Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine (DLE) v.9.6 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.9.6 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.9.6 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.9.6 Final Release
Дата виходу - 01 травня 2012 року.

Інтегровані мовні локалізації:
- Російська;

Формат дистрибутиву: ZIP-архів
Розмір дистрибутиву: 4,42 MbБули підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. Доданий принципово новий завантажувач зображень і різних файлів на сервер. Новий завантажувач має велику кількість принципових відмінностей від старого, тому зупинимося на його можливостях детальніше:

DataLife Engine (DLE) v.9.6 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.9.6 Final Release

- Новий завантажувач файлів використовує спливаючі вікна, що базуються на JQuery UI, завдяки чому він повністю інтегрований в дизайн сторінок і його зовнішній вигляд повністю набудовується в CSS вашого шаблону.

- Завантаження файлів відбувається повністю з використанням технології AJAX, тобто без перезавантаження сторінок, завантаження файлів на сервер відбувається у фоновому режимі.

- Новий завантажувач написаний з підтримкою стандарту HTML5. Відповідно, браузери, що повноцінно підтримують даний стандарт, мають ряд переваг: можливість вибору декількох файлів для завантаження одночасно, а також підтримка технології Drag and Drop, тобто ви можете просто перенести в Windows вибрані файли мишкою в область завантаження і їх завантаження розпочнеться автоматично. Повноцінною підтримкою даної технології на даний момент володіють лише два браузери - це Firefox і Chrome.

- Також присутній флеш-завантажувач, що існував раніше, який призначений для масового одночасного завантаження файлів у всіх браузерах. При цьому була переписана доброзичливість даного завантажувача до користувача і в разі помилок завантаження файлу, замість коду помилок, він виводить повноцінні і зрозумілі повідомлення про помилки і причини помилки завантаження.

- Після завантаження зображень на сервер, всі завантажені зображення відображуються у вигляді превью завантажених картинок і ви можете бачити, яку картинку ви вибираєте і вставляєте візуально.

- Перш ніж вставити завантажене зображення в новину, користувач може в зручному вигляді задати опис зображення, вирівнювання по якому вставляти зображення, а також як вставити зображення - у вигляді оригіналу або зменшеної копії.

2. Доданий новий редактор WYSIWYG для написання новин і статичних сторінок. Відмінними особливостями нового редактора є наступне:

DataLife Engine (DLE) v.9.6 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.9.6 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.9.6 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.9.6 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.9.6 Final Release

- Менша вага редактора і, як наслідок, швидше його завантаження в браузер.

- Простіший і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс редактора, що полегшує користування ним непідготовленому користувачеві.

- Покращена і зручна вставка зображень, що дозволяє додавати різні ефекти до зображення без знань HTML.

- Вбудована підтримка сервісу "Google Шрифти", що дозволяє використовувати на сайті різні гарні шрифти.

- Вбудована підтримка сервісу "Youtube", що дозволяє шукати і вставляти відео-ролики безпосередньо в редакторові, не заходячи на сайт Youtube.

- Підсвічування редагованого вихідного коду HTML.

3. Додана часткова безпечна підтримка HTML тегів iframe. Підтримка була реалізована для того, щоб можна було вставляти деякі дані з сервісів, які не підтримують інших API-засобів окрім iframe, наприклад, вставка відео з сервісу "вконтакте". Тепер відео можна вставляти в новину шляхом простого копіювання коду в редактор. Оскільки тег iframe не є безпечним тегом, його робота обмежується лише при роботі з обмеженим списком дозволених безпечних доменів. На даний момент підтримуються домени http://vkontakte.ru/, http://www.youtube/, http://maps.google.com/. Якщо ви знаєте сервіси, які також використовують вставку коду через iframe, то повідомте на форумі у відповідній темі. Дані домени також будуть додані в списки дозволених.

4. Додана можливість завантажувати зображення і інші файли для новин при "швидкому" редагуванні новин на сайті.

DataLife Engine (DLE) v.9.6 Final Release

5. При додаванні і редагуванні новин в адмінпанелі скрипта, додана можливість вказувати, для пошукових систем, дозволено чи заборонено їм індексувати сторінку з даною новиною. Можливість вибору опції індексування є лише у адміністраторів і головних редакторів сайту.

DataLife Engine (DLE) v.9.6 Final Release

6. Додана можливість для статичних сторінок вказувати дозволено чи заборонено пошуковим системам індексувати дану статичну сторінку.

DataLife Engine (DLE) v.9.6 Final Release

7. Повністю переписані алгоритми роботи модуля показу схожих публікацій при перегляді повної новини. Завдяки цьому, вдалося добитися істотного приросту швидкості роботи даного модуля і істотно понизити навантаження на сервер від його роботи. Для того, щоб це забезпечити, новий алгоритм здійснює повнотекстовий пошук по публікаціях лише один раз, під час першого перегляду новини на сайті, після чого дані, про знайдені публікації, зберігаються в базі даних і в подальшому, при показі блоку на сайті, використовуються дуже швидкі запити до бази даних на вибірку по числових ID.

8. У адмінпанелі скрипта в розділ перебудовування публікацій доданий розділ перебудовування кешу схожих новин. Тобто, якщо ви хочете скинути кеш в старих новинах, або в них з'явилися гіперпосилання на схожі новини, додані пізніше, ви завжди можете у будь-який час скинути кеш і схожі новини будуть знайдені повторно.

DataLife Engine (DLE) v.9.6 Final Release

9. Істотно збільшена швидкість роботи рейтингу новин для сайтів з великим об'ємом новин. Рейтинг був поміщений в окрему легшу таблицю, що істотно збільшує швидкість роботи бази даних MYSQL при виставлянні рейтингу новини користувачем.

10. Істотно збільшена швидкість роботи лічильника переглядів новин для сайтів з великим об'ємом новин, як при його включеному кешуванні, так і при відключенні кешування лічильника.

11. Істотно збільшена швидкість роботи перерахунку статистики кількості новин і коментарів у користувачів в адмінпанелі, в майстрові оптимізації. Застарілі методи перерахунку були замінені на швидші запити MYSQL.

12. У налаштування груп додана можливість встановлювати для групи користувачів, в якої встановлений показ каптчі і контрольного запитання, кількість новин, досягши якої, каптча і контрольне запитання не показуватиметься. Тобто ви можете встановити, щоб дані засоби протидії спамерам відключалися для ваших активних користувачів сайту, які спамерами не є.

DataLife Engine (DLE) v.9.6 Final Release

13. У налаштування груп додана можливість встановлювати для групи користувачів, в якої встановлений показ каптчі і контрольного запитання, кількість коментарів, досягши якої каптча і контрольне запитання не показуватиметься. Тобто дані засоби захисту постійно не заважатимуть вашим активним коментаторам, які спамерами не є.

DataLife Engine (DLE) v.9.6 Final Release

14. Додана можливість перегляду, чи є користувач в даний момент онлайн на сайті або оффлайн. Для цього, в шаблони профілю користувача, картки користувача і коментарів додані теги: [online] текст [/online] - виводять текст, якщо користувач онлайн, [offline] текст [/offline] - виводять текст, якщо користувач оффлайн. Статус активності користувача визначається інтервалом в 20 хвилин. Якщо впродовж 20 хвилин не було жодної активності і відвідин сайту від даного користувача, то його статус автоматично стає оффлайн.

DataLife Engine (DLE) v.9.6 Final Release

15. Для шаблонів коментарів (comments.tpl) доданий новий тег {lastdate}, який виводить дату останніх відвідин сайту користувача, що залишив даний коментар.

16. У адмінпанелі скрипта, в розділі управліннями скаргами, додана можливість відправляти персональні повідомлення авторам скарги, якщо вони зареєстровані на сайті.

DataLife Engine (DLE) v.9.6 Final Release

17. Для швидкого редагування новин, на сайті додана можливість одночасного редагування короткої і повної новини, незалежно від розташування на сайті, де запускається редагування.

DataLife Engine (DLE) v.9.6 Final Release

18. Додані нові механізми в режим контролю ЛЗУ (ЧПУ), що дозволяють не лише контролювати невірні URL, але і зміну типа ЧЗУ. При зміні типу ЛЗУ, всі гіперпосилання на старих ЛЗУ автоматично перенаправлятимуться на ЛЗУ нового типу. Також, при цьому контролюється включення і відключення ЛЗУ. Тобто ви можете безболісно змінити тип ЛЗУ, включити його на вже проіндексованому пошуковими системами сайті. Пошукові системи отримуватимуть автоматично 301 редирект на нові адреси новин, що сприяє швидшій і коректнішій переіндексації сайту пошуковими системами.

19. При відновленні бекапу бази даних, в адмінпанелі скрипта доданий контроль версії скрипта, за допомогою якої даний бекап створювався. В разі невідповідності версії БД з версією скрипта, відновлення бекапу буде припинено. Дане нововведення дозволяє уникнути найбільш частих помилок, що здійснюються адміністратором сайту, а саме відновлення БД від старих версій скрипта, що приводить до порушення роботи скрипта.

20. Для шаблонів виведення короткої і повної новини (shortstory.tpl і fullstory.tpl) додані нові теги:
{image-x} - виводить URL картинок, що знаходяться в новині, де x - це номер картинки в новині, наприклад, {image-1} виведе URL першої картинки в новині;
[image-x] текст [/image-x] - виводять текст, вказаний в них, лише у випадку, якщо картинка з номером X присутня в новині.

21. Для шаблону виведення короткої новини (shortstory.tpl) доданий новий тег {short-story limit="x"}, який виводить лише текст короткої новини без HTML-форматування. При цьому сам текст публікації скорочується до вказаної X-кількості символів. При цьому скорочення тексту відбувається до останнього логічного слова, а не обриває текст на середині слова. Тобто, з використанням даного тегу ви можете робити різне оформлення для різних категорій або розділів сайту.

22. Для шаблону виведення повної новини (fullstory.tpl) доданий новий тег {full-story limit="x"}, який виводить лише текст повної новини без HTML-форматування. При цьому сам текст публікації скорочується до вказаної X-кількості символів. При цьому скорочення тексту відбувається до останнього логічного слова, а не обриває текст на середині слова.

23. Для RSS-інформерів в шаблонах додана підтримка тегів:
{image-x} - виводять URL картинок, що знаходяться в тексті новини з RSS-потоку, де x - це номер картинки в новині, наприклад, {image-1} виведе URL першої картинки в новині.
[image-x] текст [/image-x] - виводять текст, вказаний в них, лише у випадку, якщо картинка з номером X присутня в новині з RSS-потоку.

24. Додані нові глобальні шаблонні теги, які ви можете використовувати в будь-яких файлах шаблонів:
[page-count=1,2,3] текст [/page-count] - даний тег виводить текст, ув'язнений в них, якщо користувач знаходиться на визначеній по номеру сторінці в навігації по новинах, незалежно від розділу сайту, де 1,2,3 - це номери сторінок в навігації. Даний тег дозволить дуже гнучко набудувати виведення тієї чи іншої інформації на певній сторінці і корисний для інформаційних блоків і реклами. Ви можете використовувати даний тег спільно з іншими, які визначають розділи сайту і категорії. Наприклад, комбінація тегів [aviable=cat][category=1][page-count=1] текст [/page-count][/category][/aviable] виведуть текст, лише якщо користувач переглядає першу сторінку категорії з id1 і при цьому переглядає саме короткі новини. При переході на іншу сторінку в цій категорії, даного тексту він вже не побачить. Також був доданий протилежний тег [not-page-count=1,2,3] текст [/not-page-count], який виводить новини на будь-яких номерах сторінок окрім вказаних в тезі.

25. Внесені зміни при показі рекламних матеріалів, доданих в адмінпанелі скрипта і яким встановлена опція "Показувати лише на головній (нескрізний банер)". Дані рекламні матеріали показуватимуться користувачеві також якщо він на головній сторінці проходив процедуру авторизації. Тобто показуватиметься завжди, при будь-яких діях користувача, головне - аби він при цьому знаходився на головній сторінці.

26. У адмінпанелі скрипта, в розділі управління рекламними матеріалами, додана нова опція: "Виводити лише на першій сторінці розділу або категорії". При включенні даної опції код реклами буде показаний лише на першій сторінці, і, якщо розділ складається з декількох сторінок, то на подальших сторінках код показаний не буде. Наприклад, ви призначили код лише при показі певної категорії і включили дану опцію. При переході в дану категорію, відвідувач побачить ваш код лише на першій сторінці даної категорії, а на подальших сторінках його вже не буде.

DataLife Engine (DLE) v.9.6 Final Release

27. Для шаблонів короткої і повної новини (shortstory.tpl і fullstory.tpl) додані нові теги: [rating] текст [/rating], які виводять укладений в них текст, лише якщо рейтинг для новини включений і прибирають вміст, якщо він був відключений при додаванні новині. Дані теги роблять гнучкішим оформлення в шаблоні, коли при відключенні рейтингу потрібно прибирати і кількість голосів.

28. У адмінпанелі, в розділі управління користувачами, додана зручніша і компактніша панель для посторінкової навігації, що робить зручнішим пошук і редагування користувачів.

29. Для персональних повідомлень на сайті додана можливість відстежувати відправником, чи було прочитано лист одержувачем чи ще ні. Для цього, при відправленні листа, відправник повинен зберегти копію повідомлення в розділі відправлених. При цьому, в даному розділі лист відображуватиметься як непрочитаний до тих пір, поки одержувач на сайті не прочитає його. Як тільки він це зробить, лист у відправника отримає статус прочитаного.

30. Додана посторінкова навігація в розділі персональних повідомлень на сайті. Це робить зручнішим пошук і читання, а також управління персональними повідомленнями на сайті.

31. Внесені невеликі зміни в показ списку персональних повідомлень на сайті. Непрочитані персональні повідомлення завжди йдуть першими в списку повідомлень. При великій кількості повідомлень це дозволяє користувачам завжди побачити повідомлення, які ними ще не були прочитаними.

32. Для персональних повідомлень на сайті додана можливість виводити візуальну графічну шкалу наповненості скриньки користувача персональними повідомленнями. У випадку, якщо на скриньку користувача встановлені ліміти на кількість персональних повідомлень, він може візуально бачити, скільки йому ще залишилося до ліміту. Відображення повністю набудовується в шаблонах і CSS, і може набирати якого завгодно візуального вигляду. Для цього, в шаблон pm.tpl додані наступні теги: {pm-limit} - виводить максимальну кількість повідомлень, які може зберігати користувач, {proc-pm-limit} виводить кількість заповненого простору скриньки користувача у відсотках, {pm-progress-bar} виводить шкалу наповненості скриньки персональних повідомлень.

DataLife Engine (DLE) v.9.6 Final Release

33. У налаштування груп додана можливість зробити необмеженою максимальну кількість персональних повідомлень, яку може зберігати у себе користувач.

34. Додано виконання масових дій над персональними повідомленнями на сайті користувачем. Вибрані персональні повідомлення можна відзначити вже прочитані, або навпаки, зняти відмітку про прочитання, аби можна було візуально їх виділити і підняти найбільш важливі повідомлення. Також вибрані повідомлення можна видалити.

DataLife Engine (DLE) v.9.6 Final Release

35. Доданий контроль незакритих BB тегів b, i, u, s. У випадку, якщо кількість відкриваючих тегів не збігається з кількістю закриваючих тегів, дані теги не обробляються, що дозволяє уникати поширення дії даних тегів на всю сторінку сайту.

36. Оновлений редактор шаблонів в адмінпанелі скрипта, усунені деякі проблеми з форматуванням і відображенням коду, а також невелике збільшення продуктивності редактора.

37. Виправлена проблема, при якій скрипт видавав помилку БД в адмінпанелі при спробі встановити E-mail, що вже існує у іншого користувача, при редагуванні особистих налаштувань.

38. Виправлена проблема, пов'язана з некоректною обробкою тегу [category=x] [/category] при включеному показі схожих новин, якщо схожі новини були знайдені з інших категорій.

39. Виправлена проблема, при якій, під час автоматичного генерування мета-тегів з тексту, в них попадали HTML-елементи.

40. Виправлена проблема, при якій категорії, в яких заборонено додавати новини, але які дозволені до перегляду, не відображувалися в розділі пошуку по сайту в списку категорій.

41. Виправлені виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.

42. Україномовна локалізація для CMS DataLife Engine v.9.6 Final Release створена ресурсом OoooonLine.Com. Включає *.lng-файли для адміністративної та клієнтської частини, мовний файл допомоги, локалізацію розділу логів адмінпанелі та локалізацію розділу порад оптимізації. В комплект входять також 3 стандартні шаблони (які йдуть в поставці розробника DLE), з україномовним інтерфейсом, шаблон для мобільних пристроїв та локалізація для нового WYSIWYG-редактора InnovaEditor.

УВАГА! Інформація про зміни в файл-шаблонах релізу DLE 9.6

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
 
Увага!
Прихована інформація доступна для перегляду лише тим користувачам, які володіють ліцензією на скрипт.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

Украинского языка нет в дистрибутиве? или я что-то напутал?
»              
 

Тоже жду украинский язык. С первого дня жду локализации на почте.
»              
 

Не вижу ссылки с кодировкой windows-1251
»              
 

vetalmul, Скачати скрипт - повний російськомовний дистрибутив: ...
»              
 

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

Пошук по сайту
Що шукаємо :


Навігація по розділах сайту:
 


На правах реклами
   


Архів публікацій
Лютий 2020 (2)
Жовтень 2019 (2)
Березень 2019 (2)
Жовтень 2018 (2)
Травень 2018 (3)
Січень 2018 (2)


 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту