Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine (DLE) v.14.0 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.14.0 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.14.0 Final Release
DataLife Engine (DLE) v.14.0 Final Release
Дата виходу - 12 лютого 2020 року.

Інтегровані мовні локалізації:
- Російська;
- Англійська

Формат дистрибутиву: ZIP-архів
Розмір дистрибутиву: 8.11 Mb / 8.06 Mb


Були підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. Додано новий плеєр для програвання відео на сайті. Новий плеєр володіє покращеною підтримкою актуальних браузерів і пристроїв і має більш сучасний дизайн. Крім візуальних покращень новий плеєр має і нові функціональні можливості, а саме підтримує режим "Картинка в Картинці" для браузера, а для пристроїв Apple підтримує програвання відео по AirPlay на інші пристрої. Також в плеєрі реалізовано декілька різних колірних схем, які ви можете вибрати в налаштуваннях плеєра в адмінпанелі.

DataLife Engine (DLE) v.14.0 Final Release

2. Для автоматичної системи оновлення плагінів, додана ​​передача версії DLE на сервер перевірки наявності нових версій плагіна, за допомогою параметра 'version', який містить в собі версію встановленого скрипта DLE на даному сайті. Сервер розробника плагіна може перевірити поточну версію DLE, яка використовується і, в залежності від цього, або віддавати інформацію про наявність нової версії або ні. А також може віддавати різні версії і копії плагіна для різних версій DLE. Тим самим, можна виключити випадок, коли нова версія плагіна буде віддаватися на сайт з більш старою версією DLE, яку даний плагін не підтримує. Інформація про версію DLE може бути передана як POST-запитом, так і GET, в залежності від наявності тих чи інших налаштувань на сайті, де працює DLE, тому для розробників плагінів ми рекомендуємо перевірити версію через вхідну глобальну змінну $_REQUEST['version'].

3. Додана можливість використання в редакторах для новин та коментарів нативних Emoji смайлів. При включенні даного налаштування замість картинок зі смайлами буде виводитися список підтримуваних операційною системою користувача Emoji смайлів. Візуальний вигляд смайлів також безпосередньо залежить від того на якому пристрої буде переглядатися контент. Загальна кількість смайлів підтримуваних DataLife Engine понад півтори тисячі. Для зручності Emoji смайли згруповані за категоріями, а також на самому верху списку відображаються 16 смайлів, які користувач використовував в останній раз. Тим самим, найбільш використовувані смайли йому не доведеться постійно шукати в загальному списку. Включається підтримка нативних Emoji в налаштуваннях скрипта в адмінпанелі. В разі відключення даного налаштування, використовується звичайна система смайлів, заснована на зображеннях, як і раніше. Підтримка нативних Emoji додана в усіх трьох редакторах, наявних в DLE.

DataLife Engine (DLE) v.14.0 Final Release

4. Для зображень, що завантажуються на сервер, додана можливість включення обробки зображень за допомогою сервісу TinyPNG. Даний сервіс виконує додаткове стиснення картинок, за найсучаснішими алгоритмами без втрати якості, що дозволяє істотно знизити їх розмір і, як наслідок, істотно прискорити завантаження ваших сайтів. Крім цього, при створенні зменшених копій з фіксованими розмірами, даний сервіс може здійснювати пошук на зображенні значущих об'єктів (осіб людей, тварин) і тим самим створювати більш якісні зменшені копії з більш корисною на них інформацією в повністю автоматичному режимі. Включається дана можливість в налаштуваннях скрипта в адмінпанелі. Так як безкоштовне використання сервісу обмежено певним обсягом картинок в місяць, в налаштуваннях скрипта ви можете відключити ряд параметрів для зменшення кількості використання даного сервісу. Наприклад, можна відключити використання для аватарів, або відключити алгоритми інтелектуального пошуку об'єктів.

DataLife Engine (DLE) v.14.0 Final Release

DataLife Engine (DLE) v.14.0 Final Release

5. Для публікацій доданий новий тип додаткового поля 'Дата і час'. В даному полі ви можете додавати дату і час, а для зручності додавання для даного поля використовується спливаючий календар при його заповненні. Дане поле має три формати введення на вибір, це дата і час, тільки дата і тільки час. В налаштуваннях даного поля ви можете також задати формат виведення зазначеної дати на свій розсуд. Також дане поле має додаткові опції де ви можете вказати чи потрібно локалізовувати дату при виведенні, наприклад, перекладати на мову, що використовується вашим сайтом, і чи потрібно проводити відмінювання обраної дати. Також дане поле може використовуватися як перехресні посилання для взаємозв'язку з іншими новинами на сайті.

DataLife Engine (DLE) v.14.0 Final Release

DataLife Engine (DLE) v.14.0 Final Release

6. Повністю перероблена колірна схема нічної теми оформлення в адмінпанелі. Нова колірна схема була розроблена спеціально з врахуванням комфортної роботи з нею як днем, так і вночі. В зв'язку з чим кольорова палітра була змінена в бік більш м'яких колірних відтінків.

DataLife Engine (DLE) v.14.0 Final Release

7. В налаштування оформлення адмінпанелі додана можливість включення автоматичного включення нічного режиму для панелі управління. При цьому панеллю буде враховуватися час року, тому, що в різні пори року темніє в різний час. А також буде враховуватися часовий пояс користувача, який він встановив в налаштуваннях, якщо він відрізняється від часового поясу сайту. Все це дозволяє адмінпанелі більш оптимально автоматично переводити відображення панелі на нічну схему.

DataLife Engine (DLE) v.14.0 Final Release

8. Додана можливість вмикати або вимикати категорії. Дана можливість дозволить вам при необхідності тимчасово вимкнути категорію, якщо вона в якийсь момент не потрібна, замість її видалення. Так як видалення категорії і повторне її додавання змінює її ID і як наслідок втрачається її прив'язка до існуючих новин, вмикати або вимикати категорії є альтернативною дією, при якій категорія прибирається з сайту, але при зворотньому включенні повертається все в попередній стан і ранні новини також зберігають свою прив'язку до даної категорії і з'являються в ній автоматично при включенні категорії.

DataLife Engine (DLE) v.14.0 Final Release

9. При додаванні і редагуванні публікацій додана можливість вказувати самостійно ID схожих новин для даної публікації. При цьому ви можете задати також і порядок виведення схожих новин, вони будуть виводиться саме в тому порядку, в якому ви їх вказали. Дане поле можна залишити порожнім, в такому випадку пошук відбудеться автоматично. Також ви можете здійснити повторний автоматичний пошук схожих публікацій тільки для однієї конкретної новини, без необхідності скидання кешу схожих публікацій для всіх новин.

DataLife Engine (DLE) v.14.0 Final Release

10. Додана можливість виводити навігацію по сторінках для виведення коротких новин і для користувацького виведення новин, окремо від безпосередньо самого блоку новин. Для цього в шаблон main.tpl додана підтримка за ключовими словами: {navigation} виводить блок навігації по сторінках, [navigation]текст[/navigation] виводить текст, ув'язнений в них, якщо навігація по новинах є, [not-navigation]текст[/not-navigation] виводить текст, ув'язнений в них, якщо навігація відсутня. Всі дані теги є додатковими і необов'язковими і в разі їх відсутності навігація буде виводиться, як і раніше в блоці безпосередньо новин, згідно налаштувань скрипта. Тим самим, ви можете більш гнучко створювати потрібне вам оформлення сайту в шаблонах.

11. Додана можливість при видаленні користувача, в разі, якщо він має публікації на сайті, призначити нового учасника для його публікацій. Також, при бажанні, можна залишити автора незмінним.

DataLife Engine (DLE) v.14.0 Final Release

12. Додана можливість виведення останніх переглянутих користувачем публікацій. Для цього використовується тег користувацького виведення новин з параметром order="lastviewed", наприклад, {custom order="lastviewed"}. При цьому сортування здійснюється за принципом останній переглянутий, показується першим. Для здійснення зворотнього сортування використовується параметр sort="asc". Наприклад, {custom order="lastviewed" sort="desc"} сортування буде від останнього переглянутого до більш раннього, а при {custom order="lastviewed" sort="asc"} сортування буде від більш раннього переглянутого до більш пізнього. Ця функція буде особливо корисна для сайтів, що публікують, наприклад, каталоги, і для показу блоків в яких відвідувач може швидко перейти на раніше переглянуті публікації. Включається і відключається облік переглянутих новин в налаштуваннях скрипта в адмінпанелі. DataLife Engine запам'ятовує 20 останніх переглянутих публікацій.

DataLife Engine (DLE) v.14.0 Final Release

13. Додана можливість виводити дані з профілю користувача, який переглядає в даний момент сайт, у всіх файлах шаблону. Для цього було введено понад тридцять нових глобальних тегів, які містять в собі інформацію з профілю користувача, включаючи дані з його додаткових полів. Тим самим, ви можете вивести дані авторизованого користувача не тільки наприклад, в login.tpl, а також і в main.tpl і в інших шаблонах, що відкриває нові можливості до гнучкого створення шаблонів. Так як ці дані можливі до використання в будь-яких шаблонах, будьте уважні до їх використання в шаблонах, які підлягають повному кешуванню, наприклад, шаблон виведення коротких новин. В таких випадках кешування потрібно буде відключати. Повний список нових глобальних тегів:

{profile-link} - Виводить посилання на профіль користувача

{profile-login} - Виводить логін користувача

{ip} - Виводить IP користувача

{foto} - Виводить посилання на аватар користувача

{fullname} - Виводить повне ім'я користувача

[fullname] текст [/fullname] - Виводить текст, укладений в теги, в разі, якщо повне ім'я вказано в профілі користувача

{land} - Виводить країну користувача

[land] текст [/land] - Виводить текст, укладений в теги, в разі, якщо країна вказана в профілі користувача

{mail} - Виводить E-mail адресу користувача

{group} - Виводить групу користувача

{registration} - Виводить дату реєстрації користувача

{lastdate} - Виводить дату останнього відвідування користувача

{group-icon} - Виводить іконку групи користувача

{time_limit} - Виводить дату до якої користувач знаходиться в групі, якщо група є тимчасовою

[time_limit] текст [/time_limit] - Виводить текст, укладений в теги, в разі, якщо користувач знаходиться в тимчасовій групі

{comm-num} - Виводить кількість коментарів користувача

{comments} - Виводить адресу посилання на коментарі користувача

[comm-num] текст [/comm-num] - Виводить текст, укладений в теги, якщо користувач має коментарі на сайті

[not-comm-num] текст [/not-comm-num] - Виводить текст, укладений в теги, якщо користувач не має коментарів на сайті

{news} - Виводить адресу посилання на новини користувача

{rss} - Виводить адресу посилання на RSS новини користувача

{news-num} - Виводить кількість новин користувача

[news-num] текст [/news-num] - Виводить текст, укладений в теги, якщо користувач має новини на сайті

[not-news-num] текст [/not-news-num] - Виводить текст, укладений в теги, якщо користувач не має новин на сайті

{new-pm} - Виводить кількість непрочитаних персональних повідомлень користувача

{all-pm} - Виводить загальну кількість персональних повідомлень користувача

{favorite-count} - Виводить загальну кількість публікацій в закладках користувача

[profile_xfvalue_X] - Виводить значення додаткового поля з ім'ям "X" з його профілю

[profile_xfgiven_X] текст [/profile_xfgiven_X] - Виводить текст, укладений в теги, якщо додаткове поле з ім'ям "X" зазначено в його профілі

[profile_xfnotgiven_X] текст [/profile_xfnotgiven_X] - Виводить текст, укладений в теги, якщо додаткове поле з ім'ям "X" не вказано в його профілі

{admin-link} - Виводить посилання на адмінпанель, якщо він має до неї доступ

[admin-link] текст [/admin-link] - Виводить текст, укладений в теги, якщо користувач має доступ до адмінпанелі

14. Для шаблону пошуку (search.tpl) додана можливість верстати таблицю з параметрами пошуку на свій розсуд. Для цього крім загального {searchtable} який виводить всі параметри для завдання пошуку цілком, було додатково додано 15 нових тегів, кожен з яких виводить тільки одне поле введення або вибору без прив'язки до візуального оформлення. Тим самим, ви можете створити своє потрібне вам оформлення пошуку, вбудувати його в оформлення будь-якого HTML-фреймворку, прибрати непотрібні вам поля та опції і так далі. Були додані наступні теги:

[simple-search] текст [/simple-search] - Виводить текст, укладений в теги, якщо проводиться пошук по скорочених параметрах

[extended-search] текст [/extended-search] - Виводить текст, укладений в теги, якщо проводиться пошук по додаткових параметрах

{searchfield} - Виводить поле для заповнення тексту який необхідно знайти

{word-option} - Виводить чекбокс параметру пошуку заданого тексту (точний збіг всіх слів чи ні)

{search-area} - Виводить вибір області пошуку на сайті

{userfield} - Виводить поле для введення автора публікацій

{user-option} - Виводить чекбокс параметру пошуку автора (точний збіг всіх слів чи ні)

{news-option} - Виводить вибір параметрів коментарів у новин

{comments-num} - Виводить поле для введення кількості коментарів у новин

{date-option} - Виводить вибір параметрів дати у новин

{date-beforeafter} - Виводить вибір параметрів новіше або старіше дати у новин, які потрібно знайти

{sort-option} - Виводить вибір параметрів сортування знайдених результатів

{order-option} - Виводить вибір порядку сортування (зростання або убування)

{view-option} - Виводить вибір режиму відображення знайдених результатів

{category-option} - Виводить вибір категорій, в яких необхідно провести пошук

15. В налаштування скрипта додана можливість включення і відключення використання Яндекс Дзен при експорті RSS-потоку. В разі відключення даної можливості, дана опція не буде доступний широкому при додаванні і редагуванні публікацій.

DataLife Engine (DLE) v.14.0 Final Release

16. В налаштування скрипта додана можливість включення і відключення використання Яндекс Турбо при експорті RSS потоку. В разі відключення даної можливості, дана опція не буде доступною при додаванні і редагуванні публікацій.

DataLife Engine (DLE) v.14.0 Final Release

17. В адмінпанелі, в розділі редагування публікацій, додана можливість при розширеному пошуку, здійснити пошук публікацій, що містять певні ключові слова з хмаринки тегів. Тим самим, ви можете швидко вибрати для редагування публікації, які містять потрібне ключове слово із хмаринки тегів.

DataLife Engine (DLE) v.14.0 Final Release

18. В адмінпанелі, в розділі редагування публікацій, додана можливість для масових дій над новинами, вмикати та вимикати Яндекс Дзен для обраних публікацій.

DataLife Engine (DLE) v.14.0 Final Release

19. В адмінпанелі, в розділі редагування публікацій, додана можливість для масових дій над новинами, вмикати та вимикати Яндекс Турбо для обраних публікацій.

20. В налаштування категорій додана можливість вказувати чи включено для даної категорії використання Яндекс Дзен за замовчуванням чи ні. В разі відключення дана опція буде автоматично відключена за замовчуванням при виборі даної категорії при додаванні новини. Тим самим, немає необхідності щоразу відключати цю опцію у кожної новини. Але ви можете завжди включити цю опцію у новини окремо при бажанні.

DataLife Engine (DLE) v.14.0 Final Release

21. В налаштування категорій додана можливість вказувати чи включено для даної категорії використання Яндекс Турбо за замовчуванням чи ні. В разі відключення дана опція буде автоматично відключена за замовчуванням при виборі даної категорії при додаванні новини. Тим самим, немає необхідності щоразу відключати цю опцію у кожної новини. Але ви можете завжди включити цю опцію у новини окремо при бажанні.

22. Для користувацького виведення публікацій на сайті за допомогою тегу {custom ...} додана підтримка нового параметру sortbyuser="yes", який дозволяє можливість використання для користувача сортування [sort]{sort}[/sort] для даного блоку публікацій. В разі, якщо включений даний параметр, то відвідувачі сайту можуть самі виставляти зручне їм сортування новин для даного блоку за своїм бажанням, аналогічно як вони це можуть робити для тегу {content}.

23. Додана можливість автоматичного імпорту аватарів користувачів при їх авторизації на сайті за допомогою сервісів Google і Яндекс.

24. В зв'язку з появою нового API 2.0 для авторизації на сайті з використанням mail.ru, і можливим швидким відключенням підтримки старого API на даному сервісі, додана підтримка нового API 2.0 https://o2.mail.ru. Увага нове API вимагає створення нової програми на сервісі. Тому, якщо на вашому сайті вже присутня авторизація через mail.ru, то вам необхідно створити новий додаток https://help.mail.ru/developers/oauth/app після чого задати дані цього додатка в налаштуваннях DataLife Engine в адмінпанелі.

25. Додано формування метатегу og:description протоколу Open Graph при перегляді статичних сторінок на сайті.

26. Для шаблонів виведення коротких і повних новин (shortstory.tpl і fullstory.tpl) додана підтримка нових тегів [not-image-x]текст[/not-image-x], які виводять текст, вказаний в них, тільки в разі, якщо картинка з номером X відсутня в новини. Дані теги будуть корисні для виведення, наприклад, будь-яких власних заглушок, якщо відсутня необхідна картинка в тексті публікації.

27. Для коментарів (шаблон comments.tpl) додана підтримка використання банерних тегів {banner_X} з модуля рекламних матеріалів в адмінпанелі. Тим самим, ви можете, наприклад, вставляти рекламні теги між коментарями в певних місцях.

28. Додана підтримка використання банерних тегів {banner_X} опублікованих в тексті публікацій, при виведенні їх у версії для друку на сайті.

29. Для рейтингу публікацій додано використання нового тегу {ratingscore} в шаблонах виведення короткої і повної новини (shortstory.tpl і fullstory.tpl). Даний тег виводить число усередненого рейтингу від одного до п'яти, зі збереженням десяткового значення. Наприклад, в залежності від виставленої оцінки це може бути 1.6 або 4.2 і т.д. Даний тег дозволяє задати, наприклад, власне оформлення зірок рейтингу з частковим заповненням, а не тільки 2 або 4 заповнених зірки.

30. Для рейтингу коментарів також додано використання нового тегу {ratingscore} в шаблоні виведення коментарів (comments.tpl). Даний тег виводить число усередненого рейтингу від одного до п'яти, зі збереженням десяткового значення. Наприклад, в залежності від виставленої оцінки це може бути 1.6 або 4.2 і т.д. Даний тег дозволяє задати, наприклад, власне оформлення зірок рейтингу з частковим заповненням, а не тільки 2 або 4 заповнених зірки.

31. При використанні масової розсилки листів в адмінпанелі, додано використання рекомендованого заголовка Precedence:bulk; в листах. З метою уникнення потрапляння вашої розсилки в спам.

32. Додана підтримка пошуку автоматичної підказки без врахування регістру літер при заповненні хмаринки тегів і додаткових полів, що мають тип 'перехресні посилання'. При цьому самі поля зберігаються в базі даних з врахуванням зазначеного при заповненні полів контексту.

DataLife Engine (DLE) v.14.0 Final Release

33. Додана підтримка тегів {title limit="X"} і {short-story limit="X"} для шаблонів виведення RSS-потоку.

34. Адаптований показ підказок в адмінпанелі, в залежності від розмірів екрану моніторів. Тепер розташування підказок буде таким, щоб вони містилися на екран коректно, незалежно від розмірів екрану монітора і його роздільчої здатності.

35. Для додаткових полів, що мають тип "перехресні посилання", додана підтримка використання символів фігурних і квадратних дужок, а також двокрапки.

36. Збільшена швидкість перебудови публікацій в адмінпанелі, а також виправлені проблеми, які могли призвести до некоректної конвертації деяких символів в додаткових полях.

37. Додана регістронезалежна перевірка логінів і e-mail адрес, заборонених для реєстрації, написаних кирилицею та іншими мовами, відмінних від англійської.

38. Додана підтримка копіювання аватарів користувачів з соціальної мережі Вконтакте після змін в API даної соціальної мережі.

39. Проведена адаптація коду і додана підтримка PHP 7.4.xx

40. Оновлена бібліотека HTML Purifier до актуальної версії.

41. Для функції GzipOut додана можливість передачі другого параметру, при використанні якого в налагоджувальній інформації буде виведена вся інформація по MySQL запитах, а саме скільки часу зайняло виконання того чи іншого MySQL запиту, і який запит був здійснений до бази даних. Наприклад, при використанні GzipOut (true) буде виведена загальна налагоджувальна інформація по скрипту, а при використанні GzipOut (true, true) буде виведено також додаткову інформацію по кожному MySQL запиту до БД. Дане нововведення буде корисно розробникам модулів і оптимізаторів сайтів для виявлення проблем і діагностики.

42. Під час редагування користувачів в адмінпанелі і на сайті змінений формат виведення дати в полі, в якому вказана дата, до якої він знаходиться в тимчасовій групі. Формат був адаптований під використовуваний спливаючим календарем, щоб в календарі відображалася зазначена дата і час.

43. Виправлена ​​проблема, при якій не працювало динамічне завантаження коментарів з використанням Ajax при включенні в налаштуваннях скрипта jQuery 3.xx

44. Виправлена ​​проблема, при якій не можна було видалити користувача при редагуванні його профілю безпосередньо на сайті.

45. Виправлена ​​проблема, при якій при одночасній зміні e-mail адреси і включенні двофакторної авторизації в налаштуваннях профілю, неможливо було підтвердити зміну e-mail адреси, якщо стара поштова скринька недоступна.

46. ​​Виправлена ​​проблема, при якій не працював перехід в повноекранний режим адмінпанелі в браузері Chrome.

47. Виправлена ​​проблема, при якій могло функціонувати неналежним чином цитування виділеного тексту в публікаціях при використанні візуального редактора Froala

48. Виправлена ​​проблема, при якій некоректно працювали теги [sort] ... [/sort] при перегляді повної новини.

49. Виправлена ​​проблема, при якій некоректно міг оброблятися тег {THEME}, якщо він був опублікований в текстах новин при перебудові публікацій в адмінпанелі.

50. Виправлена ​​проблема, при якій некоректно працювало додавання блокування по IP в налаштуваннях профілю на сайті, якщо використовувалися зірочки замість IP-маски.

51. Виправлені виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.

52. Україномовна локалізація для CMS DataLife Engine v.14.0 Final Release створена ресурсом OoooonLine.Com. Включає *.lng-файли для адміністративної та клієнтської частини, мовний файл допомоги, локалізацію розділу логів адмінпанелі та локалізацію розділу порад оптимізації. В комплект входять також 3 стандартні шаблони (які йдуть в поставці розробника DLE), з україномовним інтерфейсом, шаблон для мобільних пристроїв.

УВАГА! Зміни в файл-шаблонах між версіями 13.3 та 14.0

УВАГА! Важлива інформація для тих, хто вперше встановлює скрипт на новий домен:
* Ви повинні суворо дотримуватися інструкції по встановленню скрипта, яка знаходиться в архіві дистрибутиву у файлі /Documentation/install.html

* Ви повинні активувати свою копію лише на тому домені або піддомені, на якому надалі використовуватимете скрипт, і у жодному випадку не активуйте копію на тестових доменах. Після активації ваш ключ буде заблокований саме на той домен, на якому була виконана активація. Для активації скрипта, в адмінпанелі, введіть свій ключ активації, який Ви можете знайти у власному профілі на даному сайті.

УВАГА! Важлива інформація для тих, хто оновлює стару версію скрипта на нову:
* Ви повинні суворо дотримуватися інструкції по оновленню скрипта, яка знаходиться в архіві дистрибутиву у файлі /Documentation/upgrade.html

* Під час оновлення бази даних на нову версію, скриптом оновлення виконуються складні MYSQL-запити, що змінюють структуру таблиць. На великих базах даних подібні операції дуже ресурсо-затратні і, можливо, їх виконання вимагатиме декількох хвилин. У випадку неможливості їх виконання через PHP-скрипт, Вам знадобиться SSH-доступ до серверу, для виконання даних запитів. Перед кожним подібним запитом скрипт оновлення показуватиме вам даний запит, збережіть його у себе, аби в разі неможливості його виконання через скрипт, Ви змогли виконати його через SSH-доступ.

* В зв'язку з тим, що нові версії скрипта містять зміни в структурі бази даних, наполегливо рекомендується перед оновленням відключити у файлах шаблонів підключення сторонніх модулів, інакше Ви можете після оновлення побачити на сайті MYSQL-помилки.

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
 
Увага!
Прихована інформація доступна для перегляду лише тим користувачам, які володіють ліцензією на скрипт.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

Пошук по сайту
Що шукаємо :


Навігація по розділах сайту:
 


На правах реклами
   


Архів публікацій
Лютий 2020 (2)
Жовтень 2019 (2)
Березень 2019 (2)
Жовтень 2018 (2)
Травень 2018 (3)
Січень 2018 (2)


 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту