Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine (DLE) v.9.4 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.9.4 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.9.4 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.9.4 Final Release
Дата виходу - 14 вересня 2011 року.

Інтегровані мовні локалізації:
- Російська;

Формат дистрибутиву: ZIP-архів
Розмір дистрибутиву: 3.9 MbБули підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. В адмінпанелі скрипта доданий новий розділ обліку всіх дій користувачів, які були здійснені ними в адмінпанелі скрипта. У даному розділі зберігаються і облікуються всі дії користувачів, здійснювані в адмінпанелі скрипта, за останні 30 днів. Адміністратор сайту завжди може переглянути дії, які здійснював той або інший користувач в адмінпанелі. Накопичені скриптом дані видалити вручну неможливо, вони автоматично видаляються скриптом після закінчення 30 днів, з моменту їх здійснення.

DataLife Engine (DLE) v.9.4 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.9.4 Final Release

2. В адмінпанелі скрипта додано логування всіх входів в адмінпанель скрипта від користувачів, що мають доступ до адмінпанелі. При цьому фіксується час входу в адмінпанель, логін користувача і його IP, з яким він входив в адмінпанель скрипта.

3. В адмінпанелі скрипта доданий новий розділ: "Аналіз продуктивності". У даному розділі проводиться аналіз всіх налаштувань скрипта і налаштувань груп користувачів, і за результатами аналізу видаються рекомендації по зміні і відключенню тих або інших можливостей скрипта. При цьому результати виводяться з детальними описами, чому потрібно відключити ту або іншу можливість, а також результати виводяться в спеціальних графічно виділених блоках, що визначають міру навантаження тієї або іншої можливості. Рекомендації виділені червоним кольором, необхідно виконувати в першу чергу, оскільки вони дозволяють істотно понизити навантаження на сервер. Рекомендації в жовтому блоці вказують на середню міру навантаження. Рекомендації, виділені зеленим, здатні лише трохи понизити навантаження. Тим самим використання даного розділу рекомендується в першу чергу, тим, хто випробовує проблеми з навантаженням на сайт, на своєму хостингу і хоче спробувати вирішити проблему "малою кров'ю", без зміни тарифного плану на хостингу і переходу на потужніші ресурси. Даний розділ буде корисний як новачкам, так і більш досвідченим користувачам.

DataLife Engine (DLE) v.9.4 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.9.4 Final Release

4. Додана нова додаткова система захисту сайту від спам ботів, заснована на системі Запитання - Відповідь. У адмінпанелі в спеціальному розділі адміністратором сайту задається перелік запитань і варіанти відповіді на дані запитання. При цьому дана система може включатися окремо для реєстрації, додавання новин, додавання коментарів. Для реєстрації система включається в налаштуваннях скрипта, а для додавання новин і коментарів включається в налаштуваннях груп, і може включатися лише для деяких груп користувачів. Дана система запитання-відповіді є повністю автономною і незалежною від каптчі на сайті і може використовуватися як спільно з каптчою, так і окремо. Для виведення системи запитання і відповіді використовуються шаблонні теги [question] і [/question], які виводять текст, ув'язнений в дані теги, якщо система запитання-відповідь включена і тег {question} який виводить запитання для відвідувача.

DataLife Engine (DLE) v.9.4 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.9.4 Final Release

5. Додана можливість включення в налаштуваннях скрипта навігації по сторінках коментарів за допомогою технології AJAX без перезавантаження сторінки. Наприклад, для новини додана велика кількість коментарів, які розбиті на декілька сторінок, то при включенні даної опції, коментарі підвантажуватимуться на цю ж сторінку, тим самим знижується навантаження на сервер, оскільки виконується лише мала частина коду, відповідального лише за показ коментарів на сайті. При цьому повторно перезавантажити сторінку коментарів, що переглядаються, можна буде натиском на посилання виведення коментарів, ув'язнене в тезі [com-link] [/com-link] в шаблоні повної новини.

DataLife Engine (DLE) v.9.4 Final Release

6. Додана нова система швидкого редагування новин на сайті. При швидкому редагуванні, всі поля для редагування новини відкриваються в спеціальному спливаючому вікні для редагування, яке має великі зручні розміри, тим самим редагування тексту стало зручнішим і не залежить від розмірів ваших блоків, де розташовуються новини на сторінці.

DataLife Engine (DLE) v.9.4 Final Release

7. Додана можливість при швидкому редагуванні, редагувати також і додаткові поля для даної новини, а не лише коротку або повну новину. При цьому, при швидкому редагуванні, можна редагувати лише ті додаткові поля, для яких вже задавалася інформація при додаванні новині. Якщо необхідно змінити або додати інформацію в поле, яке раніше не задавалося, то необхідно переходити в повне редагування новини.

DataLife Engine (DLE) v.9.4 Final Release

8. Додана нова система скарг користувачів на граматичні помилки. Відвідувач сайту, знаходячись на сторінці вашого сайту, може виділяти будь-який текст в браузері і натискати Ctrl+Enter після чого йому буде запропоновано відправити повідомлення про граматичну помилку у виділеному тексті. При цьому користувач може виділити будь-який текст на будь-якій сторінці вашого сайту. Тому рекомендуємо вам розмістити блок-повідомлення у видимій частині вашого сайту з інформацією про те, що у відвідувачів є можливість відправляти повідомлення адміністрації про граматичні помилки на сайті. Управління скаргами на граматичні помилки здійснюється в адмінпанелі в розділі управління скаргами. Саме повідомлення вирушає з сайту з використанням технології AJAX без перезавантаження сторінки, і не завдає незручностей користувачам.

DataLife Engine (DLE) v.9.4 Final Release

9. Для шаблонів статичних сторінок, а також в тексті статичних сторінок додана підтримка тегу: [static=ім'я сторінки] текст [/static] який виводить текст, ув'язнений в теги, якщо відвідувач переглядає статичну сторінку з вказаним ім'ям. Також додана підтримка тегу: [not-static=ім'я сторінки] текст [/not-static], який виводить текст, ув'язнений в теги, якщо відвідувач не переглядає статичну сторінку з вказаним ім'ям.

10. Для шаблону повної новини (fullstory.tpl) додана підтримка тегу {custom category="2,7" template="custom" aviable="global" from="0" limit="10" cache="yes"} призначеного для виведення новин з певних категорій в призначеному для користувача форматі. Тим самим ви можете організувати в шаблоні виведення новин з необхідним вам оформленням, наприклад, з цієї ж категорії що і сама новина.

11. Додана підтримка мульти-категорій в додаткових полях для новин. Якщо різним категоріям призначені різні додаткові поля новин, то при одночасному їх виборі, при додаванні новині, скрипт пропонуватиме заповнити всі призначені вибраним категоріям додаткові поля, а не лише для першої за списком категорії, як було раніше.

12. Перероблений флеш відео-плеєр, в результаті чого було оптимізовано завантаження деяких відео-файлів, а також усунені проблеми, які, в певних ситуаціях, могли призводити до зависання плеєра.

13. Для тегу [mediа=http://...] додана підтримка ігрового сервісу http://www.gametrailers.com/. Для вставки відео з даного сервісу на своєму сайті, використовується URL на якому розташований необхідний відео-ролик. Наприклад:
[media=http://www.gametrailers.com/video/e3-2011-ace-combat/716076]


14. Для картки профілю користувача (шаблон profile_popup.tpl) додана підтримка тегів [rss] тект [/rss], які публікують посилання в профілі на RSS потік всіх новин користувача.

15. Додана можливість редагування профілів користувачів безпосередньо при редагуванні коментарів сайту в адмінпанелі скрипта. Тим самим ви можете забанити користувача або заборонити йому публікацію безпосередньо на сторінках редагування коментарів.

DataLife Engine (DLE) v.9.4 Final Release

16. Додана можливість блокувати IP того користувача, що відправив коментар, безпосередньо при редагуванні коментарів сайту в адмінпанелі скрипта.

17. При вході адміністратора в адмінпанель скрипта, додано автоматичне повідомлення адміністратора в спливаючому вікні про нові скарги, що надійшли на сайті з моменту його останніх відвідин. Це дозволяє адміністраторові своєчасно реагувати на нові скарги.

DataLife Engine (DLE) v.9.4 Final Release

18. У налаштування відео-програвачів на сайті доданий новий режим якості "Автоматичний" відтворення відео-роликів з сервісу Youtube. При виборі даного режиму якості, плеєр автоматично вибирає якість відео для кожного користувача персонально, залежно від швидкості його інтернет-з'єднання і інших параметрів.

DataLife Engine (DLE) v.9.4 Final Release

19. Додана перевірка заповнення обов'язкових додаткових полів для публікацій, ще до відправки даних на сервер. Тим самим, якщо необхідні додаткові поля були не заповнені користувачем, то остання написана ним інформація не буде втрачена, а користувачеві буде показано повідомлення про необхідність заповнення всіх обов'язкових полів до публікації.

DataLife Engine (DLE) v.9.4 Final Release

20. Додана можливість, при авторизації на сайті користувача, встановлювати йому опцію "Не зберегти на даному комп'ютері". При виборі даної опції під час авторизації, термін життя його авторизації буде обмежений часом доки відкритий браузер. Після закриття браузера інформація про авторизацію на сайті автоматично видаляється. Дана опція буде корисна тим хто заходить на сайт з чужого або спільного комп'ютера.

DataLife Engine (DLE) v.9.4 Final Release

21. Покращені алгоритми контролю ЧПУ при перевірці адреси URL для перегляду повної новини.

22. Додана можливість, в налаштуваннях скрипта, задавати метод авторизації користувачів на сайті. Ви можете встановити опцію, як здійснювати користувачам авторизацію на сайті - з використанням логіна і гасла або з використанням E-mail і гасла. Включивши, наприклад, авторизацію з використанням E-mail ви збільшуєте тим самим безпеку по захисту даних користувача від підбору авторизації, оскільки E-mail на сайті не показується і невідомий нікому, окрім самого користувача.

DataLife Engine (DLE) v.9.4 Final Release

23. При додаванні або редагуванні статичної сторінки в адмінпанелі скрипта, додана можливість включення або відключення для даної сторінки лічильника переглядів сторінки.

DataLife Engine (DLE) v.9.4 Final Release

24. Для WYSIWYG редактора додано нове API для перевірки орфографії написаного тексту. Перевірка ведеться за допомогою сервісу Яндекса, що для російської чи української мови дає більші переваги, ніж сервіс від Google. Яндекс має набагато більший словниковий запас і здійснює коректнішу перевірку написаного тексту.

25. У налаштування відео-програвача додана можливість встановлювати параметри відео, що програється, по замовчуванню. Ви можете встановити наступні параметри: Оригінальний розмір відео, збільшення відео за розміром програвача із збереженням пропорцій відео, повне заповнення екрану відео-програвача.

DataLife Engine (DLE) v.9.4 Final Release

26. Оптимізована робота створення бекапу бази даних, збільшена швидкість роботи створення бекапу, виправлена проблема, при якій, інколи, могли створюватися дублікати файлів БД, всі повідомлення про створення і відновлення бази даних перенесені в мовні пакети скрипта.

DataLife Engine (DLE) v.9.4 Final Release

27. У налаштування скрипта додана можливість включення автоматичного заповнення символьного коду для каталогу публікацій. При включенні даного налаштування, якщо при додаванні публікації не був встановлений символьний код для публікації, для нього автоматично буде додана перша літера заголовку публікації.

DataLife Engine (DLE) v.9.4 Final Release

28. Додана функція перевірки файлів антивірусом DLE по крону. Для того, щоб виконати перевірку, вам необхідно задати на вашому хостингу запуск скрипта http://site.ua/cron.php?cronmode=antivirus. За результатами перевірки, якщо на вашому сервері будуть виявлені невідомі або не відповідні зробленому раніше знімку системи файли, то на E-mail, вказаний в налаштуваннях скрипта, буде відправлено відповідне повідомлення.

29. У налаштування скрипта додана можливість встановлювати кількість новин на сторінку, які показуватимуться при перегляді мобільної версії сайту. Тим самим ви можете встановлювати роздільну кількість публікацій на сторінку для звичайної версії сайту і для мобільної.

DataLife Engine (DLE) v.9.4 Final Release

30. Для шаблонів короткої і повної новини (shortstory.tpl і fullstory.tpl) додані нові теги [xfnotgiven_X]...[/xfnotgiven_X], які виводять текст, вказаний в них, якщо додаткове поле не було задане при публікації новини, де X - це ім'я додаткового поля. Тим самим оформлення додаткових полів в новинах стає ще гнучкішим і ви можете комбінувати різне оформлення залежно від того, чи було поле написано чи ні.

31. Блок виведення популярних новин повністю перекладений на використання шаблонної системи. Даний блок використовує файл-шаблон topnews.tpl і ви можете використовувати в ньому наступні теги: {title} - виводить заголовок новини, {link} - виводить гіперпосилання на новину, {image-x} виводить URL картинок, що знаходяться в короткій новині, де x - це номер картинки в новині, наприклад, {image-1} виведе URL першої картинки в короткій новині, {text} - виводить повністю короткий вміст новини, {text limit="x"} - виводить лише текст короткої новини без HTML форматування, при цьому сам текст публікації обрізується до вказаних X кількості символів. При цьому обрізання тексту відбувається до останнього логічного слова, а не обриває текст на середині слова. Тим самим ви дістаєте можливість більш розширеного оформлення публікації популярних новин на сайті.

32. Виведення схожих новин в повній новині повністю перекладене на використання шаблонної системи. Даний блок використовує файл-шаблон relatednews.tpl. Ви можете використовувати в ньому наступні теги: {title} - виводить заголовок новини, {link} - виводить гіперпосилання на новину, {image-x} виводить URL картинок, що знаходяться в короткій новині, де x - це номер картинки в новині, наприклад, {image-1} виведе URL першої картинки в короткій новині, {text} - виводить повністю короткий вміст новини, {text limit="x"} - виводить лише текст короткої новини без HTML форматування, при цьому сам текст публікації обрізується до вказаних X кількості символів. При цьому обрізання тексту відбувається до останнього логічного слова, а не обриває текст на середині слова. Тим самим ви дістаєте можливість більш розширеного оформлення знайдених схожих новин при перегляді повної новини.

33. При виведенні новин, з використанням призначеного для користувача тегу custom, в шаблони додано використання нових тегів: {image-x} виводить URL картинок, що знаходяться в короткій новині, де x - це номер картинки в новині, наприклад {image-1} виведе URL першої картинки в короткій новині, {text limit="x"} - виводить лише текст короткої новини без HTML форматування, при цьому сам текст публікації обрізується до вказаних X кількості символів. Тим самим ви отримуєте нові інструменти для гнучкого виведення новин на сторінках з використанням призначеного для користувача тегу custom.

34. Внесені зміни в алгоритми показу рейтингу новин, при перегляді повних новин. Тег {rating} виводить лише безпосередньо графічний рейтинг новини, а для виведення кількості користувачів, що проголосували, для шаблону повної новини (fullstory.tpl) доданий новий тег {vote-num}, який і виводить кількість користувачів, що виставили рейтинг для даної новини. Тим самим оформлення новин стало гнучкіше і дана інформація може виводиться окремо від самого рейтингу.

35. Внесені зміни в алгоритми роботи налаштувань груп, що стосуються дозволу на видалення всіх новин. Якщо користувачеві дозволено видаляти всі новини, але при цьому також вказані і довірчі розділи, в яких він може редагувати новини, то дані налаштування діють також і на видалення новин. Іншими словами, користувачі не зможуть видаляти новини, що не знаходяться в довірених їм категоріях.

36. Внесені зміни в алгоритми роботи налаштувань груп, що стосуються дозволу на публікацію новин без модерації. Якщо користувачеві не дозволено публікувати без модерації, і при цьому дозволений доступ до адмінпанелі скрипта, то при додаванні новин в адмінпанелі, новини також вирушатимуть лише на модерацію, і без модерації публікувати новини дані користувачі більше не зможуть.

37. Внесені зміни в алгоритми роботи налаштувань груп, що стосуються дозволу на редагування власних новин. Якщо користувачеві дозволено редагувати новини, дозволений доступ до адмінпанелі скрипта, але при цьому заборонена публікація новин без модерації, то при редагуванні вже опублікованих новин в адмінпанелі скрипта, вони автоматично вирушатимуть знову на модерацію.

38. Виправлена недавно допущена Яндексом помилка по видачі проіндексованих сторінок з хмаринки тегів для сайтів в кодуванні windows-1251, що містять в URL кирилицю. Суть даної помилки полягає в тому, що з недавніх пір пошукова система Яндекс стала примусово змінювати кодування URL на UTF-8, залишивши при цьому коректну індексацію сторінок, внаслідок чого сторінки пошуковою системою індексуються і показуються в результатах пошуку на Яндексі, проте при переході з Яндексу на ці сторінки, пошукова система примусово міняла кодування символів і відправляла вже за неіснуючою адресою. Не дивлячись на повідомлення пошуковій системі про наявність явної проблеми, з боку пошукової системи дана проблема не була виправлена. У зв'язку з цим дана проблема була вирішена з боку DLE, для тих сайтів, що мають кодування windows-1251. Скрипт автоматично визначає кодування вхідного URL і при необхідності його примусово перекодовує.

39. Виправлена проблема із скачуванням файлів через скрипт, але завантажених по FTP, якщо їх назва містить букви різного регістру.

40. Виправлена проблема, при якій ролики Youtube, що програвалися в стандартному плеєрі Youtube, виводилися завжди поверх будь-яких вікон.

41. Виправлена проблема, при якій під час імпорту новин з RSS, якщо в новині є лапки, додається їх некоректне подвійне екранування.

42. Виправлена проблема, при якій скриптом допускалося використання пропусків в E-mail адресах, що вказуються при реєстрації на сайті.

43. Виправлені виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.

44. Україномовна локалізація для CMS DataLife Engine v.9.4 Final Release створена ресурсом OoooonLine.Com. Включає *.lng-файли для адміністративної та клієнтської частини, мовний файл допомоги, локалізацію розділу логів адмінпанелі та локалізацію розділу порад оптимізації. В комплект входять також 3 стандартні шаблони (які йдуть в поставці розробника DLE), з україномовним інтерфейсом, шаблон для мобільних пристроїв та локалізація для оновленого WYSIWYG-редактора TinyMCE.

УВАГА! Інформація про зміни в файл-шаблонах релізу DLE 9.4

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
 
Увага!
Прихована інформація доступна для перегляду лише тим користувачам, які володіють ліцензією на скрипт.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

Пошук по сайту
Що шукаємо :


Навігація по розділах сайту:
 


На правах реклами
   


Архів публікацій
Лютий 2020 (2)
Жовтень 2019 (2)
Березень 2019 (2)
Жовтень 2018 (2)
Травень 2018 (3)
Січень 2018 (2)


 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту