Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine (DLE) v.8.3 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.8.3 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.8.3 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.8.3 Final Release
Дата виходу - 08 листопада 2009 року.

Інтегровані мовні локалізації:
- Російська;

Формат дистрибутиву: ZIP-архів
Розмір дистрибутиву: 2,57 MbБули підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. Доданий новий плеєр для програвання flv відео-фільмів. Новий плеєр володіє рядом переваг в порівнянні із старим, а саме: Зменшена в два рази вага самого плеєра, що істотно прискорює його завантаження в браузер, новий плеєр володіє покращеним прогресивним завантаженням відео, що покращує якість відтворення відео на відносно повільному інтернет з'єднанні, а також додана підтримка програвання нових форматів файлів з розширенням mov, 3gp, f4v. Приклад нового плеєра ви можете переглянути на нашій сторінці.

DataLife Engine (DLE) v.8.3 Final Release

2. Додана можливість для відвідувачів сайту підписуватися на коментарі до певних новин. Для цього користувачеві, при додаванні коментаря до новини, необхідно вибрати відповідну галочку і у випадку, якщо до новини будуть додані інші коментарі, то він отримає відповідне повідомлення на E-mail. Включення або відключення даного модуля відбувається в налаштуваннях скрипта. Також в налаштуваннях груп ви можете встановити, для яких груп користувачів дозволена підписка на коментарі до новин.

DataLife Engine (DLE) v.8.3 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.8.3 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.8.3 Final Release

3. Адміністратор має можливість відписати всіх користувачів від всіх новин, для цього передбачена відповідна кнопка на головній сторінці в адмінпанелі. Також користувач може самостійно відписати самого себе від всіх новин, для цього йому необхідно в своєму профілі на сайті вибрати відповідну дію.

DataLife Engine (DLE) v.8.3 Final Release

4. Додана можливість, при підключенні сторонніх модулів в шаблонах сайту, передавати як параметр до модулів результати виконання шаблонних тегів скрипта. Наприклад, при додаванні в шаблон повної новини конструкції {include file="engine/modules/mymod.php?param={news-id}"}, ви можете передавати вашому сторонньому модулю як параметр ID новини і так далі. До уваги розробників: Передавані в скрипт параметри, це GET параметри, відповідно при виборі передаваних тегів ви повинні враховувати обмеження GET-рядка, іншими словами ви не можете передати як параметр вміст, наприклад, повної новини.

5. У фільтр слів додана можливість вибору дії, в разі знаходження слова в тексті, що додається. Ви можете вибрати дію, при якій слово, що знаходяться в тексті, замінюватиметься на вказане, а можете вибрати дію, при якій додавання тексту повністю буде відхилятися, і новина або коментар не будуть додані на сайт, а користувачеві буде виведено відповідне повідомлення про те, що його текст містить недопустимі до публікації слова.

DataLife Engine (DLE) v.8.3 Final Release

6. Для додаткових полів профілів користувачів доданий новий тип поля "Перелік (select)", що дозволяє вибирати відвідувачами додаткову інформацію про свій профіль з певного списку. Наприклад, вибирати свою стать і так далі.

DataLife Engine (DLE) v.8.3 Final Release

7. Додана підтримка підключення сторонніх модулів не лише в стандартних файлах шаблону, але і в сторонніх файлах шаблону, які ви підключаєте в основні файли. Наприклад: у шаблоні main.tpl ви можете підключити сторонній шаблон {include file="mytemplate.tpl"}, а в сторонньому файлі шаблону використовувати підключення сторонніх модулів {include file="engine/modules/mymod.php"}.

8. Додана підтримка режиму "галереї" при показі видалених зображень, опублікованих в тезі "img", які були автоматично зменшені згідно налаштувань скрипта.

9. Додано виведення анотацій і описів при збільшенні зменшених видалених зображень опублікованих в тезі "img". Виведення анотацій здійснюється аналогічним чином, як і для завантажених зображень в тезі "thumb".

10. Додана повна підтримка лінійки PHP версії 5.3.x і вище, застарілі функції PHP, які більше не підтримуються новими версіями PHP, були замінені на аналогічні актуальні функції.

11. Додано виведення ключових слів з хмаринки тегів для новини, при перегляді новин, що знаходяться в закладках у відвідувача. Також додано виведення в цих новинах дати редагування і причин редагування, якщо такі дані є.

12. В адмінпанелі доданий новий розділ налаштування відео-програвачів, використовуваних на сайті. У даному розділі ви можете налаштовувати розміри плеєрів, а також налаштувати колірне оформлення флеш плеєра, призначеного для програвання flv і mp4 формату

DataLife Engine (DLE) v.8.3 Final Release

13. Доданий новий плеєр для програвання mp3 аудіо-файлів, для даного плеєра також діють колірні налаштування, які були встановлені для відео-програвача.

DataLife Engine (DLE) v.8.3 Final Release

14. У налаштування скрипта, для зручнішого візуального сприйняття, додано відображення поточного часу сервера з врахуванням корекції при зазначенні налаштувань корекції часових зон.

15. Додана підтримка мультикатегорій при обробці тегу [category=x] текст [/category] і перегляді повної новини. Якщо новина опублікована в декількох категоріях одночасно, то при перевірці тегу [category=x] текст [/category] будуть враховані всі категорії новини, а не лише перша категорія за списком, як раніше.

16. У логіку шаблону addcomments.tpl внесені зміни, що полегшують створення цього шаблону. Доданий новий тег {editor} який виводить повністю редактор BBCODES або WYSIWYG відповідно до налаштувань скрипта. Для оформлення BBCODES редактора введений клас .editor. Відповідно, з шаблону прибрана обробка тегів {wysiwyg} {bbcode} [not-wysywyg] {text}.

17. Аналогічно коментарям, для персональних повідомлень (шаблон pm.tpl), також введено використання тегу {editor} для виведення редактора, за допомогою якого відбуватиметься написання персональних повідомлень.

18. У налаштування груп додана можливість вказувати для розмірів аватара не лише максимальну величину якоїсь із сторін, але і вказувати безпосередньо ширину і висоту завантажуваного аватара, наприклад, 100x100. При цьому аватар, при завантаженні, буде пропорційно обрізаний безпосередньо під вказані розміри сторін.

DataLife Engine (DLE) v.8.3 Final Release

19. Додана можливість, при відновленні паролю з сайту, здійснювати скидання блокування по IP. Раніше блокування по IP знімалося одночасно разом з відновленням і скиданням паролю. Тепер, при відновленні паролю, на E-mail приходить два посилання: одне на відновлення паролю, інше на скидання блокування по IP, встановленого в налаштуваннях профілю. Для скидання блокування більше не потрібно одночасно з цим скидати пароль.

20. Після відновлення і генерації відвідувачем нового паролю на сайті додана відправка користувачеві E-Mail повідомлення того, що містить його нові дані: логін і новий пароль. Тепер відвідувачеві необов'язково відразу куди-небудь копіювати складний пароль або запам'ятовувати його.

21. Прибрано виведення вибору сортування новини при перегляді профілю користувача.

22. У налаштування скрипта додана можливість включення або відключення об'єднання коментарів від одного користувача, що додаються користувачем до однієї новини один за одним.

23. Додана можливість видалення користувача безпосередньо при редагуванні його даних, тим самим для того, щоб видалити користувача вам немає необхідності заходити в розділ редагування користувачів, і ви можете його видалити, викликавши його профіль з будь-якого розділу сайту, де це передбачено.

DataLife Engine (DLE) v.8.3 Final Release

24. Додана можливість, при відправці повідомлень через зворотній зв'язок, відправляти також і текст HTML, що містить теги. Раніше скрипт автоматично видаляв будь-який HTML. Форматування тексту при цьому не здійснюється і повідомлення знаходиться в звичайному текстовому форматі, тому дане нововведення буде корисне в тому разі, якщо відвідувачі сайту повідомляють про якісь проблеми і необхідно описати, наприклад, HTML.

25. При редагуванні новин, в адмінпанелі скрипта, додана можливість пошуку новин, що не належать жодній категорії.

DataLife Engine (DLE) v.8.3 Final Release

26. У налаштування груп додана можливість дозволу або заборони використання HTML-коду при додаванні новин з сайту. Не дивлячись на те, що скрипт не допускає появи в новин шкідливих кодів, багато власників сайтів не хочуть бачити в оформленні новин HTML-код. В разі заборони, користувачі можуть оформляти новини виключно з використанням BB-тегів, а все форматування, зроблене за допомогою HTML, буде видалено.

DataLife Engine (DLE) v.8.3 Final Release

27. Додана можливість задавати різне оформлення при виведенні імені групи користувача. Для цього в налаштуваннях груп доданий префікс і суфікс імені групи, які виводитимуться до і після імені групи відповідно. Для даних налаштувань дозволено використання HTML-коду для задання форматування.

DataLife Engine (DLE) v.8.3 Final Release

28. Додана підтримка нових правил форматування для RSS "Яндекс новини", згідно з новими правилами, форматування повної новини для тегу yandex:full-text, більше не видаляється, а лише коректно екранується.

29. У шаблони короткої і повної новини доданий новий тег [day-news] текст [/day-news], який виводить посилання на всі новини, опубліковані того ж дня, що і дана новина. Даний тег, наприклад, можна використовувати спільно з тегом {date}.

30. Додана підтримка призначеного для користувача сортування новин, при перегляді користувачем своїх закладок.

31. Додана підтримка тегів {date}, {date=формат дати}, {views} при пошуку в статичних сторінках і виведенні результатів цього пошуку.

32. Додана перевірка на додавання імен, що дублюються, для статичних сторінок, а також автоматична транслітерація імені статичної сторінки, що виключає додавання сторінки з невірним або не підтримуваним ім'ям.

33. При створенні бекапу бази даних з адмінпанелі додано додавання до сформованого імені файлу бекапу унікального префіксу, що робить неможливість пошуку методом перебору файлів з резервними копіями БД в директорії, де вони розташовані.

34. При оновленні мапи сайту для пошукових систем Google і Яндекс, додано також оновлення і дати редагування новин, замість дати створення новини. Раніше дата змінювалася лише у випадку, коли була змінена дата новини. Також додано посилання на автоматичне повідомлення пошукової системи Google про наявність нової версії мапи сайту.

DataLife Engine (DLE) v.8.3 Final Release

35. Оновлений до актуальної версії WYSIWYG-редактор; перелік змін на: http://tinymce.moxiecode.com/js/tinymce/changelog.txt.

36. Виправлена проблема, при якій, при видаленні новини, вона не видалялася із закладок користувача, внаслідок чого дана інформація надмірно накопичувалася в БД.

37. Виправлена помилка, при якій невірно оброблявся тег [code] при редагуванні новини, якщо включений редактор BBCODES і відключено автоматичне перенесення рядків.

38. Виправлена проблема з використанням тегу {%user%} при використанні його в масовій розсилці повідомлень, при якій скрипт звертався до відвідувачів з використанням одного імені.

39. Виправлена проблема з публікацією лапок при додаванні описів до зменшених копій зображень.

40. Виправлена проблема з неможливістю редагувати користувача, при редагуванні новин, якщо логін складається з російських символів.

41. Виправлена проблема некоректного автоматичного формування ключових слів для мета-тегів, у випадку якщо текст піддався друкарській обробці.

42. Виправлені виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.

43. Україномовна локалізація для CMS DataLife Engine v.8.3 Final Release створена ресурсом OoooonLine.Com. Включає *.lng-файли для адміністративної та клієнтської частини, а також мовний файл допомоги. В комплект входить також стандартний шаблон (який йде в поставці розробника DLE), з україномовним інтерфейсом, шаблон для мобільних пристроїв та локалізація для WYSIWYG-редактора TinyMCE.

УВАГА! Інформація про зміни в файл-шаблонах релізу DLE 8.3

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
 
Увага!
Прихована інформація доступна для перегляду лише тим користувачам, які володіють ліцензією на скрипт.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

Спасибо огромное за обновление. Я надеюсь на PHP 5.2+ нормально будет работать?
»              
 

Мостовой Юрий, Будь-ласка smile Повинно працювати .. куди дінеться smile
»              
 

Классно. Большое спасибо.
»              
 

Very Poor Relase. fellow
»              
 

شكرا جزيلا.
»              
 

Люди помогите!! Что нужно сделать???

При добавлении комментариев на сайте виден такой код:
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
{bbcode}
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}

и при отправке и отправке личных сообщений такое же:
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
{bbcode}
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}

В версси v.8.2 такого нет
»              
 

slavonoff, шаблон оновіть до 8.3
перелік змін
»              
 

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

Пошук по сайту
Що шукаємо :


Навігація по розділах сайту:
 


На правах реклами
   


Архів публікацій
Лютий 2020 (2)
Жовтень 2019 (2)
Березень 2019 (2)
Жовтень 2018 (2)
Травень 2018 (3)
Січень 2018 (2)


 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту