Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine (DLE) v.13.1 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.13.1 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.13.1 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.13.1 Final Release
Дата виходу - 01 жовтня 2018 року.

Інтегровані мовні локалізації:
- Російська;
- Англійська

Формат дистрибутиву: ZIP-архів
Розмір дистрибутиву: 7.85 Mb / 7.82 MbБули підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. Додана можливість автоматичного оновлення скрипта в адмінпанелі в межах однієї версії скрипта, в випадках, коли виходять, наприклад, виправлення знайдених вразливостей або інших багів. У випадках, якщо в межах однієї версії вносяться зміни в дистрибутив, наприклад, при виході виправлень вразливостей, або інших виявлених проблем зі скриптом, в адмінпанелі можливо буде відновити скрипт, в рамках даної поточної версії скрипта.

DataLife Engine (DLE) v.13.1 Final Release

2. Додана можливість автоматичного оновлення плагінів на сайті. Для цього в плагіні задається URL для отримання інформації про наявність нової версії. За даним URL сайт розробника плагіна повинен віддавати масив в JSON-форматі, який повинен містити інформацію про актуальної версії плагіна, а також посилання на завантаження актуальної версії плагіна. Наприклад, у даній URL має повертатися значення {"version":"2.0","url":"https://dle-news.ru/test/test.zip"}. Після чого, при перевірці оновлень, адміністратор сайту зможе дізнатися про наявність нових версій плагіна і оновити плагіни в адмінпанелі в один клік.

DataLife Engine (DLE) v.13.1 Final Release

3. Для системи управління плагінами, додана можливість вказувати кількість замін, які потрібно провести по кожному критерію пошуку в файлі. Наприклад, вам потрібно знайти і замінити якийсь код у файлі, який зустрічається в цьому файлі кілька разів, ви можете вказати скільки разів необхідно замінити даний код. Для заміни всіх входжень цього коду, ви можете залишити цей параметр порожнім, тим самим, заміна буде проведена всюди, де зустрічається вказаний вами код.

DataLife Engine (DLE) v.13.1 Final Release

4. Для системи управління плагінами, додана можливість автоматичного видалення завантажених разом з плагіном в архіві додаткових файлів, в разі якщо плагін видаляється з сайту. Для цього в параметри плагіна додається можливість вибору, видаляти додаткові файли чи ні. Тим самим, ви можете самостійно вирішувати, чи потрібно зачищати сервер від додаткових файлів в разі його видалення з сайту, або ж їх необхідно залишити.

DataLife Engine (DLE) v.13.1 Final Release

5. Для системи управління плагінами, додана можливість використовувати в іменах папок, що знаходяться в ZIP-архівах, тег {THEME}. При завантаженні архіву через систему плагінів, даний тег буде замінений на ім'я використовуваного шаблону. Наприклад, розмістивши в архіві файл /templates/{THEME}/test.tpl, ваш файл шаблону буде поміщений у використовуваний на сайті шаблон. Тим самим, при використанні складних плагінів, які містять в собі приклади файлів шаблонів, вони можуть відразу завантажуватися в потрібну папку, яка містить використовуваний користувачем шаблон.

6. Для системи управління плагінами додана можливість використовувати в дії "Пошук і заміна" в рядку заміни керуючі символи функції preg_replace, такі як \\1 і т.д., що знімає обмеження на пошук і заміну деяких кодів в DLE.

7. Для додаткових полів, що мають тип "Зображення" і "Галерея зображень", додана можливість призначати кожному зображенню окремо, свій персональний опис, який також використовується в якості HTML-атрибута alt, при виведенні даних додаткових полів на сайті.

DataLife Engine (DLE) v.13.1 Final Release

8. Для додаткових полів, що мають тип "Галерея зображень", додана можливість змінювати порядок сортування завантажених картинок, просто перемістивши їх мишею. Після завантаження зображень ви можете поміняти місцями зображення за вашим бажанням. Також завантажені зображення можуть бути перенесені в інші додаткові поля.

DataLife Engine (DLE) v.13.1 Final Release

9. Для публікацій і коментарів доданий новий тип рейтингу "Подобається і Не подобається", який веде окремий облік як кількості лайків, так і кількості дизлайків. Для цього для шаблонів виводу публікацій і коментарів додані нові теги: {likes} - який виводить кількість лайків, {dislikes} - який виводить кількість дизлайків, а також тег [rating-type-4]текст[/rating-type-4] - який виводить текст, укладений в тезі, в разі, якщо в налаштуваннях включений даний тип рейтингу.

DataLife Engine (DLE) v.13.1 Final Release

10. У налаштування профілів користувачів, в адмінпанелі, додана можливість встановлювати список категорій, в які даному конкретному користувачеві дозволено додавання публікацій. Це дозволить, наприклад, журналістам, вести особисті рубрики, в які інші журналісти (або частина з них) не мають права публікації. Або навпаки - виключити журналіста з конкретної категорії новин, якщо він, наприклад, в ній некомпетентний.

DataLife Engine (DLE) v.13.1 Final Release

11. У налаштування профілів користувачів, в адмінпанелі, додана можливість встановлювати список довірчих категорій, в які даному конкретному користувачеві дозволено додавання публікацій без модерації. Така персоналізація дозволить значно гнучкіше розмежовувати права, не створюючи при цьому купу груп користувачів, в тому числі і груп під кожного конкретного журналіста.

12. Для розширеного пошуку публікацій, в адмінпанелі, в розділі редагування публікацій, додана можливість вибирати де необхідно провести пошук. Ви можете виконати пошук по всьому контенту, можете окремо по заголовках, короткому опису, повному опису і додаткових полях. Також істотно покращені алгоритми пошуку, для більш коректного знаходження публікацій.

DataLife Engine (DLE) v.13.1 Final Release

13. Для розширеного пошуку публікацій, в адмінпанелі, в розділі редагування публікацій, додана можливість пошуку одночасно по декількох категоріях на вибір.

14. Для хмаринки тегів додана можливість використання символів "&" і "#", що дозволяє, наприклад, використовувати в хмарі імена різних брендів, наприклад, "H&M" і т.д.

15. У налаштування скрипта, в адмінпанелі, додана можливість дозволу для адміністрації сайту авторизуватися на сайті за допомогою соціальних мереж. При включенні даного налаштування, користувачі, що знаходяться в групі адміністратори, також можуть авторизуватися на сайті за допомогою своїх аккаунтів в соціальних мережах.

DataLife Engine (DLE) v.13.1 Final Release

16. У адмінпанелі, в розділі редагування коментарів, додана можливість пошуку коментарів по тексту. В даному розділі ви можете виконати пошук необхідних вам для редагування коментарів, з яким-небудь ключовим словом. Тим самим, редагування коментарів стає зручнішим.

DataLife Engine (DLE) v.13.1 Final Release

17. У адмінпанелі, в розділі управління перехресними посиланнями, додана можливість для масових дій над посиланнями, встановлювати заміну "Тільки в статичних сторінках", а також "В статичних сторінках, новинах і коментарях".

DataLife Engine (DLE) v.13.1 Final Release

18. Для попереднього перегляду банерів, в розділі управління рекламою в адмінпанелі, додано підключення стилів вашого шаблону з файлу preview.css. Тим самим, ви можете бачити більш правильне оформлення вашого рекламного коду, в разі, якщо він використовує класи з вашого шаблону.

19. Для шаблону виведення коротких новин (shortstory.tpl) додано використання тегів [not-news]текст[/not-news], які виводять укладений текст в них, в разі, якщо публікації за цими критеріями відсутні. Тим самим, ви можете перепризначити стандартне системне повідомлення про відсутність публікацій в будь-якому окремому розділі сайту, зробивши його унікальним, наприклад, для кожного розділу сайту. Також дані теги можна використовувати і в шаблонах, які використовуються при користувацькому виведенні публікацій за допомогою тегу {custom ...}

20. Для шаблону E-Mail повідомлення, яке відправляється при відновленні забутого гасла, додано використання нових тегів: {%losturl%}, який виводить тільки URL-посилання на скидання і генерацію нового гасла, а також {%ipurl%}, який виводить тільки URL-посилання на відновлення роботи по IP. Тим самим, ви можете окремо задавати потрібне вам оформлення в листі даних посилань, наприклад, у вигляді кнопок. А також ви можете, наприклад, відмовитися від виведення посилання на зняття блокування по IP, якщо не використовуєте цю можливість на своєму сайті.

DataLife Engine (DLE) v.13.1 Final Release

21. Покращена система видалення категорій в адмінпанелі. У разі, якщо на момент видалення, категорія містить в собі підкатегорії, які також підлягають видаленню, то всі дії для публікацій, які містять категорію, яка видаляється, будуть автоматично поширені і на публікації, які містять також і підкатегорії, які видаляються. І до даних публікацій в підкатегоріях, будуть застосовані ті ж дії.

22. Для модуля "Фільтр по: IP, Логіну або E-Mail" додана можливість додавання заблокованих адрес або логінів, або e-mail відразу цілими списками, а не по одному. Це істотно прискорює процес додавання, якщо у вас вже є готовий список з того, що необхідно заблокувати.

DataLife Engine (DLE) v.13.1 Final Release

23. Для модуля "Фільтр по: IP, Логіну або E-Mail" додана можливість редагування вже існуючих правил. Ви можете вибрати і відредагувати будь-яке правило, без необхідності його видалення і повторного додавання.

DataLife Engine (DLE) v.13.1 Final Release

24. Для модуля "Фільтр по: IP, Логіну або E-Mail" додана можливість вибору одночасно декількох або всіх доданих правил і масового розблокування даних правил в один клік.

DataLife Engine (DLE) v.13.1 Final Release

25. Для модуля "Фільтр по: IP, Логіну або E-Mail" додана підтримка використання IPv6-адрес, які можна вказати для блокування доступу на сайт. Також додана можливість встановлення IPv6-підмереж для блокування.

26. Додана можливість вказівки IPv6-адрес в профілі користувача, з яких дозволена авторизація для користувача. Також ви можете вказати не тільки окрему адресу, але і IPv6-мережу.

27. Для модуля користувацького сортування публікацій на сайті, виведених тегом {sort}, додана можливість виставлення сортування для кожної конкретної категорії, а не для всіх категорій одночасно.

28. Для посилань, опублікованих в публікаціях, додана можливість використання в них блокових елементів, таких як "p", "div" і т.д. Це дозволяє DataLife Еngine більш точно і правильніше відповідати стандартам HTML5.

29. Додана можливість додавання нових користувачів в панелі управління DataLife Engine, при роботі з панеллю з використанням смартфонів.

30. Внесено зміни в роботу деревовидних коментарів. У разі, якщо досягнута максимальна вкладеність для відповідей на коментарі, то в разі відповіді на коментар, дані відповіді залишаються в гілці обговорення на максимальній вкладеності. Раніше, при досягненні максимальної вкладеності, відповісти на коментар було не можливо. Тепер можливість відповіді залишається в будь-якому випадку.

31. Для додаткових полів, що мають тип "Перехресні посилання", додана можливість використання в значеннях символу подвійних лапок і символу амперсанда.

32. У разі, якщо для шаблону E-Mail повідомлення, яке відправляється при відновленні забутого гасла, встановлено використання HTML-формату для даного листа, то посилання, які генерує тег {%lostlink%} в цьому шаблоні, будуть формуватися вже у вигляді готового HTML-коду, а не просто текстові посилання.

33. У налаштування скрипта додана можливість установки сортування публікацій за замовчуванням, за кількістю коментарів. Теж саме було додано і для налаштування критеріїв сортування при перегляді каталогу.

DataLife Engine (DLE) v.13.1 Final Release

34. Для налаштувань категорій додана можливість в умовах сортування публікацій, додати за замовчуванням критерій сортування публікацій за кількістю коментарів.

35. Внесено зміни в роботу додаткових полів, в разі, якщо поле має обмеження на додавання по групах користувачів. Якщо значення додаткового поля було додано користувачем, що має на це право, а в наслідку публікація редагується користувачем, у якого немає прав на заповнення цього поля, то значення даного поля більше не очищається, а залишається таким, яким його заповнив попередній користувач, який має на це право.

36. Ліміт на кількість символів метатегу Description для категорій збільшено до 300 символів. Максимальна довжина відповідає тепер максимальній довжині, встановленій пошуковою системою Google, для виведення цієї інформації в результатах пошуку.

37. Покращено пошук схожих новин на сайті. Показ схожих новин став більш релевантним по сортуванню знайдених публікацій.

38. Покращена підтримка IPv6-адрес відвідувачів сайту. У деяких певних випадках повна адреса могла не поміщатися в базу даних. Тепер довжина полів зарезервована згідно специфікації RFC 4291.

39. Покращено формування метатегу og:description протоколу Open Graph при перегляді повних новин. Формування відбувається більш коректно при використанні в якості основного контенту додаткових полів для публікацій.

40. Покращено роботу системи безпеки DataLife Engine, з метою більш коректної перевірки даних на піддоменах, на деяких хостингах, що має структуру піддоменів у вигляді підпапок основного домену.

41. Додана підтримка протоколу tel: для посилань, які публікуються на сайті за допомогою BB-тегів.

42. Оновлені візуальні редактори TinyMCE і Froala до актуальних версій. Виправлений ряд виявлених помилок в даних редакторах.

43. Виправлена ​​проблема з використанням в додаткових полях профілю користувачів, полів з типом "Список", в яких використовувалися значення з використанням символу "|".

44. Виправлена ​​проблема при якій, в розділі управління плагінами, якщо змінювалася дія над файлом в меню, деякі символи могли некоректно змінюватися в зазначених у полях значеннях.

45. Виправлена ​​проблема при якій не можна було використовувати теги [lееch] для внутрішніх сторінок сайту і дозволялося використання тільки для зовнішніх сайтів.

46. ​​Виправлена ​​проблема при якій не можна було приступити до оновлення сайту на нову версію, в разі, якщо сайт був в кодуванні відмінному від UTF-8 і при цьому логін або гасло адміністратора містили в собі літери, написані кирилицею.

47. Виправлена ​​проблема при якій не з'являлося спливаюче вікно при одержанні нових персональних повідомлень, якщо користувач самостійно вийшов зі свого аккаунта на сайті, а після чого знову увійшов в нього через якийсь час.

48. Виправлена ​​проблема при якій не працювало редагування коментарів в панелі управління скриптом, в разі, якщо в налаштуваннях скрипта був включений TinyMCE-редактор.

49. Виправлена ​​проблема при якій не відображалася кількість днів, протягом яких можна додавати коментарі до публікації, якщо такі ліміти були встановлені в налаштуваннях скрипта в адмінпанелі.

50. Виправлена ​​проблема при якій додаткове поле, що має тип "Завантажуваний файл", не відображалося на сайті у вигляді посилання на скачування файлу, а виводилося простим тегом.

51. Виправлені виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.

52. Україномовна локалізація для CMS DataLife Engine v.13,1 Final Release створена ресурсом OoooonLine.Com. Включає *.lng-файли для адміністративної та клієнтської частини, мовний файл допомоги, локалізацію розділу логів адмінпанелі та локалізацію розділу порад оптимізації. В комплект входять також 3 стандартні шаблони (які йдуть в поставці розробника DLE), з україномовним інтерфейсом, шаблон для мобільних пристроїв та локалізація для WYSIWYG-редактора Froala та TinyMCE.

УВАГА! Зміни в файл-шаблонах між версіями 13.0 та 13.1

УВАГА! Важлива інформація для тих, хто вперше встановлює скрипт на новий домен:
* Ви повинні суворо дотримуватися інструкції по встановленню скрипта, яка знаходиться в архіві дистрибутиву у файлі /Documentation/install.html

* Ви повинні активувати свою копію лише на тому домені або піддомені, на якому надалі використовуватимете скрипт, і у жодному випадку не активуйте копію на тестових доменах. Після активації ваш ключ буде заблокований саме на той домен, на якому була виконана активація. Для активації скрипта, в адмінпанелі, введіть свій ключ активації, який Ви можете знайти у власному профілі на даному сайті.

УВАГА! Важлива інформація для тих, хто оновлює стару версію скрипта на нову:
* Ви повинні суворо дотримуватися інструкції по оновленню скрипта, яка знаходиться в архіві дистрибутиву у файлі /Documentation/upgrade.html

* Під час оновлення бази даних на нову версію, скриптом оновлення виконуються складні MYSQL-запити, що змінюють структуру таблиць. На великих базах даних подібні операції дуже ресурсо-затратні і, можливо, їх виконання вимагатиме декількох хвилин. У випадку неможливості їх виконання через PHP-скрипт, Вам знадобиться SSH-доступ до серверу, для виконання даних запитів. Перед кожним подібним запитом скрипт оновлення показуватиме вам даний запит, збережіть його у себе, аби в разі неможливості його виконання через скрипт, Ви змогли виконати його через SSH-доступ.

* В зв'язку з тим, що нові версії скрипта містять зміни в структурі бази даних, наполегливо рекомендується перед оновленням відключити у файлах шаблонів підключення сторонніх модулів, інакше Ви можете після оновлення побачити на сайті MYSQL-помилки.

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
 
Увага!
Прихована інформація доступна для перегляду лише тим користувачам, які володіють ліцензією на скрипт.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

Пошук по сайту
Що шукаємо :


Навігація по розділах сайту:
 


На правах реклами
   


Архів публікацій
Лютий 2020 (2)
Жовтень 2019 (2)
Березень 2019 (2)
Жовтень 2018 (2)
Травень 2018 (3)
Січень 2018 (2)


 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту