Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine (DLE) v.9.0 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.9.0 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.9.0 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.9.0 Final Release
Дата виходу - 16 серпня 2010 року.

Інтегровані мовні локалізації:
- Російська;

Формат дистрибутиву: ZIP-архів
Розмір дистрибутиву: 2.86 MbБули підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. У скрипт доданий потужний фреймворк jQuery, що дозволило перевести взаємодію відвідувачів сайту із скриптом на новий рівень. Завдяки даній бібліотеці всі AJAX функції скрипта отримали власні анімаційні ефекти:

- додана плавна анімація інформаційного вікна завантаження AJAX, також всі налаштування даного вікна перенесені в CSS шаблону;
- додано плавне позиціювання полів редагування новин і коментарів при швидкому редагуванні;
- додана анімація при додаванні коментарів на сайті;
- додана анімація при попередньому перегляді написаного персонального повідомлення;
- додана анімація при перегляді списку архіву новин;
- додано анімоване перегортання календаря у вигляді перегортання книжки;
- доданий ефект загасання при голосуванні на сайті і перегляді результатів;
- замінено спливаюче повідомлення про отримання нових персональних повідомлень на сайті.

Також, завдяки потужним можливостям jQuery, ви можете додавати в свій шаблон і оформлення безліч додаткових можливостей і ефектів. Увага, якщо у вашому шаблоні вже використовується даний фреймворк, то вам необхідно видалити з вашого шаблону підключення даної бібліотеки, оскільки скрипт автоматично підключає jQuery і жодного додаткового підключення в шаблонах більше не потрібно.

2. У налаштування відео-програвачів додана можливість включення або відключення перегляду схожих новин, при публікації відео Youtube, що знаходиться на сервісі.

DataLife Engine (DLE) v.9.0 Final Release

3. На головній сторінці адмінпанелі скрипта, з метою оптимізації простору, розділи блокнота, статистики і автоперевірки скрипта об'єднані у вкладки.

DataLife Engine (DLE) v.9.0 Final Release

4. В адмінпанелі додана нова система вкладок, яка забезпечує точніше відображення в різних браузерах, а також наділена анімацією при зміні вкладок.

5. З сайту і з адмінпанелі були прибрані всі стандартні javascript Alert, замість них виводиться спливаюче повідомлення або інформація про виниклу помилку, зовнішній вигляд даних повідомлень налаштовується в шаблонах.

DataLife Engine (DLE) v.9.0 Final Release

6. Всі діалоги на сайті і в адмінпанелі, на підтвердження виконання тих або інших дій на сайті, замінені на спливаючі повідомлення, зовнішній вигляд даних повідомлень також налаштовується в шаблонах.

DataLife Engine (DLE) v.9.0 Final Release

7. Всі стандартні діалоги JS, що вимагають введення інформації від користувача, на сайті і в адмінпанелі замінені на спливаючі форми, адаптовані під шаблони сайту. Оптимізована робота вставки BB-тегів гіпер-посилань у всіх браузерах відмінних від IE, дані браузеры також запам'ятовують виділений текст і замінюють його при вставці гіпер-посилання.

DataLife Engine (DLE) v.9.0 Final Release

8. Додано видалення коментарів на сайті з використанням технології AJAX, коментарі видаляються з сайту без перезавантаження сторінки, тим самим дана дія здійснюється набагато швидше і економляться ресурси вашого серверу. Додатково, також, використовується ефектна анімація, при видаленні коментаря із сторінки.

9. Для шаблону повної новини (fullstory.tpl) доданий тег {comments} - даний тег виводить коментарі, написані до даної новини. Даний тег буде корисний тим, кому необхідно розмістити коментарі, наприклад, в загальному дизайні повної новини. Даний тег не є обов'язковим, в разі його відсутності коментарі будуть автоматично розташовані скриптом нижче повної новини, як і раніше.

10. Для шаблону повної новини (fullstory.tpl) доданий тег {addcomments} - даний тег виводить форму додавання коментарів на сайт, спільно з новим тегом {comments} ви можете розміщувати форму додавання коментарів як вище, так і нижче за самі коментарі. Даний тег також не є обов'язковим, в разі його відсутності форма буде автоматично розташована скриптом нижче повної новини, як і раніше.

11. Для шаблону повної новини (fullstory.tpl) доданий тег {navigation} - виводить навігацію по коментарях, якщо коментарі розташовані на декількох сторінках, спільно з новим тегом {comments} ви можете розташовувати навігацію по коментарях як вище, так і нижче самих коментарів. Даний тег також не є обов'язковим, в разі його відсутності навігація буде автоматично розташована скриптом нижче повної новини, як і раніше.

12. Доданий RSS-експорт новин для каталогу, для отримання новин з певного каталогу використовується URL http://website.ru/catalog/ідентифікатор/rss.xml у випадку, якщо включене ЛЗУ (ЧПУ), і URL http://website.ru/engine/rss.php?catalog=ідентифікатор, якщо ЛЗУ відключено. В разі перегляду сторінки каталогу RSS посилання автоматично формуються для метатегів сторінки і адреса доступна при натисненні відповідної кнопки в браузері.

13. Додана підтримка RSS-інформерів і реклами на сторінках для друку статичних сторінок.

14. Для шаблону читання персональних повідомлень (pm.tpl) додані наступні теги, аналогічні для шаблону коментарів: {foto}, {group-icon}, {group-name}, {news-num}, {comm-num}, [signature]{signature}[/signature], {date}, {registration}, {icq}, що виводять повну інформацію про користувача, що відправив персональне повідомлення. Також для даного шаблону додані теги виведення додаткових полів профілю користувача.

DataLife Engine (DLE) v.9.0 Final Release

15. При призначеному для користувача виведенні новин з використанням тегу custom, додана підтримка наступних тегів: [fixed] текст [/fixed] - виводить текст в тегах, якщо дана новина зафіксована, [not-fixed] текст [/not-fixed] - виводить текст в тегах, якщо дана новина не була зафіксована.

16. Для шаблону короткої новини додано використання нових тегів: [catlist=id1,id2....] текст [/catlist] - виводить текст в тезі, якщо новина належить вказаним категоріям, а також тегів: [not-catlist=id1,id2....] текст [/not-catlist] - виводить текст в тезі, якщо новина не належить вказаним категоріям. На відміну від того, що існує тег category, дані теги враховують не ту категорію, яку дивиться відвідувач на сайті, а категорії, до яких належить новина, тим самим ви можете задавати різні оформлення для новин що знаходиться в різних категоріях, але що показуються на одній сторінці, наприклад, головна сторінка, каталог, останні новини і так далі ..

17. При кліку на логін користувача додано відображення за допомогою технології AJAX картки користувача, з повною інформацією про нього. Для відображення картки використовується новий файл-шаблон profile_popup.tpl у якому ви можете використовувати практично всі теги з профілю користувача. Детальніше про всі можливв теги для даного шаблону ви можете прочитати в документації по скрипту.

DataLife Engine (DLE) v.9.0 Final Release

18. У налаштування груп додана можливість вказувати максимальну кількість новин, яку дозволено додавати користувачеві на сайті впродовж одного дня. Дане налаштування дозволяє ефективно боротися зі спамерами, що відправляють десятки новин при допомозі спам програм, і не обмежувати довірені групи користувачів.

DataLife Engine (DLE) v.9.0 Final Release

19. З метою забезпечення додаткової безпеки адміністраторських аккаунтів, для адміністраторів заборонено змінювати свою E-mail адресу і гасло при перегляді і редагуванні свого профілю на сайті. Для того, щоб змінити ці дані, вони повинні зайти в адмінпанель скрипта і в розділі управління користувачами змінити E-mail або гасло.

20. Додана можливість задавати ім'я викачуваного файлу або будь-який текст для гіперпосилання на скачування для файлів завантажених на сервер через скрипт. Для виводу використовується тег [аttachment=23:тут ім'я файлу або будь-який текст].

21. У шаблони доданий новий файл-шаблон preview.tpl, призначений для організації попереднього перегляду новин і статичних сторінок. При організації складних шаблонів із складною версткою і підключенням додаткових скриптів, не завжди доречно при попередньому перегляді використовувати стандартні файли шаблонів для коротких і повних новин. Тому ви можете організувати перегляд з використанням спеціального шаблону. Даний файл є необов'язковим і якщо він відсутній, то будуть використані стандартні файли шаблонів. Повну документацію по тегах цього шаблону, ви можете побачити в документації по скрипту.

22. Додана нова панель для відображення і вставки смайлів в новинах або коментарях. Дана панель автоматично адаптується під розміри смайлів, має більші розміри і набагато зручніша при використанні великої кількості смайлів.

DataLife Engine (DLE) v.9.0 Final Release

23. У шаблони коротких і повних новин доданий тег {login}, який виводить логін користувача, що додав новину у вигляді звичайної текстової інформації без гіперпосилань на профіль і картку користувача.

24. Додані нові механізми для захисту скрипта від підбору гасел до аккаунтів користувачів на сайті. У налаштуваннях скрипта ви можете встановити максимальну кількість допустимих невдалих спроб авторизації. Досягши цієї кількості, IP відвідувача повністю блокується для авторизації на сайті терміном на 20 хвилин, що робить спроби підбору гасла методом перебору повністю безглуздими.

DataLife Engine (DLE) v.9.0 Final Release

25. У налаштування груп додана можливість встановлювати ліміт на кількість E-mail повідомлень, що відправляються впродовж доби іншим користувачам сайту і адміністрації сайту. Якщо ви не хочете встановлювати даний ліміт, то ви можете встановити 0, що знімає ліміти на відправку.

DataLife Engine (DLE) v.9.0 Final Release

26. Додана можливість відтворення відео-роликів з сервісу Yotube безпосередньо у вбудованому плеєрі DLE, а не з використанням стандартного плеєра сервісу. При цьому сам плеєр може відтворювати відео-ролик в двох режимах: у високій якості і низькій, по вибору відвідувача сайту. Дана можливість включається і відключається в налаштуваннях відео-програвачів.

DataLife Engine (DLE) v.9.0 Final Release

27. Для плеєра додана нова можливість публікації відео-роликів в двох режимах, у низькій якості і у високій HD. Для публікації даного вигляду відтворення, вам знадобиться два відео-ролики, один в низькій якості, інший у високій. Відео публікується тегом
[video=http://site.ru/video.flv,http://site.ru/files/video_hd.flv]

тобто два ролики перераховуються через кому. Перший ролик це ролик з низькою якістю, другий з високою. При відтворенні, користувач зможе самостійно вибрати в якій якості йому дивитися, натиснувши на відповідну піктограму на плеєрі.

DataLife Engine (DLE) v.9.0 Final Release

28. До лічильника перегляду новин внесені зміни в роботі. Тепер він не рахує переходи між сторінками однієї новини і не збільшує лічильник переглядів новини. Також лічильник не рахує переходи між сторінками з коментарями для даної новини.

29. Додані механізми флуд-контролю при додаванні новин на сайті. Ви можете, в налаштуваннях груп, вказати інтервал в секундах впродовж яких користувачеві заборонено додавати повторно іншу новину на сайт.

DataLife Engine (DLE) v.9.0 Final Release

30. У налаштування груп додана можливість примусово встановити використання користувачами лише тегу 'lеech' при додаванні гіпер-посилань. При включенні даного пункту в налаштуваннях груп, якщо користувач публікує посилання з використанням звичайного тегу 'url', то дані посилання будуть автоматично переконвертовані в захищені посилання тегу 'lеech'.

DataLife Engine (DLE) v.9.0 Final Release

31. В адмінпанелі, в розділі редагування користувачів, в масові дії над користувачами додана можливість видалення всіх персональних повідомлень для вибраних користувачів сайту.

DataLife Engine (DLE) v.9.0 Final Release

32. Додана функція автозаповнення слів для хмаринки тегів при їх додаванні до новини. У міру набору слів, скрипт, за допомогою технології AJAX виконує пошук в базі даних вже існуючих слів і виводить їх у вигляді підказок, з можливістю вставки у поле.

DataLife Engine (DLE) v.9.0 Final Release

33. Додана функція швидкого пошуку новин на сайті. Дана можливість включається і відключається в налаштуваннях скрипта. При включенні швидкого пошуку, скрипт буде, за допомогою технології AJAX, виконувати пошук 'на льоту' у міру введення користувачем рядка пошуку і виводити результати у вигляді підказки.

DataLife Engine (DLE) v.9.0 Final Release

34. Додана можливість встановлювати ліміт часу в налаштуваннях груп, впродовж якого, користувачеві дозволено редагувати або видаляти коментарі. Після закінчення даного ліміту, користувач не зможе, наприклад, відредагувати або видалити свій коментар, якщо йому це не дозволено іншими налаштуваннями його групи.

DataLife Engine (DLE) v.9.0 Final Release

35. Додана можливість відправки повідомлення авторові новини, при видаленні його новини з сайту, з вказівкою причини видалення новини. При натисненні кнопки видалення новини, модератору буде запропоновано на вибір: просто видалити новину, або, також відправити повідомлення, в якому модератор сайту зможе вказати причину, згідно якої новина видаляється з сайту. Відправка даного повідомлення здійснюється за допомогою технології AJAX і не вимагає додаткового завантаження інших сторінок сайту.

DataLife Engine (DLE) v.9.0 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.9.0 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.9.0 Final Release

36. У налаштування груп додана можливість включати відображення коду безпеки (CAPTHA) для персональних повідомлень, незалежно від коментарів. Тепер ви можете включити відображення даного коду окремо як для коментарів, так і для персональних повідомлень.

DataLife Engine (DLE) v.9.0 Final Release

37. У налаштування груп додана можливість встановлювати ліміт на кількість персональних повідомлень в добу, яку користувач може відправити іншим відвідувачам сайту.

DataLife Engine (DLE) v.9.0 Final Release

38. У масове управління коментарями на сайті додана можливість об'єднання вибраних коментарів.

DataLife Engine (DLE) v.9.0 Final Release

39. Оновлений WYSIWYG-редактор до актуальної версії, також він був оптимізований для використання з бібліотекою jQuery, що дозволило забезпечити швидше завантаження редактора в браузер, а також швидшу роботу редактора з текстами.

40. Виправлена проблема в UTF-версії скрипта з автоматичним розбиттям довгих слів в коментарях, при якій довжина слова була в два рази менше, ніж вказано в налаштуваннях скрипта.

41. Виправлена проблема в UTF-версії скрипта, при якій відбувався пошук і заміна слів, вказаних у фільтрі слів, з врахуванням регістра, незалежно від встановлених налаштувань для слова у фільтрі.

42. Виправлена проблема в UTF-версії скрипта пов'язана з невірним відображенням календаря вибору дати в адмінпанелі скрипта.

43. Виправлена проблема, пов'язана з некоректним редагуванням додаткових полів профілю користувача в адмінпанелі скрипта, при якій відбувалося некоректне збереження інформації, що містить окрім звичайного тексту спеціальні символи.

44. Виправлена проблема, при якій могло відбуватися видалення закладок користувача, при маніпулюванні із закладками і переходом на неіснуючі сторінки.

45. Виправлена проблема, при якій, в певних випадках не кешувався вміст тегу {custom}, не дивлячись на явне зазначення включення кешування для тегу.

46. Виправлені виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.

47. Україномовна локалізація для CMS DataLife Engine v.9.0 Final Release створена ресурсом OoooonLine.Com. Включає *.lng-файли для адміністративної та клієнтської частини, а також мовний файл допомоги. В комплект входить також стандартний шаблон (який йде в поставці розробника DLE), з україномовним інтерфейсом, шаблон для мобільних пристроїв та локалізація для WYSIWYG-редактора TinyMCE.

УВАГА! Інформація про зміни в файл-шаблонах релізу DLE 9.0

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
 
Увага!
Прихована інформація доступна для перегляду лише тим користувачам, які володіють ліцензією на скрипт.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

Будем обновляться.
»              
 

Спробуйте smile
»              
 

Цитата: Site Administrator
Спробуйте


Відклав до вихідних. Дуже багато змін в шаблонах. Часу немае. На Денвері спробував, але толком ще не розібрався.
»              
 

Цитата: Falcon
Дуже багато змін в шаблонах.

То правда. Стільки змін, по моєму, ще не було ні в одному релізі ..
»              
 

Datalife Engine 9,0 в помилці (редактор - WYSIWYG)
»              
 

Ох і дзюряве воно wink
»              
 

SysOP, аргументувати своє твердження можете?
»              
 

Будемо пробувати.
»              
 

А русский язык есть?
»              
 

Цитата: Koribo
А русский язык есть?


Інтегровані мовні локалізації:
- Російська;
»              
 

Мені потрібна російська версія, відмінностей від версій на http://dle-news.ru/ немає я так зрозумів?
У dle-news.ru можна було спочатку брати ліцензію річну, але протягом кількох місяців продовжити на необмежені по терміну дії ліцензію.
А у Вас яка процедура чи це вже неможливо? Питаю чисто гіпотетично так як немає досвіду роботи з цієї CMS. Треба зрозуміти як та що, тим більше не ясно як сайт буде себе виправдовувати чи не дуже получіться.Поетому відразу розширену брати страшнувато. Так, якщо продовження можливо якою є процедура, дають ж дві ліцензії.

На русском.

Мне нужна русская версия, отличий от версий на http://dle-news.ru/ нет я так понял?
У dle-news.ru можно было сначала брать лицензию годовую, но в течении нескольких месяцев продлить на неограниченные по сроку действия лицензию.
А у Вас какая процедура или это уже невозможно? Спрашиваю чисто гипотетически так как нет опыта работы с этой CMS . Надо понять как да что, тем более не ясно как сайт будет себя оправдывать или не очень получиться.Поэтому сразу расширенную брать страшновато. Да, если продление возможно какова процедура, дают же две лицензии.
»              
 

dig, в нас ви можете скачати як оригінал так і українськомовну версію. Оновлення з річної на необмежену ліцензію можливе впродовж місяця, після придбання річної ліцензії. Це стосується і подарункової ліцензії. Перехід з річної на необмежену ліцензію стосується обох одночасно.
»              
 

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

Пошук по сайту
Що шукаємо :


Навігація по розділах сайту:
 


На правах реклами
   


Архів публікацій
Лютий 2020 (2)
Жовтень 2019 (2)
Березень 2019 (2)
Жовтень 2018 (2)
Травень 2018 (3)
Січень 2018 (2)


 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту