлення і текст як позитивно оцінених коментарів, так і негативно оцінених.

22. Додана можливість окремого виведення додаткових полів для новини в шаблоні додавання новини (addnews.tpl). Для цього були додані наступні теги: [xfinput_X], де X - це ім'я додаткового поля для новин, які виводять ваше вибране додаткове поле у формі додавання новини в потрібному вам місці. Тим самим ви можете як завгодно і де завгодно розташувати додавання потрібного поля у вашій формі, а не лише загальним тегом {xfields}

23. Додана можливість окремого виведення додаткових полів профілю користувачів в шаблонах реєстрації і профілю користувачів (registration.tpl і userinfo.tpl). Для цього були додані наступні теги: [xfinput_X], де X - це ім'я додаткового поля для профілю, які виводять ваше вибране додаткове поле у формі реєстрації і редагуванні профілю користувача в потрібному вам місці. Тим самим ви можете як завгодно і де завгодно розташувати додавання потрібного поля у вашій формі, а не лише загальним тегом {xfields}

24. У налаштування профілю на сайті для зручності відвідувачів вашого сайту, в список часових поясів, додана вказівка який часовий пояс використовується на сайті по замовчуванню, тим самим вони можуть вирішити, вартує їм його змінювати в налаштуваннях свого профілю чи ні.

25. Додана можливість задавати обмеження на доступ до аккаунту користувача на сайті або до адмінпанелі з використанням маски підмережі. Наприклад, вказувати не лише 10.96.*.*, але і наприклад 10.96.0.0/11, що буде відповідати діапазону адрес з 10.96.0.0 до 10.127.255.255. Використання маски дозволяє точніше описувати діапазон динамічних адрес вашого інтернет-провайдера, для обмежень доступів до аккаунту.

26. Додана підтримка підключення до сервера Memcache з використанням UNIX-сокетів, можна вказувати не лише сервер і порт, але вказувати шлях до сокета, наприклад, "unix:///home/login/.system/memcache/socket".

27. Додана можливість очищення результатів опитувань, призначених новині, при редагуванні даної новини в адмінпанелі.

DataLife Engine (DLE) v.10.5 Final Release


28. У адмінпанелі, в розділі редагування вихідного коду рекламних матеріалів, доданий редактор з підсвічуванням вихідного коду, для зручності його редагування.

DataLife Engine (DLE) v.10.5 Final Release


29. У налаштування груп в адмінпанелі додана можливість обмежувати час, протягом якого групі дозволено редагувати новини. Ви можете вказати для вибраної групи, протягом скількох днів, після публікації новини її дозволено редагувати. Після закінчення вказаної кількості днів, користувачі з даної групи більше не зможуть редагувати ці новини. Дане нововведення буде корисне адміністраторам сайтів, які не хочуть, аби старі новини піддавалися будь-якій зміні з боку інших користувачів.

DataLife Engine (DLE) v.10.5 Final Release


30. При відправці персонального повідомлення на сайті додана перевірка на основі хмарного сервісу, чи є відправник спамером чи ні. Дана можливість включається і відключається для кожної групи користувачів персонально в налаштуваннях груп в адмінпанелі. Тим самим ви отримуєте додаткові механізми захисту персональних повідомлень від спаму.

DataLife Engine (DLE) v.10.5 Final Release


31. Для шаблону реєстрації (registration.tpl) додана підтримка тегів швидкої авторизації через соціальні мережі. Це ті ж самі теги, що використовуються в шаблоні login.tpl.

32. Додана підтримка нової системи захисту від спам ботів Recaptcha 2.0. Використання даної нової системи дозволяє вашим сайтам більш дружньо відноситься до користувачів, і легше підтверджувати, що вони не є роботами, а також надійніше захищати ваші сайти спам-ботів. Увага! При переході на дану систему, якщо ви раніше використовували загальні ключі, які йшли в комплекті із скриптом, вам необхідно зареєструвати ваші сайти персонально на сервісі рекаптчі, і використовувати свої власні ключі. Загальні ключі більше не дійсні.

DataLife Engine (DLE) v.10.5 Final Release


33. Для виведення новин в користувацькому форматі тегом {custom ....} доданий новий параметр tags="слово1,слово2", який виводить новини які містять перераховані ключові слова з хмаринки тегів. Наприклад, тег {custom tags="новини,шаблони"} виведе всі новини, які містять ключові слова з хмаринки тегів "новини" і "шаблони".

34. Перероблена і покращена система відправки листів з сайту, основним класом для відправки листів став використовуватися клас PHPMailer 5.2.9. Це дозволило істотно збільшити сумісність з різними серверами SMTP, а також були усунені проблеми з відправкою листів з використанням деяких SMTP-серверів (наприклад, при використанні SMTP-сервера від mail.ru). Для розробників сторонніх додаткових модулів, що використовують стандартний клас для відправки листів, додана можливість відправляти вкладені файли в листах.

35. При завантаженні аватарів відвідувачами сайту в свій профіль, додано також збереження в базі даних і імені домену, де знаходиться і зберігається аватар. Дане нововведення буде особливе корисне сайтам, які використовують декілька доменів і сайтів для свого проекту і об'єднують базу даних користувачів в єдину. Тим самим вашим відвідувачам не доведеться на кожному з ваших сайтів завантажувати аватар повторно, він коректно відображуватиметься на інших доменах і сайтах в рамках об'єднаного проекту.

36. Згідно з новими вимогами системи "Яндекс Новини", для RSS була змінена система логотипів для даної системи. Тепер звичайний логотип повинен знаходитися у файлі yandexlogo.png в корені вашого сайту, а квадратний логотип 180 на 180 пікселів повинен знаходитися у файлі yandexsquarelogo.png в корені вашого сайту.

37. Покращено відображення форми додавання публікацій в адмінпанелі, при використанні моніторів з невеликою роздільністю екрану, а також моніторів, що мають велику піксельну щільність, але не великі фізичні розміри.

38. Додано використання Gzip-стискування для HTML5-плеєру. Тож при використанні стискування JS-файлів в налаштуваннях скрипта, він також стискуватиметься і, як наслідок, швидше завантажуватися.

39. Додана можливість вказівки домашньої сторінки сайту в налаштуваннях скрипта, без вказівки протоколу. Наприклад, ви можете вказати замість "http://site.ua/" просто "//site.ua/". Дане нововведення буде особливе корисне для тих, хто робить сайт доступним одночасно по HTTP і HTTPS протоколах, або планує надалі перемкнути сайт з одного протоколу на іншій.

40. Додано відображення кількості людей, що проголосували в опитуваннях до публікацій, відразу після голосування, або при натисненні на кнопку "Результати".

41. Оновлений візуальний редактор TINYMCE до актуальної версії. Детальніше про зміни ви можете прочитати на сторінці http://www.tinymce.com/develop/changelog/i...hp?type=tinymce

42. Виправлена проблема, пов'язана з некоректною роботою календаря в адмінпанелі скрипта, при перегортанні місяців в календарі, якщо поточна дата більша, ніж кількість днів в наступному місяці.

43. Виправлена проблема, при якій не приймалися розміри для середньої копії завантажуваної картинки, вказувані у вікні завантаження зображень, при завантаженні зображень через зовнішній URL.

44. Виправлена проблема, при якій відбувалося видалення зворотнього слешу при збереженні інформації в блокноті панелі управління.

45. Виправлена проблема, при якій не показувався HTML5-плеєр при попередньому перегляді новин, перед публікацією їх на сайті.

46. Виправлена проблема, при якій не можна було редагувати додаткові поля при швидкому редагуванні, якщо в їх значенні було вказано "0".

47. Виправлена проблема, при якій неможливо було завантажити файли на сервер, якщо перед його розширенням були дві крапки.

48. Виправлені виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.

49. Україномовна локалізація для CMS DataLife Engine v.10.5 Final Release створена ресурсом OoooonLine.Com. Включає *.lng-файли для адміністративної та клієнтської частини, мовний файл допомоги, локалізацію розділу логів адмінпанелі та локалізацію розділу порад оптимізації. В комплект входять також 3 стандартні шаблони (які йдуть в поставці розробника DLE), з україномовним інтерфейсом, шаблон для мобільних пристроїв та локалізація для WYSIWYG-редакторів InnovaEditor та TinyMCE.

УВАГА! Інформація про зміни в файл-шаблонах релізу DLE 10.5

УВАГА! Важлива інформація для тих, хто вперше встановлює скрипт на новий домен:
* Ви повинні суворо дотримуватися інструкції по встановленню скрипта, яка знаходиться в архіві дистрибутиву у файлі /Documentation/install.html

* Ви повинні активувати свою копію лише на тому домені або піддомені, на якому надалі використовуватимете скрипт, і у жодному випадку не активуйте копію на тестових доменах. Після активації ваш ключ буде заблокований саме на той домен, на якому була виконана активація. Для активації скрипта, в адмінпанелі, введіть свій ключ активації, який Ви можете знайти у власному профілі на даному сайті.

УВАГА! Важлива інформація для тих, хто оновлює стару версію скрипта на нову:
* Ви повинні суворо дотримуватися інструкції по оновленню скрипта, яка знаходиться в архіві дистрибутиву у файлі /Documentation/upgrade.html

* Під час оновлення бази даних на нову версію, скриптом оновлення виконуються складні MYSQL-запити, що змінюють структуру таблиць. На великих базах даних подібні операції дуже ресурсо-затратні і, можливо, їх виконання вимагатиме декількох хвилин. У випадку неможливості їх виконання через PHP-скрипт, Вам знадобиться SSH-доступ до серверу, для виконання даних запитів. Перед кожним подібним запитом скрипт оновлення показуватиме вам даний запит, збережіть його у себе, аби в разі неможливості його виконання через скрипт, Ви змогли виконати його через SSH-доступ.

* В зв'язку з тим, що нові версії скрипта містять зміни в структурі бази даних, наполегливо рекомендується перед оновленням відключити у файлах шаблонів підключення сторонніх модулів, інакше Ви можете після оновлення побачити на сайті MYSQL-помилки.

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
 
Увага!
Прихована інформація доступна для перегляду лише тим користувачам, які володіють ліцензією на скрипт.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

Пошук по сайту
Що шукаємо :


Навігація по розділах сайту:
 


На правах реклами
   


Архів публікацій
Лютий 2020 (2)
Жовтень 2019 (2)
Березень 2019 (2)
Жовтень 2018 (2)
Травень 2018 (3)
Січень 2018 (2)


 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту