Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » Дві ліцензії DLE за ціною однієї - передноворічна акція від SoftNews Media Group & OoooonLine.Com
Дві ліцензії DLE за ціною однієї - передноворічна акція від SoftNews Media Group & OoooonLine.Com
Шановні друзі!

Дотримуючись наших щорічних традицій ми оголошуємо про початок чергової акції, яка проводиться спільно розробником CMS DataLife Engine та офіційним представником DLE в Україні - ресурсом OoooonLine.Com.
Всім, хто придбає скрипт на нашому сайті в період з 10 по 28 грудня 2010 р. включно, ми подаруємо ще одну ліцензію CMS DataLife Engine.

При купівлі однієї ліцензії впродовж зазначеного періоду, Ви отримаєте ще одну таку ж ліцензію безкоштовно. Подарункова ліцензія володіє такими ж функціями, як і звичайна, проте необхідно врахувати, що дарувати або передавати її третім особам Ви не маєте права! Ми робимо подарунок лише Вам. Поширюється дана акція лише при купівлі нової ліцензії, а не при продовженні старої.

Принцип отримання подарункової ліцензії дуже простий - після оплати скрипта Ви отримаєте E-Mail повідомлення про факт придбання однієї ліцензії. Впродовж 24 годин ми надамо Вам ще одну, таку ж саму ліцензію і на такий самий термін дії, після чого, при перегляді свого профілю на сайті ooooonline.com, Ви виявите в ньому не один ліцензійний ключ, а два, які зможете використовувати на власних проектах.

Звертаємо Вашу увагу на те, що тільки на нашому сайті Ви зможете придбати необмежену по терміну дії ліцензію DLE. Вартість ліцензій залишається на попередньому рівні, тому спішіть скористатися унікальною можливістю отримати дві ліцензії за ціною однієї!

Заздалегідь вітаємо Вас з наступаючими святами!

З повагою,
SoftNews Media Group & OoooonLine.Com
 
Шановний відвідувачу, Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

Чекав на цю акцію. Дякую :)
»              
 

Цитата: vlad77
Чекав на цю акцію. Дякую :)
Будь-ласка smile
»              
 


я хочу придбати дви лицензии за циною одниеи для двух моих сайтив.як це зробити чи ще рано як я поняв треба з 10 по 28 грудня чи ранише теш можна
»              
 

maximiliano83, акція стартує в п'ятницю - в п'ятницю матимете 2 ліцензії smile
»              
 

а якщо я визьму одну лицензию и ще подарункову,то коли пройде рик треба продовжувати лицензию як одну чи платити вже за продовження як за дви окремих
»              
 

maximiliano83, продовжувати потрібно буде обидві ліцензії.
»              
 

таке ше питання:якшо я визму лицензию постийну тобто як я поняв назавжди то подарункова теж буде назавжди,и чи потрибно подарункову активувати зразу чи можна пизнише коли я захочу.
»              
 

maximiliano83, якщо берете безлімітку, то отримаєте ще одну безлімітку. Активуєте коли захочете.
»              
 

Якщо я куплю 3, то отримаю ще 3 подарункових, так? Тобто 6 взагалі? І ще одне, я буду мати технічну підтримку чи треба платити додатково (це я про необмежену по терміну дії ліцензію)?
»              
 

Leseome, оплачуєте 3 - отримуєте ще 3 подарункові. Разом 6 ліцензій у вас буде. Тех-підтримка коштує додатково 19 доларів. Тобто у вашому випадку сума буде такою: ціна 3-х ліцензій + 19$. У випадку необмежених ліцензій тех-підтримка вже включена у вартість. Тобто 19$ доплачувати не потрібно. Тільки вартість ліцензій сплачуєте.
»              
 

Акція завершена.
»              
 

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

Пошук по сайту
Що шукаємо :


Навігація по розділах сайту:
 


На правах реклами
   


Архів публікацій
Лютий 2020 (2)
Жовтень 2019 (2)
Березень 2019 (2)
Жовтень 2018 (2)
Травень 2018 (3)
Січень 2018 (2)


 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту