Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine (DLE) v.9.7 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.9.7 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.9.7 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.9.7 Final Release
Дата виходу - 12 вересня 2012 року.

Інтегровані мовні локалізації:
- Російська;

Формат дистрибутиву: ZIP-архів
Розмір дистрибутиву: 4,99 MbБули підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. Повністю переопрацьований тег, призначений для виведення новин у користувацькому форматі {custom}. Окрім зміни алгоритмів його роботи, для нього було додано декілька нових можливостей. Зупинимося на всіх змінах по порядку:

- Тепер даний тег став дійсно для виведення новин у користувацькому форматі, для цього додані нові параметри:
{custom id="1,2" category="2,7" template="custom" aviable="global" from="0" limit="10" order="date" cache="yes"}

Як видно з тегу, додані параметри id та order. У параметрі id ви можете, через кому, вказати ID новин, які ви хочете вивести в даному тезі. У параметрі order ви можете вказати порядок сортування. Значення даного параметру можна використовувати наступним чином: date - сортування новин за датою, rating - сортування новин за рейтингом, reads - сортування новин за кількістю переглядів, comments - сортування новин за кількістю коментарів, title - сортування новин за заголовками новин, rand - сортування новин у випадковому порядку.

- Тепер всі параметри даного тегу є необов'язковими, необхідно вказати лише, як мінімум, один будь-який параметр, всі решта параметри, якщо вони не задані, будуть взяті із загальних налаштувань скрипта. Наприклад:
{custom id="1,2" order="date"}
виведе новини з ID 1 і 2 і відсортує їх за датою, а тег:
{custom category="2,7" from="5" cache="yes"}
виведе новини з категорій 2 і 7, при цьому, кількість новин буде взята з налаштувань скрипта, а вибірка здійснюватиметься після 5 новини, що відповідає даній умові. Блок буде закешований незалежно від налаштувань скрипта.
{custom order="date" from="9" limit="5"}
виведе 5 останніх новин, починаючи з десятої новини.

- Тепер порядок параметрів в тезі не є строгим і може бути яким завгодно, наприклад, теги:
{custom category="2,7" from="5" cache="yes"}
{custom from="5" cache="yes" category="2,7"}
є повністю ідентичними і виконуються однаково.

Завдяки даним змінам ви можете формувати у себе на сайті які завгодно блоки новин, наприклад, виводити останні новини, виводити популярні новини, виводити популярні новини з певної категорії і так далі. Варіантів комбінацій параметрів безліч.

2. В адмінпанелі скрипта, у розділі управління категоріями, додана нова зручна система встановлення порядку сортування категорій, а також рівнів вкладеності категорій. Тепер для того, щоб встановити новий порядок сортування, досить буде перенести потрібні категорії мишкою в необхідні позиції і зберегти порядок сортування. Дана нова система дозволяє набагато зручніше організовувати великі списки категорій.

DataLife Engine (DLE) v.9.7 Final Release

3. Додана можливість підключати файли шаблонів .tpl, що знаходяться в підпапках вашого шаблону. Наприклад, при використанні тегу {include file="test/my_block.tpl"} буде підключений файл шаблону що знаходиться в папці: /templates/ваш шаблон/test/my_block.tpl. Тим самим, для шаблонів, що містять складну структуру і велике підключення файлів шаблонів, можна буде організувати зручнішу і читабельну структуру.

4. Для всіх шаблонів, де використовується виведення додаткових полів для новин, доданий новий тег [xfvalue_X limit="X2"], де X - це ім'я додаткового поля, який виводить лише текст додаткового поля без HTML-форматування, при цьому сам текст скорочується до вказаної X2 кількості символів. При цьому скорочення тексту відбувається до останнього логічного слова, а не обриває текст на середині слова. Тим самим, з використанням даного тегу, ви можете робити різне оформлення для різних категорій або розділів сайту при виведенні інформації з додаткових полів. Наприклад, [xfvalue_test limit="50"] виведе лише перші 50 символів значення додаткового поля з ім'ям test.

5. Додано виведення дати відправки скарг у модулі управління скаргами в адмінпанелі скрипта.

DataLife Engine (DLE) v.9.7 Final Release

6. У налаштування скрипта додана можливість встановлювати обмеження на вагу завантажуваної картинки з аватаром у профілях користувачів. Раніше дане обмеження було жорстко встановлене в скрипті розміром в 100 кб. Тепер адміністратори сайту можуть управляти даним параметром в налаштуваннях скрипта в адмінпанелі.

DataLife Engine (DLE) v.9.7 Final Release

7. Додана можливість включати або відключати підтримку статусу "Онлайн" для користувачів на сайті. В разі відключення даної можливості в налаштуваннях скрипта, якщо ви не плануєте використовувати на сайті дану можливість, ви можете економити ресурси сервера, оскільки оновлення даних профілів користувачів відбуватиметься набагато рідше.

DataLife Engine (DLE) v.9.7 Final Release

8. У налаштування скрипта додана можливість вказати, по якій стороні перевіряти і зменшувати оригінальне зображення при його завантаженні на сервер, у випадку, якщо задані ліміти на розміри оригінального зображення в налаштуваннях скрипта. Ви можете вказати зменшення по найбільшій стороні або по ширині або по висоті.

DataLife Engine (DLE) v.9.7 Final Release

9. У налаштування скрипта додана можливість задавати окремо заголовок для листів, що відправляються з сайту, який буде автоматично додано до листа. Раніше автоматично додавалася встановлена в налаштуваннях назва сайту, тепер ви можете задати для листів окремий заголовок, який використовуватиметься лише для листів, що відправляються.

DataLife Engine (DLE) v.9.7 Final Release

10. У налаштування скрипта, в адмінпанелі, додана можливість вказувати кількість новин, яка виводитиметься в блоці виведення популярних публікацій на сайті.

DataLife Engine (DLE) v.9.7 Final Release

11. У налаштування скрипта, в адмінпанелі, додана можливість вказувати кількість найпопулярніших ключових слів, що виводяться у блоці хмаринки тегів на сайті.

12. Для рекламних матеріалів, що додаються в адмінпанелі скрипта, додана підтримка нових шаблонних тегів: [banner_x] текст [/banner_x], де X - це ім'я банера, які виводять текст, ув'язнений в них, якщо вказаний банер виводиться на сторінці сайту. Даний тег буде дуже корисний, якщо частину форматування при виводі банера необхідно оформити саме в шаблоні, а не безпосередньо в полі написання рекламного коду в адмінпанелі скрипта.

13. Додана підтримка поодиноких лапок в ключових словах для модуля "Хмаринка тегів".

14. Збільшена швидкість роботи сайту і понижено навантаження на базу даних при включеному кешуванні сайту в налаштуваннях скрипта, якщо сторінки переглядає неавторизований користувач. У випадку, якщо не вимагається видобуття даних з бази даних MYSQL, з'єднання з MYSQL відбуватися не буде.

15. При створенні мапи сайту для пошукових систем, в адмінпанелі скрипта, додано виключення публікацій і статичних сторінок з мапи сайту, якщо для них була заборонена індексація пошуковими системами.

16. Додана заборона на реєстрацію на сайті, якщо користувач вже авторизований на сайті.

DataLife Engine (DLE) v.9.7 Final Release

17. У налаштування скрипта додана можливість включати або відключати заборону на реєстрацію на сайті з однієї IP. Якщо включена заборона, то у випадку, якщо IP відвідувача використовувався для авторизації під іншим зареєстрованим аккаунтом, реєстрація для нього буде заборонена.

DataLife Engine (DLE) v.9.7 Final Release

18. Повністю переопрацьоване виведення результатів голосувань на сайті і опитувань в новинах. Виведення результатів повністю перекладене на використання CSS шаблону, внаслідок чого, кожен сайт може налаштовувати вигляд результатів на свій розсуд.

DataLife Engine (DLE) v.9.7 Final Release

19. З виведення модуля календаря на сайті прибрано надлишкове і застаріле форматування HTML, наприклад, прибрані теги center. Тим самим все візуальне оформлення робиться цілком в CSS шаблону.

20. Налаштування скрипта: "Розширення файлів, допустимих до завантаження", "Максимальний розмір файлу, допустимий до завантаження на сервер", "Максимальна швидкість скачування" були перенесені із загальних налаштувань скрипта в налаштування груп. Тим самим ви можете гнучко налаштовувати дані параметри для різних груп користувачів на вашому сайті.

DataLife Engine (DLE) v.9.7 Final Release

21. Для шаблонів виведення короткої і повної новини (shortstory.tpl і fullstory.tpl) доданий новий тег {title limit="x"}, який виводить урізаний до X кількості символів заголовок новини. При цьому скорочення тексту відбувається до останнього логічного слова, а не обриває текст на середині слова.

22. Додано автоматичне оновлення кількості голосів безпосередньо при виставленні рейтингу публікації з використанням технології AJAX.

23. Додана нативна підтримка HTML5 відео-тега «video», при використанні даного тегу, при вставці відео, у випадку, якщо формат відео не підтримується браузером, то для нього буде використаний флеш або silverlight плагін, якщо це можливо для даного формату файлу. Тим самим, можливе відтворення на абсолютно всіх типах браузерів (включаючи мобільні пристрої і планшети) mp4 файлів, стислих кодеком h.264 і опублікованих в новині з використанням HTML5-тегу «video».

24. У налаштування груп додана можливість включення або відключення каптчі для форми зворотного зв'язку. Тим самим ви можете гнучко зазначати якій групі дозволена відправка E-mail повідомлень без введення каптчі.

DataLife Engine (DLE) v.9.7 Final Release

25. У налаштування груп додана можливість включення або відключення системи "Запитання - Відповідь" для форми зворотного зв'язку. Дана можливість використовується для додаткового захисту від спам-ботів форми відправки E-mail повідомлень іншим користувачам на сайті. Дана система може бути включена як спільно з каптчею, так і без неї.

DataLife Engine (DLE) v.9.7 Final Release

26. У налаштування груп додана можливість включення або відключення системи "Запитання - Відповідь" при відправці користувачем персонального повідомлення на сайті. Дана можливість використовується для захисту від спам-ботів в персональних повідомленнях.

DataLife Engine (DLE) v.9.7 Final Release

27. Для редактора шаблонів, в адмінпанелі скрипта, додана можливість пошуку за шаблоном при його редагуванні. Це полегшує пошук потрібного елементу у великих файлах шаблонів.

DataLife Engine (DLE) v.9.7 Final Release

28. Додана можливість пошуку по сайту з використанням спеціальних символів, таких як подвійні і одинарні лапки, знаки оклику, знаки запитання і так далі...

29. У налаштування програвачів, в адмінпанелі, додана можливість зазначення окремих налаштувань для ширини аудіо-плеєра за замовчуванням. Раніше налаштування ширини для аудіо-плеєра дорівнювали ширині налаштувань відео-плеєра.

DataLife Engine (DLE) v.9.7 Final Release

30. Доповнені механізми контролю невірних ЧПУ. Виключена поява дублів сторінок по адресах site.ru/page,1,id-post.html і site.ru/id-post.html, якщо новина розбита на декілька сторінок. Якщо посилання веде на невірний номер сторінки публікації то здійснюватиметься 301 редирект на первинну адресу публікації. Якщо для публікації коментарі розбиті на декілька сторінок, то виключено дублювання першої сторінки site.ru/page,1,1,id-post.html використовуватиметься завжди site.ru/id-post.html, а також при зверненні до неіснуючої сторінки з коментарями, відбувається автоматичний 301 редирект на першу сторінку.

31. У шаблони E-Mail повідомлень, для шаблону листа, що відправляється при реєстрації користувачеві, додана підтримка тегу {%email%}, який виводить E-Mail адресу користувача, що реєструється. Даний тег буде корисний сайтам, які використовують в налаштуваннях скрипта E-mail адресу, а не логін користувача. Також при відновленні гасла на сайті, користувачеві надсилаються нові дані для авторизації також з врахуванням налаштувань скрипта, залежно від того відбувається авторизація по логіну або по E-mail.

32. З шаблону повної новини (fullstory.tpl) прибрана підтримка тегу [category=x] текст [/category]. Замість нього були додані більш функціональні теги: [catlist=1,2....] текст [/catlist] - виводить текст в тезі, якщо новина належить вказаним категоріям, [not-catlist=1,2....] текст [/not-catlist] - виводить текст в тезі, якщо новина не належить вказаним категоріям.

33. Додана можливість швидкого редагування публікацій з використанням технології AJAX, для новин, опублікованих на сайті з використанням тегу, призначеного для користувацького виводу {custom}.

34. Додана підтримка лінійки PHP 5.4.x. для тих сайтів, що використовують кодування windows-1251. Для сайтів в кодуванні UTF-8 підтримка даної лінійки PHP була введена раніше, починаючи з версії 9.6.

35. Додані нові механізми роботи з сесіями, які дозволяють управляти сесіями як з домену, так і з піддомену, дозволяючи тим самим авторизовуватися та розавторизовуватися з будь-якого піддомену. Також, незалежно від налаштувань сервера, встановлюється безпечний режим для роботи з куками сесії, що робить недоступним ідентифікатор сесії через javascript і, відповідно, неможливим перехоплення сесії за допомогою XSS-атак.

36. Додана підтримка запуску скрипта крону cron.php з використанням консольних команд PHP і передачею скрипту, відповідно, аргументів через консоль. Наприклад, для запуску антивірусу по крону, ви можете використовувати консольну команду php -f cron.php antivirus. При цьому, звичайно, не слід забувати про зазначення правильних шляхів як до PHP-інтерпретатору, так і до самого скрипта.

37. У адмінпанелі скрипта додана нумерація рядків, при редагуванні файлів шаблону, в редакторі шаблонів. Також було виправлено декілька помилок, пов'язаних з редагуванням певних форматувань шаблону.

38. За бажанням багатьох користувачів був повернений візуальний редактор TINYMCE. При цьому новий візуальний редактор, що з'явився починаючи з версії 9.6, був також залишений. Тепер адміністратор сайту, в налаштуваннях скрипта, може сам вибрати, який редактор він хоче використовувати. На вибір пропонується три редактори: Стандартний (BBCODES), LiveEditor WYSIWYG, TINYMCE WYSIWYG.

DataLife Engine (DLE) v.9.7 Final Release

39. Для LiveEditor WYSIWYG-редактора додана підтримка вставки контенту з буфера обміну як простого тексту, при цьому з тексту, що вставляється, повністю видаляється форматування і залишаються лише перенесення рядків. Також доданий режим повноекранного редагування тексту в редакторові, що робить зручним редагування великих текстів.

DataLife Engine (DLE) v.9.7 Final Release

40. Для LiveEditor WYSIWYG-редактора, в адмінпанелі скрипта, додана можливість вставки HTML 5 відео. Для введення відео ви можете використовувати три різні формати HTML 5 відео (MP4, WEBM, Ogg) для підтримки відтворення у всіх браузерах.

DataLife Engine (DLE) v.9.7 Final Release

41. Покращена система очищення коду від надлишкового форматування і коду у візуальному редакторові LiveEditor.

42. Виправлено декілька невеликих проблем у візуальному редакторові LiveEditor, пов'язаних з форматуванням тексту.

43. Виправлена проблема, при якій не очищувався відразу автоматично кеш коментарів, при редагуванні профілю користувача в адмінпанелі скрипта.

44. Виправлена проблема, при якій неможливо було редагувати додаткові поля при швидкому редагуванні, якщо новина була опублікована в декілька категорій для сайтів в кодуванні windows-1251.

45. Виправлені виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.

46. Україномовна локалізація для CMS DataLife Engine v.9.7 Final Release створена ресурсом OoooonLine.Com. Включає *.lng-файли для адміністративної та клієнтської частини, мовний файл допомоги, локалізацію розділу логів адмінпанелі та локалізацію розділу порад оптимізації. В комплект входять також 3 стандартні шаблони (які йдуть в поставці розробника DLE), з україномовним інтерфейсом, шаблон для мобільних пристроїв та локалізація для WYSIWYG-редакторів InnovaEditor та TinyMCE.

УВАГА! Інформація про зміни в файл-шаблонах релізу DLE 9.7

УВАГА! Важлива інформація для тих, хто вперше встановлює скрипт на новий домен:
* Ви повинні суворо дотримуватися інструкції по встановленню скрипта, яка знаходиться в архіві дистрибутиву у файлі /Documentation/install.html

* Ви повинні активувати свою копію лише на тому домені або піддомені, на якому надалі використовуватимете скрипт, і у жодному випадку не активуйте копію на тестових доменах. Після активації ваш ключ буде заблокований саме на той домен, на якому була виконана активація. Для активації скрипта, в адмінпанелі, введіть свій ключ активації, який Ви можете знайти у власному профілі на даному сайті.

УВАГА! Важлива інформація для тих, хто оновлює стару версію скрипта на нову:
* Ви повинні суворо дотримуватися інструкції по оновленню скрипта, яка знаходиться в архіві дистрибутиву у файлі /Documentation/upgrade.html

* Під час оновлення бази даних на нову версію, скриптом оновлення виконуються складні MYSQL-запити, що змінюють структуру таблиць. На великих базах даних подібні операції дуже ресурсо-затратні і, можливо, їх виконання вимагатиме декількох хвилин. У випадку неможливості їх виконання через PHP-скрипт, Вам знадобиться SSH-доступ до серверу, для виконання даних запитів. Перед кожним подібним запитом скрипт оновлення показуватиме вам даний запит, збережіть його у себе, аби в разі неможливості його виконання через скрипт, Ви змогли виконати його через SSH-доступ.

* В зв'язку з тим, що нові версії скрипта містять зміни в структурі бази даних, наполегливо рекомендується перед оновленням відключити у файлах шаблонів підключення сторонніх модулів, інакше Ви можете після оновлення побачити на сайті MYSQL-помилки.

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
 
Увага!
Прихована інформація доступна для перегляду лише тим користувачам, які володіють ліцензією на скрипт.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

Попробуєм...)))
»              
 

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

Пошук по сайту
Що шукаємо :


Навігація по розділах сайту:
 


На правах реклами
   


Архів публікацій
Лютий 2020 (2)
Жовтень 2019 (2)
Березень 2019 (2)
Жовтень 2018 (2)
Травень 2018 (3)
Січень 2018 (2)


 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту