Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DLE 5 років!!! Спішіть прийняти участь в акції!
DLE 5 років!!! Спішіть прийняти участь в акції!
DLE 5 років!!! Спішіть прийняти участь в акції!

Дорогі друзі!

У грудні 2009 року в скрипта DataLife Engine знаменна подія. Скрипту виповнюється рівно 5 років з моменту виходу його першої версії. Впродовж 5 років ми активно розвивалися, роблячи скрипт зручнішим та розширювали його можливості. Був виконаний величезний об'єм робіт, який дозволив скрипту стати таким, яким ви його бачите зараз. Але і зроблено було ще далеко не все, попереду величезні плани по розробці скрипта і в майбутньому ви побачите ще немало нових чудових можливостей. Але тепер про головне: нами було прийнято рішення про проведення найдовшої акції в історії DataLife Engine - всім, хто придбає наш скрипт в період з 1 грудня по 30 грудня 2009 року включно, ми подаруємо ще одну ліцензію.

При оплаті однієї ліцензії, у вказаний вище період, ви отримаєте ще одну таку саму безкоштовно, тобто, якщо ви придбали ліцензію на рік, то і друга, безкоштовна ліцензія, також буде на рік. Якщо ви придбали необмежену ліцензію, то і друга, безкоштовна ліцензія, також буде необмеженою. Подарункова ліцензія володіє всіма можливостями і функціями, що і звичайна ліцензія, проте, пам'ятайте, що дарувати її або передавати третім особам ви не можете, ми робимо дарунок лише вам.

Принцип отримання подарункової ліцензії дуже простий. Ви заходите на сторінку оплати скрипта, де зможете придбати одну ліцензію. Після оплати скрипта ви отримаєте E-Mail повідомлення про придбання однієї ліцензії. Але впродовж дня ми надамо вам ще одну таку ж саму ліцензію на такий самий термін, після чого, при перегляді свого профілю на сайті ooooonline.com ви виявите в ньому не один ліцензійний ключ, а два, які зможете використовувати на власних проектах.

З повагою
SoftNews Media Group & OoooonLine.Com
 
Шановний відвідувачу, Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

Congratulation love
»              
 

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

Пошук по сайту
Що шукаємо :


Навігація по розділах сайту:
 


На правах реклами
   


Архів публікацій
Лютий 2020 (2)
Жовтень 2019 (2)
Березень 2019 (2)
Жовтень 2018 (2)
Травень 2018 (3)
Січень 2018 (2)


 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту