Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine (DLE) v.12.1 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.12.1 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.12.1 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.12.1 Final Release
Дата виходу - 15 січня 2018 року.

Інтегровані мовні локалізації:
- Російська;
- Англійська

Формат дистрибутиву: ZIP-архів
Розмір дистрибутиву: 7.82 Mb / 7.92 Mb / 7.85 Mb


Були підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. У модулі управління рекламою додана підтримка рубрик. Ви можете в даному модулі створювати рубрики і вже в цих рубриках розміщувати ваші рекламні матеріали. Рубрики виводяться в самому верху, перед списком доданих рекламних матеріалів, у вигляді папок. У самих рубриках також можна створювати додаткові підрубрики в необмеженій кількості. Таким чином, при великій кількості рекламних матеріалів, ви можете розмістити їх для зручності навігації по них, в різних рубриках та підрубриках.

DataLife Engine (DLE) v.12.1 Final Release

2. Додана можливість обліку кількості переглядів для рекламних матеріалів, що додаються в панелі управління скриптом. Облік переглядів ведеться тільки для реальних користувачів, які зайшли на сайт з використанням браузера. Боти, скануючі сайт, не враховуються. Облік переглядів включається безпосередньо для кожного банера, тому ви можете враховувати перегляд тільки для потрібних рекламних матеріалів. Також у вас є можливість вказати, чи потрібно враховувати всі перегляди банера, або враховувати тільки перегляди від унікальних користувачів.

DataLife Engine (DLE) v.12.1 Final Release

3. Для рекламних матеріалів в адмінпанелі додана можливість обмежувати показ банера на основі кількості його переглядів і ви можете відключити банер при досягненні зазначеної максимальної кількості переглядів.

DataLife Engine (DLE) v.12.1 Final Release

4. Додана можливість обліку кількості кліків для рекламних матеріалів, що додаються в панелі управління скриптом. DataLife Engine автоматично перехоплює HTML-теги, опубліковані з використанням тегів
<а href="...">
, і автоматично веде облік кліків по них. Якогось особливого оформлення цих посилань не потрібно, вони можуть вести на будь-які потрібні вам адреси. Також у вас є можливість вказати, чи потрібно враховувати всі кліки по посиланню, або враховувати тільки кліки від унікальних користувачів.

5. Для рекламних матеріалів в адмінпанелі додана можливість обмежувати показ банера на основі кількості кліків по вашому банеру і ви можете відмовитися від показу банера при досягненні зазначеної максимальної кількості кліків по ньому.

6. Для рекламних матеріалів в адмінпанелі додана можливість очищення кількості переглядів і кліків для кожного рекламного банера.

DataLife Engine (DLE) v.12.1 Final Release

7. Додано використання канонічних посилань, в коді сторінок, для всіх сторінок сайту, включаючи навігацію по розділах, перегляд повної новини і т.д. Дана можливість дозволяє підвищити SEO оптимізацію сайтів, а також дозволяє уникати дублів сторінок в разі, якщо де-небудь в мережі інтернет публікуються некоректні посилання на ваш сайт, або якщо з яких-небудь причин необхідно відключити контроль невірних ЛЗУ (рос. ЧПУ).

<link rel="canonical" href="https://dle-news.ru/pressrelease/1737-datalife-engine-v121-press-release.html">

8. У налаштування категорій в панелі управління, додана можливість встановлювати за замовчуванням для категорії, чи дозволено публікувати новини з даної категорії на головній сторінці сайту. Дані налаштування діють в момент додавання або редагування публікації і, якщо для категорії заборонена публікація на головній сторінці, то відповідна опція забирається в момент додавання або редагування публікації.

DataLife Engine (DLE) v.12.1 Final Release

9. У налаштування категорій в панелі управління, додана можливість встановлювати за замовчуванням для категорії, чи дозволені коментарі для публікацій з даної категорії. Дані налаштування діють в момент додавання або редагування публікації і, якщо для категорії відключені коментарі, то відповідна опція забирається в момент додавання або редагування публікації.

10. У налаштування категорій в панелі управління, додана можливість встановлювати за замовчуванням для категорії, чи дозволений рейтинг для публікацій з даної категорії. Дані налаштування діють в момент додавання або редагування публікації і, якщо для категорії відключено використання рейтингу, то відповідна опція забирається в момент додавання або редагування публікації.

11. У налаштування скрипта в панелі управління, в розділ налаштувань безпеки, додана можливість включення автоматичного захисту сайту від вбудовування у фрейми на сторонніх сайтах. При включенні даного налаштування показ вашого сайту буде автоматично блокований, якщо він вбудований в iframe на чужому сайті. Таким чином, ви можете захистити свій сайт від таких атак як клікджекінг.

DataLife Engine (DLE) v.12.1 Final Release

12. Розширено можливості модуля "Метатеги", даний модуль був перейменований в "Заголовки, описи, метатеги". Тепер в даному модулі ви можете задавати для сторінок не тільки метатеги, а й окремий заголовок для сторінки і опис сторінки, які ви надалі можете вивести в будь-якому місці вашого шаблону. Для цього додані нові глобальні теги для шаблонів: {page-title} - виводить вказаний вами заголовок для сторінки, {page-description} - виводить вказаний вами опис для сторінки. В описі сторінки також допустимо використання BB і HTML-тегів. Таким чином, за допомогою даного модуля, ви можете, наприклад, створити і вивести заголовки і описи для хмаринки тегів до кожного тегу персонально і т.д.

DataLife Engine (DLE) v.12.1 Final Release

DataLife Engine (DLE) v.12.1 Final Release

13. Додані нові глобальні шаблонні теги [page-title] текст [/page-title], які виводять текст, укладений в них, якщо в модулі "Заголовки, описи, метатеги" було поставлено заголовок для сторінки, що переглядається. А також додані протилежні теги [not-page-title] текст [/not-page-title], які виводять текст, укладений в них, якщо заголовок для сторінки, що не було вказано. Також були додані аналогічні теги і для опису: [page-description] текст [/page-description], які виводять текст, укладений в них, якщо в модулі "Заголовки, описи, метатеги" було задано опис для сторінки, що переглядається, [not-page-description] текст [/not-page-description], які виводять текст, укладений в них, якщо опис для сторінки, що не було задано.

14. Для шаблону меню категорій (categorymenu.tpl) додана підтримка нових тегів [not-active] текст [/not-active], які виводять текст, укладений в них, якщо категорія, що переглядається на сайті, або новина, не належить категорії з меню. Даний тег може використовуватися тільки всередині тегів [item] [/item] і використовується, наприклад, для виведення будь-якої інформації (наприклад посилань) тільки для неактивних категорій з меню.

15. Розширено можливості, щодо виведення публікацій на основі значень додаткових полів в публікаціях. При зверненні за адресою http://вашсайт/xfsearch/ім'я поля/значення поля/ будуть виводиться публікації, як і раніше, які містять вказане значення в даному конкретному полі, якщо для поля задана опція "використовувати як перехресні посилання". При зверненні за адресою http://вашсайт/xfsearch/значення поля/ будуть виводиться публікації, що містять дане значення по всіх додаткових полях. При зверненні за адресою http://вашсайт/xfsearch/ім'я поля/ будуть виводитися всі публікації, в яких заповнено дане вказане поле.

16. У налаштування скрипта додана можливість призначення окремої сторінки з ім'ям 404.html в корені вашого сайту, для виведення сторінок, контент для яких відсутній. У разі включення даного налаштування, замість стандартного системного повідомлення "На жаль, дана сторінка для Вас недоступна, можливо було змінено її адресу або вона була видалена.", Ви можете вивести окрему спеціально підготовлену заздалегідь сторінку з повністю окремим оформленням. Дане нововведення буде корисно для веб-майстрів, які хочуть зробити окреме оформлення 404 сторінок свого сайту.

DataLife Engine (DLE) v.12.1 Final Release

17. У налаштування скрипта додана можливість призначення HTTP-заголовку, звідки необхідно отримувати IP-адреси користувачів. Дане нововведення буде корисно для сайтів, які використовують різні зовнішні проксі-сервери і не мають можливості правильно переналаштувати сервер під них, для отримання коректних реальних IP-адрес відвідувачів. Наприклад, при використанні сервісу cloudflare і інших для захисту від DDOS-атак і використанні звичайного хостинг-тарифу без доступу до серверних налаштувань. Тепер ви можете в налаштуваннях скрипта в адмінпанелі вказати скрипту звідки йому брати IP-адресу відвідувачів сайту.

DataLife Engine (DLE) v.12.1 Final Release

18. При видаленні категорії в панелі управління скриптом, додана можливість вибору, як вчинити з публікаціями, які знаходяться в даній категорії. Ви можете: "Прибрати дану категорію з публікацій", "Замінити категорію на іншу або інші категорії", а також "Видалити всі публікації, які знаходяться в даній категорії". При цьому, якщо відбувається видалення або заміна категорії з публікації, то буде прибрана або замінена тільки категорія, яка видаляється. Наприклад, ваша публікація знаходиться в категоріях "У світі", "Новини", "Популярне" і ви, наприклад, видаляєте категорію "В світі", то у публікацій, які перебувають в даній категорії, тільки категорія "В світі" буде видалена або замінена, всі інші категорії в списку у даних публікацій залишаться на місці.

DataLife Engine (DLE) v.12.1 Final Release

19. Для публікацій доданий новий тип додаткового поля: "Чистий HTML і JS". При використанні даного поля, DataLife Engine не втручатиметься в текст, написаний в ньому і не буде проводити фільтрацію HTML-коду цього тексту, а також дозволяє написання в ньому чистого jаvascript коду. Дане поле буде корисно, коли вам в новину потрібно вставити якийсь код, над яким не потрібно проводити перевірку безпеки, наприклад, який-небудь свій плеєр і т.д. Увага, з врахуванням того, що скрипт НЕ буде фільтрувати текст з цього поля, при його створенні обов'язково встановіть обмеження, яким групам його дозволено використовувати. Не дозволяйте його використання звичайним користувачам, яким ви не довіряєте, в іншому випадку це може нести загрозу безпеці вашого сайту.

DataLife Engine (DLE) v.12.1 Final Release

20. Для додаткових полів публікацій, що мають опцію "Використовувати як перехресні посилання", додана можливість встановлення роздільника даних посилань. Ви можете вказати як окремі символи, так і HTML-код як роздільник. Раніше як роздільник списку використовувалася кома, тепер ви можете задати свій персональний роздільник для кожного поля, що дозволяє створити для кожного поля своє унікальне оформлення виведення в шаблоні.

DataLife Engine (DLE) v.12.1 Final Release

21. Додана підтримка технології "Яндекс Турбо" для звичайних RSS-каналів, без використання включення в налаштуваннях типу RSS-потоку як "Яндекс новини", для цього додана підтримка виведення повної новини тегом {full-story} для будь-якого типу RSS-потоку. A також оновлений стандартний шаблон /templates/rss.xml в якому демонструється як повинен виглядати шаблон з повною підтримкою "Яндекс Турбо". Аналогічно підтримується повністю і можливість налаштування шаблону RSS для технології "Яндекс Дзен".

22. Додана можливість відповідати на коментарі при перегляді всіх останніх коментарів на сайті, в разі, якщо в налаштуваннях скрипта включена підтримка деревовидних коментарів. Таким чином, ви можете, наприклад, швидко відповідати на коментарі, які щойно надійшли на сайт, не заходячи в кожну новину при цьому.

DataLife Engine (DLE) v.12.1 Final Release

23. Прискорене і покращене завантаження сторінок сайту в браузер, в зв'язку з тим, що частина важких скриптів була переведена на відкладену і незалежну від рендерингу сторінки завантаження. Дані скрипти завантажуються в браузер паралельно з рендерингом сторінки і запускаються тільки після завершення формування сторінки в браузері, що візуально забезпечує більш швидкий показ сторінки.

24. Додана можливість, для незареєстрованих на сайті користувачів, відправляти адміністрації сайту скарги на новини та коментарі, точно так само, як така можливість існувала раніше тільки для зареєстрованих користувачів.

25. Додано використання мікророзмітки schema.org для виведення рейтингу з типом "Оцінка". Використання даної мікророзмітки дозволяє для повних новин при виведенні їх в результатах пошуку в Google виводити також і рейтинг публікації.

26. Додано автоматичне визначення орієнтації фотографій при їх завантаженні на сервер, на основі метаінформації, що міститься в графічних файлах. У разі, якщо оригінальна фотографія була перевернута, то при при її завантаженні на сервер, скрипт також автоматично її розгорне в потрібне положення. Таким чином, відпадає необхідність додатково редагувати картинки на комп'ютері, якщо при фотографуванні фотоапарат був повернений.

27. Додана можливість автоматичного повідомлення адміністрації сайту про надходження нової новини від користувачів, що знаходиться на модерації (в разі, якщо це включено в налаштуваннях скрипта), якщо новина була додана з панелі управління скриптом. Раніше повідомлення відправлялося тільки, якщо публікація додавалася безпосередньо з сайту.

28. У разі, якщо користувач редагує публікацію в панелі управління, яка раніше була вже опублікована на сайті, але згідно налаштувань його групи, йому заборонено публікувати без модерації, або дозволено публікувати не в усіх категоріях, то адміністрації сайту також буде відправлено відповідне e-mail повідомлення, що дана новина очікує модерації.

29. Внесено зміни в роботу модуля хлібних крихт (Breadcrumbs) на сайті. У разі, якщо переглядаються новини з певної категорії, то для категорії, в якій безпосередньо знаходиться користувач, дана категорія буде виводитися у вигляді звичайного тексту, а не посилання. У вигляді посилання будуть відображатися тільки категорії, що знаходяться вище за ієрархією, або посилання на цю категорію буде, якщо, наприклад, користувач пішов далі по навігації по сторінках в цій категорії. Таким чином, це нововведення дозволяє уникнути циклічних посилань сторінок на самих себе.

DataLife Engine (DLE) v.12.1 Final Release

30. Для модуля "Перехресні посилання" в панелі управління, додані дві нові області заміни для посилань. Ви можете додатково вказати заміну тільки в статичних сторінках, а також вибрати заміну в статичних сторінках, новинах і коментарях.

DataLife Engine (DLE) v.12.1 Final Release

31. Для модуля "Пошук і Заміна" в панелі управління, додана можливість масової заміни тексту в опитуваннях до публікацій і в голосуваннях на сайті.

DataLife Engine (DLE) v.12.1 Final Release

32. Додана можливість видалення всіх публікацій, які очікують модерації у певного користувача. Для цього необхідно в розділі управління користувачами натиснути на кількість його публікацій і вибрати відповідний пункт меню.

DataLife Engine (DLE) v.12.1 Final Release

33. Додана можливість видалення всіх коментарів, які очікують модерації у певного користувача. Для цього необхідно в розділі управління користувачами натиснути на кількість його коментарів і вибрати відповідний пункт меню.

34. У адмінпанелі скрипта доданий форматований вивід кількості різних лічильників (перегляди, публікації, коментарі). Виведення цих лічильників здійснюється в форматованому вигляді у вигляді поділу пропуском сотень, тисяч, мільйонів і т.д., що дає більш наочне уявлення і сприйняття даних чисел.

DataLife Engine (DLE) v.12.1 Final Release

35. Для шаблонів виводу коментарів і додавання коментарів (addcomments.tpl і comments.tpl) додана підтримка нових тегів [catlist=id1,id2....] текст [/catlist] - виводить текст в тезі, якщо новина належить вказаним категоріям, а також ключові слова: [not-catlist=id1,id2....] текст [/not-catlist] - виводить текст в тезі, якщо новина не належить вказаним категоріям. Таким чином, ви можете задати різне оформлення виведення коментарів і додавання коментарів для публікацій з різних категорій.

36. Додана підтримка відмін слів для тегу виведення кількості голосів, які були виставлені для рейтингу публікацій. Наприклад, ви можете використовувати {vote-num} [declination={vote-num}]відгук||и|ів[/declination]. Раніше для цього тегу це було недоступно, тому, що він містить в собі HTML-код, а не просто число.

37. У разі, якщо в налаштуваннях скрипта включено використання сайту тільки по HTTPS-протоколу, то cookies браузером також будуть відправлятися на сервер тільки по HTTPS-протоколу і автоматично блокуватися, якщо використовується звичайний HTTP-протокол.

38. Доданий контроль невірних ЛЗУ (рос. ЧПУ) для статичних сторінок, текст публікації яких розбитий на декілька сторінок. У разі, якщо зазначений некоректний номер сторінки, буде проводитися автоматичний 301 редирект на початкову адресу даної сторінки.

39. Для RSS-імпорту публікацій додана підтримка імпорту картинок з тегу enclosure, що містить зображення до публікації. У разі, якщо короткий опис в потоці RSS є просто текстом, а картинка дана в ньому окремим тегом, то до короткої новини при імпорті в самий початок буде додана також і картинка до цієї публікації.

40. Додана підтримка редиректів для отримання повних новин при використанні RSS-імпорту публікацій. У разі, якщо посилання з RSS-потоку є перенаправленням для подальшого переходу до повного тексту новини на сайті-джерелі, то DataLife Engine автоматично піде за цим редиректом і буде брати контент з кінцевого джерела. Таким чином отримання повних новин буде якіснішим ніж раніше.

41. Внесено зміни в роботу тегів [comments] [/comments] і [not-comments] [/not-comments]. У разі, якщо для конкретної публікації заборонено використання і додавання коментарів, то ці теги також будуть приховувати вміст в них.

42. У разі, якщо коментарі дозволені для публікації, але при цьому користувачеві або групі користувачів згідно з іншими налаштуваннями була заборонена публікація коментарів, то повідомлення про це буде виводитися не в кінці всіх коментарів, а в тому місці, де ви в своєму шаблоні визначаєте виведення форми додавання коментарів тегом {addcomments}, тим самим ви можете самі визначати місце розташування даного повідомлення на вашому сайті.

43. Для авторизації з використанням соціальної мережі "Однокласники", додана можливість автоматичного отримання E-mail користувача, за умови, що сам додаток отримав відповідні права від Однокласників. Увага, за замовчуванням Однокласники не дають прав на отримання E-mail і для отримання відповідного доступу вам необхідно додатково звертатися в соц. мережу для дозволу отримання e-mail. Якщо дозвіл отримано, то DLE також автоматично буде імпортувати e-mail адресу.

44. Покращена система обчислення пропорцій зображення при створенні зменшених копій. Тим самим створюється більш коректна і якісна зменшена копія.

45. Покращена система пошуку публікацій при включеному в налаштуваннях скрипта, простому типі пошуку. Новий алгоритм дозволяє більш точно і правильно знаходити публікації.

46. ​​Покращена система контролю появи дублів сторінок, при перегляді всіх останніх коментарів на сайті.

47. Оптимізована обробка додаткових полів публікацій при показі коротких публікацій, а також при роботі модуля виведення популярних публікацій.

48. Оновлені візуальні редактори TinyMCE і Froala до актуальних версій. Виправлений ряд виявлених помилок в даних редакторах.

49. Для редактора TinyMCE додана підтримка вставки тегів прихованого тексту з використанням відповідної кнопки в редакторі.

50. При використанні редактора Floara для коментарів, додана можливість швидкого завантаження і вставки зображень в коментарі. Ви можете або натиснути на іконку вставки картинки і вибрати файл для завантаження, або просто перенести файл картинки з комп'ютера в полі редактора мишею, після чого картинка автоматично буде завантажена і вставлена ​​в позицію курсора в редакторі.

51. Внесено невеликі зміни в верстці панелі управління скриптом, спрямовані на усунення деяких помилок у верстці і поліпшення взаємодії з панеллю керування.

52. Оновлені до актуальних версій бібліотека відправки пошти з сайту, а також бібліотека визначення мобільних пристроїв.

53. Виправлена ​​проблема, при якій в попередньому перегляді публікацій не оброблялися теги [comments] і [not-comments].

54. Виправлена ​​проблема, при якій некоректно формувалися метатеги для соц. мереж відео і аудіо, якщо відео було опубліковано в дод. полях і складалося з плейлистів і описів відео- і аудіо-файлів.

55. Виправлена ​​проблема, при якій при певних ситуаціях і налаштуваннях сервера міг не працювати попередній перегляд публікацій, при додаванні публікацій з сайту.

56. Виправлена ​​проблема, при якій не працювало динамічне завантаження коментарів, якщо це включено в налаштуваннях скрипта, і при цьому тег {jsfiles} розміщений в самому низу сайту.

57. Виправлена ​​проблема, при якій не працював показ останніх коментарів, в разі, якщо для певної групи був заборонений перегляд деяких категорій.

58. Виправлені виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.

59. Україномовна локалізація для CMS DataLife Engine v.12.1 Final Release створена ресурсом OoooonLine.Com. Включає *.lng-файли для адміністративної та клієнтської частини, мовний файл допомоги, локалізацію розділу логів адмінпанелі та локалізацію розділу порад оптимізації. В комплект входять також 3 стандартні шаблони (які йдуть в поставці розробника DLE), з україномовним інтерфейсом, шаблон для мобільних пристроїв та локалізація для WYSIWYG-редактора Froala та TinyMCE.

УВАГА! Змін в файл-шаблонах між версіями 12.0 та 12.1 вносити не потрібно.

УВАГА! Важлива інформація для тих, хто вперше встановлює скрипт на новий домен:
* Ви повинні суворо дотримуватися інструкції по встановленню скрипта, яка знаходиться в архіві дистрибутиву у файлі /Documentation/install.html

* Ви повинні активувати свою копію лише на тому домені або піддомені, на якому надалі використовуватимете скрипт, і у жодному випадку не активуйте копію на тестових доменах. Після активації ваш ключ буде заблокований саме на той домен, на якому була виконана активація. Для активації скрипта, в адмінпанелі, введіть свій ключ активації, який Ви можете знайти у власному профілі на даному сайті.

УВАГА! Важлива інформація для тих, хто оновлює стару версію скрипта на нову:
* Ви повинні суворо дотримуватися інструкції по оновленню скрипта, яка знаходиться в архіві дистрибутиву у файлі /Documentation/upgrade.html

* Під час оновлення бази даних на нову версію, скриптом оновлення виконуються складні MYSQL-запити, що змінюють структуру таблиць. На великих базах даних подібні операції дуже ресурсо-затратні і, можливо, їх виконання вимагатиме декількох хвилин. У випадку неможливості їх виконання через PHP-скрипт, Вам знадобиться SSH-доступ до серверу, для виконання даних запитів. Перед кожним подібним запитом скрипт оновлення показуватиме вам даний запит, збережіть його у себе, аби в разі неможливості його виконання через скрипт, Ви змогли виконати його через SSH-доступ.

* В зв'язку з тим, що нові версії скрипта містять зміни в структурі бази даних, наполегливо рекомендується перед оновленням відключити у файлах шаблонів підключення сторонніх модулів, інакше Ви можете після оновлення побачити на сайті MYSQL-помилки.

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
 
Увага!
Прихована інформація доступна для перегляду лише тим користувачам, які володіють ліцензією на скрипт.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

Пошук по сайту
Що шукаємо :


Навігація по розділах сайту:
 


На правах реклами
   


Архів публікацій
Лютий 2020 (2)
Жовтень 2019 (2)
Березень 2019 (2)
Жовтень 2018 (2)
Травень 2018 (3)
Січень 2018 (2)


 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту