Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine (DLE) v.8.0 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.8.0 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.8.0 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.8.0 Final Release
Дата виходу - 16 квітня 2009 року.

Інтегровані мовні локалізації:
- Російська;

Формат дистрибутиву: ZIP-архів
Розмір дистрибутиву: 2,17 Mb

Були підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. Отже перша і найбільш-очікувана зміна - це можливість налаштовувати доступ до різних розділів адмінпанелі. Тепер Ви можете в налаштуваннях груп призначити для користувачів, що знаходяться в певній групі, доступ до різних розділів адмінпанелі. Для того, щоб дати користувачеві ту або іншу можливість
необов'язково робити його адміністратором. Більше 17 розділів адмінпанелі тепер мають можливість призначення їм доступу для різних користувацьких груп. Виняток становлять критично важливі, з точки зору безпеки розділи, такі як налаштування скрипта, бекапи бази даних, налаштування груп користувачів, пошук і заміна в БД.
Для даних розділів доступ мають лише користувачі з адміністраторської групи.

DataLife Engine (DLE) v.8.0 Final Release

2. У зв'язку з тим, що в адмінпанелі з'явилася можливість розподілу доступу між різними групами, був проведений повний аудит безпеки розділів, з метою запобігання виходу користувача за межі доступу. Була переглянута безпека і фільтрація вхідних даних. Проте, ми настійно рекомендуємо Вам надавати доступ лише тим
користувачам, яким Ви поза сумнівом довіряєте, оскільки адмінпанель надає широкі можливості по управлінню сайтом.

3. Користувачі, які знаходяться в групі, яким дозволено управління користувачами в адмінпанелі, не можуть видаляти або редагувати користувачів, що знаходяться в адміністраторській групі. Адміністраторами можуть керувати лише адміністратори.

4. З налаштувань скрипта прибраний пункт налаштувань коментарів: "Використовувати поле e-mail як URL". Даний пункт був введений ще в перших версіях скрипта, коли проблема спаму і розкрутки сайтів шляхом спаму не була актуальною. Тепер в даному пункті немає жодної необхідності і в полі e-mail для коментарів,
можна додавати лише e-mail.

5. Теги [group=id]текст[/group] і [not-group=id]текст[/not-group] отримали глобальну підтримку у всіх файл-шаблонах, а не лише для основного main.tpl і файл-шаблонів новин. Тепер Ви можете використовувати дані теги абсолютно в будь-яких файл-шаблонах.

6. Термін життя кешу RSS-інформерів встановлений в одну годину, тому, якщо Ваш сайт рідко оновлюється і автоматичне очищення його кешу відбувається рідко, то RSS-інформери на сайті всерівно оновлюватимуться з періодичністю в одну годину, або при зміні стан кешу Вашого сайту.

7. У модуль фільтру слів додана можливість вказувати як проводити пошук і заміну - з врахуванням регістру слова або без врахування. Це значно розширює гнучкість фільтру.

DataLife Engine (DLE) v.8.0 Final Release

8. У список масових дій, при редагуванні новин, додана можливість обнулення лічильника переглядів для вибраних новин.

DataLife Engine (DLE) v.8.0 Final Release

9. У список масових дій, при редагуванні новин, додана можливість очищення рейтингу для вибраних новин.

10. Додана можливість додавання для статичних сторінок метатегу title, при цьому Ви можете вручну задавати заголовок сторінки на свій розсуд. В разі залишення цього заголовку порожнім, він буде автоматично сформований на підставі опису сторінки.

DataLife Engine (DLE) v.8.0 Final Release

11. У модулі RSS-імпорту додана можливість очищення списку новин. Наприклад, в даному потоці RSS не з'явилося жодних новин, які Ви хочете опублікувати на сайті, ... Ви просто натискаєте "Очистити список" і дані новини більше не показуватимуться в списку новин при подальшому RSS-імпорті.

DataLife Engine (DLE) v.8.0 Final Release

12. У налаштування скрипта додана можливість включати або відключати показ аудіо і відео матеріалів сайту при перегляді мобільної версії сайту з мобільного телефону.

DataLife Engine (DLE) v.8.0 Final Release

13. Додана можливість в налаштуваннях скрипта включати або відключати форматування тексту при перегляді мобільної версії сайту. В разі відключення форматування, з тексту новини буде видалений весь HTML код, за винятком гіперпосилань і перенесення рядків.

14. У календарі додана можливість виділяти поточний день. Для цього використовується клас .day-current.

DataLife Engine (DLE) v.8.0 Final Release

15. Додана можливість вказувати для новини не лише термін її дії, але задавати дію, яка буде виконана після закінчення цього терміну. Новина може бути видалена або знята з публікації на сайті.

DataLife Engine (DLE) v.8.0 Final Release

16. Додана можливість додавання для новин метатегу title, тим самим Ви можете вручну задавати заголовок при перегляді повної новини на свій розсуд. В разі залишення цього заголовка порожнім, він буде автоматично сформований на підставі заголовку новини.

17. Збільшена швидкість роботи крону, а також істотно понижена споживана пам'ять по відпрацюванню дій над новинами, термін дії яких завершився.

18. У налаштування скрипта додана можливість дозволяти або забороняти для індексації пошуковими системами гіперпосилань на версії для друку. У випадку якщо Ви забороняєте їх індексацію, то до цих посилань будуть додані параметри noindex, nofollow. Проте, це не означає, що вже проіндексовані сторінки зникнуть з
пошукових систем. Роботи лише не індексуватимуть нові сторінки.

DataLife Engine (DLE) v.8.0 Final Release

19. У налаштування скрипта додана можливість дозволяти або забороняти для індексації пошуковими системами гіперпосилань, які публікують Ваші користувачі в коментарях. Наприклад, Ви хочете дозволити Вашим користувачам публікацію посилань в коментарях, але не хочете аби пошукові системи індексували ці гіперпосилання,
то це налаштування саме для Вас. При забороні індексування, до гіперпосилань будуть додані параметри noindex, nofollow.

DataLife Engine (DLE) v.8.0 Final Release

20. Додана можливість розміщення в корені сайту сторінок з розширенням .html, що не відносяться до скрипта. Раніше всі імена в корені з таким розширенням були зарезервовані для статичних сторінок. Тепер скрипт резервує імена лише в тому разі, якщо файлу з таким іменем не існує на сервері.

21. Додана можливість дозволу або заборони в налаштуваннях груп користувачам використання зворотнього зв'язку. При цьому, в разі заборони групі, користувачі групи зможуть використовувати зворотній зв'язок лише для зв'язку з адміністрацією сайту і не зможуть відправляти E-mail іншим зареєстрованим користувачам.
Тобто заборона на цей модуль буде введена частково.

22. Додана можливість масового управління користувачами в адмінпанелі в розділі редагування користувачів. Ви можете вибрати декілька користувачів одночасно і змінити їх групу, забанити цих користувачів як на необмежений так і на обмежений термін з вказівкою причини, видалити коментарі цих
користувачів, видалити самих користувачів. Доступ до масового управління користувачами мають групи, які мають доступ до редагування користувачів. При цьому, якщо група, в якій знаходиться користувач не є адміністраторською, то він не зможе видалити, забанити або змінити групу адміністраторів сайту.

DataLife Engine (DLE) v.8.0 Final Release

23. Для шаблонів короткої і повної новин, а також для шаблону коментарів доданий новий тег {date=формат дати}, який виводить дату в заданому в тезі форматі. Таким чином Ви можете виводити не лише дату повністю, але і її окремі частини. Формат дати задається згідно з форматом, прийнятим в PHP.
Наприклад, тег {date=d} виведе день місяця публікації новини або коментаря, а тег {date=F} виведе назву місяця, а тег {date=d-m-Y H:i} виведе повну дату і час.

24. У шаблон для коментарів доданий новий тег {login}, який виводить логін автора коментаря без будь-яких гіперпосилань чи меню.

25. У шаблон для коментарів доданий новий тег [profile] текст [/profile], який виводить текст ув'язнений в теги у вигляді гіперпосилання на профіль того користувача, що залишив коментар.

26. Доданий новий тег [youtubе=гіперпосилання на сторінку з відео] при написанні новин. Даний тег призначений для публікації відео на сайті з таких відеосховищ як youtube.com і rutube.ru. У даному тезі Ви просто вказуєте URL сторінки відеосховища де розміщено відео, скрипт автоматично розпізнає тип відеосховища
і вставить потрібний код HTML для перегляду відео. Приклади можна переглянути на нашій сторінці прикладів відеоплеєрів, які підтримуються скриптом.

27. Доданий новий тег [flash=ширина,висота] Шлях до ролика [/flash], який призначений для вставки флеш-роликів у форматі swf.

28. Додана можливість при завантаженні флеш роликів на сервер до новин, окрім гіперпосилання на скачування ролика, вставляти також флеш-тег на відтворення цього ролика на сайті.

DataLife Engine (DLE) v.8.0 Final Release

29. Додана підтримка апострофів в метатегах, заголовках і описі сайту, тобто додана повна підтримка таких мов як українська і французька в скрипті, включаючи пошукову оптимізацію.

30. Внесені невеликі коректування у функції відправки пошти, які вирішили проблеми з відправкою пошти на деяких Windows системах, при використанні стандартної функції PHP mail().

31. Виправлена проблема, при якій в деяких випадках відбувалася втрата HTML тегів в гіперпосиланнях після редагування.

32. Виправлена проблема, при якій можна було дублювати правила для фільтру по: IP, Логіну або E-Mail.

33. Виправлена проблема з сортуванням новин в тезі {custom} при чергуванні різних тегів з виведенням новин з різних категорій з різними налаштуваннями сортування в категоріях.

34. Оновлена до актуальної версії бібліотека Highslide JS.

35. Оновлений до актуальної версії WYSIWYG редактор. Переглянути зміни в редакторі можна за адресою http://tinymce.moxiecode.com/js/tinymce/changelog.txt

36. Додані функції API для стандартизованого написання модифікацій, сумісних з різними версіями скрипта, а також для інтеграції скрипта з іншими скриптами. На даний момент API вміщує функції для роботи з користувачами. В майбутньому його можливості будуть розширені.

37. Виправлені всі виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.

38. Україномовна локалізація для CMS DataLife Engine v.8.0 Final Release створена ресурсом OoooonLine.Com. Включає *.lng-файли для адміністративної та клієнтської частини, а також мовний файл допомоги. В комплект входить також стандартний шаблон (який йде в поставці розробника DLE), з україномовним інтерфейсом, шаблон для мобільних пристроїв та локалізація для WYSIWYG-редактора TinyMCE.

УВАГА! Інформація про зміни в файл-шаблонах релізу DLE 8.0

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
 
Увага!
Прихована інформація доступна для перегляду лише тим користувачам, які володіють ліцензією на скрипт.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

Ура! Дождался. Будем ставить и надеяться, что сразу и без глюков. smile
»              
 

Круто, тільки от на реліз 8 не тяне... Скоріше на 7,6-7,9 smile
»              
 

Ух сколько вкуснятины :) Спасибо, сейчас, пока нет народа - обновлю!
»              
 

Клас! Особливо автоматизація ноіндекс ноуфолов. Питання до адмінів - а ваше представництво виконує кастомізацію шаблонів на замовлення?
»              
 

Не маю можливості оцінити можливості нової версії, бо чомусь не вдається активувати. Був двіжок активований до обновлення.
»              
 

Интересная тема, Спасибо!
»              
 

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

Пошук по сайту
Що шукаємо :


Навігація по розділах сайту:
 


На правах реклами
   


Архів публікацій
Лютий 2020 (2)
Жовтень 2019 (2)
Березень 2019 (2)
Жовтень 2018 (2)
Травень 2018 (3)
Січень 2018 (2)


 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту