Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» » Анонс: «Акція - 2 ліцензії за ціною однієї!»
Анонс: «Акція - 2 ліцензії за ціною однієї!»
Шановні користувачі, відвідувачі та гості нашого сайту!

Сьогодні ми анонсуємо акцію, яка відбудеться на нашому сайті в найближчий понеділок 19 грудня 2011 року. Акція триватиме лише один день! Протягом дня ви зможете придбати 2 ліцензії движка DLE за ціною однієї. Це стосується як звичайних річних ліцензій, так і необмежених за терміном дії.

При оплаті однієї ліцензії, у вказаний вище день, ви отримаєте ще одну таку саму безкоштовно, тобто, якщо ви придбали ліцензію на рік, то і друга, безкоштовна ліцензія, також буде на рік. Якщо ви придбали необмежену ліцензію, то і друга, безкоштовна ліцензія, також буде необмеженою. Подарункова ліцензія володіє всіма можливостями і функціями, що і звичайна ліцензія, проте, пам'ятайте, що дарувати її або передавати третім особам ви не можете, ми робимо дарунок лише вам.

Принцип отримання подарункової ліцензії дуже простий. Ви заходите на сторінку оплати скрипта, де зможете придбати одну ліцензію. Після оплати скрипта ви отримаєте E-Mail повідомлення про придбання однієї ліцензії. Але впродовж дня ми надамо вам ще одну таку ж саму ліцензію на такий самий термін, після чого, при перегляді свого профілю на сайті ooooonline.com ви виявите в ньому не один ліцензійний ключ, а два, які зможете використовувати на власних проектах.

З повагою,
OoooonLine.Com
 
Шановний відвідувачу, Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.
 
»  роздрукувати ....
Додати на БобрдобрДодати на MemoriДодати на news2.ruДодати на Моё МестоДодати на РумаркзДодати на NewslandДодати на СМИ2Додати на Ваау!Додати на Mr. WongДодати на GoogleДодати на YahooДодати на DiggДодати на Del.icoi.usДодати на SlashdotДодати на BlogmarksДодати на TechnoratiДодати на NewsvineДодати на BlinkbitsДодати на Folkd

Чекаю, Чекаю, Чекаю!!!
*грошi вже назбирав
»              
 

Цікава пропозиція. Російький є?
»              
 

Цитата: anhlib
Російький є?
Є.
»              
 

 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
 

Пошук по сайту
Що шукаємо :


Навігація по розділах сайту:
 


На правах реклами
   


Архів публікацій
Лютий 2020 (2)
Жовтень 2019 (2)
Березень 2019 (2)
Жовтень 2018 (2)
Травень 2018 (3)
Січень 2018 (2)


 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту