Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine (DLE) v.9.2 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.9.2 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.9.2 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.9.2 Final Release
Дата виходу - 03 січня 2011 року.

Інтегровані мовні локалізації:
- Російська;

Формат дистрибутиву: ZIP-архів
Розмір дистрибутиву: 3.58 MbБули підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. В адмінпанелі доданий новий розділ управління хмаринкою тегів. Доступ в даний розділ встановлюється в налаштуваннях груп, Ви можете, як дозволити користування даним розділом для певних груп, так і заборонити. У даному розділі ви можете редагувати і видаляти ключові слова з хмаринки тегів. Також, в разі перейменування тегу у вже існуюче ім'я, скрипт автоматично знайде і видалить дублікати безпосередньо з публікації.

DataLife Engine (DLE) v.9.2 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.9.2 Final Release

2. У шаблон повної новини (fullstory.tpl) додані нові теги [related-news] текст [/related-news], які виводять інформацію, лише якщо для даної новини присутні схожі новини. Інакше інформація видаляється з шаблону. Тим самим ви можете не виводити зайве форматування в шаблоні, призначене для виведення схожих новин, якщо таких для новини немає.

3. У шаблони коротких і повних новин (shortstory.tpl, fullstory.tpl) додані наступні теги: [poll] текст [/poll] виводять текст в даних тегах, якщо для даної публікації задане опитування, [not-poll] текст [/not-poll] виводять текст в даних тегах, якщо для даної публікації не було задане опитування. Так Ви зможете задавати різне оформлення для опитувань на сайті, а також для публікацій, що не містять опитувань.

4. В адмінпанелі, на головній сторінці, вкладка відображення загальної статистики сайту і очищення кешу перенесена на першу вкладку, для більшої зручності роботи з адмінпанеллю скрипта. Також для тих користувачів, що мають доступ в адмінпанель, але не мають адміністраторських прав, також додана вкладка із загальною статистикою сайту і швидким доступом до редагування новин, що знаходяться на модерації і коментарів, якщо вони мають відповідний доступ в налаштуваннях груп.

DataLife Engine (DLE) v.9.2 Final Release

5. Всі функції адмінпанелі на головній сторінці, такі як очищення кешу, збереження блокноту, відписка користувачів від отримання розсилки повідомлень про нові коментарі, переведені на використання технології AJAX, тобто виконуються без перезавантаження сторінки.

6. Додана можливість перегляду всіх голосувань на сайті. Ви можете розмістити в шаблоні спеціальне гіперпосилання, при кліку по якому, в спеціальному спливаючому вікні відвідувачеві будуть показані всі голосування на сайті, а також їх результати. Користувачеві показується повний архів голосувань, включаючи голосування, прийом голосів по яких закінчений. У випадку, якщо голосування активне і відвідувач ще не голосував в даному опитуванні, він зможе відразу взяти участь у вибраному опитуванні.

DataLife Engine (DLE) v.9.2 Final Release

7. Додана можливість, при масовій розсилці повідомлень в адмінпанелі, вибирати одночасно декілька груп користувачів, яким будуть відправлені повідомлення.

DataLife Engine (DLE) v.9.2 Final Release

8. Доданий новий онлайн-редактор для редагування шаблонів сайту з адмінпанелі. Новий редактор дозволяє редагувати будь-які файли шаблонів, що знаходяться в директорії шаблонів, а не лише стандартні файли. Також редактор дозволяє окрім файлів tpl, редагувати файли стилів CSS і javascript-файли. Файли при цьому можуть розташовуватися не лише в основній директорії шаблону, але і у внутрішніх директоріях шаблону. Вибір файлів для редагування, а також редагування і збереження відредагованих файлів здійснюється за допомогою технології AJAX без перезавантаження сторінки. Також, окрім всього іншого, при редагуванні файлів весь текст виводиться з використанням спеціалізованого підсвічування, що полегшує редагування коду. Також Ви можете створювати нові файли для шаблону з розширенням .tpl безпосередньо у адмінпанелі без використання FTP-доступу.

DataLife Engine (DLE) v.9.2 Final Release

9. З метою підвищення захисту сайту від спаму додана підтримка сервісу reCAPTCHA. Ви можете, в налаштуваннях скрипта, встановити якого типу каптча буде використана на сайті, при цьому також задати публічний і приватний ключ безпосередньо для свого власного сайту. Також, в налаштуваннях скрипта, Ви можете вибрати, яку тему використовувати на сайті для виведення віджету. Для виведення віджету на сайті в шаблонах використовуються теги: [recaptcha]{recaptcha}[/recaptcha]

DataLife Engine (DLE) v.9.2 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.9.2 Final Release

10. У шаблони коротких і повних новин (shortstory.tpl, fullstory.tpl) додані наступні теги: [profile] текст [/profile], які виводять пряме посилання на профіль автора публікації, без використання спливаючого вікна міні-профілю. Тобто Ви можете задати в шаблонах, наприклад, [profile]{login}[/profile], які виведуть логін автора з прямим посиланням на профіль. Дані теги, також актуальні при використанні їх в мобільній версії сайту, де міні-профіль небажаний через обмежені розміри екрану мобільного телефону.

11. В адмінпанелі додана система динамічного контролю прав на запис в директорії і файли, якщо вони того вимагають. Наприклад, при редагуванні налаштувань або шаблонів, на них відсутні права на запис, скрипт повідомить Вас про це. Даний контроль корисний, наприклад, при перенесенні сайту на інший сервер, і багато хто забуває при цьому про права на запис.

12. В адмінпанелі доданий новий модуль "Перебудування публікацій". У даному розділі Ви можете перебудувати свої новини з врахуванням нових налаштувань або змін у файлах скрипта. Як відомо, всі новини на сайті зберігаються в базі даних в готовому сформованому вигляді, і, наприклад, для вступу змін деяких налаштувань скрипта необхідно новини пере-зберегти. Даний модуль виконує перебудування всіх новин в базі даних. Даний модуль побудований повністю на технології AJAX і відображує шкалу виконання операції. У випадку, якщо були збої в перебудуванні, або, наприклад, тимчасовому падінні сервера, модуль відображує відповідну помилку і дозволяє продовжити процедуру з моменту збою.

DataLife Engine (DLE) v.9.2 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.9.2 Final Release

13. З шаблону login.tpl прибрана підтримка PHP-коду. Даний файл шаблону пере-опрацьований повністю на підтримку звичайних шаблонних тегів. З переліком підтримуваних тегів в даному шаблоні Ви зможете ознайомитися в документації по скрипту. Незважаючи, на те, що це трохи обмежує у функціональності, дане нововведення дозволяє ізолювати шаблон від PHP логіки. Дуже часто зловмисники використовують цей файл для атак на сервер, якщо шаблон був скачаний з сумнівних джерел.

14. В адмінпанелі, при масовому розсиланні E-mail-повідомлень, доданий новий механізм відправки, що дозволяє в разі збою на сервері, в процесі розсилання повідомлень, продовжити розсилання з моменту збою. З допомогою кнопки "Продовжити", на цій же сторінці, розсилання буде автоматично продовжене з моменту останнього відправленого повідомлення. При цьому, при розсиланні, відображується зручний візуальний індикатор відправлених повідомлень.

DataLife Engine (DLE) v.9.2 Final Release

15. Додана можливість відправки авторові публікації повідомлення про видалення новини не лише при її видаленні в адмінпанелі, але при її видаленні з сайту.

DataLife Engine (DLE) v.9.2 Final Release

16. Додана можливість відправки модераторами сайту повідомлень авторам публікацій. Наприклад, вони можуть відправити повідомлення авторові публікації про необхідність доопрацювання новини. Відправка даного повідомлення відбувається з використанням технології AJAX.

DataLife Engine (DLE) v.9.2 Final Release

17. Покращена сумісність скрипта з різними конфігураціями серверів, що дозволяє уникати додаткових налаштувань сервера.

18. Повністю переписані механізми відправки E-mail повідомлень з сайту адміністрації і іншим користувачам. Перевірка всіх введених даних, а також безпосередньо відправка повідомлення тепер відбувається за допомогою технології AJAX без перезавантаження сторінки, що не лише економить ресурси сервера, але і дозволяє, в разі помилкового введення будь-якої інформації, наприклад, коду безпеки, виправити помилки без втрати введеної раніше інформації.

19. При перегляді непрочитаних публікацій на сайті відвідувачем, в разі відсутності нових публікацій, для відвідувача виводиться зрозуміліше повідомлення про те, що нових публікацій немає, а не загальне повідомлення про помилку, як було раніше.

20. Для BBCODES-редактора додана підтримка тегів типу "перелік". Ви можете використовувати як звичайний перелік, так і нумерований перелік. Допускається також вкладення переліків один в одного.

DataLife Engine (DLE) v.9.2 Final Release

21. При перевірці публікацій користувачів в адмінпанелі, додана можливість відправляти їм персональним повідомленням повідомлення без видалення новини. Наприклад, Ви можете повідомити авторів про необхідне доопрацювання публікації, перш ніж вона буде опублікована на сайті, або повідомити про необхідність її доопрацювання вже після публікації на сайті. Відправка повідомлень здійснюється з використанням технології AJAX, без перезавантаження сторінки.

DataLife Engine (DLE) v.9.2 Final Release

22. Додана підтримка лапок для додаткових полів новин, при виборі типу додаткового поля "Перелік (Select)".

23. При редагуванні статичних сторінок, доданий захист від використання дублюючих імен і URL для статичної сторінки, також додана автоматична конвертація URL, якщо ім'я містить недопустимі для URL символи.

24. Повністю переписані скрипти для роботи з AJAX. Всі функції були переписані для використання jQuery, тому власний клас, той, що використовувався раніше, був прибраний із скрипта, що дозволило скоротити розміри використовуваних файлів JS, і тим самим трохи прискорити завантаження сторінок і коду в браузер.

25. Для масових дій, при редагуванні публікацій, була додана можливість, для вибраних новин, призначити ключові слова для хмаринки тегів.

26. Додана можливість повідомлення різних пошукових систем про наявність нової мапи сайту. Повідомлення відбувається відразу для шести пошукових систем: Google, Yandex, Yahoo, Bing, Weblogs, Ask. При цьому відправка мапи сайту для всіх пошукових систем здійснюється в один клік, за допомогою технології AJAX. При цьому скрипт перевіряє відповідь від пошукової системи і, у випадку, якщо вона не приймає мапу, повідомляє про це.

DataLife Engine (DLE) v.9.2 Final Release

27. Всі три стандартні шаблони, які йдуть з дистрибутивом скрипта, були замінені на абсолютно нові, сучасні шаблони. Нові шаблони демонструють різні можливості скрипта і кожен є по своєму унікальним, зі своїм набором різних функцій, і оформлення. Розробником шаблонів виступила компанія CENTROARTs.

DataLife Engine (DLE) v.9.2 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.9.2 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.9.2 Final Release

28. Збільшена продуктивність скрипта при відображенні коментарів на сайті, а також понижено навантаження на БД при показі коментарів.

29. Внесені зміни в алгоритм обробки додаткових полів для новин. У випадку, якщо для поля заданий тип "один рядок", то дане поле автоматично оброблятиметься в безпечному режимі, без можливості використання HTML, а також для даного поля не виконуватиметься обробка ББ-тегів. Дана зміна додає ще більше гнучкості при оформленні полів в шаблоні, оскільки немає потреби включати безпечний режим в налаштуваннях, лише з-за полів цього типу. Також, наприклад, до поля не застосовуватиметься автоматична конвертація гіперпосилання в клікабельне, що дозволяє використовувати власне оформлення, як самого гіперпосилання, так і його опису. Також, окрім всього іншого, понижено навантаження на сервер при редагуванні новин, що містять додаткові поля.

30. Покращена система автоматичної допомоги при заповненні хмаринки тегів. Додана підтримка управління кнопками, а також коми, при введенні слів, проставляються автоматично.

31. Покращена система захисту від реєстрації візуально схожих логінів на сайті. Наприклад, не допускається використання декількох пропусків підряд при реєстрації користувача на сайті.

32. Покращена система безпеки, що контролює захист від підбору гасел користувачів на сайті, методом перебору.

33. Виведення блоку популярних новин переведене на використання тегів "ul" і "li", що дозволяє використовувати набагато більше можливостей для оформлення цього блоку в шаблоні.

34. Невеликі виправлення, направлені на виправлення проблем, пов'язаних з проходженням валідності деяких сторінок сайту.

35. Перероблена система навігації по сторінках публікацій. З навігації виключені посилання типу http://site.ua/page/1/, які є дублюючими сторінку http://site.ua/, що сприяло появі дублікатів сторінок в пошукових системах.

36. Покращена система автоматичного визначення розмірів вікна смайлів, що дозволяє уникати появи горизонтальної смуги прокрутки при виборі і вставці смайлів.

37. Додана підтримка кириличних доменів .рф при створенні мапи сайту і при повідомленні пошукових систем про наявність нової мапи. Пошукові системи Yahoo і Ask на даний момент не підтримують кириличні домени.

38. Додана підтримка кириличних доменів .рф при програванні відео і аудіо-файлів з даних доменів.

39. Додана підтримка кириличних доменів .рф в e-mail адресах. Увага: DLE не здійснює доставку листів, він лише дає команду поштовому серверу на відправку листа. А ось підтримки кириличних доменів поштовими серверами ще не введено, або введено вельми обмежено далеко не у всіх, оскільки такі адреси протирічать специфікації RFC. Тому не рекомендується використовувати кириличні домени як e-mail адреси, оскільки велика вірогідність, що виникатимуть проблеми з доставкою пошти. Повноцінна підтримка таких доменів з боку серверів з'явиться, напевно, не раніше ніж через 2-3 роки, коли будуть змінені специфікації. Ми додали підтримку лише з боку скрипта, аби саме він не блокував відправку листів.

40. Оновлений WYSIWYG-редактор до актуальної версії, повний перелік змін Ви можете побачити на сторінці: http://tinymce.moxiecode.com/js/tinymce/changelog.txt. Також був проведений ре-дизайн панелі WYSIWYG редактора.

DataLife Engine (DLE) v.9.2 Final Release

41. Додана підтримка браузера IE9 Beta.

42. До складу дистрибутиву включений robots.txt для управління пошуковими роботами на сайті. У даному файлі ми постаралися створити найбільш сприятливі умови для індексації Вашого сайту, при якому виключається індексування непотрібних, на нашу думку, для індексу сторінок, що дозволяє прибрати з індексації малозначну інформацію, підвищити релевантність сайту, а також понизити навантаження на сервер від пошукових роботів при індексації. Наприклад, з індексу були прибрані всі службові сторінки, такі як додавання новин, реєстрація, персональні повідомлення. Також були заборонені до індексування профілі користувачів і перегляд останніх коментарів на сайті, що вкрай позитивно позначається на навантаженні на сайт.

43. Виправлена проблема, при якій, в певних випадках, користувачі могли бачити прихований текст, опублікований в коротких новинах, якщо при цьому в налаштуваннях груп їм був заборонений перегляд прихованого тексту.

44. Виправлена проблема, при якій спам-роботи могли обходити блокування по IP, встановлене у фільтрі IP-адрес в адмінпанелі, використовуючи AJAX можливості скрипта.

45. Виправлена проблема, при якій невірно відображувалися значення додаткових полів, задані по замовчуванню, якщо в них містилися спец. символи.

46. Виправлена проблема, при якій пошук на льоту здійснював також пошук новин, які ще не були опубліковані, або їх дата публікації ще не настала.

47. Виправлені виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.

48. Україномовна локалізація для CMS DataLife Engine v.9.2 Final Release створена ресурсом OoooonLine.Com. Включає *.lng-файли для адміністративної та клієнтської частини, а також мовний файл допомоги. В комплект входять також 3 стандартні шаблони (які йдуть в поставці розробника DLE), з україномовним інтерфейсом, шаблон для мобільних пристроїв та локалізація для оновленого WYSIWYG-редактора TinyMCE.

УВАГА! Інформація про зміни в файл-шаблонах релізу DLE 9.2

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
 
Увага!
Прихована інформація доступна для перегляду лише тим користувачам, які володіють ліцензією на скрипт.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

Непогано, але "фінальний реліз" вийшов у світ з багами. Свідчення цьому - заміна кілька разів поспіль архіву дистрибутиву двигуна (різні хеші) на dle-news.ru fellow Вина у всьому - поспіх. А у вас архів з усіма внесеними виправленнями?

Все таки негарно не інформувати клієнтів про актуальні зміни у файлах двигуна!

P.S. нові шаблони просто шикарні smile
»              
 

Corsair, так, наш архів найсвіжіший і включає всі виправлення. Ми інформуємо всіх і завжди, якщо є офіційний баг-фікс розробника.
»              
 

Ми інформуємо всіх і завжди, якщо є офіційний баг-фікс розробника.

Справа в тому, що розробник сам замовчував цю інформацію, щоб не скопроментувати себе своїми ж незначними помилками. На dle-news.ru архів "фінального релізу" кілька разів змінювався, а жодного повідомлення з цього приводу не було. Варто було все ж таки про це повідомляти, мовляв "вибачайте, але забув закрити тег у такому то файлі" чи там ще щось. smile
»              
 

Ну жесть конечно...
»              
 

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

Пошук по сайту
Що шукаємо :


Навігація по розділах сайту:
 


На правах реклами
   


Архів публікацій
Лютий 2020 (2)
Жовтень 2019 (2)
Березень 2019 (2)
Жовтень 2018 (2)
Травень 2018 (3)
Січень 2018 (2)


 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту