Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine (DLE) v.6.0 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.6.0 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.6.0 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.6.0 Final Release
Дата виходу - 05 червня 2007 року.

Інтегровані мовні локалізації:
- Російська;
- Англійська;

Формат дистрибутиву: ZIP-архів
Розмір дистрибутиву: 1.71 Mb

Були підготовані і реалізовані наступні зміни:

1. Додана можливість зміни, в налаштуваннях безпеки скрипта, імені файлу адмінпанелі. Ви можете легко перейменувати admin.php у будь-який інший і вказати його в налаштуваннях. Ніхто інший, окрім тих осіб, що мають доступ в адмінпанель, не зможе дізнатися де знаходиться точка входу в адмінпанель.
DataLife Engine (DLE) v.6.0 Final Release


2. Додана підтримка технології OpenSearch. Це досить цікава нова технологія яка дозволяє інтегрувати пошук на Вашому сайті в рядок пошуку браузера. Підтримуються останні версії браузерів IE7 і FireFox 2.xx. Підтримка відбувається в автоматичному режимі і не вимагає додаткової настройки або установки. Підтримуються шаблони для тонкої настройки.
DataLife Engine (DLE) v.6.0 Final Release


3. Покращена підтримка автоматичного RSS-експорту новин. Посилання на RSS-експорт генеруються автоматично в метатегах при перегляді головної сторінки або категорій.

4. Доданий новий модуль "RSS-інформери". Даний модуль відрізняється від RSS-імпорту тим, що дозволяє просто виводити новини з інших сайтів, таких, що підтримують RSS на Вашому сайті в спеціальних блоках. Додавання нового джерела проходить дуже просто без якихось спеціальних налаштувань і знань. Достатньо просто вказати джерело і все. Ви можете вказати скільки новин показувати, а також максимальну кількість символів для заголовку і тіла новини. Кожному інформеру можна призначити свій шаблон. Підтримується кешування даного модуля. Також можливо використання декількох сайтів в одному блоці. Всі інформери, що мають однакове ім'я, показуються в блоці в режимі ротації. Іншими словами даний модуль виводить Ваш сайт на новий рівень обміну інформацією, Ви можете обмінюватися з сайтами не тільки простими посиланнями на сайт, а цілими інформативними блоками, що позначається на якіснішому рівні обміну відвідувачами.
DataLife Engine (DLE) v.6.0 Final Release

DataLife Engine (DLE) v.6.0 Final Release


5. Оптимізовані деякі складні в роботі модулі. Включено примусове кешування даних модулів навіть якщо кешування на сайті відключене. На динаміку сайту це кешування не впливає.

6. Виправлена невелика помилка в модулі завантаження файлів і зображень, яке приводило до показу порожнього поля при видаленні всіх зображень і подальшому їх завантаженні.

7. Додана підтримка захищених cookies. Дана технологія забороняє браузерам використовувати cookies якщо доступ до них здійснюється через JavaScript. Це робить повністю безглуздим проведення XSS-атак на сайт з метою крадіжки доступу. На жаль, дану технологію підтримує тільки IE, але ми сподіваємося, що і решта браузерів невдовзі підтягнуться.

8. Додана можливість перезавантаження коду безпеки (CAPTCHA) не перезавантажуючи всю сторінку, що вельми корисно якщо код погано читається і Ви хочете одержати новий код.
DataLife Engine (DLE) v.6.0 Final Release


9. Проведений аудит допоміжних повідомлень в адмінпанелі для різних модулів і ситуацій. Опис розділів і полів було істотно розширено і доповнено.

10. Додані механізми захисту модуля відображення коду безпеки (CAPTCHA) від доступу ззовні. Дані механізми дозволяють запобігати проведенню DDOS-атак на цей модуль.

11. Виправлена помилка в модулі пошуку користувачів за IP-адресою, при якій проводився некоректний пошук, якщо користувач був зареєстрований, але надалі видалений.

12. Додана підтримка скриптом попередньої модерації коментарів на сайті. Дана підтримка включається в настройках скрипта.
DataLife Engine (DLE) v.6.0 Final Release

Для яких груп користувачів Ви хочете здійснювати попередню модерацію коментарів, Ви можете вказати в налаштуваннях груп користувачів.
DataLife Engine (DLE) v.6.0 Final Release


Для зручнішої модерації коментарів задіюється технологія AJAX. Після того, як коментар був схвалений, він видаляється із сторінки модерації без перезавантаження сторінки.
DataLife Engine (DLE) v.6.0 Final Release

DataLife Engine (DLE) v.6.0 Final Release


13. Доданий лічильник переглядів статичних сторінок. Кількість переглядів доступна в адмінпанелі, або Ви можете вивести її на сайті, використовуючи тег {views} в шаблоні статичної сторінки.

14. Додана можливість сортування додаткових полів для профілю користувачів.
DataLife Engine (DLE) v.6.0 Final Release


15. Істотно перероблений модуль пошуку. Були оптимізовані пошукові запити, тим самим було істотно понижене навантаження на сервер і прискорений пошук. Також ведеться якісніший пошук по сайту. Пошук став більш інтелектуальний і ведеться незалежно від розташування слів в пошуковому запиті, віддаленості слів один від одного і т.д.

16. У модулі пошуку і заміни тексту в базі даних додана підтримка пошуку і заміни в додаткових полях новин.

17. Змінений механізм формування назви файлу після його завантаження, раніше не дозволялося використання крапки в імені файлу, при цьому виникали проблеми при завантаженні багатовимірних архівів наприклад: Film.part01.rar Film.part02.rar. На даний момент це проблема усунена.

18. Додана можливість динамічної зміни розмірів зменшеної копії завантажуваного зображення, безпосередньо при завантаженні зображень на сервер. Ви можете змінити сам розмір зменшеної копії, а також вказати по якій із сторін зображення створити зменшену копію. Дана можливість доступна тільки адміністраторам або головним редакторам. Для всіх інших діють правила, встановлені в налаштуваннях скрипта.
DataLife Engine (DLE) v.6.0 Final Release


19. Розширені можливості BB-редактора, додана підтримка тегів з вибором шрифту для тексту, а також додані теги для вибору розміру тексту.
DataLife Engine (DLE) v.6.0 Final Release


20. У налаштування скрипта додана можливість встановлення максимальних розмірів для оригінального зображення. Оригінальне зображення буде автоматично зменшене до цих розмірів. Дана настройка вельми корисна якщо ваші користувачі люблять завантажувати зображення величезних розмірів.
DataLife Engine (DLE) v.6.0 Final Release


21. Істотно розширені можливості масових дій над новинами під час редагування, перераховувати немає сенсу. Все детально видно на скріншоті.
DataLife Engine (DLE) v.6.0 Final Release


22. У шаблони листів, що відправляються з сайту при використанні зворотнього зв'язку і відновленні паролю, доданий новий тег {%ip%}, який призначений для додавання IP-адреси відправника.

23. Оптимізований алгоритм виявлення візуально схожих ніків при реєстрації на сайті. Новий алгоритм припускається меншої помилки коли, по суті, різні логіни сприймалися скриптом як візуально схожі.

24. Додана можливість написання в статичних сторінках декількох сторінок одночасно. Підтримуються такі ж теги як і в новинах. {PАGEBREAK} для розбиття на сторінки, [pаge=1]Сторінка[/pаge] для встановлення посилання на номер сторінки. Також підтримується тег {pages} для шаблонів.

25. У шаблони додана підтримка тегу {include file="my_block.tpl"}. Даний тег підключає вказаний файл my_block.tpl у шаблон. Тег покликаний полегшити структуру шаблону, якщо використовується складна верстка з безліччю тегів. Даний тег діє у всіх шаблонних файлах .tpl. Файл, що підключається, повинен знаходитися у тій ж директорії, що і інші файли шаблону. Теги в шаблоні, що підключається, повинні бути такі ж, які допустимі в шаблоні у який підключається файл. Наприклад, якщо файл my_block.tpl підключається в шаблоні main.tpl, то і теги в цьому файлі працюватимуть тільки ті, які можливі в main.tpl.

26. У шаблони статичних сторінок додана підтримка тегу {custom} для виведення блоку новин і певних категорій.

27. Повністю перероблений механізм скачування файлів, завантажених на сервер через скрипт. У налаштування скрипта додана можливість включення або відключення докачки файлів. Також додана можливість встановлення максимальної швидкості скачування файлів.
DataLife Engine (DLE) v.6.0 Final Release


28. Внесені зміни у файл інсталяції скрипта, покращена підтримка MySQL 5.xx у різних складках і конфігураціях.

29. Внесено велику кількість покращень і оптимізацій в код скрипта, а також виправлені всі виявлені і заявлені раніше помилки скрипта.

30. Україномовна локалізація для CMS DataLife Engine v.6.0 Final Release створена ресурсом OoooonLine.Com. Включає *.lng-файли для адміністративної та клієнтської частини. В комплект входить також стандартний шаблон (який йде в поставці розробника ДЛЕ), з україномовним інтерфейсом.

Пакет з україномовною локалізацією є доступним для вільного завантажування з нашого серверу для всіх легальних користувачів CMS DataLife Engine.

УВАГА! Інформація про зміни в файл-шаблонах поточного релізу

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
 
Увага!
Прихована інформація доступна для перегляду лише тим користувачам, які володіють ліцензією на скрипт.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

Увлекательно. Хотелось бы еще выслушать мнение специалистов по этому поводу smile
»              
 

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

Пошук по сайту
Що шукаємо :


Навігація по розділах сайту:
 


На правах реклами
   


Архів публікацій
Лютий 2020 (2)
Жовтень 2019 (2)
Березень 2019 (2)
Жовтень 2018 (2)
Травень 2018 (3)
Січень 2018 (2)


 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту