Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine (DLE) v.12.0 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.12.0 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.12.0 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.12.0 Final Release
Дата виходу - 05 вересня 2017 року.

Інтегровані мовні локалізації:
- Російська;
- Англійська

Формат дистрибутиву: ZIP-архів
Розмір дистрибутиву: 7.58 Mb / 7.61 Mb / 7.61 Mb


Були підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. Доданий абсолютно новий дизайн панелі управління. Даний дизайн ми постаралися зробити більш сучасним, читаним і контрастним. Крім візуальних змін, новий дизайн має і ряд функціональних особливостей. У новій панелі управління представлена не одна, а відразу десять колірних схем, плюс одна спеціальна нічна схема, оформлена в темних тонах, для комфортної роботи в темний час доби. Також додана можливість керувати шириною бічного меню розділів і загальною шириною панелі управління. А при роботі на пристроях з невеликими розмірами екранів, додана можливість переходу в повноекранний режим, приховавши рядок браузера і вкладки, для збільшення робочого простору панелі. Кожен користувач адмінпанелі має можливість самостійно тільки для себе налаштувати вигляд панелі, її параметри і колірну схему. При цьому, для збереження параметрів панелі використовується спеціальна подвійна система зберігання налаштувань. Налаштування зберігаються як на сервері, так і в локальному сховищі браузера, що забезпечує унікальні можливості при використанні налаштувань панелі управління. Так серверне збереження налаштувань дозволяє уникати ефекту "мерехтіння" при застосуванні обраного користувачем дизайну і при використанні іншого браузера також використовувати автоматично вибрані налаштування. А збереження параметрів в локальному сховищі дозволяє відновлювати вибрані налаштування при повному скиданні параметрів на сервері, наприклад, в разі переустановлення скрипта або при його глобальному оновленні, наприклад, на нові версії. Сподіваємося, що вам сподобається працювати з новою панеллю керування. Подивіться невелику демонстрацію нової панелі.


2. В панелі управління скриптом доданий короткий попередній перегляд останніх отриманих персональних повідомлень на сайті. Тим самим користувач зможе, при необхідності, швидко перейти до потрібного повідомлення безпосередньо відразу з панелі управління.

DataLife Engine (DLE) v.12.0 Final Release

3. В адмінпанелі, при додаванні публікацій на сайт, відразу після додавання публікації, додана можливість вибору наступної дії. На вибір пропонується: "Додати ще одну публікацію", "Перейти до редагування щойно доданої публікації", "Перейти до списку публікацій". Тим самим можна швидко перейти до найбільш частих дій в один клік.

DataLife Engine (DLE) v.12.0 Final Release

4. В адмінпанелі, при редагуванні публікації, відразу після її успішного збереження, додана можливість вибору: "Перехід до списку публікацій" або "Продовжити редагування даної публікації". Тим самим користувачі, які періодично зберігають публікацію, в разі редагування, можуть швидко перейти до продовження розпочатого редагування.

DataLife Engine (DLE) v.12.0 Final Release

5. В адмінпанелі, в розділі управління статичними сторінками, додано збереження статусу де знаходиться користувач, перед редагуванням або додаванням сторінки, і після редагування сторінки він буде повертатися туди ж де і був. Дане нововведення зручне при наявності великої кількості сторінок, і, наприклад, заданні будь-яких параметрів пошуку, користувачеві після повернення після редагування, не доведеться шукати або переходити на потрібну сторінку зпочатку.

6. В адмінпанелі, при додаванні статичної сторінки, відразу після її збереження, додана можливість вибору: "Додати ще одну сторінку", "Перейти відразу до редагування щойно доданої сторінки", "Перейти до списку раніше доданих сторінок". Тим самим можна швидко перейти до найбільш частих дій в один клік.

7. В адмінпанелі, також, при редагуванні статичної сторінки, відразу після її збереження, додана можливість вибору: "Перехід до списку сторінок" або "Продовжити редагування даної сторінки". Тим самим користувачі, які періодично зберігають публікацію, в разі редагування, можуть швидко перейти до продовження розпочатого редагування.

8. В адмінпанелі при виділенні публікацій, коментарів, статичних сторінок, і т.д., для здійснення масових дій над ними, додано підсвічування обраних елементів. Тим самим ви візуально-покращено зможете бачити які елементи ви вибрали.

DataLife Engine (DLE) v.12.0 Final Release

9. Повністю перероблено редагування профілів користувачів в панелі управління. Тепер в адмінпанелі доступне редагування всіх параметрів користувачів, які раніше були доступні тільки в редагуванні профілів на сайті.

DataLife Engine (DLE) v.12.0 Final Release

10. Доданий новий модуль "Метатеги". Даний модуль дозволяє перепризначити в адмінпанелі метатеги title, description, keywords для певних сторінок сайту. Скрипт DLE формує дані метатеги для всіх сторінок сайту автоматично, але іноді необхідно задати для певних сторінок свої власні окремі значення, наприклад, зробити так, щоб на сторінці зворотнього зв'язку використовувалися нестандартні з налаштувань скрипта, а певні тільки для даної сторінки. Тепер за допомогою даного модуля, ви можете це зробити в адмінпанелі вашого сайту. В даному модулі ви задаєте URL сторінки, для якої хочете перепризначити метатеги, і задаєте нові значення цих тегів. Після чого для даної сторінки будуть застосовуватися зазначені вами значення. Ви можете перепризначити як всі поля для даної сторінки, так і окремі. Наприклад, якщо ви залишите поле keywords порожнім, то для нього будуть застосовані значення за замовчуванням для цього поля і для цієї сторінки. Ви можете вказати безпосередньо адресу сторінки, для якої ви хочете змінити метатеги, а також ви можете вказати групу посилань використовуючи символ '*', який означає пошук по будь-якому символу, наприклад, вказавши /page/*/ зазначені метатеги будуть використовуватися для сторінок /page/1/, /page/2/, /page/будь-який текст/ і т.д.

DataLife Engine (DLE) v.12.0 Final Release

11. Додана можливість експорту користувачів з сайту. Якщо ви використовуєте для організації розсилок повідомлень користувачам сторонні сервіси або програми, то за допомогою експорту ви можете швидко сформувати потрібні дані. Експорт користувачів здійснюється в адмінпанелі в розділі редагування користувачів. Ви можете експортувати як всіх користувачів, так і відповідних певним критеріям. Експорт здійснюється або в форматі CSV або Exel, на вибір.

DataLife Engine (DLE) v.12.0 Final Release

12. Додана можливість переносити публікації в інші категорії при настанні певного часу. Для цього, при додаванні або редагуванні публікації, в налаштуванні "Термін дії до", ви можете вибрати дію "Перемістити в іншу категорію", і призначити одну або кілька категорій, в які потрібно буде перенести публікації при настанні зазначеної дати.

DataLife Engine (DLE) v.12.0 Final Release

13. Додана можливість виключати певні новини з пошуку на сайті. При додаванні або редагуванні новини в адмінпанелі ви можете встановити опцію "Виключити з пошуку" для кожної публікації окремо. Тим самим ви можете виключити з пошуку новини, для яких ви не хочете, щоб вони брали участь в пошуку на сайті.

DataLife Engine (DLE) v.12.0 Final Release

14. Додана можливість призначати кожній новині гасло або список гасел, необхідні для перегляду даної публікації. У разі, якщо публікації задане гасло, то в разі переходу на повну новину, у користувача буде запитано введення гасла, і публікація буде показана тільки в разі введення правильного гасла. Ваше гасло буде діяти до тих пір, поки користувач не закриє браузер, і в межах однієї сесії роботи з сайтом гасло НЕ буде запитуватися повторно.

DataLife Engine (DLE) v.12.0 Final Release

15. Додана можливість виключати певні статичні сторінки з пошуку на сайті. При додаванні або редагуванні сторінки в адмінпанелі ви можете встановити опцію "Виключити з пошуку" для кожної статичної сторінки окремо.

16. Додана можливість призначати кожній статичній сторінці гасло або список гасел, необхідні для перегляду даної статичної сторінки. У разі, якщо для сторінки задане гасло, то в разі переходу на дану сторінку, у користувача буде запитано введення гасла, і сторінка буде показана тільки в разі введення правильного гасла. Ваше гасло буде діяти до тих пір, поки користувач не закриє браузер, і в межах однієї сесії роботи з сайтом гасло НЕ буде запитуватися повторно.

17. Для додатковий полів, що мають тип "перехресні посилання", додане виведення автопідказок, при додаванні і редагуванні публікацій, у вигляді списку вже наявних в базі даних слів. Тим самим полегшується заповнення даних полів, а також знижується ймовірність помилкового заповнення поля.

DataLife Engine (DLE) v.12.0 Final Release

18. Для модуля редиректів додана можливість використання масок для задання шаблону за якими виконувати редиректи. Для цього, при заданні URL, з якого потрібно виконувати редирект, використовується символ "*", який означає що замість "*" може знаходитися в URL будь-який набір символів. Наприклад, ви можете задати /page/*/, де і буде проводитися редирект з усіх сторінок, таких як /page/1/, /page/2/, /page/text/ і т.д.

DataLife Engine (DLE) v.12.0 Final Release

19. В адмінпанелі, в розділі редагування користувачів, додана можливість швидкого переходу до редагування групи конкретного користувача.

DataLife Engine (DLE) v.12.0 Final Release

20. Для шаблонів статичних сторінок (static.tpl і інших призначених сторінці), додана підтримка нового тегу [edit] текст [/ edit], який виводить текст, ув'язнений в них, у вигляді посилання на редагування статичної сторінки, для груп користувачів, яким дозволено редагування статичних сторінок. Тим самим полегшується швидкий перехід до редагування потрібної сторінки, при великій кількості статичних сторінок.

21. Для тегу призначеного для користувацького виведення публікацій {custom ....} доданий новий параметр сортування публікацій "id_as_list" який працює спільно з параметром "id", і сортує публікації так як вони вказані в списку. Наприклад, тег {custom id="3,4,1,2" order="id_as_list"} виведе спочатку новину з ID 3 потім 4 потім 1 потім 2. Дане нововведення корисно, коли ви хочете вивести потрібні публікації в суворо заданому порядку.

22. Для тегу призначеного для користувацького виведення коментарів {customcomments ....} також доданий новий параметр сортування публікацій "id_as_list" який працює спільно з параметром "id", і сортує коментарі так, як вони вказані в списку. Наприклад, тег {customcomments id="3,4,1,2" order="id_as_list"} виведе спочатку коментар з ID 3 потім 4 потім 1 потім 2. Дане нововведення корисно, коли ви хочете вивести потрібні коментарі в суворо заданому порядку.

23. У налаштування груп користувачів додана можливість включати дозвіл на публікацію в коментарях відео з використанням тегів [vidео=...]. Тим самим ви можете дозволити або заборонити для кожної групи користувачів, чи дозволено їм публікувати в коментарях до публікації відео, чи ні.

DataLife Engine (DLE) v.12.0 Final Release

24. У налаштування груп користувачів додана можливість включати дозвіл на публікацію в коментарях медіа-віджетів з використанням тегів [mediа=...]. Тим самим ви можете дозволити або заборонити для кожної групи користувачів, чи дозволено їм публікувати в коментарях медіа-віджети, чи ні.

25. Внесено зміни в роботу швидкого редагування публікацій на сайті. Тепер, при швидкому редагуванні, показуються тільки ті поля, які були раніше заповнені при додаванні публікації або повному редагуванні. Це стосується і полів короткого і повного тексту для публікації. Якщо поля короткого опису або повного опису були незаповнені, вони більше не відображаються при швидкому редагуванні. Дане нововведення буде корисно для тих, хто використовує тільки дод. поля для публікації, вони не будуть бачити зайвих полів при швидкому редагуванні на сайті.

DataLife Engine (DLE) v.12.0 Final Release

26. Додана можливість прибирати з шаблону додавання публікації на сайті такі поля як "короткий" і "повне" опис, зі збереженням всіх інших проявів функціональності, наприклад, редакторів. Дане нововведення буде корисно тим, хто будує додавання публікацій виключно з використанням додаткових полів.

27. Доданий новий глобальний тег для шаблонів {category-id}, який виводить ID категорії, яка переглядається відвідувачем сайту. Даний тег буде корисний при організації меню на сайті, а також коли потрібно швидко перепризначити будь-які CSS-класи або самі імена файлів шаблонів, при оформленні шаблонів виводу публікацій.

28. Доданий новий глобальний тег для шаблонів {category-title}, який виводить ім'я категорії, яка переглядається відвідувачем сайту. Даний тег буде корисний, коли на сайті потрібно окремо вивести ім'я категорії, яка переглядається.

29. Для категорій додана можливість задати повноцінний короткий опис. Опис створюється в адмінпанелі при додаванні або редагуванні категорій у відповідному розділі. В описі категорії ви можете використовувати як BBCODES-теги, так і HTML теги. Для виведення опису на сайті використовується новий глобальний тег для шаблонів {category-description}, який виводить заданий опис, коли користувач переглядає дану категорію, також виведення доступне і при виведенні повних публікацій. Тим самим за допомогою простої конструкції, наприклад:

[available=cat] {category-title} <br> {category-description} [/avalilable]

ви можете виводити в потрібному місці автоматично назву категорії і її короткий опис. За допомогою додаткових тегів [page-count=...], можна обмежити виведення цієї інформації, наприклад, тільки на першій сторінці категорії.

DataLife Engine (DLE) v.12.0 Final Release

30. Для тега виведення меню категорій {catmenu ...}, для його параметру "subcat" додана можливість використання нового значення "only", яке означає, що потрібно виводити тільки підкатегорії із зазначеної категорії. Наприклад, при використанні тегу {catmenu id="1" subcat="only"} будуть виведені тільки підкатегорії, які належать категорії з ID "1". Дане нововведення корисно, коли при відвідуванні певної категорії потрібно буде вивести список її підкатегорій. Наприклад, за допомогою простої конструкції [available=cat] {catmenu id="{category-id}" subcat="only"} [/avalilable] ви можете автоматично виводити список підкатегорій у категорії, яка переглядається на сайті.

31. У налаштування категорій в панелі управління, додана можливість виключити обрану категорію з пошуку. Тим самим ви можете для кожної категорії задати - чи буде вона брати участь в пошуку на сайті. Якщо категорія виключена з пошуку, то при пошуку публікацій на сайті, новини з даної категорії не будуть відображатися в знайдених результатах.

DataLife Engine (DLE) v.12.0 Final Release

32. Для додаткових полів, що мають тип "Галерея зображень", додана можливість виводити завантажені зображення окремо. Для цього, в шаблонах використовується тег [xfvalue_X image="Nr"], де "X" - це ім'я додаткового поля, а "Nr" це номер зображення з галереї. Наприклад, при використанні [xfvalue_test image="2"] буде виведено зображення номер два, завантажене в додаткове поле з ім'ям "test". Тим самим ви можете використовувати одне поле, і при цьому виводити прев'ю галереї з однієї картинки в коротких новинах, а повністю галерею вже при перегляді повних новин.

33. Додана можливість безпечного використання тегу {titlе} в HTML-атрибутах, при виведенні публікацій. Наприклад, ви можете використовувати alt="{titlе}" і текст буде зберігати валідність документу, якщо в заголовку є лапки.

34. Для тегу [mediа=...] додана підтримка публікації відео і постів з сервісу Facebook.

35. Додано Gzip-стиснення для CSS-файлів, використовуваних скриптом, що дозволяє істотно скоротити розмір CSS-файлів, і, як наслідок, прискорити завантаження сторінок. Стиснення включається спільно з стисненням JS-файлів в налаштуваннях скрипта. При включенні стиснення, стискаються тільки службові CSS-файли безпосередньо DLE. Для стиснення ваших власних CSS-файлів з вашого шаблону, використовуйте статтю https://dle-news.ru/tips/917-szhatie-css-fajlov-shablona.html

36. Додано автоматичне скидання кешу браузера для CSS- і JS-файлів, використовуваних скриптом, при оновленні скрипта на нову версію. Дане нововведення дозволить браузеру, при оновленні скрипта, відразу завантажувати актуальні файли від нової версії, а не використовувати старі з кешу.

37. Додана підтримка тегу {THEME} в попередній перегляд рекламних матеріалів в панелі управління скриптом.

38. При додаванні будь-яких даних в адмінпанелі, додане візуальне підсвічування скільки символів додано в цьому полі, і скільки максимум ще можна додати. Дане нововведення дозволяє візуально бачити, скільки можна ще ввести, щоб не вийти за обмеження на довжину поля.

DataLife Engine (DLE) v.12.0 Final Release

39. У разі, якщо в налаштуваннях скрипта не вказано протокол вашого сайту, починаючи з цієї версії DLE буде використовуватися безпечне SSL-з'єднання і буде генеруватися посилання на https-протокол.

40. Додані превентивні заходи захисту сайту від "нескінченних" редиректів в разі, якщо в налаштуваннях скрипта включено використання тільки HTTPS-протоколу, але при цьому сервер не налаштований коректно і не передає інформації по використовуваному сайтом протоколу.

41. В адмінпанелі, для розділу фільтр слів, додані превентивні заходи щодо захисту від випадкового видалення слова з фільтру слів. Тепер дану дію потрібно буде підтвердити.

42. Для сторінок персональних закладок публікацій, додана відправка 403 HTTP-коду (доступ заборонений) в браузер, в разі, якщо за адресою закладок заходить незареєстрований користувач. Тим самим дані сторінки будуть заборонені до індексації для пошукових систем і вони не будуть помилково індексувати дану сторінку з одним єдиним повідомленням про помилку доступу до розділу.

43. Істотно знижено навантаження на базу даних при показі останніх коментарів на сайті для сайтів з великою кількістю коментарів.

44. Оптимізовано показ блоку хмаринки тегів на базах даних з великою кількістю публікацій на сайті. Запит до бази даних було покращено і прискорено.

45. Додана підтримка фігурних дужок { і } в модулі "Фільтр слів". Тепер ви можете використовувати в фільтрі слова, що містять дані символи.

46. Додано автоматичне виключення публікацій з мапи сайту для пошукових систем в разі, якщо в самій публікації у вкладці "Доступ" був заборонений перегляд публікації для гостей.

47. Оновлені до актуальних версій візуальні редактори Froala і TinyMCE. В даних редакторах були виправлені раніше виявлені проблеми в роботі.

48. Оновлений до актуальної версії парсер HTML-коду для публікацій, які додаються на сайт.

49. Виправлена проблема, пов'язана з некоректним повідомленням пошукових систем по крону про оновлення мапи сайту в разі, якщо ім'я сайту в налаштуваннях скрипта було задано без вказівки протоколу.

50. Виправлена проблема при якій могли не відображатися візуальні редактори на сторінці додавання публікації на сайті в разі, якщо на цій ж сторінці перебували теги custom.

51. Виправлена проблема при якій міг не завантажуватися візуальний редактор при швидкому редагуванні на сайті, якщо виведення публікацій на сайті здійснюється тільки тегом {custom ...}, без використання основного тегу {content}.

52. Виправлена проблема при якій в повідомленнях на E-mail про нові коментарі або персональні повідомлення, вирушав злитий текст без переносів рядків.

53. Виправлена проблема при якій губилося перенесення рядків в порожніх незаповнених рядках при використанні редактора TinyMCE в новинах.

54. Виправлена проблема при якій некоректно відображалися деякі шаблонні теги для статичних сторінок, при виведенні статичних сторінок в результатах пошуку.

55. Виправлені виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.

56. Україномовна локалізація для CMS DataLife Engine v.12.0 Final Release створена ресурсом OoooonLine.Com. Включає *.lng-файли для адміністративної та клієнтської частини, мовний файл допомоги, локалізацію розділу логів адмінпанелі та локалізацію розділу порад оптимізації. В комплект входять також 3 стандартні шаблони (які йдуть в поставці розробника DLE), з україномовним інтерфейсом, шаблон для мобільних пристроїв та локалізація для WYSIWYG-редактора TinyMCE.

УВАГА! Змін в файл-шаблонах між версіями 11.3 та 12.0 вносити не потрібно.

УВАГА! Важлива інформація для тих, хто вперше встановлює скрипт на новий домен:
* Ви повинні суворо дотримуватися інструкції по встановленню скрипта, яка знаходиться в архіві дистрибутиву у файлі /Documentation/install.html

* Ви повинні активувати свою копію лише на тому домені або піддомені, на якому надалі використовуватимете скрипт, і у жодному випадку не активуйте копію на тестових доменах. Після активації ваш ключ буде заблокований саме на той домен, на якому була виконана активація. Для активації скрипта, в адмінпанелі, введіть свій ключ активації, який Ви можете знайти у власному профілі на даному сайті.

УВАГА! Важлива інформація для тих, хто оновлює стару версію скрипта на нову:
* Ви повинні суворо дотримуватися інструкції по оновленню скрипта, яка знаходиться в архіві дистрибутиву у файлі /Documentation/upgrade.html

* Під час оновлення бази даних на нову версію, скриптом оновлення виконуються складні MYSQL-запити, що змінюють структуру таблиць. На великих базах даних подібні операції дуже ресурсо-затратні і, можливо, їх виконання вимагатиме декількох хвилин. У випадку неможливості їх виконання через PHP-скрипт, Вам знадобиться SSH-доступ до серверу, для виконання даних запитів. Перед кожним подібним запитом скрипт оновлення показуватиме вам даний запит, збережіть його у себе, аби в разі неможливості його виконання через скрипт, Ви змогли виконати його через SSH-доступ.

* В зв'язку з тим, що нові версії скрипта містять зміни в структурі бази даних, наполегливо рекомендується перед оновленням відключити у файлах шаблонів підключення сторонніх модулів, інакше Ви можете після оновлення побачити на сайті MYSQL-помилки.

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
 
Увага!
Прихована інформація доступна для перегляду лише тим користувачам, які володіють ліцензією на скрипт.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

Пошук по сайту
Що шукаємо :


Навігація по розділах сайту:
 


На правах реклами
   


Архів публікацій
Лютий 2020 (2)
Жовтень 2019 (2)
Березень 2019 (2)
Жовтень 2018 (2)
Травень 2018 (3)
Січень 2018 (2)


 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту