Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 13.1  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine (DLE) v.6.2 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.6.2 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.6.2 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.6.2 Final Release
Дата виходу - 28 серпня 2007 року.

Інтегровані мовні локалізації:
- Російська;
- Англійська;

Формат дистрибутиву: ZIP-архів
Розмір дистрибутиву: 1.65 Mb

Були підготовані і реалізовані наступні зміни:

1. Доданий новий WYSIWYG редактор, вірніше буде сказати, що істотно переопрацьований старий WYSIWYG редактор. З основних нововведень варто відзначити наступне:

- Нова змінна панель інструментів в стилі Office 2007;
- Істотно збільшена швидкість роботи редактора;
- Внесено велику кількість змін, які стосуються форматування тексту, з урахуванням більшості побажань користувачів, на виході Ви одержуєте набагато приємніший текст і меншого розміру;
- Виправлено велику кількість помилок і недоробок в редакторі.
DataLife Engine (DLE) v.6.2 Final Release


2. В модуль "IP-утиліти" була додана можливість пошуку по логіну всіх IP-адрес, які використовував даний користувач при написанні коментарів.
DataLife Engine (DLE) v.6.2 Final Release


3. Додана, мабуть, найбільш-очікувана багатьма функція: Всі завантажувані через скрипт зображення розподіляються по директоріях, які відповідають місяцям, що дозволяє тримати велику кількість зображень в більш відсортованому вигляді.

4. В модуль управління рекламою додана можливість завдання для певної групи користувачів (або декількох груп) показ реклами, а для певних груп можливість відключати її. Дане нововведення дозволить Вам знижувати рівень реклами для певних груп, наприклад, для зареєстрованих користувачів.
DataLife Engine (DLE) v.6.2 Final Release


5. У модулі відправки персональних повідомлень додана можливість використання коду безпеки (CAPTHA) при відправці персонального повідомлення. Тим самим блокується шкідлива поведінка окремих користувачів на сайті. Включення даного коду проводиться для кожної групи окремо, в налаштуваннях груп користувачів.

6. Деякі адміністратори сайтів з незрозумілих причин іноді в налаштуваннях категорій (при редагуванні), чомусь намагаються вкласти категорію саму в себе, або вкласти її у власну підкатегорію. Якою логікою вони користуються при цьому - незрозуміло. В налаштування категорій були додані механізми, що блокують дану абсурдну поведінку, з метою виключити надалі некоректну роботу скрипта.


7. У модулі додавання новин з сайту додана можливість використання коду безпеки (CAPTHA) при додаванні новин. Це дозволяє блокувати використання ботів автопостингу новин на Вашому сайті. Включення або відключення коду безпеки проводиться в адмінпанелі в налаштуваннях скрипта - розділ налаштування новин.
DataLife Engine (DLE) v.6.2 Final Release


8. Доданий новий модуль Google Sitemap. Створення мапи сайту для пошукової системи Google проводиться одним натисненням кнопки, в будь-який необхідний час. Мапа зберігається на сервері вже в готовому вигляді, тому не створює навантаження на сервер.
DataLife Engine (DLE) v.6.2 Final Release

DataLife Engine (DLE) v.6.2 Final Release


9. Максимальна довжина URL нових новин скорочена до 40 символів при формуванні ЧПУ. Цим самим понижене навантаження на MySQL сервер при перегляді даних новин, де використовується довгий заголовок і автоматичне формування URL новини.

10. Виправлена помилка в модулі пошуку по сайту, при якій в пошуку брали участь також новини, дата публікації яких ще не настала.

11. Додана можливість в налаштуваннях груп дозволяти або забороняти брати участь тій або іншій групі у виставленні рейтингу для новин.
DataLife Engine (DLE) v.6.2 Final Release


12. Покращений модуль виведення схожих новин. У евристичний аналіз доданий заголовок новини і додаткові поля новини.

13. Виправлена помилка в модулі "пошуку і заміни" в адмінпанелі, яка приводила до втрати додаткових полів.

14. Покращено сумісне використання різних типів редакторів одночасно. Наприклад, якщо Ваші відвідувачі додають новини, використовуючи BBCODES-редактор, а Ви редагуєте новину, використовуючи WYSIWYG-редактор. При цьому виключено попадання і некоректне, надалі, використання службових кодів від BB-редактора, які використовуються для переконвертування.

15. Виправлені проблеми в модулі RSS-інформерів, що приводять, в певних випадках, до невірного підрахунку максимальної кількості символів, що виводяться.

16. Виправлені невеликі недоліки в автоматичному формуванні метатегів.

17. Додана автоматична підтримка гіперпосилань типу: mms:// при використанні BBCODES-редактора.

18. Додано використання двох механізмів для пошуку. Простий пошук і повнотекстовий. Повнотекстовий пошук повністю задіює індекси MySQL і веде більш-якісний пошук за пошуковими словами, використовуючи різні комбінації. Простий пошук веде пошук менш-якісно, але іноді може споживати менше ресурсів. Також був повністю переопрацьований повнотекстовий пошук в порівнянні з версією 6.0, істотно збільшена швидкість роботи і використовуються менш-складні запити. Також додана підтримка MySQL 3.xx тим самим понижені мінімальні системні вимоги для роботи зі скриптом.

19. Покращений механізм формування посилань ЧПУ для новин, слова в URL тепер розділяються через дефіс. Також виключено повтор дефісів, які розділяють слова, іншими словами посилання на новину матимуть приємніший вигляд.

20. У налаштування скрипта додана можливість включати або вимикати можливість виставлення рейтингу для новини при перегляді коротких новин. Якщо цю можливість відключити, то за новину можна проголосувати тільки при перегляді повної новини.
DataLife Engine (DLE) v.6.2 Final Release


21. Змінена логіка застосування налаштувань скрипта при завантаженні зображень на сервер. Якщо встановлено обмеження на розмір сторін оригінального зображення, то перевірка обмеження на вагу зображення не проводиться. Всерівно дане зображення буде автоматично зменшене до потрібних розмірів і, відповідно, його вага буде значно меншою.

22. Доданий код безпеки в модуль відновлення забутого паролю, з метою виключити небажаний масовий поштовий спам на користувача.
DataLife Engine (DLE) v.6.2 Final Release


23. Додано автоматичне видалення тегу RSS-інформера з шаблону, якщо даний інформер не повинен відображатися, згідно з його налаштуваннями в адмінпанелі.

24. Покращена система розпізнання і реагування на несподівані помилки в RSS-потоках в модулях "RSS-імпорт" і "RSS-інформери". Дані помилки коректно обробляються скриптом і не викликають його несподіваної зупинки.

25. Внесено велику кількість покращень і оптимізацій в код скрипта, а також виправлені всі виявлені і заявлені раніше помилки скрипта.

26. Україномовна локалізація для CMS DataLife Engine v.6.2 Final Release створена ресурсом OoooonLine.Com. Включає *.lng-файли для адміністративної та клієнтської частини. В комплект входить також стандартний шаблон (який йде в поставці розробника ДЛЕ), з україномовним інтерфейсом.

Пакет з україномовною локалізацією є доступним для вільного завантажування з нашого серверу для всіх легальних користувачів CMS DataLife Engine.

УВАГА! Інформація про зміни в файл-шаблонах поточного релізу

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
 
Увага!
Прихована інформація доступна для перегляду лише тим користувачам, які володіють ліцензією на скрипт.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

smile
»              
 

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

Пошук по сайту
Що шукаємо :


Навігація по розділах сайту:
 


На правах реклами
   


Архів публікацій
Жовтень 2018 (2)
Травень 2018 (3)
Січень 2018 (2)
Грудень 2017 (1)
Вересень 2017 (3)
Серпень 2017 (2)


 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту