Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine (DLE) v.13.2 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.13.2 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.13.2 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.13.2 Final Release
Дата виходу - 01 березня 2019 року.

Інтегровані мовні локалізації:
- Російська;
- Англійська

Формат дистрибутиву: ZIP-архів
Розмір дистрибутиву: 7.90 Mb / 7.84 Mb


Були підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. Доданий майстер перенесення адреси вашого сайту з одного домену на інший. Ви можете швидко в один клік змінити ім'я домену вашого сайту зі старого на новий. Даний майстер проведе автоматичну заміну вашого домену в публікаціях, коментарях, статичних сторінках, банерах та аватарах користувачів. Запускається даний майстер в панелі управління, в налаштуваннях скрипта, поруч з налаштуванням адреси вашого сайту.

DataLife Engine (DLE) v.13.2 Final Release

2. Для системи плагінів додана можливість вказувати виконавчий PHP-код, при установці плагіна, його оновленні, увімкненні, вимкненні і видаленні. Таким чином, плагін, при виконанні цих дій, може виконувати будь-які більш-складні дії при необхідності.

DataLife Engine (DLE) v.13.2 Final Release

3. Для системи плагінів додана можливість вказувати з якого входження проводити дії з шуканими рядками. Наприклад, у файлі знаходиться декілька однакових рядків, і вам необхідно зробити дії, тільки починаючи з другого потрібного рядка, то Ви можете це вказати в плагіні.

DataLife Engine (DLE) v.13.2 Final Release

4. Для системи плагінів додана можливість вказувати для плагіна обов'язкову наявність іншого плагіна. Ви можете в плагіні вказати ім'я іншого плагіна, який повинен бути обов'язково встановлений. При цьому, даний плагін буде виконаний вже після виконання основного плагіна. Таким чином, Ви можете створювати додатки не тільки для стандартного DLE, але і для плагінів. І створювати плагіни для плагінів.

DataLife Engine (DLE) v.13.2 Final Release

5. Для системи плагінів додана коректна робота з перенесенням на новий рядок, у коді, який замінюється, якщо дане перенесення стоїть на самому початку коду, на який необхідно замінити або який необхідно додати.

6. Для MySQL-запитів, що використовуються в плагінах, додано використання тегу {engine}, який вказує, який движок MySQL використовує DLE при створенні таблиць в базі даних. Може приймати значення InnoDB або MyISAM.

7. Внесено зміни в систему установки і включення плагінів, у випадках, коли плагін не відповідає необхідним вимогам. У випадках, коли, наприклад, плагін вимагає наявність певної версії DLE, а встановлена версія DLE не відповідає цьому, то плагін все одно буде додано на сайт, але при цьому буде додано у вимкненому стані. Таким чином, користувач зможе самостійно відредагувати надалі плагін, і внести в нього необхідні зміни безпосередньо в адмінпанелі. Теж саме стосується і інших вимог плагіна. Включити плагін на сайті можна буде лише, якщо невідповідності вимогам були усунені.

8. Додана стандартизація порядку виконання плагінів в системі. Модулі будуть виконуватися суворо за принципом: перший доданий в систему, буде виконаний раніше. Виконання плагінів буде незалежно від того, чи редагували плагін в адмінпанелі чи ні. Також, якщо плагін має залежність від іншого плагіна, то в першу чергу буде виконаний плагін, від якого він залежить.

9. Додана підтримка відкладеного завантаження зображень в браузер для публікацій. Дана можливість включається в налаштуваннях скрипта в панелі управління. При включенні даної опції, зображення в новинах будуть завантажуватися в браузер не відразу при завантаженні сторінки, а в міру прокручування користувачем сторінки і безпосереднього перегляду даних картинок. Дане нововведення дозволяє прискорити завантаження сторінок в браузер і знизити витрату трафіку сервера.

DataLife Engine (DLE) v.13.2 Final Release

10. Додана підтримка reCAPTCHA v3. При використанні даного виду каптчі, Вашим користувачам не доведеться більше вибирати будь-які картинки, і взагалі здійснювати будь-які додаткові дії на сайті. Перевірка на те, робот це чи людина, здійснюється повністю автоматично у фоновому режимі, непомітно для відвідувачів вашого сайту. Увага! При включенні даного виду каптчі вам необхідно буде сформувати нові ключі на сайті сервісу Google, безпосередньо для reCAPTCHA v3.

DataLife Engine (DLE) v.13.2 Final Release

11. Для автоматичного оновлення скрипта додана підтримка ручних змін в файлі .htaccess, що знаходиться в корені сайту. При оновленні даний файл не буде повністю замінений на оригінальний, а в ньому будуть лише зроблені необхідні зміни в стандартних функціях. Таким чином, всі ручні зміни, зроблені в ньому власником сайту, залишаться незмінними. Те ж саме здійснюється і для файлу крона, який Ви налаштуєте для виконання своїх дій по крону.

12. Внесено зміни в роботу автоматичного оновлення скрипта в межах однієї версії. При виході патчів, що виправляють будь-які помилки в межах однієї версії скрипта, буде відбуватися тільки установка змін у вигляді патча, оновлюючи тільки змінені файли, а не всіх файлів повністю, як раніше.

13. Для попереднього перегляду публікацій додано автоматичне розпізнавання обраної категорії, і, в разі якщо для неї призначений окремий шаблон, то буде завантажений той шаблон для перегляду, який призначений для даної категорії. Таким чином, якщо для різних категорій призначені різні шаблони, то вони будуть також використовуватися і при попередньому перегляді.

14. Для модуля "Перехресні посилання" в панелі управління скриптом, додана можливість використання підказок для посилань (атрибут title). Дане нововведення дозволяє покращити SEO-оптимізацію сайту, а також більш гнучко створювати сайти для людей з обмеженими можливостями.

DataLife Engine (DLE) v.13.2 Final Release

15. Додана автоматична перебудова схожих публікацій для новини, в разі її редагування. При редагуванні новини, для неї буде автоматично проведений пошук схожих новин. Раніше, для повторного пошуку схожих публікацій, потрібно було скинути кеш схожих новин у відповідному розділі адмінпанелі.

16. Додана автоматична синхронізація закладок користувачів, в разі видалення публікації з сайту. Якщо новина видаляється з сайту, то для всіх користувачів, які її додавали в свої закладки, відбудеться автоматичне видалення її з закладок та синхронізація лічильника закладок у даних користувачів.

17. Додана підтримка протоколу magnet: для посилань, які публікуються на сайті за допомогою BB-тегів і в візуальних редакторах.

18. Додана підтримка завантаження і обробки зображень у форматі WEBP. Тепер зображення в цьому форматі можна безпосередньо завантажувати з використанням DataLife Engine, при цьому він буде створювати зменшені копії і накладати водяні знаки, якщо це необхідно.

19. Додана повна підтримка MySQL лінійки 8.x.

20. Додана повна підтримка PHP лінійки 7.3.x.

21. Для тегу [ifxfvalue tagname="tagvalue"] Текст [/ifxfvalue], який виводить текст в разі, якщо значення тегу збігається з вказаним значенням, додана підтримка перерахування кількох значень через кому. Наприклад, тег [ifxfvalue misto="Київ, Львів, Одеса"] Текст [/ifxfvalue] виведе вказаний текст, якщо додаткове поле з ім'ям misto містить в собі одне з цих значень. Таким чином значно спрощується верстка шаблону в різних сценаріях.

22. Для системи управління рекламними матеріалами, в адмінпанелі, додана можливість пошуку по них. Ви можете здійснювати пошук за назвами, за описами і по використовуваному рекламному коду в них.

DataLife Engine (DLE) v.13.2 Final Release

23. У адмінпанелі, в розділі управління банерами, додана більш-інформативна візуалізація того, чи відображається банер на сайті чи ні. Наприклад, якщо банер має обмеження на показ по часу або за переглядами, або за переходами, і згідно з ними, банер вже відключений від показу, то в розділі редагування банерів також буде відображено, що банер на поточний момент вимкнений.

24. Додана можливість пошуку по новинах і статичних сторінках на мобільних пристроях (смартфони, планшети) в панелі управління скриптом.

25. Для розширеного пошуку по статичних сторінках додана можливість вибору області пошуку. Ви можете здійснити або пошук по всіх полях, або окремо за назвою, опису, і тексту статичної сторінки.

DataLife Engine (DLE) v.13.2 Final Release

26. Суттєво покращено алгоритми пошуку по статичних сторінках. Завдяки цьому пошук по статичних сторінках здійснюється більш точно, і дозволяє більш правильно шукати необхідні сторінки, за заданими критеріями пошуку.

27. Істотно покращено швидкодію DataLife Engine і знижено навантаження на базу даних, при використанні на сайті мультикатегорій. Запити до бази даних були переписані таким чином, що більше не використовують регулярних виразів при зверненні до БД. Таким чином було істотно покращено швидкодію скрипта і знижено навантаження на сервер.

28. Істотно покращено швидкодію DataLife Engine і знижено навантаження на базу даних, при показі публікацій за ключовими словами, з хмаринки тегів.

29. Істотно покращено швидкодію DataLife Engine і знижено навантаження на базу даних, при показі публікацій, знайдених при використанні додаткових полів, що мають властивість "Використовувати значення полів як перехресні гіперпосилання".

30. Для розширеного пошуку по новинах і статичних сторінках, додана можливість швидкого скидання параметрів пошуку на значення за замовчуванням.

DataLife Engine (DLE) v.13.2 Final Release

31. Ліміт на кількість символів метатегу Description для статичних сторінок збільшений до 300 символів. Максимальна довжина відповідає тепер максимальній довжині, встановленій пошуковою системою Google, для виведення цієї інформації в результатах пошуку.

32. Внесено зміни в механізми формування метатегу og:image, призначеного для публікації даних в соціальні мережі. Тепер, у разі, якщо в публікації стоїть зменшена копія, то в даному тезі буде формуватися посилання на повне оригінальне зображення. Таким чином, соціальні мережі, які мають обмеження на мінімальні розміри картинок, будуть отримувати максимально можливий оригінал зображення.

33. Доданий контроль невірних ЛЗУ при перегляді публікацій на основі каталогу по символьному коду, заданому в публікаціях. Також покращений контроль невірних ЛЗУ при перегляді повних новин.

34. Додана можливість використання ком, при написанні описів в додаткових полях, що мають тип "Завантажуване зображення" і "Завантажувана галерея зображень".

35. Для додаткових полів, що мають включену опцію "Використовувати значення полів як перехресні гіперпосилання", додана можливість використання в значеннях символу плюса, наприклад, можна використовувати такі значення як C++ і т.д.

36. Для ключових слів, призначених для хмаринки тегів публікацій, додана підтримка таких символів як подвійні лапки, плюс, і ряд інших. Прибрано практично будь-які обмеження на символи в хмаринці, залишені обмеження тільки на використання HTML-коду.

37. Для шаблону RSS-потоку, додана можливість використання HTML-форматування розбитого на декілька рядків, що використовується для формування турбо-контенту для Яндексу.

38. Покращена обробка зображень у форматі PNG у випадках використання деяких прозорих зображень. Також покращено накладення водяних знаків на дані картинки.

39. Додана підтримка роботи тегів [newscount=X] текст [/newscount] і [not-newscount=X] текст [/not-newscount] для користувацького виведення публікацій за допомогою тегу {custom ...}, у випадках, якщо це виведення використовується в шаблонах виведення коротких публікацій.

40. Додана можливість використання прогалин для роздільників списку перехресних посилань в додаткових полях, якщо для даних полів включена опція "Використовувати значення полів як перехресні гіперпосилання".

41. Оновлені візуальні редактори TinyMCE і Froala до актуальних версій. Виправлений ряд виявлених помилок в даних редакторах.

42. Виправлена проблема, при якій некоректно працювала система контролю невірних ЛЗУ для додаткових полів публікацій, що мають включену опцію "Використовувати значення полів як перехресні гіперпосилання", в разі, якщо значення цих полів містили лапки.

43. Виправлена проблема, при якій в закладках на сайті могли відображатися відправлені на модерацію публікації.

44. Виправлена проблема, при якій некоректно відображалися фігурні дужки в коментарях при використанні на сайті AJAX-навігації для коментарів.

45. Виправлена проблема, при якій не всі шаблонні теги додаткових полів публікацій, коректно оброблялися в шаблоні main.tpl в разі, якщо користувач переходив на відсутню новину.

46. Виправлена проблема, при якій теги {news-id} некоректно оброблялися при показі публікацій з використанням тегу {custom ...}, в разі, якщо при цьому користувачем переглядалася повна новина.

47. Виправлена проблема з роботою тегів [available ...] і [not-available ...], в разі перегляду користувачем сторінок публікацій по символьному коду, якщо символьний код не вказано, або дорівнює, наприклад, нулю "0".

48. Виправлена проблема, при якій, в деяких випадках, міг функціонувати неналежним чином контроль невірних ЛЗУ в повних новинах, в разі, якщо DLE був встановлений не в корені сайту, в субдиректорії.

49. Виправлена проблема, при якій могли виводиться новини, при перегляді наступних і попередніх публікацій, опубліковані на майбутній час, незважаючи на заборону на їх виведення в налаштуваннях скрипта.

50. Виправлена проблема, при якій могли не відображатися додаткові поля, які мають тип "Завантажуване зображення" і "Завантажувана галерея зображень", при попередньому перегляді публікації, якщо в даних полях використовувалися описи до картинок.

51. Виправлені виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.

52. Україномовна локалізація для CMS DataLife Engine v.13.2 Final Release створена ресурсом OoooonLine.Com. Включає *.lng-файли для адміністративної та клієнтської частини, мовний файл допомоги, локалізацію розділу логів адмінпанелі та локалізацію розділу порад оптимізації. В комплект входять також 3 стандартні шаблони (які йдуть в поставці розробника DLE), з україномовним інтерфейсом, шаблон для мобільних пристроїв.

УВАГА! Змін в файл-шаблонах між версіями 13.1 та 13.2 вносити не потрібно.

УВАГА! Важлива інформація для тих, хто вперше встановлює скрипт на новий домен:
* Ви повинні суворо дотримуватися інструкції по встановленню скрипта, яка знаходиться в архіві дистрибутиву у файлі /Documentation/install.html

* Ви повинні активувати свою копію лише на тому домені або піддомені, на якому надалі використовуватимете скрипт, і у жодному випадку не активуйте копію на тестових доменах. Після активації ваш ключ буде заблокований саме на той домен, на якому була виконана активація. Для активації скрипта, в адмінпанелі, введіть свій ключ активації, який Ви можете знайти у власному профілі на даному сайті.

УВАГА! Важлива інформація для тих, хто оновлює стару версію скрипта на нову:
* Ви повинні суворо дотримуватися інструкції по оновленню скрипта, яка знаходиться в архіві дистрибутиву у файлі /Documentation/upgrade.html

* Під час оновлення бази даних на нову версію, скриптом оновлення виконуються складні MYSQL-запити, що змінюють структуру таблиць. На великих базах даних подібні операції дуже ресурсо-затратні і, можливо, їх виконання вимагатиме декількох хвилин. У випадку неможливості їх виконання через PHP-скрипт, Вам знадобиться SSH-доступ до серверу, для виконання даних запитів. Перед кожним подібним запитом скрипт оновлення показуватиме вам даний запит, збережіть його у себе, аби в разі неможливості його виконання через скрипт, Ви змогли виконати його через SSH-доступ.

* В зв'язку з тим, що нові версії скрипта містять зміни в структурі бази даних, наполегливо рекомендується перед оновленням відключити у файлах шаблонів підключення сторонніх модулів, інакше Ви можете після оновлення побачити на сайті MYSQL-помилки.

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
 
Увага!
Прихована інформація доступна для перегляду лише тим користувачам, які володіють ліцензією на скрипт.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

Дякую за переклад
»              
 

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

Пошук по сайту
Що шукаємо :


Навігація по розділах сайту:
 


На правах реклами
   


Архів публікацій
Лютий 2020 (2)
Жовтень 2019 (2)
Березень 2019 (2)
Жовтень 2018 (2)
Травень 2018 (3)
Січень 2018 (2)


 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту