Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » До 70-ї річниці Дня Перемоги над фашистськими загарбниками - Акція
До 70-ї річниці Дня Перемоги над фашистськими загарбниками - Акція
До 70-ї річниці Дня Перемоги над фашистськими загарбниками - Акція

Шановні друзі!

Цього року ми святкуємо 70-ту річницю з Дня Перемоги над фашистськими загарбниками у Другій Світовій Війні. Цього року, в честь Дня Перемоги, ми проводимо позачергову акцію на нашому сайті, суть якої зводиться до наступного - всі, хто придбає наш скрипт в період з 1 по 30 травня 2015 року включно, отримають в подарунок другу аналогічну ліцензію скрипта.

При купівлі однієї ліцензії протягом зазначеного періоду, ви отримаєте таку ж у подарунок (безкоштовно). Подарункова ліцензія володіє такими ж функціями, як і звичайна, проте необхідно врахувати, що дарувати або передавати її третім особам Ви не маєте права! Ми робимо подарунок лише Вам. Поширюється дана акція лише при купівлі нової ліцензії, а не при продовженні старої.

Принцип отримання подарункової ліцензії дуже простий - після оплати скрипта Ви отримаєте E-Mail повідомлення про факт придбання однієї ліцензії. Впродовж 24 годин ми надамо Вам ще одну, таку ж саму ліцензію і на такий самий термін дії, після чого, при перегляді свого профілю на сайті ooooonline.com, Ви виявите в ньому не один ліцензійний ключ, а два, які зможете використовувати на власних проектах.

Звертаємо Вашу увагу на те, що тільки на нашому сайті Ви зможете придбати необмежену по терміну дії ліцензію DLE. Вартість ліцензій залишається на попередньому рівні, тому спішіть скористатися унікальною можливістю отримати дві ліцензії за ціною однієї!

Заздалегідь вітаємо Вас з наступаючими святами!

З повагою,
SoftNews Media Group & OoooonLine.Com
 
Шановний відвідувачу, Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

Пошук по сайту
Що шукаємо :


Навігація по розділах сайту:
 


На правах реклами
   


Архів публікацій
Лютий 2020 (2)
Жовтень 2019 (2)
Березень 2019 (2)
Жовтень 2018 (2)
Травень 2018 (3)
Січень 2018 (2)


 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту