Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine (DLE) v.8.2 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.8.2 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.8.2 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.8.2 Final Release
Дата виходу - 03 серпня 2009 року.

Інтегровані мовні локалізації:
- Російська;

Формат дистрибутиву: ZIP-архів
Розмір дистрибутиву: 2,66 Mb

Були підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. Додана функція типографської обробки тексту. Дана функція дозволяє автоматично підготувати український чи російський текст для веб-видання. Наприклад, лапки будуть замінені на ялинки, виставлені правильні апострофи в іменах, використані довгі тире замість дефісів, перед прийменниками будуть вставлені нерозривні пропуски, обробка вкладених лапок і багато чого іншого. Цей інструмент не є повноцінною заміною ручної праці верстальника, але він може скоротити цю працю до 90%, що вельми зручно.
До обробки:
(С) 2004-2009г., Компанія "SoftNews Media Group, Inc". Всі права захищені.

Після обробки:
© 2004-2009 р., Компанія «SoftNews Media Group, Inc». Всі права захищені.

2. Розширені можливості тегу {include file="mytemplate.tpl"}. Даний тег тепер дозволяє не лише підключати файли шаблону, але і підключати в шаблоні сторонні модулі для DLE, а також сторонні скрипти, що не мають відношення до DLE. Наприклад, для підключення стороннього модуля в шаблоні Ви можете використовувати тег {include file="engine/modules/mymod.php"}. Результатом роботи тегу буде виконання скрипта mymod.php, що знаходиться в папці engine/modules/. Також, Ви можете запускати скрипти з параметрами, наприклад, {include file="engine/modules/mymod.php?param=value1&test=value2"}. Таким чином Ви можете створювати модулі, які можуть керуватися безпосередньо з шаблону і, залежно від різних параметрів, виводити різну інформацію. Використання даного методу підключення модів, дозволяє при оновленні скрипта, в майбутньому, на нову версію, не підключати модулі зайвий раз з початку. Вони будуть самостійно автоматично підключені з шаблону. Використання даного тегу можливе у всіх файлах шаблонів. В цілях загальної безпеки скрипта, єдиним обмеженням по підключенню файлів є заборона на знаходження файлів в папці, доступній для запису. Наприклад, мод, який підключається, не може знаходиться в папці шаблонів. Детальніше про дане підключення можна прочитати в документації по скрипту.

3. Додана можливість інтегрувати сторонні модулі в панель управління скриптом, без внесення будь-яких змін у файли скрипта. Для цього була додана додаткова таблиця в базу даних, що призначена для зберігання інформації про сторонній модуль. Детальніше про формат таблиці Ви зможете прочитати в документації по скрипту.

4. Додана автоматична підтримка безпечного режиму PHP (SafeMode), при завантаженні зображень на сервер. Завдяки цій підтримці папки більше не потрібно створювати вручну, використовуючи FTP-менеджер.

5. Додана можливість швидкого редагування профілю користувача при редагуванні його новини в адмінпанелі. Таким чином Ви можете видалити або забанити користувача, що додав новину, не заходячи в розділ редагування користувачів.
DataLife Engine (DLE) v.8.2 Final Release

6. У панелі управління скриптом додані функції перевірки відповідності Вашого сервера мінімальним вимогам скрипта. Раніше така перевірка проводилася лише під час інсталяції скрипта. Нова можливість дозволяє скрипту автоматично діагностувати можливі неполадки після перенесення скрипта на інший сервер, коли встановлення скрипта не відбувається.

7. При завантаженні зображень, додані функції автоматичного контролю можливих помилок. В разі виникнення проблем із завантаженням виводиться повідомлення не лише про неможливість завантаження файлів, але і про причину виникнення проблеми. Таким чином, в більшості випадків, Ви можете самостійно усунути проблему, без звернення в тех. підтримку.

8. Для тегу спойлеру додані графічні індикатори, що відображують відкритий або закритий прихований текст. Графічні зображення знаходяться в шаблонах сайту, тому для кожного шаблону є можливість налаштувати свої зображення.
DataLife Engine (DLE) v.8.2 Final Release

9. У шаблони короткої і повної новини (shortstory.tpl, fullstory.tpl) додані наступні теги: [fixed] текст [/fixed] - виводить текст в тегах, якщо дана новина зафіксована, [not-fixed] текст [/not-fixed] - виводить текст в тегах, якщо дана новина не була зафіксована. Тепер, завдяки новим тегам, Ви можете створювати різне оформлення інформаційних блоків, при виведенні зафіксованих новин на сайті.

10. У налаштування скрипта додана можливість включення або відключення затемнення загального фону сайту, при збільшенні зменшеного зображення до оригінального розміру. Для налаштування фону використовується клас CSS .highslide-dimming
DataLife Engine (DLE) v.8.2 Final Release

11. Доданий новий режим "Галерея" при перегляді зменшених зображень, завантажених на сайті до новини. Даний режим включається в налаштуваннях скрипта. При включенні даного режиму на оригінальному зображенні виводиться меню навігації, яке дозволяє запускати слайд-шоу з картинок, показувати наступне або попереднє зображення і так далі.
DataLife Engine (DLE) v.8.2 Final Release

12. Додана можливість створення анотацій і описів до зменшених зображень. При створеному для тегу thumb власного опису, при збільшенні зображення до оригінального, даний опис буде показаний в зручному форматі під зображенням. Власний опис задається в параметрах тегу, наприклад:
[center][thumb=|Сафарі парк :)))]http://dle-news.ru/uploads/posts/2009-07/1247204650_img_3704.jpg[/thumb][/center]

Приклад використання Ви можете переглянути клацнувши по зображенню нижче.
DataLife Engine (DLE) v.8.2 Final Release

13. Напевно найбільш-очікувана новина. Додана можливість зазначення для зменшеної копії завантажуваного зображення не лише максимального розміру однієї із сторін, при перевищенні якого створюватиметься зменшена копія, але і безпосередньо розміру сторін (ширину і висоту) самого зменшеного зображення. При цьому пропорції зображення будуть збережені, а саме зображення обрізане під вказані розміри. Більш того, у випадку, якщо якась із сторін оригінального зображення менша вказаних розмірів, то зображення буде навпаки пропорційно збільшене до вказаного розміру. Приклади роботи даної функції Ви можете побачити нижче. Опубліковано три зображення різних розмірів і орієнтації, при цьому вони були автоматично зменшені до прямокутних розмірів 200x200. Дане нововведення, спільно з двома описаними вище, дозволяє організовувати у Ваших новинах красиві фотогалереї із завантажених зображень.
DataLife Engine (DLE) v.8.2 Final Release DataLife Engine (DLE) v.8.2 Final Release DataLife Engine (DLE) v.8.2 Final Release

14. При вході в адмінпанель скрипта додана можливість вибору використовуваної мови. Тобто ті користувачі, що користуються адміністративною панеллю можуть самі вибирати - на якій мові будуть її використовувати.
DataLife Engine (DLE) v.8.2 Final Release

15. Додана можливість призначати категоріям власний метатег Title.
DataLife Engine (DLE) v.8.2 Final Release

16. Додана можливість використання, при масовій розсилці повідомлень, тегу {%user%} у тексті повідомлення, який буде замінений на логін одержувача в повідомленні, або на повне ім'я, якщо користувач його вказував в своєму профілі. Якщо в налаштуваннях скрипта включене використання поля BCC для розсилки, то тег буде замінений на слово: Користувач.

17. У фільтр слів додана можливість призначення зони пошуку для слова. Ви можете зазначити щоб заміна для слова відбувалася скрізь, або лише в новинах, або лише в коментарях.
DataLife Engine (DLE) v.8.2 Final Release

18. Шаблонні теги [aviable=...] текст [/aviable] і [not-aviable=...] текст [/not-aviable] отримали глобальну підтримку у всіх файлах шаблонів, а не лише для основного main.tpl і шаблонів новин. Тепер Ви можете використовувати дані теги абсолютно в будь-яких файлах шаблонів.

19. Форматування і виведення коментарів виділене в окремий універсальний клас. Дане нововведення стосується в першу чергу розробників сторонніх модулів. Завдяки новому класу можна організовувати коментарі не лише для новин, але і для власних модулів. Також, при додаванні нових тегів в коментарі, досить внести зміни до одного файлу, а не в три як було раніше.

20. Внесені зміни в MYSQL запити скрипта, внаслідок чого було понижено навантаження на базу даних при великому об'ємі бази даних.

21. При перегляді мобільної версії сайту відключено виведення рекламних матеріалів, призначених для показу між короткими новинами.

22. Додано автоматичне приховування посилань "відправити E-Mail" і "написати ПП" при перегляді профілю користувача, якщо для відвідувача, в налаштуваннях груп, дані можливості були заборонені.

23. У модуль відновлення забутого паролю були додані нові механізми безпеки. А саме, був доданий новий алгоритм генерації контрольного ключа по алгоритму SHA1, а також був доданий контроль перевірки кількості спроб генерації нового паролю по контрольному ключу. Допускається лише одна спроба генерації нового паролю, після чого контрольний ключ стає недійсним. Отже модуль відновлення паролю отримав 100% стійкість до відновлення методом перебору.

24. У модулі пошуку додане підсвічування тексту, який шукаємо в додаткових полях новини.

25. Додана можливість призначати типи тексту при публікації статичних сторінок. Залежно від вибраного типу застосовуватимуться різні параметри для форматування тексту, також Ви можете вибрати тип тексту без фільтрації і змін, який дозволяє публікувати безпосередньо в тексті статичної сторінки javascript код і будь-який HTML код, а також редагувати текст без конвертації в BB теги. Можливість публікувати сторінки без фільтрації мають лише користувачі, що знаходяться в адміністраторській групі.
DataLife Engine (DLE) v.8.2 Final Release

26. Додана можливість додавати / редагувати дату створення статичної сторінки.
DataLife Engine (DLE) v.8.2 Final Release

27. Додані нові можливості для пошуку і сортування статичних сторінок в адмінпанелі скрипта.
DataLife Engine (DLE) v.8.2 Final Release

28. Додана посторінкова навігація для статичних сторінок. Тим самим істотно полегшується процес пошуку і редагування.
DataLife Engine (DLE) v.8.2 Final Release

29. Додана можливість масового управління статичними сторінками в адмінпанелі в розділі редагування сторінок. Ви можете вибрати декілька сторінок одночасно і встановити для них поточну дату або очистити кількість переглядів чи повністю видалити вибрані сторінки.
DataLife Engine (DLE) v.8.2 Final Release

30. У шаблони для статичних сторінок доданий новий тег {date} - який виводить дату створення сторінки у форматі, встановленому в налаштуваннях скрипта. Також доданий новий тег {date=формат дати}, який виводить дату в заданому в тезі форматі. Цим самим Ви можете виводити не лише дату повністю, але і її окремі частини. Формат дати задається згідно з форматом, прийнятим в PHP. Наприклад, тег {date=d} виведе день місяця публікації новини або коментаря, а тег {date=F} виведе назву місяця. Тег {date=d-m-Y, H:i} виведе повну дату і час.

31. У налаштування скрипта додана можливість автоматичного закриття новини для коментування після закінчення певної кількості днів, після її публікації. Цим самим, використовуючи дане налаштування, Ви можете уникнути флуду на Вашому сайті в старих і неактуальних новинах.
DataLife Engine (DLE) v.8.2 Final Release

32. Внесені зміни в спливаюче меню редагування новини на сайті. У випадку, якщо користувачеві дозволити редагування власних коментарів, але при цьому не дозволили доступ до адмінпанелі, то для користувача автоматично приховуватиметься пункт "Повне редагування". Тобто Ви можете надавати користувачам права для швидкої і незначної правки новини, без допуску в адмінпанель.

33. Змінена система єдиної авторизації на домені другого рівня і його піддоменах. Тепер авторизуватися на сайті і скасовувати авторизацію можна на будь-якому піддомені або домені другого рівня. Не обов'язково при цьому проводити авторизацію або скасовувати її лише на домені другого рівня, як раніше. Дії з авторизації на будь-якому піддомені автоматично розпізнаватимуться і на інших піддоменах, а також на домені другого рівня.

34. Проведений невеликий рестайлинг адміністративної панелі скрипта. Також панель управління скриптом була оптимізована для коректного відображення в новій версії браузера Safari 4.
DataLife Engine (DLE) v.8.2 Final Release

35. У дистрибутив доданий абсолютно новий стандартний шаблон. Даний шаблон є повністю валідним і відповідним стандарту XHTML 1.0 і демонструє не лише можливості скрипта, але і можливості створення валідної верстки. Шаблон відноситься до розряду гібридів з "гумової" і фіксованої верстки і оптимізований для перегляду як на низьких роздільностях монітора, так і на високих.

36. Додані нові функції в DLE API, а також розширені можливості раніше існуючих функцій. Детальніше про нові функції Ви зможете прочитати в документації по скрипту.

37. Оновлений до актуальної версії WYSIWYG редактор. Переглянути зміни в редакторі можна за адресою http://tinymce.moxiecode.com/js/tinymce/changelog.txt. Вага редактора була зменшена на 40%, що істотно збільшило швидкість його завантаження в браузер.

38. Виправлена проблема, при якій в разі збою масової розсилки, на сторінці розсилки не зберігалася кількість успішно відправлених повідомлень і листів.

39. Виправлена проблема, при якій при використанні BB тегу [flash] не виставлялися розміри по висоті для браузера Firefox.

40. Виправлена проблема, при якій під час перегляду версії для друку видалявся вміст тегів [pаge=...] текст [/pàge]

41. Виправлена проблема, при якій не завантажувалися файли і зображення при використанні масового завантаження, якщо новина редагувалася іншим користувачем і він хотів додати в новину інші файли або зображення.

42. Виправлені всі виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.

43. Україномовна локалізація для CMS DataLife Engine v.8.2 Final Release створена ресурсом OoooonLine.Com. Включає *.lng-файли для адміністративної та клієнтської частини, а також мовний файл допомоги. В комплект входить також стандартний шаблон (який йде в поставці розробника DLE), з україномовним інтерфейсом, шаблон для мобільних пристроїв та локалізація для WYSIWYG-редактора TinyMCE.

УВАГА! Інформація про зміни в файл-шаблонах релізу DLE 8.2

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
 
Увага!
Прихована інформація доступна для перегляду лише тим користувачам, які володіють ліцензією на скрипт.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

В дистрибутиве уже обновлены файлы engine/classes/comments.class.php, а также engine/api/api.class.php от 7 августа?
»              
 

Так, дистрибутив оновлений.
»              
 

хорошо
»              
 

Чому коли я додаю коментар пише: �����
���� comments1.tpl
www.line-life.info


також колонка "кращі Новини" не переносяться а пишуться в один рядок.
Оновив з версії 7.5 до 8.2
»              
 

Не можу скачати дистрибутив! Викидуе на головну сторінку!Ліцензія ще не зкінчилася!
»              
 

Цитата: spase25
Не можу скачати дистрибутив! Викидуе на головну сторінку!Ліцензія ще не зкінчилася!


Все нормально працює і качається. Спробуйте через інший браузер.
»              
 

В мене також виникла проблема зі скачуванням дистрибутиву :(
»              
 

Цитата: MasterDN
В мене також виникла проблема зі скачуванням дистрибутиву :(


Доступ до скачування мають тільки ті, хто придбав движок, тобто Група: Клієнти.
Хто не придбав - юзайте демо-версію.
»              
 

так хочите на укр мові, буде:
- заходимо в нашу CMS,
-www/ language/ Russian/
-заходимо файл - website.lng,
-відкриваємо блокнотом,
- і перекладажємо все ввмістиме з російської на укр,
- перевірено, правда займає трохи часу*)))))

- от і вся любов.....
»              
 

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

Пошук по сайту
Що шукаємо :


Навігація по розділах сайту:
 


На правах реклами
   


Архів публікацій
Лютий 2020 (2)
Жовтень 2019 (2)
Березень 2019 (2)
Жовтень 2018 (2)
Травень 2018 (3)
Січень 2018 (2)


 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту