Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » Дві ліцензії DLE за ціною однієї - передноворічна акція від SoftNews Media Group & OoooonLine.Com ЗАВЕРШЕНА
Дві ліцензії DLE за ціною однієї - передноворічна акція від SoftNews Media Group & OoooonLine.Com ЗАВЕРШЕНА
Шановні друзі!

Дотримуючись наших щорічних традицій ми оголошуємо про початок чергової акції, яка проводиться спільно розробником CMS DataLife Engine та офіційним представником DLE в Україні - ресурсом OoooonLine.Com.
Всім, хто придбає скрипт на нашому сайті в період з 07 по 30 грудня 2015 р. включно, ми подаруємо ще одну ліцензію на CMS DataLife Engine.

При купівлі однієї ліцензії впродовж зазначеного періоду, Ви отримаєте ще одну таку ж ліцензію безкоштовно. Подарункова ліцензія володіє такими ж функціями, як і звичайна, проте необхідно врахувати, що дарувати або передавати її третім особам Ви не маєте права! Ми робимо подарунок лише Вам. Поширюється дана акція лише при купівлі нової ліцензії, а не при продовженні старої.

Принцип отримання подарункової ліцензії дуже простий - після оплати скрипта Ви отримаєте E-Mail повідомлення про факт придбання однієї ліцензії. Впродовж 24 годин ми надамо Вам ще одну, таку ж саму ліцензію і на такий самий термін дії, після чого, при перегляді свого профілю на сайті ooooonline.com, Ви виявите в ньому не один ліцензійний ключ, а два, які зможете використовувати на власних проектах.

Звертаємо Вашу увагу на те, що тільки на нашому сайті Ви зможете придбати необмежену по терміну дії ліцензію DLE. Вартість ліцензій залишається на попередньому рівні, тому спішіть скористатися унікальною можливістю отримати дві ліцензії за ціною однієї!

Заздалегідь вітаємо Вас з наступаючими святами!

З повагою,
SoftNews Media Group & OoooonLine.Com
 
Шановний відвідувачу, Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

Пошук по сайту
Що шукаємо :


Навігація по розділах сайту:
 


На правах реклами
   


Архів публікацій
Лютий 2020 (2)
Жовтень 2019 (2)
Березень 2019 (2)
Жовтень 2018 (2)
Травень 2018 (3)
Січень 2018 (2)


 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту