Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine (DLE) v.11.1 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.11.1 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.11.1 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.11.1 Final Release
Дата виходу - 08 липня 2016 року.

Інтегровані мовні локалізації:
- Російська;
- Англійська

Формат дистрибутиву: ZIP-архів
Розмір дистрибутиву: 6.84 Mb / 6.88 Mb / 6.88 Mb


Були підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. Додана можливість завантажувати на сервер зображення до опублікованих на сайті коментарів. Дана можливість включається і налаштовується в налаштуваннях груп. Для кожної групи користувачів ви можете дозволити або заборонити завантаження зображень до коментарів. Також для кожної групи ви можете задати різні окремі параметри для завантаження зображень, наприклад, максимальна кількість завантажуваних зображень до коментарів, їх розміри і вагу і т.д. При завантаженні зображень до коментарів користувачів доступна спрощена форма завантаження коментарів, і зображення завантажуються згідно із заданими в налаштуваннях груп параметрів. Користувач, при цьому, має можливість управління своїми завантаженими зображеннями. Він може їх видалити або замінити, якщо йому дозволено редагувати свої коментарі.

DataLife Engine (DLE) v.11.1 Final Release

DataLife Engine (DLE) v.11.1 Final Release

2. Додана підтримка движка InnoDB для бази даних MySQL. При установці скрипта ви можете вибрати, який тип зберігання використовувати. Для вибору є використання або InnoDB або MyISAM. При виборі движка ми рекомендуємо керуватися наступними критеріями. Якщо ваш сайт буде рідко оновлюватися новим контентом (реєстрація великої кількості користувачів, активне додавання нових коментарів і т.д.) тобто сайт "довідник", то рекомендується використовувати MyISAM тип, він швидший за вибіркою з бази даних. Якщо на сайті планується активне обговорення чого-небудь великою кількістю користувачів, то рекомендується використовувати InnoDB тип. Для більшості сайтів оптимальним вибором буде саме InnoDB, тому що в майбутньому він легше масштабується. Вибір движка бази даних доступний тільки якщо на вашому сервері встановлена версія MySQL не нижче ніж 5.6.4. Якщо версія MySQL сервера нижче, то можливе використання тільки MyISAM.

DataLife Engine (DLE) v.11.1 Final Release

3. Додана можливість створення і використання плей-листів при відтворенні відео на сайті. Для цього відеофайли просто перераховується в тезі video через кому, наприклад:
[video=http://site.ua/video1.mp4,http://site.ua/video2.mp4,http://site.ua/video3.mp4]


DataLife Engine (DLE) v.11.1 Final Release

4. Додана можливість створення опису для відео, який буде видно при показі в плеєрі, для цього, в тезі вставки відео, використовується наступний формат: [videо=шлях до відеофайлу|шлях до постеру для відео|опис відео], те ж саме можна задати для всіх файлів, якщо використовується плейлист файлів, доданий через кому. Приклад відображення ви можете побачити на скріншоті.

5. Додана можливість використовувати в тезі [videо = ...], також посилання на відео в сервісі Youtube. Тим самим ви можете організовувати змішані плейлисти, що включають в себе ваше відео і відео на сервісі Youtube.

6. Додана можливість створення і використання плейлистів при відтворенні аудіо на сайті. Для цього аудіофайли просто перераховується в тезі audio через кому, наприклад:
[audio=http://site.ua/audio1.mp3,http://site.ua/audio2.mp3,http://site.ua/audio3.mp3]


DataLife Engine (DLE) v.11.1 Final Release

7. Додана можливість створення опису для аудіо, яке буде видно при відтворенні музики в плеєрі, для цього, в тезі вставки аудіо, використовується наступний формат: [audiо=шлях до аудіофайлу|опис аудіо]. Приклад відображення ви можете побачити на скріншоті.

8. Для аудіо-програвача додана можливість додавати ресурси для відтворення потокового аудіо. Тим самим ви можете задавати і виводити плейлисти для прослуховування на своєму сайті радіостанцій.

9. У налаштування програвачів, в адмінпанелі, додана можливість вибору теми для плеєра. Для вибору доступна або темна або світла тема для плеєра, що робить відображення плеєра на вашому сайті більш органічним.

DataLife Engine (DLE) v.11.1 Final Release

10. Покращена процедура вставки відео- і аудіо-матеріалів в редакторах. При додаванні відео, ви можете відразу створювати плейлисти, а також ви можете відразу поставити у вікні введення не тільки посилання на відео і аудіо, а й посилання до постерів для них, і опис для відео- і аудіо-файлів.

DataLife Engine (DLE) v.11.1 Final Release

11. До складу DataLife Engine доданий новий WYSIWYG редактор. Назва нового редактора FroalaEditor. Даний редактор має легкий і зрозумілий інтерфейс (на наш погляд, найкращий інтерфейс) для створення і редагування контенту. HTML код, що генерується ним, є одним з найчистіших і не має практично нічого зайвого, має відносно невелику вагу, має швидкий рендеринг редактора на сторінці.

DataLife Engine (DLE) v.11.1 Final Release

DataLife Engine (DLE) v.11.1 Final Release

12. Додано новий тип для додаткових полів публікацій: "Завантажувана галерея зображень". При створенні даного типу поля ви можете задати параметри для завантаження зображень, а також максимальну кількість зображень, яка може бути завантажена для даної галереї. При додаванні публікації, в адмінпанелі або на сайті, зображення можна буде завантажувати в один клік. При виведенні цього поля на сайті, зображення будуть групуватися в галерею картинок, які, також можна перегортати при перегляді, в разі, якщо для картинок були створені зменшені копії.

DataLife Engine (DLE) v.11.1 Final Release

DataLife Engine (DLE) v.11.1 Final Release

13. Для додаткових полів, що мають тип "Завантажуване зображення" і "Завантажуваний файл", додана автоматична заборона на повторне завантаження зображень і файлів, до тих пір, поки попереднє завантажене зображення або файл не будуть видалені. Тим самим знижується ймовірність прикріплення до новини файлів і зображень, що не використовуються.

14. Для додаткових полів, що мають тип "Завантажуване зображення" додані нові теги: [xfvalue_thumb_url_X] і [xfvalue_image_url_X], які виводять тільки URL для зменшеної копії завантаженого зображення і URL для повного зображення відповідно, де "X" - це ім'я додаткового поля. Дані теги будуть корисні для вебмайстрів, які хочуть персонального оформлення завантажених публікацій на сайті, наприклад, спільно з іншими додатковими полями.

15. Для додатковий полів, що мають тип "Перемикач Так чи Ні", додана можливість призначення стану «Включено» або «Вимкнено» по замовчуванню, який буде використовуватися при додаванні нової публікації.

DataLife Engine (DLE) v.11.1 Final Release

16. Додана можливість онлайн перегляду документів, що завантажуються на сайт через скрипт DataLife Engine. Для цього в шаблон виведення завантажених файлів (attachment.tpl) були додані наступні теги: {online-view-link} - виводить посилання URL на перегляд документу онлайн в браузері, а також теги [allow-online] текст [/allow-online], які виводять вкладений в них текст, якщо завантажений документ має підтримуваний для перегляду формат. Для онлайн перегляду підтримуються наступні типи документів: Adobe PDF, Microsoft Word, Microsoft Excel. Перегляд документів відбувається безпосередньо в браузері користувача, за допомогою сервісу Google Docs Viewer, тому відвідувачам не потрібно мати встановлені програми від Microsoft або Adobe.

DataLife Engine (DLE) v.11.1 Final Release

17. У зв'язку з тим, що розробники WYSIWYG-редактора LiveEditor вирішили припинити будь-які роботи з даним редактором, і він уже не отримував кілька років будь-яких оновлень, було прийнято рішення прибрати цей редактор зі складу DataLife Engine. Сайти, які раніше використовували даний редактор, будуть автоматично переключені на використання редактора FroalaEditor.

18. Додана можливість задати опис зображень (атрибут alt) при масовій вставці зображень в новину. Для цього вам потрібно вибрати потрібні зображення, і клікнувши по будь-якому з них, задати опис. Після чого натиснути на кнопку "Вставити вибране". Заданий опис буде також додано для всіх картинок при вставці.

DataLife Engine (DLE) v.11.1 Final Release

19. Додане автоматичне скидання кешу Zend OPCache, при зміні налаштувань сайту. Тим самим, при включеному даному кешуванню в налаштуваннях серверу, вам не потрібно самостійно скидати кеш, або чекати поки зміни вступлять в силу.

20. При перегляді списку категорій, в адмінпанелі, в розділі редагування категорій, змінений вигляд відображення списку категорій. Тепер всі підкатегорії показуються в згорнутому вигляді і можуть бути відкриті безпосередньо при необхідності для конкретної материнської категорії. Також додані кнопки, завдяки яким можна швидко, в один клік, розгорнути або згорнути всі категорії в списку. Додавання нової категорії здійснюється в спливаючому вікні. Тим самим спрощується робота з великою кількістю категорій і підкатегорій в адмінпанелі.

DataLife Engine (DLE) v.11.1 Final Release

21. Додана можливість відписати всіх користувачів, підписаних на коментарі, для кожної новини окремо. У разі, якщо у новини є підписані користувачі, то при редагуванні даної новини, в панелі управління, у вкладці "Додатково", ви можете побачити кількість підписників і відписати їх від коментарів до даної конкретної публікації. Дане нововведення буде корисно, наприклад, якщо новина закривається від подальшого коментування.

DataLife Engine (DLE) v.11.1 Final Release

22. Додана можливість підписуватися на коментарі до новини, при публікації коментаря, навіть коли коментар йде на модерацію.

23. У профілі користувача на сайті, додана можливість відписатися від підписаних коментарів до публікацій, із зазначенням кількості публікацій, на які підписаний користувач. Для цього в шаблоні userinfo.tpl додано використання нового тегу {unsubscribe}, який виводить чекбокс на відписку від коментарів і кількість підписаних публікацій.

DataLife Engine (DLE) v.11.1 Final Release

24. У профілі користувача на сайті, додана можливість автоматично підписатися на отримання повідомлень про нові коментарі, які додаються до новин, автором яких є даний користувач. Тим самим користувачеві не потрібно підписуватися окремо на кожну свою новину, досить скасувати відповідний чекбокс в налаштуваннях свого профілю. Для виведення чекбоксу, в шаблоні userinfo.tpl додано використання нового тегу {news-subscribe}.

25. У профілі користувача на сайті, додана можливість автоматично підписатися на отримання повідомлень про нові коментарі, які є відповідями на власні коментарі користувача. Для цього достатньо скасувати відповідний чекбокс в налаштуваннях свого профілю. Для виведення чекбоксу, в шаблоні userinfo.tpl додано використання нового тегу {comments-reply-subscribe}.

26. Додана підтримка розширення PHP Memcached. Скрипт DLE автоматично визначає яке саме розширення PHP встановлено на сервері - Memcache або Memcached, і, в залежності від цього, використовує те чи інше PHP розширення, в разі, якщо в налаштуваннях скрипта включено Memcache-кешування. Тим самим більше немає необхідності ставити на сервер саме розширення PHP Memcache.

27. В адмінпанелі, в розділі редагування публікацій, в список масових дій над публікаціями додана можливість додавання категорій до публікацій. На відміну від існуючого пункту "Редагувати категорії", пункт "Додати категорію", дозволяє масово призначити публікаціям нові вибрані категорії, без зміни старих, раніше доданих категорій.

DataLife Engine (DLE) v.11.1 Final Release

28. Для шаблонного тегу [news = 1,2,3] Текст [/news] додана можливість вказати діапазон новин з використанням символу "тире". Наприклад, ви можете вказати [news = 1,2,50-60] Текст [/news]. Аналогічно, діапазон можна задати і для протилежного тегу [not-news = 1,2,50-60] Текст [/not-news]. Тим самим полегшується створення потрібного вам оформлення і не немає необхідності прописувати всі ID потрібних публікацій через кому.

29. Для шаблонного тегу [page-count = 1,2,3] Текст [/page-count] додана можливість вказати діапазон потрібних сторінок з використанням символу "тире". Наприклад, ви можете вказати [page-count = 1,2,50-60] Текст [/page-count]. Аналогічно, діапазон можна задати і для протилежного тегу [not-page-count = 1,2,50-60] Текст [/not-page-count]. Тим самим полегшується створення потрібного вам оформлення, і не немає необхідності прописувати всі номери потрібних вам сторінок через кому.

30. Додана можливість відписуватися користувачам сайту від розсилок листів, які відправляються з розділу "Розсилка повідомлень" адмінпанелі. Для цього, при розсилці листів, ви можете задати або в шаблоні, або безпосередньо в тексті повідомлення тег {% unsubscribe%}, який виводить в листі URL на відписку від отримання розсилки для користувача. При переході за цим посиланням, для профілю користувача, встановлюється статус "Не отримувати листів з сайту". При цьому, користувачеві досить просто пройти по посиланню, йому не потрібно авторизовуватися або проводити будь-які інші дії на сайті. Тим самим він може легко відписатися від листів з сайту, якщо він давно втратив інтерес до сайту. Незважаючи на це, що розсилка листів дозволяє все одно відправити повідомлення користувачеві, навіть якщо він виявив бажання не отримувати листів. Ми наполегливо рекомендуємо вебмайстрам, щоб уникнути попадання серверу в спам фільтри, завжди при розсилці повідомлень враховувати статус, який користувач встановив в своєму профілі.

DataLife Engine (DLE) v.11.1 Final Release

31. Додано автоматичне додавання для всіх зовнішніх посилань, які публікуються в новинах і коментарях, атрибуту rel, що містить в собі параметри "external noopener noreferrer". Даний атрибут дозволяє знизити ймовірність можливої атаки на сайт з використанням механізмів соціальної інженерії.

32. У налаштування скрипта, додана можливість встановлення кількості днів, протягом яких кешувати повну новину після її публікації. Створення та оновлення кешу - це теж ресурсномістка операція. Після закінчення часу, публікація також втрачає свою популярність, і, якщо вона не часто читається, то створювати і контролювати кеш постійно для неї недоцільно. Якщо на вашому сайті публікується мало новин, то ви можете збільшити кількість днів, протягом яких кешувати. Якщо багато, то зменшити. У будь-якому випадку ми не рекомендуємо встановлювати час кешування менше 30 днів. Невелику кількість днів використовуйте тільки, якщо є проблеми з вільним місцем на жорсткому диску сервера, або якщо публікуєте дуже велику кількість новин в місяць. А ось тим, у кого не багато новин на сайті, ми рекомендуємо збільшити це значення.

DataLife Engine (DLE) v.11.1 Final Release

33. В адмінпанелі, в розділі редагування користувачів, додана можливість швидкого перенесення всіх публікацій від одного користувача іншому. Для цього потрібно натиснути на кількість публікацій користувача, вибрати перенесення публікацій іншому користувачеві і вказати логін користувача, на який потрібно перенести публікації. Дане нововведення буде корисним, якщо перед видаленням користувача з бази даних, потрібно перенести всі його публікації іншому користувачеві.

DataLife Engine (DLE) v.11.1 Final Release

34. У адмінпанелі, в розділі редагування користувачів, додана можливість швидкого перерахунку кількості публікацій у користувача. Для цього потрібно натиснути на кількість публікацій користувача і вибрати в меню перерахунок публікацій. Дана опція буде корисна, якщо проводилися масові маніпуляції з публікаціями, або додавання в базу даних оминаючи скрипт.

35. В адмінпанелі, в розділі редагування користувачів, додана можливість швидкого перерахунку кількості коментарів у користувача. Для цього потрібно натиснути на кількість коментарів користувача і вибрати в меню перерахунок коментарів. Дана опція буде корисна, якщо проводилися масові маніпуляції з коментарями, або додавання в базу даних оминаючи скрипт.

DataLife Engine (DLE) v.11.1 Final Release

36. Покращено швидкодію роботи виведення новин при використанні сортування за рейтингом і результатах пошуку. Також покращено швидкодію виведення коментарів, які використовують сортування за рейтингом.

37. Покращена система обліку кількості коментарів користувача в статистиці його профілю. При масовому видаленні новин відбувається також автоматичний перерахунок і коментарів користувачів. Тим самим відпадає необхідність періодичного перерахунку статистики.

38. Проведено оптимізацію відображення адмінпанелі DataLife Engine на мобільних пристроях в портретній орієнтації. Тим самим панель управління стала більш зручною при її використанні на смартфонах.

39. Бібліотека Jquery була оновлена до лінійки 2.xx

40. Оновлений редактор TinyMCE до актуальної версії.

41. Виправлена проблема, при якій було неможливо використовувати крапку в дод. полях, що мають тип перехресних посилань.

42. Виправлена проблема, при якій формувалася невалідна верстка HTML-коментарів, при використанні деревовидних коментарів.

43. Виправлена проблема, при якій для тегу {category-url} виводився URL на категорію з використанням ЛЗУ (рос. ЧПУ), незалежно від налаштувань ЛЗУ (рос. ЧПУ) в адмінпанелі скрипта.

44. Виправлена проблема, при якій відбувалося дублювання індексів додаткових полів, що мають опцію перехресних посилань, в разі, якщо новина публікується в декілька категорій.

45. Виправлена проблема, при якій некоректно працювали теги [available = main] текст [/ available] і [not-available = main] текст [/ not-available] для головної сторінки, в разі, якщо в налаштуваннях скрипта був включений показ статичної сторінки на головній в якості основної.

46. Виправлена проблема, при якій, якщо в розділі редагування публікацій проводилася очистка новини від коментарів, то відбувалося завжди повернення на першу сторінку розділу редагування новин, незалежно від виставлених фільтрів пошуку та показу публікацій для редагування.

47. Виправлена проблема, при якій неможливо було ввести правильну відповідь на систему "Запитання-відповідь", в разі, якщо користувач відповідає на коментар, а не додає новий.

48. Виправлені виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.

49. Україномовна локалізація для CMS DataLife Engine v.11.1 Final Release створена ресурсом OoooonLine.Com. Включає *.lng-файли для адміністративної та клієнтської частини, мовний файл допомоги, локалізацію розділу логів адмінпанелі та локалізацію розділу порад оптимізації. В комплект входять також 3 стандартні шаблони (які йдуть в поставці розробника DLE), з україномовним інтерфейсом, шаблон для мобільних пристроїв та локалізація для WYSIWYG-редактора TinyMCE.

УВАГА! Інформація про зміни в файл-шаблонах релізу DLE 11.1

УВАГА! Важлива інформація для тих, хто вперше встановлює скрипт на новий домен:
* Ви повинні суворо дотримуватися інструкції по встановленню скрипта, яка знаходиться в архіві дистрибутиву у файлі /Documentation/install.html

* Ви повинні активувати свою копію лише на тому домені або піддомені, на якому надалі використовуватимете скрипт, і у жодному випадку не активуйте копію на тестових доменах. Після активації ваш ключ буде заблокований саме на той домен, на якому була виконана активація. Для активації скрипта, в адмінпанелі, введіть свій ключ активації, який Ви можете знайти у власному профілі на даному сайті.

УВАГА! Важлива інформація для тих, хто оновлює стару версію скрипта на нову:
* Ви повинні суворо дотримуватися інструкції по оновленню скрипта, яка знаходиться в архіві дистрибутиву у файлі /Documentation/upgrade.html

* Під час оновлення бази даних на нову версію, скриптом оновлення виконуються складні MYSQL-запити, що змінюють структуру таблиць. На великих базах даних подібні операції дуже ресурсо-затратні і, можливо, їх виконання вимагатиме декількох хвилин. У випадку неможливості їх виконання через PHP-скрипт, Вам знадобиться SSH-доступ до серверу, для виконання даних запитів. Перед кожним подібним запитом скрипт оновлення показуватиме вам даний запит, збережіть його у себе, аби в разі неможливості його виконання через скрипт, Ви змогли виконати його через SSH-доступ.

* В зв'язку з тим, що нові версії скрипта містять зміни в структурі бази даних, наполегливо рекомендується перед оновленням відключити у файлах шаблонів підключення сторонніх модулів, інакше Ви можете після оновлення побачити на сайті MYSQL-помилки.

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
 
Увага!
Прихована інформація доступна для перегляду лише тим користувачам, які володіють ліцензією на скрипт.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

Пошук по сайту
Що шукаємо :


Навігація по розділах сайту:
 


На правах реклами
   


Архів публікацій
Лютий 2020 (2)
Жовтень 2019 (2)
Березень 2019 (2)
Жовтень 2018 (2)
Травень 2018 (3)
Січень 2018 (2)


 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту