Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» Технічна підтримка CMS DataLife Engine
Технічна підтримка CMS DataLife Engine
 
Шановні відвідувачі.

Технічна підтримка скрипта здійснюється силами форуму підтримки. Ми прагнемо відповісти на всі Ваші запитання в міру їх надходження. Але, в зв'язку з великою кількістю відвідувачів, це не завжди є можливим. Тому ми ввели додаткову послугу платної підтримки користувачів скрипта. Вартість даної послуги складає, додатково, 10 EUR (одноразово) на весь термін дії придбаної Вами ліцензії.

Послуги з додаткової підтримки скрипта включають:

1. При оплаті додаткової підписки на підтримку Ви отримуєте 100%-ну гарантію отримання відповіді на виниклі у Вас запитання, незалежно від того, чи це настройка скрипта, чи питання виникнення тієї чи іншої помилки. Тобто, це пріоритетне отримання відповіді на 99% запитань, які задають користувачі на цьому форумі, які вперше зіткнулися зі скриптом і які не знають всіх нюансів його роботи.

2. Також, Ви отримуєте можливість одноразового встановлення скрипта на Ваш сервер, включаючи його налагодження до повної працездатності з врахуванням поточних налаштувань скрипта (іноді потрібно вірно відключити підтримку ЛЗУ (ЧПУ), включення спеціальних директів для Російських Апачів для вірного завантаження зображень, тощо ...)

3. Ви отримуєте консультаційну підтримку по роботі зі структурою скрипта, наприклад, у Вас є бажання додати невеликі зміни в скрипт для зручнішої роботи. Ви зможете заощадити час на пошук потрібної ділянки коду, запитавши про це у нас. Вам буде надана консультація - де це знайти і як взагалі краще реалізувати поставлене завдання.
(Увага! Ми не пишемо за Вас додаткові модулі, а лише допомагаємо Вам краще орієнтуватися в структурі скрипта).

4. Ще одна з проблем, які досить часто виникають - це можливість некоректного оновлення скрипта. Наприклад, під час оновлення відбувся збій серверу, частина нових даних була внесена в базу і у налаштування, частина ні. В результаті, Ви одержуєте неробочий скрипт, зі всіма виникаючими з цього наслідками. В даному випадку для Вас буде проведена ручна корекція пошкодженої структури бази даних.

У випадку, якщо Ви не підписані на додаткову службу підтримки, Ваші запитання на форумі можуть бути проігноровані і залишені без відповіді. Якщо запитання, що ставиться на форумі, буде описане в документації, Ваша тема може бути закрита не даючи можливості отримання відповідей з боку інакших користувачів. При повторному створенні аналогічної теми доступ на форум для Вас може бути заблокований.
 
 


 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту