Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » DataLife Engine v.8.5 UTF Edition Final Release
DataLife Engine v.8.5 UTF Edition Final Release
Дорогі друзі,

Представляємо Вашій увазі нову лінійку DataLife Engine UTF Edition. Дана версія повністю відповідає звичайній версії DLE, з однією лише відмінністю - вона розроблена виключно для роботи з кодуванням UTF-8. Скачати UTF версію Ви можете за адресою: http://www.ooooonline.com/dle-releases/447...al-release.html

Хотілося б трохи розповісти про особливості UTF кодування і для чого воно потрібне, а також про те, чи вартує переходити на це кодування, якщо у Вас вже є сайт з використанням кодування windows-1251.

Отже, спершу розвіємо міф про те, що UTF-8 є новомодною штукою, і кожен сайт просто зобов'язаний її мати. Це невірно, кодування UTF-8 призначене виключно для однієї речі: використання на одній сторінці декількох мов, а також для організації сайтів, що використовують мову, відмінну від української чи російської. Тому, якщо Ваш сайт україномовний чи російськомовний і Ви не плануєте використання будь-якої іншої мови, то перехід на UTF позбавлений будь-якого сенсу. Більш того, для україномовних чи російськомовних сайтів дане кодування володіє рядом недоліків, а саме:

1. Розмір бази даних україномовного сайту буде приблизно на 70% більшим в порівнянні з використанням національного кодування windows-1251, що, відповідно, позначиться на продуктивності сайтів з великими базами даних.

2. Шаблони і мовні файли для кодування мають специфічний формат файлів (UTF формат без BOM байтів), відповідно, для редагування файлів шаблону Вам знадобляться спеціалізовані редактори, що підтримують цей формат. З безкоштовних це, наприклад, notepad++. Збереження цих файлів в невірному форматі приведе до нечитанності Вашого сайту.

Тому ми не рекомендуємо використовувати кодування UTF-8 на сайті, якщо Ви не плануєте використання на сайті інших мов, відмінних від української чи російської мови.

Оновлення сайту з кодування windows-1251 на кодування UTF-8:

Якщо Ви все-таки зважилися на оновлення кодування свого сайту, то Ви повинні знати, що з-за відмінностей форматів, Ви не можете просто відновити файли скрипта і без нового встановлення скрипта Вам не обійтися. Тому для оновлення сайту Ви повинні виконати наступні кроки:

1. Зробити бекап бази даних існуючого сайту в кодуванні windows-1251;
2. Провести нове встановлення скрипта, використовуючи дистрибутив скрипта для UTF версії;
3. Провести повторні налаштування скрипта для Вашого сайту;
4. Провести конвертацію файлів Вашого шаблону у формат UTF-8 (для пакетної конвертації ми рекомендуємо використовувати утиліту Sisulizer's Kaboom). При конвертації зніміть галочку "Записувати BOM байти";
5. Скопіювати файл попереднього бекапу бази даних Вашого сайту (п.1) в директорію /backup/;
6. Зайти в адмінпанель скрипта і провести відновлення бази даних з адмінпанелі. Скрипт автоматично розпізнає невідповідність кодувань і при відновленні виконає конвертацію бази даних у формат UTF.

Увага! Дії з перенесення сайту з кодування windows-1251 на кодування UTF-8 є необоротними і будь-яка помилка може привести до втрати даних Вашого сайту! Тому ми наполегливо рекомендуємо виконувати дані дії на локальному комп'ютері, а вже потім переносити все на робочий сайт.
 
Шановний відвідувачу, Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

Пошук по сайту
Що шукаємо :


Навігація по розділах сайту:
 


На правах реклами
   


Архів публікацій
Лютий 2020 (2)
Жовтень 2019 (2)
Березень 2019 (2)
Жовтень 2018 (2)
Травень 2018 (3)
Січень 2018 (2)


 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту