Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine (DLE) v.13.3 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.13.3 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.13.3 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.13.3 Final Release
Дата виходу - 30 вересня 2019 року.

Інтегровані мовні локалізації:
- Російська;
- Англійська

Формат дистрибутиву: ZIP-архів
Розмір дистрибутиву: 7.99 Mb / 7.92 Mb


Були підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. Для системи плагінів додані примітки. Ви можете для кожного плагіну у відповідній вкладці написати примітки, пам'ятки або інструкції. Ви можете також вказати, чи виводити дані примітки на головній сторінці в списку плагінів чи ні. При цьому самі примітки можуть містити HTML-оформлення або можуть бути написані з використанням BB-тегів.

DataLife Engine (DLE) v.13.3 Final Release

DataLife Engine (DLE) v.13.3 Final Release

2. Додана можливість встановлювати порядок сортування плагінів в панелі управління. Виставлення сортування здійснюється зручним способом, у вигляді простого перенесення елементів безпосередньо на сторінці адмінпанелі. При цьому зміна порядку сортування також впливає і на порядок виконання плагінів.

DataLife Engine (DLE) v.13.3 Final Release

3. Під час редагування плагіну, в разі, якщо в ньому зафіксовані помилки, додана нова вкладка зі списком таких помилок. Таким чином, ви можете зручно бачити помилки, виправляти їх безпосередньо при редагуванні даного плагіна, залишаючись на одній сторінці в браузері.

DataLife Engine (DLE) v.13.3 Final Release

4. Для модуля "Заголовки, описи, метатеги" додана можливість призначати метатег robots для сторінок. Таким чином, ви можете для кожної сторінки, при необхідності, задати власні правила для індексування сторінки, або заборони індексації.

DataLife Engine (DLE) v.13.3 Final Release

5. Додана можливість в налаштуваннях скрипта, в адмінпанелі, вказувати мінімальну кількість символів, при якій буде здійснюватися пошук по сайту. Раніше дане значення було жорстко зафіксовано на 4 мінімальних символах. Тепер адміністратори сайтів самі можуть встановлювати дане значення безпосередньо через налаштування.

DataLife Engine (DLE) v.13.3 Final Release

6. Додана можливість окремо включати або виключати з RSS-потоку кожну новину. Для цього, при додаванні або редагуванні публікації в адмінпанелі, для неї додана відповідна опція. Таким чином, ви можете тонко визначати яку публікацію ви хочете додавати в RSS-потік, а яку ні. Дана опція дозволена тільки для груп користувачів зі статусом не нижче головного редактора сайту.

DataLife Engine (DLE) v.13.3 Final Release

7. Додана можливість встановлювати для кожної публікації окремо чи дозволено її використання в Яндекс Турбо чи ні. Для цього, при додаванні або редагуванні публікації в адмінпанелі, для неї додана відповідна опція. А також для підтримки цієї опції в шаблон rss.tpl введені нові шаблонні теги: {allow-turbo} виводить текст "true" або "false" в залежності від того, чи включено використання турбо опції, чи ні, і теги [allow-turbo]текст[/allow-turbo], які виводять текст, укладений в них, якщо Яндекс Турбо для публікації включений.

8. Додана можливість встановлювати для кожної публікації окремо чи дозволено її використання в Яндекс Дзен чи ні. Включається і відключається дана опція при додаванні або редагуванні публікації в адмінпанелі. Для підтримки цієї опції в шаблон rss.tpl введені нові шаблонні теги: [allow-dzen]текст[/allow-dzen], які виводять текст, укладений в них, якщо Яндекс Дзен для публікації включений.

9. Додана можливість для зображень, що завантажуються до публікацій, встановлювати ліміт на мінімальні розміри в налаштуваннях скрипта. Якщо зображення менше від зазначених розмірів, то воно не буде завантажено, а користувачеві буде виведено відповідне повідомлення. Таким чином, ви можете обмежити додавання зображень до публікацій, які не відповідають вашим критеріям.

DataLife Engine (DLE) v.13.3 Final Release

10. Для додаткових полів, що мають тип "Зображення" і "Галерея зображень", додана можливість вказувати мінімальні розміри для завантажуваних зображень. Якщо розміри зображення будуть менші, то воно не буде завантажено, а користувач побачить відповідне повідомлення. Таким чином, ви можете обмежити додавання зображень до публікацій, які не відповідають вашим критеріям.

DataLife Engine (DLE) v.13.3 Final Release

11. Для зображень, що додаються до коментарів, добавлена ​​також можливість вказувати мінімальні розміри в налаштуваннях груп користувачів. Якщо розміри зображення будуть менші, то воно не буде завантажено, а користувач побачить відповідне повідомлення.

12. У налаштування скрипта, в адмінпанелі, додана можливість вибирати яку лінійку jQuery використовувати на сайті. Ви можете вибрати використання або лінійки 2.xx або використання 3.xx. Таким чином, ви можете або використовувати новітні версії бібліотек, або використовувати сумісні зі своїми JS-плагінами бібліотеки. При використанні лінійки jQuery 3.xx підключається також використання новітньої версії бібліотеки jQueryUI.

DataLife Engine (DLE) v.13.3 Final Release

13. У налаштування скрипта, в адмінпанелі, додана можливість вказувати, чи потрібно відмінювати дату публікації, при її виведенні за допомогою користувацького тегу. При включенні даного налаштування, якщо дата публікації виводиться за допомогою тегу {date=формат дати}, то назва місяця буде відмінюватися на основі інформації з мовних файлів. Наприклад, публікація була додана в січні, то буде виводиться '1 січня', а при відключеному налаштуванні '1 січень'.

DataLife Engine (DLE) v.13.3 Final Release

14. Мікророзмітка "хлібних крихт" була повністю переведена на використання стандарту schema.org замість застарілого стандарту data-vocabulary.org

15. Додана підтримка HTML-тегів map і area в текстах публікацій. Дані теги дозволяють виконувати розмітку зображень, поділивши їх на секції з посиланнями.

16. Для e-mail листів, що відправляються в адмінпанелі, в розділі "Розсилка повідомлень", додано використання службового заголовку List-Unsubscribe, що дозволить користувачам швидко і зручно відписуватися від розсилок безпосередньо через інтерфейс поштового сервісу. Даний заголовок не включається в лист, якщо він відправляється на сервіс mail.ru, причини цього ви можете прочитати за адресою https://habr.com/ru/post/280141/

17. Додані нові глобальні шаблонні теги: {category-icon} - виводить іконку категорії, яка переглядається користувачем, або категорії новини, якщо переглядається повна новина, а також доданий тег {category-url} - який виводить URL категорії, яка переглядається. Глобальні шаблонні теги можуть використовуватися в будь-яких файлах шаблонів, наприклад, в main.tpl. Дані шаблонні теги будуть корисні як для додаткового оформлення контенту на сторінках сайту, так і при формуванні метатегів сторінки.

18. Для системи скарг на сайті, в разі надсилання скарги незареєстрованим користувачем, додана можливість встановлення ним своєї E-mail адреси, щоб адміністрація сайту, в подальшому, могла відповісти йому на його скаргу. Вказівка ​​E-Mail адреси для відвідувача є не обов'язковою, він може залишити це поле, за своїм бажанням, порожнім.

DataLife Engine (DLE) v.13.3 Final Release

19. Доданий контроль імен ЛЗУ для публікацій, в разі, якщо на сайті включений тип ЛЗУ номер 3. У разі, якщо в цей день вже була раніше додана публікація з таким же ім'ям ЛЗУ, то додати публікацію з таким ж ЛЗУ-посиланням не вийде. І для користувача буде запропоновано змінити ім'я ЛЗУ на будь-яке інше. Таким чином, уникається конфлікт адрес, для публікацій з одним і тим ж заголовком або ЛЗУ-посиланням, опублікованих в один і той же день.

DataLife Engine (DLE) v.13.3 Final Release

20. Додана підтримка нових глобальних тегів: [ios]текст[/ios], які виводять текст, укладений в них, в разі, якщо пристрій користувача сайту використовує операційну систему iOS від Apple, а також додана підтримка протилежних тегів: [not-ios]текст[/not-ios], які виводять текст, укладений в них, в разі, якщо пристрій користувача сайту не використовує операційну систему iOS. Підтримка даних тегів дозволяє не тільки визначати тип пристрою користувача, але і його приналежність, застосовуючи потрібне оформлення сайту, наприклад давати посилання на скачування відповідного додатку з магазину додатків Apple.

21. Додана підтримка нових глобальних тегів: [android]текст[/android], які виводять текст, укладений в них, в разі, якщо пристрій користувача сайту використовує операційну систему Android від Google, а також додана підтримка протилежних тегів: [not-android]текст[/not-android], які виводять текст, укладений в них, в разі, якщо пристрій користувача сайту не використовує операційну систему Android. Підтримка даних тегів дозволяє не тільки визначати тип пристрою користувача, але і його приналежність, застосовуючи потрібне оформлення сайту, наприклад, давати посилання на скачування відповідного додатка з магазину додатків Google.

22. Додана підтримка завантаження і обробки зображень у форматі WEBP для коментарів і аватарів для профілів користувачів, а також в розділі управління зображеннями, в адмінпанелі.

23. Додана підтримка формату WEBP для тегів виведення зображень {image-x}. А також додана підтримка цього формату для використання в метатегах OpenGraph для соціальних мереж.

24. Доданий запис в логи дій в адмінпанелі дій по додаванню публікації з сайту, в разі, якщо дана новина публікується на сайті відразу без модерації. Раніше в логах фіксувалося додавання публікації тільки в панелі управління.

25. Додано збереження параметрів публікації в разі, якщо її редагує користувач, якому дозволено змінювати не всі параметри публікації. Наприклад, виключати публікацію з пошуку або з індексації можуть тільки користувачі з груп не нижче, ніж головний редактор або адміністратор, і, в разі, якщо новину редагує журналіст, то ці параметри залишаться такими, якими їх встановив адміністратор сайту.

26. Додана підтримка відкладеного завантаження зображень для статичних сторінок на сайті.

27. Додана підтримка виведення заголовків публікацій при виведенні посилань на попередню і наступну новини. Для цього в шаблон виводу повної новини додана підтримка за ключовими словами: {prev-title} - який виводить заголовок попередньої новини, {next-title} - який виводить заголовок наступної новини.

28. Для HTML тегів "vidео" і "audio" додана підтримка всіх HTML-атрибутів, згідно специфікації HTML5.

29. Проведено оптимізацію швидкого редагування публікацій на сайті. Додано автоматичне визначення необхідності автоматичного перенесення рядків, в залежності від редактора, і, при використанні візуальних редакторів, опція "автоматичний перенос рядків" більше не виводиться і не використовується.

30. У адмінпанелі скрипта, на головній сторінці, додане виведення інформації про виникнення помилок в роботі встановлених плагінів. Таким чином, ви можете швидко побачити, що у певному плагіні виникли помилки, наприклад, після оновлення скрипта до актуальної версії, без необхідності відвідування розділу управління плагінами. Також з головної сторінки ви можете відразу перейти до перегляду помилок, які виникли.

DataLife Engine (DLE) v.13.3 Final Release

31. При перегляді всіх опитувань на сайті, у відповідному спливаючому вікні, змінений порядок показу опитувань. Тепер спочатку показуються актуальні опитування.

32. У разі, якщо додавання публікації на сайті здійснюється по користувацькому посиланню, із зазначенням встановлених категорій, то при після додавання публікації на сайт, якщо користувач захоче додати ще одну публікацію, то за посиланням "Додати ще", він буде повернутий на сторінку додавання публікації також з раніше встановленими категоріями.

33. Для користувацького виведення публікацій {custom xfields="..." ...}, поліпшена обробка параметру пошуку публікацій за додатковими полями xfields="...", в даному параметрі тепер можна використовувати одинарні лапки для пошуку значень, а також ряд інших спеціальних символів, раніше недоступних для пошуку.

34. Додана повна підтримка PHP лінійки 7.3.x

35. Додана повна підтримка MySQL 8.0.17

36. Внесено зміни в роботу підрахунку лічильника публікацій в категоріях. Раніше враховувалося тільки загальне налаштування "виводити чи ні новини в підкатегоріях" при підрахунку публікацій, тепер ж враховуються персональні налаштування кожної категорії, зазначені в розділі управління категоріями.

37. Внесено зміни в роботу тегу [xfvalue_thumb_url_X] для додаткових полів, що мають тип "Зображення". У разі, якщо для даного поля не була створена зменшена копія, тому, що оригінальне зображення було менше спочатку, то даний тег виведе посилання на оригінальне зображення. Таким чином, не виникатиме випадків, коли на сторінці виведення публікацій, даний тег нічого не виводить, якщо немає зменшених копій.

38. Покращена система сортування категорій і додаткових полів в адмінпанелі. Всі зміни в сортуванні зберігаються відразу автоматично після зміни порядку, без необхідності збереження змін після натискання окремої кнопки.

39. Покращено формування метатегу og:description протоколу Open Graph, при перегляді повних новин. Формування відбувається більш коректно з автоматичним видаленням ряду службових тегів, наприклад, тегів рекламних банерів і т.д.

40. Покращено і оптимізовано автоматичне формування метатегу для опису сторінки Description. Додана фільтрація деяких службових тегів і попереджено появу подвійних пробілів.

41. Покращена продуктивність і знижене навантаження на сервер, при обробці показу сторінок для неіснуючих категорій на сайті.

42. Оновлені візуальні редактори TinyMCE і Floara до актуальних версій, без зміни лінійки редакторів. У редакторах був виправлений ряд незначних помилок в них, при цьому лінійка залишилася незмінною для збереження звичної функціональності і виду редакторів.

43. Виправлена проблема, при якій не відображалися зображення на сторінках для друку, в разі, якщо було включене відкладене завантаження зображень в налаштуваннях скрипта.

44. Виправлена проблема, при якій могли виникати дублі сторінок, для хмаринки тегів і пошуку за додатковими полями, в разі написання значень з використанням різного регістру літер.

45. Виправлена проблема, при якій відбувалося невірне видалення обраних зображень у новини, в разі, якщо вибрано декілька зображень для видалення, а також використовується PHP 7.x на сервері.

46. Виправлена проблема, при якій в деяких випадках не працювало швидке завантаження зображень в візуальному редакторі Froala при використанні швидкого редагування на сайті.

47. Виправлена проблема, при якій невірно проводився підрахунок сторінок навігації в розділі управління хмаринкою тегів.

48. Виправлена проблема, при якій не можна було використовувати лапки в описі завантажених зображень при їх вставці у візуальні редактори безпосередньо після завантаження на сервер.

49. Виправлена проблема, при якій некоректно працював вибір кольорів в редакторі TinyMCE.

50. Виправлена проблема, при якій, в деяких випадках, новина, захищена гаслом, могла відображатися без запиту гасла.

51. Виправлені виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.

52. Україномовна локалізація для CMS DataLife Engine v.13.3 Final Release створена ресурсом OoooonLine.Com. Включає *.lng-файли для адміністративної та клієнтської частини, мовний файл допомоги, локалізацію розділу логів адмінпанелі та локалізацію розділу порад оптимізації. В комплект входять також 3 стандартні шаблони (які йдуть в поставці розробника DLE), з україномовним інтерфейсом, шаблон для мобільних пристроїв.

УВАГА! Зміни в файл-шаблонах між версіями 13.2 та 13.3

УВАГА! Важлива інформація для тих, хто вперше встановлює скрипт на новий домен:
* Ви повинні суворо дотримуватися інструкції по встановленню скрипта, яка знаходиться в архіві дистрибутиву у файлі /Documentation/install.html

* Ви повинні активувати свою копію лише на тому домені або піддомені, на якому надалі використовуватимете скрипт, і у жодному випадку не активуйте копію на тестових доменах. Після активації ваш ключ буде заблокований саме на той домен, на якому була виконана активація. Для активації скрипта, в адмінпанелі, введіть свій ключ активації, який Ви можете знайти у власному профілі на даному сайті.

УВАГА! Важлива інформація для тих, хто оновлює стару версію скрипта на нову:
* Ви повинні суворо дотримуватися інструкції по оновленню скрипта, яка знаходиться в архіві дистрибутиву у файлі /Documentation/upgrade.html

* Під час оновлення бази даних на нову версію, скриптом оновлення виконуються складні MYSQL-запити, що змінюють структуру таблиць. На великих базах даних подібні операції дуже ресурсо-затратні і, можливо, їх виконання вимагатиме декількох хвилин. У випадку неможливості їх виконання через PHP-скрипт, Вам знадобиться SSH-доступ до серверу, для виконання даних запитів. Перед кожним подібним запитом скрипт оновлення показуватиме вам даний запит, збережіть його у себе, аби в разі неможливості його виконання через скрипт, Ви змогли виконати його через SSH-доступ.

* В зв'язку з тим, що нові версії скрипта містять зміни в структурі бази даних, наполегливо рекомендується перед оновленням відключити у файлах шаблонів підключення сторонніх модулів, інакше Ви можете після оновлення побачити на сайті MYSQL-помилки.

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
 
Увага!
Прихована інформація доступна для перегляду лише тим користувачам, які володіють ліцензією на скрипт.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

Пошук по сайту
Що шукаємо :


Навігація по розділах сайту:
 


На правах реклами
   


Архів публікацій
Лютий 2020 (2)
Жовтень 2019 (2)
Березень 2019 (2)
Жовтень 2018 (2)
Травень 2018 (3)
Січень 2018 (2)


 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту